Což je nejlepší útočná puška ve Warzone Caldera? | Shotkul s rockovým papírem, nejlepší načítání třídy útočné pušky na útok

Nejlepší načtení pušky Warzone Assault Rifle: přílohy, nastavení, výhody

Contents

V našem průvodci Gra Gra Gra Gra Gra Gra Gra Grav můžete prohlédnout.

Warzone Pacific Best Assault Rifle: Což je nejlepší AR v Call of Duty: Warzone Caldera?

Hledáte nejlepší útočnou pušku v Call of Duty: Warzone Caldera? Nejsme překvapeni: útočné pušky jsou zdaleka nejvšestrannější a četné třídy zbraní ve Warzone. Jsou spolehlivé, efektivní v jakémkoli rozsahu a páteř drtivé většiny zatížení Warzone Caldera tam venku.

Náš průvodce po Nejlepší AR ve Warzone Projde vás statistikami a relativní mocí všech útočných pušek ve Warzone. Tady jsou všechny útočné pušky v Call of Duty: Warzone a jak dobrý je každý z nich v současné meta.

Cooper Carbine vykreslil ve Vanguard Gunsmith proti černému pozadí. Červený ohnivý odstín v levém dolním rohu

Cooper Carbine – Nejlepší útočná puška ve Warzone

Konzistence je neustále králem ve Warzone a Cooper Carbine je stejně konzistentní, jak přicházejí. Existuje důvod, proč Krig 6 vládl nejvyšší pro tolik roku 2021 a je to konzistence, která je výsledkem snadno použitelné zbraně. Klíčovými prvky jsou zde zpětné úpravy a rychlost ohně. Zjednodušeně bude snadnější udržet cíl, ale škoda způsobená, když je na cíl, bude také velkým faktorem. Rychlejší zbraň, která se zaznamenává, jednoduše zasáhne vícekrát za každou polovinu sekundy, kterou jste na cíli, než pomalejší. To způsobuje více odpouštějící zkušenosti a lepší výkon v rukou průměrného hráče.

Takže zpět do samotného Cooper. Má jednu z nejvyšších sazeb ohně v nové dávkové a zpětném ránu Vanguard AR, který je zcela zvládnutelný se správným sestavením. Jeho vrchol doba do doby se zcela neshoduje s něčím jako EM-2 nebo Volksstrumgewehr, ale je to více odpouštějící nedokonalou přesnost. Pro většinu hráčů přinese společnost Cooper Carbine ty nejlepší výsledky ve Warzone.

K dosažení této konzistence budete potřebovat nejlepší sestavení. Máme vás zakrytý náš průvodce naložením Warzone Cooper Carbine.

EM2

EM2 získal od svého vydání hodně popularity a z dobrého důvodu. Je to mnohem obtížnější puška než karabina Cooper, ale ve správných rukou je mnohem silnější. Poškození EM2 je naprosto obrovské. Pokud je váš výstřel zapnutý, vyhodíte nepřátele pryč, dokonce i na obrovské vzdálenosti.

EM2 není ani napůl špatný zblízka, ale má špatnou manipulaci, zejména s vestavěnou optikou. Obvykle budete chtít, aby se chraplavější zbraň zálohovala KAR98K nebo SWISS K31. U duelů AR dlouhého dosahu je však EM2 umlatched.

Jakmile máte tuto pušku odemčenou a vyrovnanou, navštivte našeho průvodce nejlepším načítáním EM2 ve Warzone, abyste sestavili optimální nastavení.

STG 44 ve Warzone

STG 44

Čím více času trávím s STG ve Warzone, tím více jsem to rozrostl. Tato zbraň je v každém ohledu jen solidní. Jeho zpětný ráz je naprosto rozumný, jeho poškození a rychlost požáru zasáhla perfektní bod sítí a je tak zatraceně flexibilní. Na dlouhém doletu se cítí strašně jako pre-Enf C58 a zblízka mi připomíná studenou válku AK-47. STG je přístupný, aniž by byl laserem a mocný, aniž by se cítil zlomený. Je to všechno, co od základní pušky očekáváte v titulu Call of Duty, a to krásně překládá do Warzone.

Pokud jste nehráli Vanguarda a snažíte se začít vyrovnat, náš průvodce nejlepším načítáním STG 44 ve Warzone vám pomůže dostat se na 55.

Volkssturmgewehr

Volksstrumgewehr je ústa, ale naštěstí to nebudete muset vyslovit, aby to zářilo ve Warzone. Tato středně poškození, střední rychlost požární pušky má tragicky špatný dosah. V rámci svého efektivního rozsahu však pozitivně skartuje. Má také některé z nejlepších statistik mobility a manipulace ve třídě, která dále posílí zbraň v těsných čtvrtích. Existují možnosti, které zabíjejí trochu rychleji, ale nikdo se necítí tak pěkně jako Volk. Spárujte to s KAR98K pro vynikající načítání.

XM4

XM4 prošel za posledních několik měsíců. Základní útočná puška studené války zaznamenala tolik úprav jako jakákoli zbraň ve Warzone a ponořila se dovnitř a ven z meta měsíčně. Nyní je pevně zpevněna jako horní puška ve Warzone. XM4 vyniká zblízka a na dlouhém dole, má dokonale zvládnutelný zpětný ráz a má dostatečně silnou manipulaci s základem a mobilitu, aby dosáhl nejlepší flexibliky ve své třídě.

Abych byl spravedlivý, existují pušky, které lze lépe optimalizovat pro extrémně blízké nebo dlouhé rozsahy. Toto je nejvíce vyvážená třída a mnoho zbraní má standout rozsahy. XM4 je však krk a krk s nejlepšími z nich v jakémkoli boji, který můžete najít. Z pohledu všude kolem to zůstává jednou z nejlepších útočných pušek ve Warzone.

Pokud to stále chcete vystřelit, podívejte se na nejlepší průvodce načítání Warzone XM4.

NZ-41

Meta Meta ve Warzone s dlouhým dosahem vždy představovala dvě soubojové síly; Rychle napadené, nízko-poškození, snadno použitelné pušky proti pomalu, vysoce poškozují a více dovednosti. Integrace Vanguard přináší do obou kategorií nové nejvyšší možnosti. NZ-41 je králem posledně jmenovaného, ​​představující poškození monster, které připomíná Warzone veteránům EM2 a CR-56 AMAX. Pokud jste typ hráče, který dává přednost těmto těžších zasažených zbraních, měl by být NZ-41 vaším prvním výběrem v nové éře Warzone.

NZ-41 je obzvláště silný ve středních rozsazích, kde je potenciálně jednou z nejrychlejších zabíjených zbraní ve hře. Má však jedno pozoruhodné omezení; malé časopisy. Výchozí puška .303 Caliber je jeho nejlepší pro čistě poškození, ale je omezen na pouhých 30 kol. Konverze kalibru však mají kapacity až do 45 kol a jsou velmi blízké poškození. Navíc, s tak pomalou mírou ohně 30 kol jde dál, než si myslíte.

Bez ohledu na váš výběr bude NZ-41 vystupovat jako jedna z nejlepších útočných pušek ve Warzone, zejména s naším nejlepším Warzone NZ-41.

Načítání Warzone C58

C58

C58 nechal multiplikátory výstřelu z těla zcela odstraněny krátce po jeho uvolnění, což srazilo jeho tělo výstřel z nejlepšího zabíjení z nejlepších ve třídě do poměrně průměru. Stále však má slušný rozsah a obrovský multiplikátor hlavy. Pokud dokážete přistát hlava, je doba až. Pokud zasáhnete dva, je to fantastické.

Zatímco zpětný ráz C58 je trochu vysoký, vytáhne téměř rovně nahoru. Díky tomu je docela pravděpodobné, že ve většině přestřelek zasáhnete alespoň jeden headshot. Dokud to uděláte, může C58 viset s horními psy.

Pokud si chcete vyzkoušet tento těžký hitter, podívejte se na náš průvodce nejlepším načítáním C58.

AK-47 (studená válka)-Nejlepší útočná puška z blízkého dosahu

AK-47, který je vlastně dobrý ve Warzone. Radujte se! Studená válka AK byla oporou odstřelovacích zátěží od integrace studené války. Je to však vlastně docela konkurenceschopné i v delších rozsazích. Určitě existují spolehlivější možnosti pro záření 75 a více metrů, ale AK-47 s nimi může absolutně viset. Pokud chcete pušku, která funguje v jakémkoli dosahu, je studená válka AK téměř stejně felxibilní jako XM4.

AK-47 zůstává králem. Jeho statistiky poškození, zpětného rázu a mobility jsou jen příliš dobré na to, aby se korunulo cokoli jiného. Vzhledem k tomu, že tomu tak bylo téměř rok, očekávejte, že studená válka AK-47 zůstane nejvyšší podporou odstřelovače AR alespoň do Vanguardovy integrace koncem tohoto roku.

Máme praktický průvodce pro každý způsob, jak vybudovat tuto zbraň v našem průvodci načtení studené války Warzone AK-47.

Automat ve Warzone

Automat

Poškození automatonu není v nejlepším případě skvělé. Samozřejmě si veteránští hráči Warzone vzpomenou na mnoho metas, ve kterých dominovaly pušky s nízkým poškozením, od Grau po Krig 6. Zatímco automat zpočátku vypadal jako jasný nástupce těchto pušek, Nerf krátce po spuštění opravdu pokazil jeho zpětný ráz. Vzorec šel z hladkého na extrémně nervózní a učinil pušku mnohem složitější použít. Pokud však dokážete získat údržbu tohoto zpětného zpětného odkupu, má automat stále výklenek, kde vyniká. Automat má naprosto kolosální rozsah. S podpisem Anastasia Sniper Barrel je téměř dvojnásobek toho, co je u každé další útočné pušky. Pokud tedy dokážete udržet zpětný ráz v těchto extrémních rozsazích, může automat zabírat velmi jedinečný výklenek, sedí mezi koncem typického rozsahu AR a blízkým okrajem odstřelovacího rozsahu.

Pokud jste to ještě nezkusili, podívejte se na nejlepšího průvodce načítání Warzone Automaton.

Fara 83

Fara 83 je opět na vzestupu a znovu se založil jako jedna z nejlepších útočných pušek ve Warzone. Stejně jako XM4 a AK-47 je FARA 83 velmi flexibilní. Jeho doba do doby je vynikající v každém rozsahu a poměrně plochý profil poškození způsobuje velkou konzistenci napříč různými částmi těla. Tato konzistence však přichází za trochu nákladů. Poškození Headshot FARA je poměrně nízké, takže jeho vrchol doba zabije za první tři možnosti. Jeho průměrný případ je však vynikající, a to má tunu hodnoty.

Další informace o něm najdete.

Načítání Warzone QBZ

QBZ

QBZ má téměř tak málo zpětného rázu jako Krig 6, ale po Nerfs do Krig v éře pozdní studené války má QBZ ve skutečnosti vynikající DPS. Mnoho lidí se drží Kriga kvůli pohodlí a konzistenci, ale tvrdíme, že QBZ je lepší zbraň, jakmile se na to upravíte. Pokud jste někdy chtěli vyzvednout QBZ, nyní je určitě čas.

Ani QBZ opravdu není obtížné vyzvednout. Rozdíl zpětného rázu je stěží patrný, zejména na klávesnici a myši. Má lepší reklamy a rychlosti pohybu než Krig. Pokud zkusíte QBZ a prostě se to nelíbí, pak se držte s Krigem, ale opravdu byste měli dát QBZ šanci. Na papíře je to prostě lepší.

Pokud jste poprvé uživatelem QBZ, který hledá možnosti sestavení, podívejte se na náš průvodce nejlepším načtením QBZ zde.

BAR

Tady je věc s barem; Má téměř stejný profil poškození jako NZ-41. Identické poškození základny, identický multiplikátor hlavy, všechno kromě krku, kde NZ-41 zasáhne tvrdší. Až na to, že tyč také vypálí 100 ot / min pomalejší než NZ-41 již nízkých 500 ot / min. Za většiny podmínek není bar jen oprávněná volba oproti NZ-41, alespoň na papíře.

Co má bar je výhoda rozsahu. Než poškození spadne, dostanete dalších 15 metrů, mezera, která se dále táhne správným připevněním. To není nevýznamné na Caldera, kde se oplývají outdoorové, střední rozsah. Pokud se můžete držet v optimálním rozsahu baru, je to potenciálně jeden z lepších Vanguard ARS. Tento kousek dominance je však příliš malý na to, aby byl na našem aktuálním seznamu příliš malý.

Připravte si svůj bar k přechodu s naším průvodcem baru.

AS44

V prvních dnech Pacifiku nevidím mnoho diskuse kolem AS44, ale myslím si, že je to připraveno být opravdu vynikající podporou odstřelovače ve Warzone. Je to jeden z nejrychlejších AR ve hře a má přílohy, které hrají s některými jedinečnými typy sestavení, včetně možného zaostření hipfire. Tam, kde lze nalézt AS44. Naštěstí nepotřebujete ty, kteří jsou ve velkém množství na sestavení podpůrné podpory blízkého dosahu. Nemusí to být úplně studená válka AK, ale AS44 je stále skvělá puška pro boje blízké čtvrtiny. Měl by to udělat vynikajícího společníka pro vaši tříbulenou pušku nebo gorenko protitankové pušky.

Gravová útočná puška ve Warzone

Grav

Grav přišel do Warzone s nějakým problematickým rázem. Naštěstí to Raven Software rychle řešil malým buffem. To kombinované s nějakou fantastickou damge dělá zabijáckou pušku. Gravova zpětná rána je stále na špičkové úrovni, ale s nějakou praxí je to zvládnutelné. Pokud na to dokážete získat držadlo, Gra Graps nepřátele upustí tak rychle nebo rychleji než všechny špičkové pušky. To je zbraň, se kterou bude mnoho hráčů bojovat, ale ti, kteří zvládnou graving, budou bohatě odměněni.

V našem průvodci Gra Gra Gra Gra Gra Gra Gra Grav můžete prohlédnout.

CR-56 AMAX

CR-56 AMAX viděl Nerf po Nerf za poslední rok, přesto zůstává solidní útočná puška ve Warzone. Stejně jako mnoho jiných útočných pušek, i sezóna 4 načtená záplata v roce 2021 způsobila, že ve většině situací zabil zhruba další kulku. To bolí na pomalu, ale doba do doby je stále dobrá, pokud dokážete přistát headshot. AMAX je pevně z nejlepších dvou nebo tří pušek, ale stále je to dobrá možnost dlouhého dosahu. Bohužel však moderní bojové zbraně prostě nemohou odpovídat mobilitě možností studené války. Držte se prozatím sestavy Amax s dlouhým dosahem.

Pokud vás zajímá, jak tuto zbraň připravit, podívejte se na našeho průvodce pro nejlepší načítání CR-56 AMAX ve Warzone.

Krig 6

Tato vysoce přesná puška nikdy neměla velký výstup poškození, ale chlapec je snadné používat. Krigův zpětný ráz prakticky neexistuje, díky čemuž je spolehlivější a konzistentnější než mnoho jiných útočných pušek, které nyní mají podobné časy k zabíjení. To zůstane velmi mocnou, populární volbou v nové meta.

Jen mějte na paměti, snadné použití je v podstatě jedinou výhodou Krig. Jeho poškození je opravdu subpar, zejména po několika nerfách. Snadné použití však má velkou hodnotu. Existuje důvod, proč je Krig jednou z nejpoužívanějších útočných pušek už měsíce. Průměrný hráč bude mít pravděpodobně větší úspěch s Krig 6 než s mnoha jinými útočnými puškami. Pokud jste kvalifikovaný hráč a jste ochotni dát nějaký čas s jinou útočnou puškou, můžete najít lepší výsledky jinde.

Pokud chcete správně vyložit Krig 6, podívejte se na náš průvodce Krig 6 Warzone Loadrout zde.

Načítání Warzone Grau

Grau 5.56

Tato zbraň byla absolutní laserový paprsek Od té doby, co se uvolnilo. Poškození je nízké, ale mezera mezi Grau a Top Dogs se s nedávnými záplatami výrazně zmenšila. S tím, jak snadné je Grau udržovat i v extrémních rozsazích, by to mělo fungovat dobře vzhledem k jeho konkurenci Nerfed. Také to není příliš hladovějící se, takže to dělá dobře jako plně naložená zbraň, která pomáhá doplnit po smrti. Toto je další velmi snadná použití zbraně, s nimiž může jakýkoli hráč najít pohodlí.

Podívejte se přesně na to, jak připravit tuto zbraň s naším Warzone Grau 5.56 Průvodce načtení!

M4A1

Klasický M4A1 v posledních měsících pomalu získává půdu. S robustními nerfy přinášejí mnoho dalších zbraní na úroveň M4, myslím, že se tento starý standard začne vplížit zpět do meta Warzone. Je to také flexibilní a funguje skvěle jak na dosah, tak jako podpora odstřelovače. Nedosáhnete stejné rychlosti pohybu jako zbraně studené války, ale můžete se dostat mnohem blíž než mnoho jiných moderních děl válečných zbraní. Stejně jako Grau, můžete upustit přílohu M4A1, abyste se také plně naložili. Líbí se nám to jako polovina plně naloženého odstřelovače. Pro více informací naleznete v našem nejlepším průvodci Warzone Loadrout.

Pro více standardních načítání, proč nepoužívat náš průvodce načítání Warzone M4A1, který vám pomůže?

Groza

Groza se opravdu bojovala s zpětným rázem, dokud neměla z jeho vzoru zpětného vzoru odstraněno časné vodorovné závěsné. Čas, který má na grozě, byl vždy solidní a nyní je o něco snazší používat. Na dlouhém dosahu jsou stále lepší možnosti, ale myslím, že Groza může být právě teď opravdu dobrá podpora odstřelovačů. Vzorek zpětného rázu je stále trochu složitý na dlouhém doletu, ale když jste na cíli.

Ti z vás, kteří to chtějí vyzkoušet a skartovat nepřátele, dejte našemu průvodci načítání Groza Warzone Read a Read.

FFAR 1

FFAR konečně měl vládu teroru po sérii Nerfů dříve v roce 2021. Stále to však není žádný úsek, nadále se může pochlubit opravdu silným časem, pokud jste v pořádku se svým vzorem zpětného rázu a sníženou mobilitou. Ve skutečnosti má ve skutečnosti jedny z nejlepších výstupů s dlouhým doletem ve Warzone – je jen těžší udržet se na cíli než konkurence. Pokud jste však milovali starý FFAR, dal bych to další výstřel. Možná zjistíte, že je to splatné za návrat.

Pokud potřebujete obnovení, podívejte se na naše Warzone FFAR 1 načítání pro více.

Ram-7 ve Warzone

RAM-7

Zatímco RAM-7 postrádá mobilitu konkurovat se stavěním útočné pušky na studenou válku, je to stále jedna z lepších moderních možností války. Čas, který má být solidní, na většině rozsahů, i když v současné době nevyniká. Přesto, pokud dokážete spravovat zpětný ráz a držet se více středových angažovaností, RAM-7 je slušná volba.

Stejně jako Groza je rozsah Ram-7 opravdu omezen pouze zpětným rázem. Pokud však máte dovednost, je to vlastně velmi dobré na dlouhém doletu. Toto je zbraň s vyšší dovedností než její MW 5.56mm sourozenci, jmenovitě Grau, M4A1 a Kilo 141. Pokud však zasáhnete své záběry, má nejvyšší potenciální strop.

Pokud máte zájem o spuštění další moderní klasiky Warfare, podívejte se na náš průvodce Warzone načítání RAM-7.

