Civilizace VI: Leader Pass | Civilizace wiki | Fandom, civilizace 6 má nového oblíbeného vůdce PCGamesn

Civilization 6 má nového oblíbeného vůdce

S řadou vracejících se tváří a oblíbených, jako je americký Abraham Lincoln, Egypt’s Ramses the Great a Anglie Elizabeth I I. Mezi nejnovějšími členy seznamu CIV 6, pravděpodobně byste neočekávali, že by Yongle Emperor Zhu Di Thore The Pile. Přesto tam je-vývojářka Firaxis na Twitteru odhaluje, že vůdce, nejlépe známý jednoduše jako Yongle ve hře-sedí na vrcholu oblíbeného seznamu fanoušků napříč všemi vůdci v The Leader Pass.

Civilization VI: Leader Pass

Sid Meier’s Civilization VI: Leader Pass je série DLC představující 12 nových alternativních vůdců pro stávající civilizace a také nové převzetí stávajících vůdců. Tento nový obsah byl propuštěn ve skupinách po třech od 21. listopadu 2022 do 29. března 2023.

Pass je zahrnut jako součást Anthologie civilizace VI, nebo k dispozici k nákupu samostatně v balíčcích. Majitelé Anthologie civilizace VI – stejně jako lidé, kteří vlastní Civilizace VI, Vzestup a pád, Shromažďování bouře, a Nový hraniční průsmyk – mít přístup k průsmyku zdarma.

Přestože nebyl součástí žádné balení, byl Julius Caesar zpřístupněn zdarma 21. listopadu 2022, všem hráčům, kteří spojují svůj účet 2K s jejich hrou.

Obsah

  • 1 Oficiální přehled DLC
  • 2 vůdci
  • 3 Personas
  • 4 videa
  • 5 odkazů
  • 6 externích odkazů

Recenze expertů GameSpot

11. února 2019

8. února 2018

24. října 2016

Oficiální přehled DLC []

1 vyžaduje přehrát Persia a Makedon Scénář.
2 vyžaduje hraní Byzantium & Gaul Pack.
Vyžaduje Vzestup a pád expanze ke hře.
Vyžaduje Shromažďování bouře expanze ke hře.

Vůdci []

Vůdce Civilizace Schopnost vůdce Leader Agenda
Abraham Lincoln [1] americký Vyhlášení emancipace

Průmyslové zóny grant +2 vybavení. Po výstavbě průmyslových zón a jejich budov dostává jednotku bez melee. Jednotka zdarma nevyžaduje zdroje, když je vytvořena nebo udržuje a dostává bojovou sílu +5.

Průmyslové zóny grant +3 loajalita na tah, ale plantáže dávají -2 loajalitu. Po výstavbě průmyslových zón a jejich budov dostává jednotku bez melee. Jednotka zdarma nevyžaduje zdroje, když je vytvořena nebo udržuje a dostává bojovou sílu +5.

Má rád civilizace se stejnou formou vlády, nemá rád ty, kteří mají jinou formu vlády a opravdu se nelíbí s jinou vládou stejné éry jako jeho vlastní.

Města na stejném kontinentu jako kapitál (včetně kapitálu) dostávají +10% na všechny výnosy, zatímco města na jiném kontinentu dostávají -15% na všechny výnosy.

Má ráda civilizace na kontinentech, kde nemá města. Nemá rád civilizace, které mají na svém domácím kontinentu město.

Mezinárodní obchodní trasy dostávají -25% výnosy a cestovní ruch, ale domácí obchodní cesty získávají +1 kulturu, +1 vědy a +2 zlata pro každou specializovanou čtvrť v cíli. Města v rámci 6 dlaždic od japonského kapitálového zisku +4 vybavení a po zkoumání letu +1 cestovního ruchu pro každou specializovanou čtvrť.

Mezinárodní obchodní trasy dostávají -25% výnosy a cestovní ruch, ale domácí obchodní cesty získávají +1 kulturu, +1 vědy a +2 zlata pro každou specializovanou čtvrť v cíli. Města do 6 dlaždic od japonského kapitálu jsou 100% loajální a po zkoumání letu získejte +1 cestovní ruch pro každou specializovanou čtvrť.

