Civilizace Sid Meiera VI pro Nintendo Switch – Nintendo oficiální stránky, civilizace Sid Meier VI | GameStop

Civilizace VI

A nyní na Nintendo Switch se může snaha o vítězství v civilizaci VI uskutečnit kdekoli, kdykoli, kdykoli.

Civilizace Sied Meiera VI

Tato položka bude odeslána do vašeho systému automaticky po zakoupení.

Postavte svou největší říši na Nintendo Switch ™

Původně vytvořená legendární herní návrhářkou Sid Meier, Civilization je tahová strategická hra, ve které se pokoušíte vybudovat říši, která obdrží test času. Prozkoumejte novou zemi, výzkumnou technologii, dobyjte své nepřátele a jděte hlava s nejznámějšími vůdci historie, když se pokoušíte vybudovat největší civilizaci, jakou kdy svět poznal.

A nyní na Nintendo Switch se může snaha o vítězství v civilizaci VI uskutečnit kdekoli, kdykoli, kdykoli.

Civilization VI pro Nintendo Switch zahrnuje nejnovější aktualizace a vylepšení a čtyři kusy dalšího obsahu, které přidávají čtyři nové civilizace, vůdce a scénáře:

• Scénář Vikings Pack
• Polsko civilizace a scénář
• Austrálie civilizace a scénář
• Persie a Makedon Civilization & Scénář Pack

Funkce:
• Hrajte cestu: Cesta k vítězství je ta, kterou určujete. Staňte se nejvíce vědecky nejmodernější civilizací, dominují naprostou vojenskou mocí nebo se staňte nejvýznamnějším cílem pro kulturní umění.

• Největší vůdci světa: Hrajte jako jeden z 24 různých vůdců z různých zemí po celém světě a v celé historii. Vytvořte říši lukrativních obchodních cest s Egyptem Kleopatrou, ohýbáte vojenskou sílu vašich legií s Trajanem z Říma nebo vytvořte powerhouse kultury s Japonskem Hojo Tokimune z Japonska. Každý z vůdců lze hrát jakýmkoli způsobem, kterým dáváte přednost, s jedinečnými schopnostmi, jednotkami a infrastrukturou při hledání vítězství.

• Rozšířené říše: Podívejte se na zázraky vaší říše se šíří po mapě. Usaďte se v nezmapovaných zemích, vylepšují své okolí, stavíme nové okresy a uvidíte svá města – a vaši civilizaci – prosperují.

• Aktivní výzkum: Odemknutí zvyšuje, že urychluje pokrok vaší civilizace v historii. Chcete -li rychleji postupovat, použijte své jednotky k aktivně prozkoumání, rozvoji svého prostředí a objevování nových kultur.

• Dynamická diplomacie: Interakce s jinými civilizacemi se mění v průběhu hry, od primitivních prvních interakcí, kde je konflikt skutečností života, po aliance a jednání s pozdními hrami a jednání.

• Vzrušující a jedinečné scénáře: Civilizace VI pro Nintendo Switch zahrnuje čtyři hratelné scénáře, z nichž každá má odlišné nastavení a styl hry inspirované historií. Staňte se součástí kolonizace Austrálie v „Outback Tycoon“, bránit Polsko před útočníky v „Jadwigově dědictví“, vyberte vůdce Vikingu, který dobývá Evropu v „Vikingcích, lupicích a obchodnících!“Nebo dobýt známý svět v„ dobytí Alexandra.“

• Kooperativní a konkurenční multiplayer: Až 4 hráči mohou spolupracovat nebo soutěžit o nadvládu prostřednictvím bezdrátové LAN.

Popis softwaru poskytnutý vydavatelem.

Civilizace VI

Civilizace 6

Strategická hra založená na tahu, která definovala 4x hru, je zpět. V civilizaci VI jste vyzváni, abyste vybudovali království, které obstojí ve zkoušce času, s novými nástroji a známými nepřáteli.

Pěstujte svou kulturu z neohrožené skupiny průzkumníků na globální supervelmoci. Investujte do nové technologie a kultury, zatímco prozkoumáte planetu. Hra staví na své bohaté historii a přidává novou vrstvu hloubky. Některé z nových funkcí zahrnují:

  • Městské obvody: Specializujte svou civilizaci pomocí všech nových „okresů.„Tyto hexagony udělují vašemu městu speciální bonusy, pokud je dobře umístíte.
  • Nový kulturní rámec: Vyhrajte na světě s vaším uměním a volným časem pomocí přepracovaného výzkumného systému, který zvyšuje rovnováhu, a z něj činí životaschopnou cestu k vítězství.
  • Smarter Tech: Technologický strom je nyní aktivním výzkumným systémem. Vylepšení, která jste postavili ve svých městech, mohou usnadnit nějaký související výzkum.

Stejně jako předchozí hry existují čtyři cesty k vítězství. Každá strategie: Tech, kultura, diplomacie nebo válka, ponechejte osud vaší říše ve vašich rukou. Připojte rozumě s mazanými vůdci AI, založené na některých z nejlepších velitelů v historii. Aktualizovaná umělá inteligence také činí vaši poradci chytřejší a vaši občané jednají realističtěji podle vašich politik.

Populární funkce, jako je návrat jednotky, ale způsobem, který umožňuje strategičtější hraní hry.

Pokud chcete zpochybnit své přátele, ale máte krátký čas, nové režimy pro více hráčů vám umožní dokončit hru v jedné relaci. Každý aspekt hry je obnoven a nabízí veteránům zlepšenou složitost a zároveň zpřístupňuje základní kampaň pro ty nové v seriálu.

V civilizaci ovládáte svou říši a letos na podzim čekají na váš příkaz. Je to jen ještě jeden obrat, správně?