M13

M13 se vždy cítil jako trochu stříkací pistole po dlouhém doletu, ale mírný buff k jeho minimálnímu poškození může pomoci. Jeho zpětný ráz je nízký a jeho míra ohně je vynikající. I se špatným poškozením na výstřel by měl být M13 schopen umístit dostatek kol na cíl, aby mohl konkurovat některým z Nerfed možností. Pokud chcete přesnost Krig a Grau na něčem, co může dát více kol dolů, M13 je slušná volba.

Kilo 141

S Kilo 141 získáváte podobné množství užitečnosti jako Grau a M4A1, ale s nižším poškozením v nejdelších rozsazích a jiným vzorem zpětného rázu. S jeho dlouhým časem do doby není Kilo právě teď dobrou volbou. Má však jednu výhodu; Možnost časopisu se 100 kolemi. Připevnění není dobré, ale vypadá to směšně. Pokud se pokoušíte postavit hloupé, goof-oblokové načítání, 100-kulatý kilos je dobrá volba.

Pokud se však snažíte vytvořit dobrou verzi této zbraně, náš průvodce načítání Warzone Kilo 141 je zde, aby pomohl.

AS VAL ve Warzone

Jako val

Historicky měl jako Val směšný čas na to, ale nedosáhl meta zbraní kvůli velikosti časopisu a omezené mobilitě. Nicméně, poškození Nerf v roce 2021. TTK bude stále skvělá, ale jak se Val ještě těžší ospravedlnit v již omezené roli. Pravděpodobně bude mít hlavní přepracování k mobilitě moderní války, aby to opravdu přineslo zpět. Stále z toho můžete něco dostat v sóle.

AS VAL je i přes své nedostatky osobním favoritem, takže vám stále doporučujeme podívat se na náš průvodce na vyhrazení Val Warzone a zkuste to.

Itra praskne

Burst-Fire zbraně ve službě Call of Duty jsou polarizované parta. Jsou téměř výhradně přemoženi nebo přímo špatní, se zpožděním mezi prasknutími, které zhoršuje jakýkoli nedostatek poškození. Prasknutí ITRA do značné míry spadá do druhé kategorie ve Warzone. Prostě to nezpůsobí dostatečné poškození, aby konkurovaly svým vrstevníkům v žádném rozsahu. Má však pevné poškození headshot a může viset s jeho lepšími s určitou přesností přesnosti. Vysoce kvalifikovaní hráči mohou najít nějaký úspěch, ale většina z nich bude bojovat. ITRA je zdaleka nejhorší puška s prasknutím, kterou jsme viděli ve Warzone, ale není to oživení studené války a M16 meta buď.

Fal

Ačkoli jeho čas na slunci je dávno u konce, FAL zůstal slušnou volbou, pokud byste mohli zasáhnout pár headshotů kvůli obrovskému multiplikátoru headshot. Nyní byl multiplikátor výrazně snížen. Nemyslíme si, že FAL je nutně špatný, ale je těžké právě teď ospravedlnit přes DMR-14.

Oden

Toto je osobní favorit. Oden je velká čas Marmite a někteří lidé ji naprosto opovrhují. S jeho pomalou rychlostí ohně a směšné poškození na výstřel však přichází zbraň, která může zcela zničit nepřátele, když je chytíte, když se snažíte někde běžet. Dokud jste již zaměřeni, Oden je kousky dolů jako žádný jiný, a je tak uspokojivé, jak se vytáhnout, jakmile to zvládnete.

FN SCAR 17

Jizva zasáhne jako kamion, ale nadále se snaží najít výklenek ve Warzone Meta. Vysoký zpětný ráz drží zpět nad dlouhým doletem, mobilita ji drží zpět zblízka a 30-kola maximální velikost časopisu ji zmrzačí všude. Dokonce i uvnitř svého nejlepšího efektivního rozsahu zabije studená válka AK-47 rychleji s větším časopisem a lepší mobilitou. Prostě není moc důvod spustit jizvu.

AN-94 ve Warzone

AN-94

Pokud jste chtěli standardní útočnou pušku, podívejte se jinde. Funkce „Hyperburst“ AN-94 je jeho pièce de résistance, která vypálí své první dva výstřely pobuřujícím tempem. Pokud dokážete soustavně přistát hyperburst, AN-94 se v pořádku na téměř Mid-Range. Pokud to nemůžete, padá to dobře za konkurencí. AN-94 má jedno z nejkratších rozsahů, než jeho poškození klesne mezi všechny útočné pušky. Toto není přesně ta nejhorší zbraň ve Warzone, ale není to zvlášť dobré.

Máme nejlepší načítání AN-94, takže se podívejte a podívejte se, zda je tato zbraň otočným výběrem, který vám pomůže rozbít meta.

AK-47 (Modern Warfare)

Moderní válka AK vždy bojovala s opravdu skákacímu vzoru. Jistě, je to skvělé, když s tím můžete zabít, ale spolehlivost tam prostě není. Pokles poškození nad dosah je také naprosto brutální. Tenhle není dobrý pro nic jiného než změnu tempa.

FR 5.56

„Možná jsou teď burrs zbraně dobré“, slyším, že říkáš s ohledem na bývalou dominanci Aug a M16 ve Warzone. Bohužel, bohužel tomu tak není s FR 5.56 Assault Rifle. Tato zbraň se prostě cítí pozadu v současné meta Warzone. Osobně navrhuji, abyste se tomu vyhnuli.

Warzone Pacific Assault Rifle Statis

Níže je uvedena tabulka pro každou útočnou pušku ve Warzone. Všechny základní statistiky pro poškození a manipulaci jsou pokryty, plus nejlepší a nejhorší výstřely pro každý bodypart. Použijte toto jako užitečný odkaz na porovnání statistik, které chcete upřednostňovat při načítání útočné pušky.

název Poškození Shots to Kill RPM Mag Znovu načíst Reklamy Hýbat se %
Kilo 141 42 | 28 | 28 | 28 3-6 | 4-9 | 5-12 | 6-14 750 30 2.36s 238ms 93%
Fal 79 | 54 | 49 | 49 2-3 | 2-5 | 3-6 | 4-8 470 20 2.5s 254ms 93%
M4A1 41 | 27 | 27 | 27 3-6 | 4-9 | 5-12 | 6-14 800 30 2.23s 233ms 94%
FR 5.56 64 | 40 | 40 | 40 2-4 | 3-5 | 4-7 | 4-8 560 30 2.37s 296ms 92%
Oden 77 | 58 | 48 | 48 2-3 | 2-5 | 3-6 | 4-7 410 20 2.57s 346ms 92%
M13 36 | 24 | 24 | 24 3-5 | 5-8 | 6-10 | 7-13 900 30 2.37s 238ms 93%
Fn jizva 56 | 38.5 | 35 | 35 2-4 | 3-5 | 4-7 | 5-8 570 20 2.33s 296ms 93%
AK 47 56 | 39 | 35 | 35 2-4 | 3-5 | 4-7 | 5-8 560 30 2.15s 271ms 93%
RAM-7 39 | 26 | 26 | 26 3-6 | 4-9 | 6-12 | 7-14 860 30 2.4s 217ms 94%
Grau 5.56 42 | 28 | 28 | 28 3-6 | 4-9 | 5-12 | 6-14 730 30 2.15s 221ms 96%
CR-56 54 | 35 | 35 | 35 2-4 | 3-6 | 4-8 | 5-9 620 30 2.25s 279ms 93%
AN-94 46 | 34 | 31 | 31 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 560 30 2.25s 254ms 93%
Jako val 47 | 37 | 30 | 30 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 900 20 2.18s 225ms 94%
XM4 45 | 30 | 30 | 30 3-5 | 4-6 | 5-8 | 6-9 721 30 2.36s 238ms 95%
AK-47 (studená válka) 54 | 36 | 36 | 36 2-4 | 3-5 | 4-7 | 5-8 660 30 2.24s 267ms 95%
Krig 6 45 | 33 | 33 | 30 3-4 | 4-6 | 5-8 | 6-10 655 30 2.19s 263ms 96%
QBZ-83 42 | 34 | 31 | 28 3-5 | 4-7 | 5-10 | 6-12 720 30 2.15s 221ms 97%
FFAR 1 35 | 25 | 25 | 25 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 900 25 2.48s 300ms 94%
Groza 41 | 30 | 27 | 27 3-5 | 4-7 | 5-9 | 6-11 755 30 2.12s 221ms 96%
C58 58 | 37 | 37 | 37 2-3 | 3-5 | 4-6 | 5-8 533 25 2.00s 302ms 96%
Fara 37 | 29 | 29 | 29 3-4 | 4-6 | 5-8 | 6-10 790 30 3.17s 296ms 93%
EM2 61 | 41 | 41 | 41 2-3 | 3-5 | 4-6 | 5-7 533 20 2.04s 375ms 94%
Grav 40 | 30 | 30 | 30 3-4 | 4-6 | 5-8 | 7-10 750 30 2.40s 290 ms 96%

Pokud hledáte statistiky na jiných třídách zbraní, navštivte naši stránku s plnou Warzone zbraní pro více!

A tady to máte! Doufejme, že teď jste pánem útočných pušek Warzone Arsenal a jste připraveni na test své nově objevené znalosti. Ale v případě, že stále hladujete na tipy a statistiky, nezapomeňte se podívat na naše další průvodce Warzone! Máme ve hře seznam všech primárních zbraní, plus seznam nejlepších načítání pro ostrov Caldera a Rebirth Island.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Nejlepší načtení pušky Warzone Assault Rifle: přílohy, nastavení, výhody

Cod Warzone Best Assault Rifles and LoadOuts

Activision / Infinity Ward

Původní Warzone posiluje působivý arzenál zbraní překlenujících více kategorií, ARS nejsou výjimkou. Připravili jsme tedy seznam nejlepších meta útočných pušek, které můžete mít ve Warzone’s Caldera, abyste zajistili výhodu oproti ostatním hráčům.

AR jsou nejlépe známé pro svou velkou všestrannost v režimu Battle Royale Call of Duty. Někteří z nich se specializují na dlouhý dosah, zatímco jiní dominují v boji za blízké čtvrtiny. Ale ne každý z nich je životaschopný, pokud to myslíte vážně .

Článek pokračuje po reklamě

Ať už si přejete přemístit své nepřátele laserovou přesností nebo jednoduše chcete do-it-all zbraň, na kterou se můžete spolehnout, budete chtít přidat AR k načtení. Ne všechny zbraně ve Warzone jsou však stejné. Ve skutečnosti existuje jen několik, které stojí za to vyrovnat a používat.

Článek pokračuje po reklamě

Sestavili jsme tedy seznam útočných puškových stupňů, který řadí všechny nejlepší AR ve Warzone a přílohy, které pro ně byste měli používat.

Článek pokračuje po reklamě

Pamatujte, že pokud jste připraveni se ponořit do Warzone 2 a chcete si prohlédnout nejlepší AR v pokračování, aby ovládli Al Mazrah, nezapomeňte se podívat na náš seznam nejlepších meta ARS, který chcete použít ve Warzone 2. Pokud hledáte celkově rozdrcení nejlepších zbraní WZ2, zvažte odhlédnutí našeho seznamu úrovní.

Obsah

 • Jaký je nejlepší AR ve Warzone?
 • Nejlepší AR ve Warzone
 • Nejlepší zbraně podpory Warzone AR

Jaký je nejlepší AR ve Warzone?

The Nejlepší AR ve Warzone je Cooper Carbine. S novou meta na místě nahradila COOPER CARBINE na místě KG M40 jako nejsilnější AR ve Warzone. Ačkoli to bylo zasaženo některými Nerfy, je to stále dominantní zbraň, která je velmi snadná.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

S jeho neuvěřitelně vysokými TTK, nízkým rázem a velkým rozsahem poškození budete zabalit zabití na ostrově Caldera, Rebirth Island a Fortune’s Cold v žádném okamžiku.

Nejlepší AR ve Warzone

Existuje spousta různých útočných pušek v Call of Duty: Warzone, co s hrou, která má přes 100 zbraní, to není žádný překvapení. Takže místo toho, abychom dělali každý AR, s některými jsou výrazně slabší než meta zbraně, vybrali jsme top 23, abychom zvážili.

Článek pokračuje po reklamě

23. RAM-7

Warzone Ram-7

Ram-7 je jedním z nejvíce podceňovaných AR ve Warzone.

Nejlepší načítání Warzone RAM-7

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: FSS Ranger
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 50 kulatých magů

Tento blesk-rychle se stal populárním zpět v prvním roce Warzone, když byl představen jako podlahová kořist. Od té doby hráči Warzone zjistili, jak mocný může být tento AR skutečně. Zatímco popularita RAM-7 se zmenšila ve Warzone Pacific, stále se může rozdrtit i přes nejzajímavější nepřátele.

Článek pokračuje po reklamě

Současná stavba meta je o zvyšování rozsahu a přesnosti zbraně, což z něj dělá mnohem životaschopnější ve středním rozsahu-oblast, kterou Ram-7 často bojoval vyniknout.

Článek pokračuje po reklamě

22. Itra praskne

ITRA BURBEL WARZONE PREVIEWE SCREEN

Burst ITRA je neuvěřitelně všestranný AR.