Chce zůstat v bezpečí před dobytím. Nemá rád ty, kteří dobyli hlavní města jiných civilizací.

+5 Bojová síla pro všechny jednotky při útoku na plné zdravotní jednotky. Města, která nezaložila Nader Shah, získala +2 víru a +3 zlato na domácím obchodním trasách.

Má rád civilizace s vysokým počtem pozemních jednotek. Nemá rád civilizace s nízkým počtem pozemních jednotek.

Obdrží bezplatný špiona s obrannou taktikou. Všichni ofenzivní špiony fungují, jako by o 1 úroveň zkušenější. Po dokončení úspěšné ofenzivní špionážní mise v cizím městě obdrží 50% vědy a kultury, kterou město vytvořilo toto zatáčku.

Má rád civilizace, které představují žádnou hrozbu. Nemá rád civilizace se silnou armádou nebo městy s okolními městy.

Všechna města získávají přístup ke třem jedinečným projektům Lijia, které mohou buď přeměnit 50% své produkce na jídlo nebo víru, nebo 100% jejich produkce na zlato .

Všechna města získávají přístup ke třem jedinečným projektům Lijia, které mohou buď přeměnit 50% své produkce na jídlo nebo víru, nebo 100% jejich produkce na zlato . Města s 10 a více obyvatelstva získává +2 zlata, +1 vědy a +1 kultury pro každou populaci.

Má rád civilizace s pozitivním příjmem zlata na kolo. Nemá rád ty s negativním příjmem z zlata za tah.

Dostává kulturu rovnající se 15% výrobních nákladů po dokončení budovy a 30% po dokončení zázraku.

Vymaže všechny funkce a zlepšuje všechny možné dlaždice a má rád civilizace, které dělají totéž. Nemá rád civilizace s několika vylepšenými dlaždicemi nebo nalezených národních parků.

Základem velkých lidí stojí o 20% méně zlata . Trhy získávají 2 sloty pro skvělé díla psaní. Skvělá díla psaní Grant +4 Gold a +2 Production .

Se zaměřuje na generování cestovního ruchu a má rád ty, kteří mají nízkou cestovní ruch . Nemá rád civilizace, které s ním soutěží v cestovním ruchu .

Svatá místa poskytují kulturu rovnající se jejich bonusu za sousedství. Farmy poskytují +1 víru sousedství hippodromům a svatým místům.

Se snaží vybudovat kulturu a má rád ty, které se také zaměřují na kulturu . Nemá rád civilizace se slabou kulturní výstup.

Po dokončení první technologie z nové éry dostává kulturu rovnající se dvojnásobnému vědeckému výstupu na zatáčku.

Má rád civilizace, které jsou za ním v kultuře a vědě . Nemá rád ty, kteří jsou před námi v jednom z těchto polí.

Zázraky, dokonce nedokončené, dostávají bonus za +2 z každého sousedního okresu. Všechny bonusy pro sousedství kultury poskytují cestovní ruch po zkoumání hradů.

Má rád civilizace, které neaximalizují počet okresů ve svých městech a nelíbí ty, kteří to dělají.

+2 Kapacita obchodní trasy po náboru prvního velkého admirála. Obchodní trasy do městských států získají +3 zlato pro každou specializovanou čtvrť v původním městě. +100% výnosů z drancování obchodních tras.

Se snaží mít co nejvíce obchodních cest a má rád civilizace, které obchodují s jejími městy. Nemá rád ty, kteří se zdržují posílání obchodních cest do svých měst.

Personas []

Persona Civilizace Schopnost vůdce Leader Agenda
Saladin (Sultan) [1] arabský Vítězství

+100% lemování a bonus za podporu všem bojovým a náboženským jednotkám.

Má rád civilizace, které založily náboženství, ale nepřinesly ho do jednoho z jeho měst. Nemá rád ty, kteří mu přinášejí jejich náboženství.

+15% věda a kultura, když je ve zlatém věku nebo hrdinském věku. +4 Bojová síla, když není ve zlatém věku nebo hrdinském věku proti civilizacím, které také nejsou ve zlatém věku nebo hrdinském věku.

Má rád civilizace, které vydělávají zlatý věk. Nemá rád ty v temném věku.

Všechny jednotky pozemních melee získávají přístup k jedinečné akci Convert Barbarians, která spotřebuje jednotku tak, aby transformovala všechny sousední barbarské jednotky na čínské jednotky.

Chce všechny barbary po jeho straně a nemá rád civilizace, které ničí barbarské základny. Má rád civilizace, které nechávají barbarské základny.

+1 Jídlo a kultura pro zdroje na lužních záplavách. Vlastněné záplavové záplavové přidělení +1 odvolání na sousední dlaždice, namísto obvyklého -1.

Má rád civilizace s vysokým výkonem potravin. Nemá rád ty s nízkým výkonem potravin.

Vybírání jednotek z městského státu stojí o 75% méně zlata . Všechny jednotky platí 2 méně údržby.
Vybírání jednotek z městského státu stojí o 75% méně zlata . Zabíjení jednotky vybíranou jednotkou Granty víry, kultury a vědy rovnající se 50% bojové síly poražené jednotky.

Má rád civilizace, které se spojí s městskými státy. Nemá rád civilizace, které ignorují aliance s městskými státy.

+10% výroba ve městech pro každou budovu průmyslové zóny v tomto městě. +2 Produkce na všechny strategické zdroje.

Má rád civilizace s vysokou produkcí . Nemá rád ty s nízkou produkcí .

Civilization 6 má nového oblíbeného vůdce

The Civilization 6 Leader Pass představuje množství nových vůdců z celé historie s jedinečnými rysy a schopnostmi a Firaxis nám říká nejoblíbenější.

Civilization 6 Nejvíce hranice postavy-detail čínského yongle císaře Zhu di, nejlépe známý jednoduše jako yongle

Publikováno: 1. června 2023

The Civilizace 6 Leader Pass nyní vede svůj kurz a přivedl tunu nových historických vůdců na jednu z nejlepších 4x her. S některými z nejslavnějších tváří historie, které se v posledních měsících připojí k seznamu Civilization 6, se možná zajímají. Šokující, nemusí to být to, kým očekáváte.

S řadou vracejících se tváří a oblíbených, jako je americký Abraham Lincoln, Egypt’s Ramses the Great a Anglie Elizabeth I I. Mezi nejnovějšími členy seznamu CIV 6, pravděpodobně byste neočekávali, že by Yongle Emperor Zhu Di Thore The Pile. Přesto tam je-vývojářka Firaxis na Twitteru odhaluje, že vůdce, nejlépe známý jednoduše jako Yongle ve hře-sedí na vrcholu oblíbeného seznamu fanoušků napříč všemi vůdci v The Leader Pass.

Yongle se podaří porazit běžce-up Lincoln a Tokugawa na druhé a třetí místo, přičemž trofej vezme jako nejvíce zahrávaného vůdce nové civilizace 6 od příchodu Leader Pass. I když by vás to mohlo překvapit, pokud jste někdo, kdo právě hraje hru a nestráví o tom příliš dlouho mluvením online, ti z vás, kteří navštěvují hru Reddit nebo jeho různé sociální kanály.

Yongle má několik docela pěkných bonusů, s jeho jedinečnými projekty Lijia, které umožňují některé opravdu užitečné možnosti převodu zdrojů, a získává další zlato, vědu a kulturu, když staví větší, více obydlená města. Jako někdo, kdo miluje opravdu rozšiřovat velikost města, určitě vyhovuje mému preferovanému stylu hry. Jeho skutečná popularita však pochází z jeho veselého výrazu a jak uspokojivé je říkat ‘Yongle.“

Civilizace 6 Oblíbená vůdci - graf ukazující tři nejvíce hranice vůdců z průsmyku Civ VI. 1. - Yongle. 2. - Lincoln. 3. - Tokugawa

Mnoho z komentářů odpovídajících na sociální příspěvky nebo diskuse o zprávách o Civ Reddit jednoduše řekněte „Yongle.„Jeho zářivá tvář je často považována za reakci na příspěvky o hře („ živá yongle reakce “spolu s nataženým, mimořádně širokým obrazem, je běžným pohledem v diskusích mezi fanoušky CIV). Prostě to ukazuje – malá osobnost jde dlouhou cestu. Koneckonců, co lépe vyhovuje velkému vůdce, jako je neomezený charisma?

Pokud nejste all-in na Yongle, podívejte se na nejlepší civilizace CIV 6, abyste zjistili, kdo jiný vypadá silný. Možná také budete chtít procházet nejlepších modů CIV 6 pro vylepšení vaší hry, nebo se podívat na další nejlepší strategické hry, aby váš mozek tikal nad.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Dnes projde vůdce civilizace VI, přidává 18 nových vůdců

Civ 6 Leader Pass

2K a Firaxis oznámily, že Civilizace VI Leader Pass je nyní k dispozici na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Dříve exkluzivní pro PC verzi mohou CIV 6 hráči nyní chytit 18 nových vůdců a personas za 19 $.99 na konzolách. Leader Pass je také zdarma pro hráče, kteří vlastní civilizaci VI: antologie, upgrade antologie nebo veškerý obsah antologie.

Leader Pass CIV 6 zahrnuje 12 zcela nových vůdců a alternativních osob pro šest stávajících vůdců. Mezi novými vůdci patří Abraham Lincon Spojených států, Anglie’s Elisabeth I., Mali’s Sundiata Keita, Německo Ludwig II, Persia’s Nader Shah, Kongo Nzinga Mbande, Egyptské Ramses a Čínská wutian a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle Yongle a Yongle.

Zde jsou Civilization VI Personas in the Leader Pass

Mezitím šest osob zahrnuje alternativní verze Kleopatry, Qin Shi Huang, Suleiman, Saladin, Harald Hardrada a Victoria. Zpočátku představené v novém hraničním průsmyku Civilization VI mají persony různé kostýmy, barvy mapy, schopnosti, agendy a někdy i různá náboženství. Díky tomu jsou funkčně oddělené vůdce od jejich výchozích protějšků.

Civilization IV vůdce předává konzoly

Ptolemaic Kleopatra CIV 6 získá bonus za výrobu potravin, kultury a přitažlivosti na niv. Age of Steam Victoria získává produkční bonusy v průmyslových zónách a strategických zdrojích. Mezitím Suleiman Bonusy Magnificent přidávají zajímavou dynamiku do zlatého věku od civilizace VI vzestupu a podzimní expanze. Poskytuje další vědu a kulturu během zlatého věku. Když Ottomané nejsou ve zlatém věku, Suleimanovy jednotky jsou silnější proti civilizacím, které také nejsou ve zlatém věku.

Alternativně by vojenské 6 hráčů CIV může upřednostňovat Qin Shi Huang Unifier, jehož pozemní jednotky mohou přeměnit barbarské jednotky na čínské jednotky. Varangian Harald Hardrada Levies City State Troops pro 75% méně a vybírané jednotky produkují víru, kulturu a vědu vítězstvím bitvy. Změňuje také výchozí náboženství norského z protestantů na východní pravoslavný.

Konečně, hráči civilizace VI mohou odemknout Julius Caesar tím, že se přihlásí a propojí svůj účet 2K s hrou. Římský diktátor získává zlato z dobytí měst a ničení barbarských základů. Jeho agenda Gallic Wars znamená, že Caesar má rád, když jiné civilizace ničí barbary a nelíbí civilizace, kteří je ignorují.

Herec Spider-Man 2 chce, aby lidé překonali novou tvář Petera Parkera

Herec Marvel’s Spider-Man 2 Yuri Lowenthal to nechal s hráči, kteří si stěžovali na novou tvář Petera Parkera. Postava…

Resident Evil 4: Samostatné způsoby recenze DLC (PS5): Vynikající dobrodružství ADA

Resident Evil 4: Samostatné způsoby, jak DLC Review (PS5): Vynikající dobrodružství ADA

Samostatné způsoby byly vždy jen bonusem pro verzi PS2 Resident Evil 4, režim, který dal…

Spawn, Ash Williams, Skeletor a další přicházejí na Call of Duty

Bylo oznámeno několik postav z populárních franšíz, jako je Spawn, Evil Dead, Hellsing a další, aby dorazily…

Nacon Revolution 5 Pro PS5 PS4 Controller

Nacon Revolution 5 Pro Controller oznámen pro PS5, PS4

Nacon oznámil nový řadič Revolution 5 Pro pro PS5 a PS4. Oficiálně licencovaný řadič bude spuštěn ..