Co dopadne v Minecraftu? Dot eSports, Warden | Minecraft wiki | Fandom

Minecraft Warden kapky

Mojang zahájil další hlavní aktualizaci Minecraft, Což přináší tunu nových funkcí. S 1.19 Verze, která se žila 7. června, se hráči mohou ponořit do několika nových aktivit. Objevování všech je však téměř určitě bude trvat hodně času.

Co dopadne v Minecraftu?

Mojang zahájil další hlavní aktualizaci Minecraft, Což přináší tunu nových funkcí. S 1.19 Verze, která se žila 7. června, se hráči mohou ponořit do několika nových aktivit. Objevování všech je však téměř určitě bude trvat hodně času.

Ale jedna z největších funkcí v 1.19 Aktualizace jsou nové biomy, hluboké tmavé jeskyně a mangrovové bažiny. Oba se výrazně liší od forem terénních, které hráči očekávali Minecraft, Poskytování cenné kořisti, zdrojů a dalších.

Nové biomy také obvykle znamenají čerstvé výzvy. Případ se neliší, pokud jde o hluboké temné jeskyně, kde se může vynořit starobylé město. Chcete -li je najít, musíte jít pod úroveň 52, kde se mohou objevit. Ve starověkých městech budete moci najít truhly s předměty, které nelze získat jiným způsobem, takže se za to za to stojí za dobrodružství.

Vzácné předměty a starověká města jsou však silně střežena. Tentokrát nebudete muset procházet zombie nebo kostry, příšery se obvykle nacházejí pod povrchem. Starověká města jsou chráněna strážci, což jsou nesmírně mocnými nepřáteli, kteří vás mohou zabít během několika sekund.

Zatímco cílem Wardens je hlídat truhly, budete je stále moci zabít, za předpokladu, že máte dostatečně silné zbraně.

Co padají strážci?

Ale co přesně upadají strážci? Kromě malého množství zkušeností nedostanou hráči nic jiného než Sculk Catalyst od Wardens. Je to položka, která se používá k vytvoření záplaty Sculk se Sculk žíly, pokud dav zemře do osmi bloků.

Jak již bylo řečeno, nebyli strážci zabiti nebo lovili. Jsou neuvěřitelně silní a při zkoumání starověkých měst by se jim měla vyhnout. Skutečná cenná kořist, kterou najdete na těchto místech, pochází z truhly.

Polský spisovatel štábu. Mateusz dříve pracoval pro řadu prodejen a herních společností, včetně ESL. League of Legends nebo CS: GO? Miluje je oba. Ve skutečnosti se diví, jakou hru miluje každý den více. Chtěl jít před lety, ale někde na cestě rozhodl, že žurnalistika je rozumnější volbou – a měl pravdu.

Správce

Tyto funkce nejsou v současné době v Minecraft, ale možná byl oznámen Mojang Studios se možná objevit v budoucí aktualizaci nebo může být k dispozici pouze ve snímku nebo beta beta.

Správce

 • obraz
 • Animovaný

obraz

Animovaný

Body zdraví

84 (x 42) +

Chování

Síla útoku

Až 31 (x 15.5)

Kapky

Neznámé (s největší pravděpodobností žádná nebo položka „trofeje“)

Umístění

První dojem

The Správce je nadcházející nepřátelský dav v 1.17 – Aktualizace jeskyní a útesů.

Strážce bude první slepý dav, ke kterému bude přidán Minecraft. Místo toho, aby hráče normálně sledoval, používá na hlavě senzory podobné Sculk k detekci vibrací.

Dobrou obranou k použití, aby se zabránilo boji proti dozorci, je proklouznout nebo házet projektily, jako jsou sněhové koule nebo šípy, aby to rozptýlily, což bylo ukázáno během Minecraft Live 2020 událost. Bylo ukázáno v odhalení, že dozorce bude přitahován projektily, které vytvářejí zvuk. Boj s dozorcem se však nedoporučuje, protože to způsobí hodně poškození. Mojang Vývojáři také uvedli, že tento dav nemá být bojován, ale spíše má za cíl vyděsit hráče.

Strážce se zdá, že při napadení bude rychlejší, a způsobuje to tolik škod, že může zabít hráče na sobě plné netheritské brnění ve dvou úderech (jakékoli slabší brnění nebo žádné brnění povede k zabití hráče v 1 hit).

Strážce neslyší hráče, pokud se k němu proklouznou, ale pokud ho hráč napadne dostatečně, zamkne je a nebude rozptylován jinými zvuky. V tomto okamžiku to začne účtovat u hráče výrazně rychleji než dříve.

Pokud se k němu přiblíží hráč nebo se na něj pokusí zaútočit na jedu, Wither nebo jiné podobné stavové efekty, pak strážce stále zaútočí na hráče.

Jeho srdeční rytmus je slyšitelný i viditelný a čím více je napaden, tím silnější je a čím silnější se dostane, tím více jeho srdce naplněné duší bliká.

Obsah

Místo výskytu [ ]

Wardens se nachází hluboko pod zemí v hlubokých tmavých jeskyních nacházejících se v „nejhlubších hloubkách světa“, kde je nalezen Sculk. Oblast kolem toho je velmi tmavá, takže je pro strážce snazší se proklouznout na hráče. Ačkoli hloubky hlubokých tmavých jeskyní nejsou známy, potvrzuje se, že je v nejnižším bodě Minecraft Overworld, těsně nad podloží.

Trivia []

 • Doporučuje se házet sněhové koule nebo střílet šípy od strážce a hráče, aby jej rozptýlil, zatímco hráč je pronásledován, takže hráč se od něj může proplížit a dostat ven naživu.
 • Bude to první slepý dav, ke kterému bude přidán Minecraft.
 • Pokud je strážce blízko, začnou se všechny zdroje světla v okolí blikat. Je to způsobeno přítomností strážce. [1]
 • Stejně jako Iron Golem je schopen způsobit statné množství poškození v rámci jedné rány, na rozdíl od Iron Golem, rozsah, ve kterém může něco zasáhnout.
 • V přívěsu pro odhalení byla struktura s pavučinami, svíčkami, truhly a to, co se zdá být hluboký. Tato oblast by mohla být hluboká temnota, kde je nalezen tento nový dav.
 • Strážce může být velmi nejsilnější dav Minecraft, Vzhledem k tomu, že zabíjení hráče v plném netheritském brnění (přesně 10/7 úderů), pokud jde o sílu útoku, jak je znázorněno, trvá dvě rány, jak je znázorněno Minecraft Live 2020.
 • V tweetu od Kingbdogze bylo potvrzeno, že dozorce je o něco vyšší než železný golem ve čtyřech blocích ve srovnání se třemi Golem Iron Golem. [2]
  • V dalším tweetu od Kingbdogze bylo také ukázáno, že strážce je přibližně dvakrát vyšší než hráč. [3]
  • V dalším tweetu od Kingbdogze bylo potvrzeno, že strážce vydává nějaký druh srdečního rytmu. [4]
  • V dalším tweetu od Kingbdogze bylo potvrzeno, že strážce je tvořen Sculkem, stejně jako bloky kolem strážce. [5]
  • V dalším tweetu od Kingbdogze bylo potvrzeno, že strážce zaútočí na každý dav, pokud vydá zvuk nebo vibrace (jediný dav, který není napaden strážcem, je další strážce). [6]
  • Strážce má podobnosti s mnoha příšerami z franšíz videoher vytvořených od Frictionral Games, další švédské videoherní společnosti. Sdílí podobnost s příšerami, jako je proxy Soma ve smyslu být slepý a museli se mu tajně vyhnout. Jeho barevná paleta připomíná mutace způsobené wau, což dělá věci tmavě černé s modrými elektrickými tečkami. Blikající pochodně v přítomnosti strážce jsou také podobné nepřátelské mechanice v Amnézie: Stroj pro prasata, ve kterém jsou blikající pochodně, když je nepřítel poblíž.
  • Další možností je, že strážce byl inspirován Jeffa z Half-life: Alyx. Sdílejí mnoho podobností, jako je to, že je to neporaditelné monstrum, které skrývá v určitém prostředí, je slepé, ale smysly zvuky a vyrobené z látky podobné slizu.
  • Sdílí také některé rysy s mimozemšťany z Klidné místo Protože oba jsou slepí, loví zvukem, extrémně silný a téměř nezničitelný.
  • V dalším tweetu také potvrdil, že strážce a senzor Skulk působí přesně stejným (kromě jejich poloměru). [8]

  Galerie []

  Reference [ ]

  1. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1312931086364803073
  2. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1313449116068917249
  3. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1313451032383574017
  4. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1313144562437816320
  5. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1315614121908469760
  6. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/STATUS/1320775944836141059
  7. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1335588567603695619
  8. ↑ https: // twitter.COM/KINGBDOGZ/Status/1335596684353671168
  Davy v Minecraftu
  Pasivní davy
  Netopýr Kočka Kuře Kráva
  Ryby (různé) Liška Žhavá chobotnice Kůň
  Krávomůrka Brown Mooshroom Ocelot Papoušek
  Prase Králičí Ovce Snow Golem
  Oliheň Chodec Želva Vesničan
  Putování obchodníka
  Neutrální davy
  Axolotl Včela Delfín Enderman
  Koza Železný Golem Lama Panda
  Piglin Lední medvěd Pavouk Jeskynní pavouk
  Vlk Zombified Piglin
  Nepřátelské davy
  Požár Liána Utopený Ender Dragon
  Endertite Evoker Evoker Fang Ghast
  Guardian Starší strážce Hoglin Lusk
  Magma Cube Přízrak Piglin Brute drancíř
  Ravager Shulker Silverfish Kostra
  Sliz Spider Jockey Bloudí Vex
  Vindicator Správce Čarodějnice Wither
  Wither Skeleton Wither Skeleton Jockey Zoglin Zombie
  Zombie Villager