Nejlepší načítání ITRA Warzone

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: Perfetto 140mm Rapida
 • Optický: G16 2.5x
 • Skladem: Botti SMI nastavitelný
 • UnderBarrel: Carver Foregrip
 • Časopis: 8mm Klauser 24 Round Fast Mags
 • Munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Ustavená přilnavost
 • Vyzdobit: Vitální
 • Perk2: Plně nabitý

Burst ITRA je čtyřkolka poloautomatická puška, která nabízí velkou přesnost a mírné poškození nad dlouhými rozsahy. Zatímco jeho rychlost požáru může být trochu na pomalejší straně, přidaná přesnost z něj činí slušnou možnost pro hasičské hasičství v polovině a dlouhém doletu.

Pokud si přejete využít tento Vanguard AR, doporučujeme jej spárovat s nejlepším SMG ve Warzone, abyste zajistili silnou sekundární možnost.

Článek pokračuje po reklamě

21. AS44

Warzone Gameplay

AS44 lze odemknout pouze hraním Warzone a vyrovnáváním.

Nejlepší načtení Warzone AS44

 • Čenich: Merkur tlumič
 • Hlaveň: Kovalevskaya 615 mm
 • Optický: G16 2.5x
 • Skladem: Zac 12b Custom
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 7.62 GORENKO 50 ROUND MAGS
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Gung-ho
 • Perk 2: Plně nabitý

Zatímco AS44 ve Warzone je klasifikován jako útočná puška, jeho rychlá míra palby a účinnost blízkého dosahu činí to docela podobně jako SMG.

Článek pokračuje po reklamě

Místo toho, aby se pokusila přizpůsobit tuto zbraň více roli útočné pušky, je cílem tohoto načítání dále zlepšit rychlost a rychlost požáru a rychlosti. Spárujte tuto zbraň s jednou z nejlepších odstřelovacích pušek ve Warzone a budete vůbec smrtící rozsahy.

20. FFAR 1

Obrazovka náhledu FFAR Warzone

FFAR byl jednou z nejpopulárnějších zbraní představených ve studené válce Black Ops.

Nejlepší načtení Warzone FFAR 1

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: Tiger Team Spotlight
 • Skladem: Raider Stock
 • Zadní přilnavost: Hadí zábal
 • Munice: Salvo 50 Rnd Fast Mag

FFAR byl od počátku Warzone nesčetnými nerfy a buffy. I když to už nemusí být nejlepší útočná puška ve hře, může to stále upravit slušné poškození, pokud jste ji postavili se správnými přílohy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

S tímto nakládkem je to všechno o bojích z blízké čtvrtiny a agresivně tlačí nepřátele rychlostí. FFAR se daří těmto závazkům a se stabilním laserem cíle bude vaše přesnost kyčle v těsném dosahu docela mocná.

19. EX1

EX1 Assault Rifle Load Warzone

EX1 vyžaduje období vychlazení po vyčerpání jeho náboje.

Přílohy

 • Čenich: Cívka zesilovače
 • Hlaveň: SD okamžitý grad
 • Optický: Mk. 3 Mod. 2 Sunfilter
 • Skladem: Actitanium Anchor
 • UnderBarrel: Iont ruční zastavení
 • Časopis: Kvantová baterie s vysokým napětím
 • Zadní přilnavost: Vylíhnuté přilnavosti
 • Vyzdobit: Kejkle
 • Perk2: Na ruce

EX1 sezóny 5 je bezpochyby nejunikátnějším a nejpovětivějším AR ve Warzone, ale nemá moc moc dosáhnout nejvyšších míst na našem seznamu.

Přestože Raven v sezóně 5 vzrostl, malou škodu nestačí k tomu, aby byla špičková úroveň.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco zpětný ráz na zbrani je snadno ovládatelný, prostě nemá poškození soutěžit nahoře.

Článek pokračuje po reklamě

18. Krig 6

Krig 6 Warzone

Krig 6 dominoval ve Warzone po po sobě jdoucí období.

Nejlepší načítání Warzone Krig 6

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 15 ″ CMV MIL-SPEC
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta
 • Časopis: Stanag 60 Rnd

Tato černá puška na studenou válku na studenou válku přináší vynikající přesnost a způsobuje velké škody ve všech rozsazích, což z ní činí životaschopnou zbraň ve Warzone. Software Raven dříve znepokojil maximum/minimální poškození Krig, který viděl, že poklesl z top 10 bodů.

Navzdory tomuto Nerf je Krig stále skvělým výběrem díky své velké přesnosti a minimálnímu zpětnému ránu. Očekávejte, že se toto načtení objevuje čas od času, protože hráči s tím nadále způsobují zmatek.

Článek pokračuje po reklamě

17. Fara 83

FARA 83 Warzone Load

Fara 83 je smrtící ve středním rozsahu na Caldera.

Nejlepší načítání Warzone Best Fara 83

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 18.7 ″ Spetsnaz RPK Barrel
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Spetsnaz Grip
 • Munice: Spetsnaz 60 Rnd

Přestože se maximální poškození snížilo z 31 na 29 a představovala se zvýšený zpětný ráz, FARA zůstává pevně v nejlepší kategorii AR.

Článek pokračuje po reklamě

FARA 83 přichází s puchýřem rychlým rychlostí ohně, profilem s vysokým poškozením a nízkým vzorem zpětného rázu, díky čemuž je naprosto devastující v téměř středním dosahu. Zvažte spárování FARA 83 s jedním z nejlepších odstřelovačů Warzone, abyste pomohli s těmito zabíjeními dlouhého dosahu.

16. BP50

BP50 AR Warzone Load

BP50 je plně automatická puška Bullpup Assault.

Nejlepší načítání Warzone BP50

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Maes 538mm Kort
 • Laser: Charlier Cr Laser
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Maes kosterní
 • Časopis: .30 ruských krátkých 50 kulatých bubnů
 • Munice: Podzvukový
 • Zadní přilnavost: Nalepená přilnavost
 • Perk1: Těsná přilnavost
 • Perk2: Plně nabitý

BP50 Bullpup AR přichází do sezóny 5 Reloaded Aktualizace ve středním dosahu a v potyčkách těsnější čtvrtiny.

Článek pokračuje po reklamě

Naše stavba se zaměřuje na maximalizaci již tak silné rychlosti střelby a poskytování dostatek mobility, takže jste vždy o krok napřed před svým nepřítelem.

Nebojte se agresivně hrát s BP50, zbraň je skvělá, když vyvíjíte tlak na své soupeře a vezmete vysoce rizikové střely.

Článek pokračuje po reklamě

15. BAR

Obrazovka náhledu baru ve Vanguard

Bar je jedním z nejsilnějších výběrů Vanguard AR ve Warzone.

Nejlepší načítání baru Warzone

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: CGC 30 ″ XL
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Chariot WR
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 8mm Klauser 40 kulatých magů
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Hardscope
 • Perk 2: Plně nabitý

Assault Rifle Baru dorazila do Warzone v důsledku integrace Vanguard. Zatímco mnoho profesionálů a streamerů nyní používá STG44, vysoký poškození a přesnost baru je stále skvělým výběrem.

Článek pokračuje po reklamě

Abychom tento AR přesunuli na další úroveň, uvedli jsme přílohy, které zlepšují přesnost, počet munice a poškození výstupu. Pokud hledáte nový AR, který přidáte do seznamu oblíbených, pak nehledejte dále než v baru.

14. CR-56 AMAX

CR-56 AMAX nemusí být tak smrtící, jak to kdysi bylo, ale stále to zabalí úder.

Nejlepší načítání CR-56 AMAX Warzone

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Tempus 26.4 ″ Archanděl
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 45 kulatých magů

Amax CR-56 (aka The Galil) zůstal od svého úvodu do Warzone oblíbeným výběrem fanoušků. Zatímco jeho míra výběru se v posledních několika měsících mírně zmenšovala, sada buffů do jeho rozsahu poškození v sezóně 5 Reloaded dala zbraň nový život.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejsmrtelnější načtení Amax je o tlačení zbraně na její limity na dálku a zároveň udržuje rychlost reklam na minimum. Nenechte se odkládat 45 kulatým klipem AMAX, protože tento AR je schopen vyčerpat některá skutečně závratná čísla poškození.

To platí zejména, když se vám podaří vydělávat na multiplikátoru headshot zbraně.

13. AK-47 (CW)

AK-47 Black Ops studená válka

AK-47 je základem her Call of Duty.

Nejlepší načítání Warzone AK-47

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 20 ″ Spetsnaz RPK Barrel
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Spetsnaz Grip
 • Časopis: 45 Rnd

Studená válka AK-47 je jednou z nejvíce rozpoznatelných zbraní v seriálu Call of Duty a Boy to zabalí smrtící úder, když je připraven správnými přílohy.

Článek pokračuje po reklamě

Tato ruská AR je i nadále slušným výběrem v sezóně 5, s tím, že ho hráči vyzvednou a používají jeho vysokou TTK. Zatímco jeho zpětný ráz je trochu útulný, vysoké poškození způsobené tímto vytížením je fantastické.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

12. M13

M13 Warzone

M13 je stále spolehlivá puška ve Warzone.

Nejlepší načtení Warzone M13

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Tempus Marksman
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 60 kulatých magů

M13 je ve Warzone často přehlížen, pokud jde o výběr nejlepších útočných pušek. Nemusí to způsobit tolik škod jako současný nejlepší výběr, ale tato zbraň to nahradí s jeho puchýřem rychlým rychlostí ohně. Přestože je zvládnutelný zpětný ráz, je často nejlepší soustředit se na téměř středovou angažovanost.

Článek pokračuje po reklamě

Koneckonců, vysoká míra ohně vás může rychle nechat v nečistot. Pokud jste po AR, která nabízí rychlost i přesnost, budete chtít dát M13 vířivku.

Článek pokračuje po reklamě

11. M4A1

M4A1 WARZONE

Není těžké pochopit, proč M4A1 zůstal výběrem svorky.

Nejlepší načítání Warzone M4A1

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Stock M16 Grenadier
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 60 kulatých magů

M4A1 je dominantní útočná puška v moderní válce od vydání hry. Zatímco jeho mírný zpětný ráz brání tomu, aby byl jediným nejlepším výběrem, jeho vysoké poškození a velký rozsah z něj činí jeden z nejvšestrannějších AR ve Warzone.

Článek pokračuje po reklamě

M4A1 může být připevněn mnoha různými způsoby, ale tato sestava je o posílení rozsahu M4, přičemž vám stále umožňuje agresivně hrát agresivně. Přidaných 60 kol vám také umožňuje potrestat více hráčů, což vám poskytne potenciál nárokovat si tyto důležité ubrousky.

10. Kilo 141

Kilo 141 Warzone

Kilo 141 byl nyní jednou z nejsilnějších zbraní ve Warzone.

Nejlepší načtení Warzone Kilo 141

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Singuard Arms 19.8 ”Prowler
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 50 kulatých magů

Zatímco Kilo 141 neobdržel žádné změny ve Warzone Season 5 Reloaded, tento vysoce všestranný AR je již dlouho dominantním výběrem ve Warzone díky neuvěřitelné přesnosti, minimálnímu zpětnému rozsahu a fantastickému rozsahu poškození. Ve skutečnosti se tento AR ukázal jako devastující, že ji většina hráčské základny využila v minulých sezónách.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

S tímto nakládkem budete moci bez námahy převádět hráče ze všech vzdáleností bez velkého zpětného rázu. Jednoduše klikněte na svůj cíl a nechte kulky létat. Kromě toho, výběr pro 50 kulatých magů vám umožní rychle se otáčet a tlačit nepřítele, jakmile budou oslabeny.

9. NZ-41

Cod Warzone NZ-41 Assault Rifle

Nejlepší načtení Warzone NZ-41

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: Orbweaver 360mm BC
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Orbweaver E Pack
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 6.5 mm sakura 50 kulatých magů
 • Munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Brace
 • Perk 2: Plně nabitý

NZ-41 už nemusí být nejlepší AR ve hře, ale stále to zabalí úder. Nejen to nemá téměř žádný zpětný ráz, ale jeho TTK je absolutně přes střechu. To platí zejména, když to soupravujete s nejlepšími meta přílohy.

Článek pokračuje po reklamě

8. KG M40

Warzone KG M40 s pozadím Caldera

Assault Rifle KG M40 byla představena v sezóně 2.

Nejlepší načítání Warzone KG M40

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: Reisdorf 720mm zahalený
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Krausnick 12V
 • UnderBarrel: M1930 STRIFE AGLED
 • Časopis: 8mm Klauser 60 kulatých bubnů
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Těsná přilnavost
 • Perk 2: Plně nabitý

KG M40 debutoval ve Warzone Season 2 a od té doby hráči používají tento „Workhorse“ AR k odstranění svých nepřátel. Tato puška způsobuje velké poškození a může se pochlubit pevnou rychlostí ohně, díky čemuž je na Caldera obzvláště všestranná.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco KG M40 držel nejvyšší místo v sezóně 4 Reloaded, sada Nerfs ji zatlačila na několik míst, ale v sezóně 5 zůstává silná.

7. Nikita Avt

Nikita AVT Warzone Load

Nikita AVT AR dorazila do aktualizace Warzone Season 3.

Nejlepší Nikita AVT ve Warzone

Nikita AVT má nejlepší rychlost střelby pro útočné pušky ve Warzone. I když tento AR může být připraven pro dlouhý dosah, jeho blesková rychlost palby ztěžuje ovládání, pokud nevybavíte správné připojení.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí naše načtení Nikita minimalizuje zpětný ráz zbraně a zajišťuje, že vaše záběry zůstanou přesné. Pokud jste po téměř střední úrovni AR, pak je Nikita slušná volba.

6. Volkssturmgewehr

Volk Vanguard zbraň náhled

Volk v sezóně 4 vyšplhal na několik míst.

Nejlepší načtení Volkssturmgewehr Warzone

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Hockenson 142mm rychlý
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Odstraněná zásoba
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 8mm kurz 60 kulatý buben
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Tkaninová přilnavost
 • Perk 1: Akrobatický
 • Perk 2: Rychlý

Volk viděl špičku ve hře v sezóně 3, s naklady, jako je ten nad replikujícími ffar meta. Mít AR, který vám umožní spěchat své nepřátele a převrátit je je neuvěřitelně výhodné, zejména na Fortune’s Keep.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní, v sezóně 5 Reloaded, Volk udělal oživení díky své ohromné ​​síle ve středním rozsahu bojích.

Článek pokračuje po reklamě

Takže, pokud jste po AR, na které se můžete spolehnout během hasičských kanceláří z těsné čtvrtiny, pak se s Volk nemůžete pokazit.

5. STG44

STG44 ve Warzone

STG44 je v současné době nejlepší AR ve Warzone.

Nejlepší načtení Warzone STG44

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: VDD 760 mm 05B
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: VDD 34s váženo
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 7.62 GORENKO 50 ROUND MAGS
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Vitální
 • Perk 2: Plně nabitý

Když byl STG44 původně propuštěn jako Vanguardská zbraň ve Warzone, nikdo si nedokázal představit, že by to nakonec nárokovalo na 10 nejlepších bodů. To se však rychle změnilo s integrací Vanguard.

STG44 se stal jedním z nejpopulárnějších AR ve Warzone díky své vyvážené, přesto účinné povaze. A pro plné využití této zbraně nezapomeňte použít naše načtení STG44.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

4. Grau 5.56

Grau Warzone

Grau je solidní volba v sezóně 5 Reloaded.

Nejlepší Grau 5.56 načítání Warzone

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Tempus 26.4 ”Archanděl
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 60 kulatých magů

Grau má v celé hře nejčistší pohled na železo, ale VLK 3.0x usnadňuje zůstat přesné na dálku, což vám dává výhodu při hasičských stránkách střední třídy.

Zatímco tato moderní válečná puška byla přehlížena v sezóně 4 Reloaded, sada buffů ji umístila v centru pozornosti v sezóně 5.

Ačkoli jeho popularita s komunitou je poháněna mnoha nostalgií, je to nepopiratelně silná zbraň, která skartuje nepřátele ve středním dosahu.

Článek pokračuje po reklamě

3. Vargo 52

Vargo Warzone Assault Rifle

Vargo má relativně stabilní vzorec zpětného rázu.

Nejlepší načtení Vargo Warzone

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 18.6 ″ pracovní skupina
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Spetsnaz Grip
 • Munice: Spetsnaz 60 Rnd

Vargo je i nadále silným uchazečem, zejména nyní, když Raven snížil svůj zpětný ráz.

S jeho fantastickým rozsahem poškození a vysokou přesností budou hráči hledající útočnou pušku s velkou přesností chtít využít toto smrtelné načítání.

Článek pokračuje po reklamě

2. XM4

XM4 ve studené válce s logem WZ Pacific

XM4 absolutně skartuje v hasičských firmách.

Nejlepší načítání Warzone XM4

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 13.5 ″ pracovní skupina
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta
 • Časopis: Stanag 60 Rnd

Tato spolehlivá černá ops puška dříve známá jako komando, sdílí mnoho podobností s podobností M4A1. Zatímco XM4 mohl být dříve nerfitován, stále to absolutně roztaví soupeře v blízkosti hasičských hasičů.

Článek pokračuje po reklamě

Toto konkrétní načítání XM4 je především o zvýšení efektivního rozsahu poškození a přesnosti zbraně, a zároveň výrazně zlepšuje manipulaci, když jde o plné automobily.

1. Cooper Carbine

Cooper Carbine Warzone

Karbina Cooper je jednou z nejpopulárnějších AR ve Warzone.

Nejlepší načítání Warzone Cooper Carbine Warzone

 • Čenich: MX Silencer
 • Hlaveň: 22 ″ Cooper Custom
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Cooper 45rs
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 9mm 60 RND bubny
 • Munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Těsná přilnavost
 • Perk 2: Plně nabitý

Karbina Cooper konkrétně vyniká v zakázkách z blízkého dosahu díky neuvěřitelné míře a mobilitě ohně. Pro ty hráče, kteří mají rádi hraní agresivně, pak je tento AR rozhodně solidní volbou.

Při přípravě správných příloh lze účinnost této zbraně ještě zvýšit ještě dále, což z něj snadno učiní jeden z nejlepších AR ve Warzone Season 5 Reloaded.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší zbraně podpory Warzone AR

Jakmile jste se rozhodli pro nejlepší načítání Warzone AR pro svůj individuální styl herní.

Když vidíme, že útočné pušky jsou ideální pro středovou angažovanost, vaše nejlepší sázka bude najít zbraň, která je dobrá při zakázce v blízkém dosahu, naklánějící se k tomu, co vám nejlépe vyhovuje.

Uvedli jsme tři samostatné načítání zbraní, které jsou perfektní, když jsou spárovány s některým z výše uvedených načtení AR.

Článek pokračuje po reklamě

1. Nejlepší načítání Marco 5

Marco 5 Warzone Weapon Preview

Nový SMG MARCO-5 dominuje bojů z blízkého čtvrtletí.

2. Nejlepší načtení MP40

Obrazovka náhledu MP40 Warzone

MP40 je v současné době nejlepší SMG ve Warzone.

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: VDD 189mm krátký
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Krausnick 33m skládání
 • UnderBarrel:M1941 Hand Stop
 • Časopis: 7.62 GORENKO 45 ROUND MAGS
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Perk 1: Brace
 • Perk 2: Rychlý

3. Nejlepší načtení H4 Blixen

Obrazovka náhledu zbraně H4 Blixen

H4 Blixen je skvělý výběr SMG ve Warzone Season 5 Reloaded.

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Bergstrom 17 ″ F3
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Odstraněná zásoba
 • UnderBarrel:SG98 Compact
 • Časopis: 7.62 Gorenko 54 Round Mags
 • Zadní přilnavost: Nalepená přilnavost
 • Munice: Prodloužené
 • Perk 1: Flotila
 • Perk 2: Rychlý

Takže to máte, naše nejlepší výběry nejlepších AR ve Warzone a připoutanosti k použití.

Hledáte více z nejlepších načítání a tipů Warzone? Podívejte se na náš seznam průvodců níže: