Co byste měli zapsat do tabletů Svatého Cedaru v Diablo 4?, Nejlepší volba tabletu Svatého Cedaru v Diablo 4

Nejlepší volba tabletu Svatého Cedaru v Diablo 4

Zde je pět možností:

Co byste měli zapsat do tabletů Svatého Cedaru v Diablo 4?

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 6. června 2023 14:32

 • Nezapomeňte se také podívat na umístění skříně Diablo 4, abyste mohli vidět, jak přenášet brnění a zbraně.

Co byste měli zapsat do tabletů Svatého Cedaru v Diablo 4?

Hlavní postava Diablo 4, která do tabletů Svatého cedru zapsal, s pěti možnostmi

V podstatě nezáleží na tom, co zapisujete do tabletů Svatého cedru Diablo 4, tak jako Výsledek je stejný bez ohledu na váš výběr.

Během obřadu Passage Quest Diablo 4, Až se dostanete do Kyovashadu, řeknou vám stráže v bráně, že se musíte účastnit čisticího rituálu, než vstoupíte do města.

Budete nasměrováni, abyste komunikovali s nedalekou svatyni, kde můžete zapsat hřích na kus dřeva, než jej vrhnete do ohně. V této části je však pět různých možností a možná budete chtít vědět, zda něco změní o úkolu.

Zde je pět možností:

 1. Zapsat strach do dřeva.
 2. Zapsat hněv do dřeva.
 3. Zapsat hrdost do dřeva.
 4. Zapsat chamtivost do dřeva.
 5. Do dřeva zapište nic.

Jak jsme již zmínili dříve, Výsledek je úplně stejný bez ohledu na to, jakou volbu uděláte, A nemá trvalý dopad, takže s ním můžete zacházet jako s momentem hraní rolí pro vaši postavu.

 • Máme také celý seznam úspěchů Diablo 4, takže můžete vidět, co je potřeba k dosažení 100% dokončení.

Doporučujeme však vybrat spodní možnost s názvem “Zapsat nic jiného než čmáranice do kusu dřeva„Pro komediální okamžik.

Jakmile se rozhodnete, obdržíte nějaké XP, peníze a přístup do oblasti Hub Kyovashad.

To je vše pro naše rozdělení otázky – co byste měli zapsat do tabletů Svatého cedaru v Diablo 4? Nyní víte, že na výběru nezáleží, a výsledek bude stejný.

Pro více průvodců Diablo 4 pokračujte ve čtení Ggrecon.

Nejlepší volba tabletu Svatého Cedaru v Diablo 4

Tablety Holy Cedar Wood zapisují do obřadů Passage Quest

Krátce poté, co jste se vyčistili ruinami Icehowl a porazili prvního šéfa X’Fal, zjizveného barona, narazíte na postavu jménem Lorath. Připojí se k vaší párty jako společník a povede vás do nedalekého města Kyovashad v hledání s názvem Rite of Passage.

Po dosažení dohrady Kyovashad vás mladá stráž zastaví ve vstupu do města. Lorath vás informuje, že před udělením vstupu do města musí být proveden čisticí rituál. Rituál spočívá v tom, že si vezme kus svatého cedrového dřeva, který jej zapisuje hříchem, který vás trápí, a hodí ho do ohně, aby spálil svůj hřích. Toto je nejlepší volba tabletu svatého cedrového Diablo 4.

Diablo 4 Rite of Passage Quest Complete

Co v dřevě v Rite of Passage Quest Diablo 4

Jakmile zamíříte do svatyně a popadnete tabletu svatého cedru, musíte se rozhodnout, co v dřevu zapsat. Nyní máte pět možností:

 • Zapsat do dřeva „strach“.
 • Zapsat „hněv“ do dřeva.
 • Zapsat „pýchu“ do dřeva.
 • Zapsat „chamtivost“ do dřeva.
 • Zapsat nic jiného než čmáranice do dřeva.

Jako první volba ve hře je pochopitelné chtít si vybrat nejlepší výběr tabletu svatého cedaru.

I když se to může zdát jako důležitá volba, která nějakým způsobem ovlivní vaši hru, není to. Nezáleží na tom, co zapisujete do tabletu Svatého cedru. Bez ohledu na vaše rozhodnutí se to samé stane. Vaše postava zamumlá něco o tomto pocitu bezvýznamného a dokončí obřad průsmyku. Poté obdržíte 880 xp, 300 zlata a stráž vám poskytne přístup do Kyovashadu.

Nyní, když máte plný přístup do regionu, možná budete chtít začít sledovat všechny Diablo 4 Oltář lilith míst ve zlomených vrcholech.

Spisovatel štábu – Steven píše v určité schopnosti již více než deset let. Má vášeň pro příběh zaměřené na RPG jako franšíza Final Fantasy a ARPG jako Diablo a Path of Exile. Ale opravdu je ochoten cokoli vyzkoušet.

Jaký tablet Diablo 4 Holy Cedar byste si měli vybrat a záleží na tom?

Tablety Diablo 4 Holy Cedar

Vánice

Úkol Holy Cedar Tablet Diablo 4 vyžaduje, aby si hráči vybrali mezi pěti podobnými možnostmi. Takže, který tablet Svatého Cedaru byste si měli vybrat a záleží na výběru? Pojďme se podívat a zjistit to.

Diablo 4 je plný možností, od vytvoření nejlepšího sestavení až po výběr brnění, které chcete, ale jen málo možností je stejně složitější jako obřad Passage Quest, který žádá hráče, aby se zúčastnili čisticího rituálu, než bude povoleno vstoupit do města.

Článek pokračuje po reklamě

Takže, který tablet Svatého Cedaru byste si měli vybrat v Diablo 4 a dělá vaše rozhodnutí dokonce na hře? Pojďme se podívat a zjistit to.

Článek pokračuje po reklamě

Který tablet Svatého Cedaru byste si měli vybrat v Diablo 4?

Tablety Holy Cedar Diablo 4

Je třeba si vybrat pět hříchů.

Nakonec nezáleží na tom, který tablet Svatého Cedaru si vyberete v Diablo 4 jako výsledek bude vždy stejný a odměny se nebudou lišit: udělení 300 zlatých, 880 xp a přístup k Kyovashadu.

Až se dostanete do svatyně Clensing s tabletami Svatého Cedaru, se setkáte s řadou pěti různých možností:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

 • Vepsat Strach do dřeva.
 • Vepsat Hněv do dřeva.
 • Vepsat Hrdost do dřeva.
 • Vepsat Chamtivost do dřeva.
 • Vepsat Nic než čmáranice do dřeva.

Tyto možnosti představují různé hříchy a je to zcela na vás, které si chcete vybrat. I když preferujeme nic jiného než čmáranice pro jeho komediální aspekt.

Tady to máte, to je vše, co potřebujete vědět o tabletech Svaté cedar v Diablo 4. Při dokončování úkolu a získávání těchto sladkých sladkých odměn se podívejte na některé z našich druhých šikovných průvodců a obsahu Diablo 4: