Co je nejrychlejší auto F1 GTA?, Nejlepší vozy GTA Formule 1 | PCGamesn

Nejlepší auta GTA Formule 1

Jaké vozy Formule 1 můžete v současné době řídit v GTA online? Do GTA byla přidána vozy Formule 1, také nazývaná vozidla s otevřeným kolům. Dříve přidali hráči prostřednictvím modů, nyní můžete oficiálně zip kolem Los Santos v těchto snazzy, přesto velmi drahých sportovních autech.

Co je nejrychlejší auto F1 GTA?

The BR8 (auto vzorec 1) je nejlepší vozidlo ve třídě vozidel otevřených kol v GTA 5 a GTA online podle celkového výkonu. Testovaná nejvyšší rychlost BR8 (Formule 1 Aut) je 122.75 mph (197.55 km/h). Do hry byl přidán jako součást 1.51 LS Summer Special Aktualizace.

Jaké jsou nejrychlejší vozy F1?

Nejrychlejší rychlost měřená v kvalifikační relaci F1 v roce 2022 byla 351.7 km/h (218.5 mph) od Kevina Magnussena v Mexiku, zatímco Valtteri Bottas v současné době drží rekord pro nejvyšší rychlost v závodě F1 a zasáhne 372.5 km/h (231.4 mph) v mexické Grand Prix 2016.

Jaké je skutečné nejrychlejší auto v GTA?

Toto je jednoduše seznam 10 nejlepších nejrychlejších vozů v GTA 5.

 1. 1 dobrodinec LM87 – 128.50 mph. .
 2. 2 Pfister Comet S2 Cabrio – 129 mph. .
 3. 3 Invetero Coquette D10 – 130 mph. .
 4. 4 Bravado Banshee 900R – 131.00 mph. .
 5. 5 Pegassi Torero xo – 131.00 mph. .
 6. 6 Lampadati Corsita – 131.30 mph. .
 7. 7 Principe Deveste osm – 131.75 mph.

Jaké je nejrychlejší závodní auto v GTA 5?

Pro hráče PS5 a Xbox Series X jsou buď PEGASSI ZMĚNĚNÉ INGLUS nebo CYCLONE CYCLONE II MODIFIKOVANÉ SPECIÁLNÍMI HAO SPECIÁLNÍMI PRÁCEM. Hráči na PC, PS4 a Xbox One by se měli dívat na Emerus progenu, i když dobrodinec Krieger nebo LM87 jsou oba blízko.

Jaké jsou vozy F1 v GTA?

GTA Online Fastles F1 je bezpochyby BR8

Propoják BR 8 je modelován po vozu Red Bull RB7 F1 z otevřeného kola, s prvky vycházejícími z vydání RB5 2009.

GTA 5 Online: BR8 vs DR1 VS PR4 VS R88 (což je nejrychlejší vozidlo Formule?)

Je BR8 rychlejší než PR4?

2) BR8 (122.75 mph | 197.55 km/h)

Je zajímavější, že BR8 má z těchto vozidel nejlepší brzdění. Stojí to 3 400 000 $, což je levnější než PR4, přestože je o něco lepší. BR8 je však dobrým všestranným vozem otevřeného kola pro závody. Má nejvyšší rychlost 122.75 mph (197.55 km/h) v GTA online.

Jaké je nejrychlejší automobily Non F1 v GTA?

Další zábavná skutečnost pro vás: Pfister 811, navzdory své nízké ceně, je stále (od února. 2022) nejrychlejší supercar bez rozrození ve hře. A ve skutečnosti je to hned za celkově nejrychlejšími autami ve hře, Pariah a Itali RSX. To vše je samozřejmě založeno pouze na nejvyšší rychlosti.

Jaké je nejpomalejší auto v GTA 5?

Automobily: Stanley Traktor je nejpomalejší auto ve videohře GTA 5 s rychlostí 28.50 mil za hodinu.

Jaké je nejrychlejší auto na světě?

 • Bugatti Chiron Super Sport 300+
 • SSC tuatara.
 • Rimac Nevera.
 • McLaren Speedtail.
 • Aston Martin Valkyrie.
 • Koenigsegg Gemera.
 • Koenigsegg Regera.
 • Aspark Owl.

Je vigero zx nejrychlejší auto?

Vigero ZX je nové nejrychlejší auto v GTA online, ale pouze v případě povolených úprav HSW (157.5 mph). Přirozeně to dělá to nejlepší svalové auto ve hře. Nemluvě o tom, že je stále obsluhovatelný bez úprav HSW. Hráči chtěli po dlouhou dobu další auto založené na Chevrolet Camaro.

Jaké je nejlepší závodní auto GTA?

Nejlepší auto, které lze použít pro závody HSW Tier 1 je Sentinel XS Coupe, a pro závody HSW Tier 2 je to klasika Turismo nebo Stirling GT Sports Classics. Pro závody úrovně 3 HSW se chcete držet motocyklu Hakuchou Drag.

Jaké je nejlepší auto v GTA?

Nejlepší auta na nákup v GTA online

 • Ocelot Pariah. .
 • Emerus progenu. .
 • Principe Deveste osm. .
 • Annis S80rr. .
 • Grotti Furia. .
 • PEGASSI ZENTORNO. .
 • Ocelot R88. Ocelot se znovu objeví na ocasu tohoto seznamu pomocí R88, GTA Online verze vozu Formule 1. .
 • Pfister 811. Pfister 811 je poslední auto na našem seznamu.

Jak rychle je Zentorno v GTA 5?

2 PEGASSI ZENTORNO je jedním z nejrychlejších aut v GTA V

Pegassi vyrobil řadu neuvěřitelně rychlých aut v Grand Theft Auto 5. S nejvyšší rychlostí 213 mph vyniká Zentorno jako jedno z nejrychlejších vozidel v celé hře díky svému výkonnému hybridnímu motoru.

Mohou F1 auta jít 200 mph?

Průměrné auto F1 může zasáhnout nejvyšší rychlost 200–220 mil za hodinu (322–354 km/h), které konceptu DRS neposkytlo od svého zavedení v roce 2011. To je dostatečně rychlé, aby pokrylo míli za méně než 10 sekund.

Kdo má nejpomalejší auto ve F1?

Pierre Gasly odsoudil své auto 2022 jako „nejpomalejší“ ve Formule 1.

Proč jsou vozy F1 tak rychle?

Vozidlo Formule 1 dosahuje vysokých rychlostí kvůli jeho pečlivě inženýrské aerodynamice. Aerodynamika také funguje lépe, když auto pojede rychle. Finský závodní řidič Valtteri Bottas drží světový rekord pro nejvyšší rychlost v závodě F1. Otočil 372.5 km/h (231.4 mph) v mexické Grand Prix 2016.

Jaké auto stojí 3 miliony dolarů?

Koenigsegg Jesko: 3 miliony dolarů

Jesko je náš první hypercar, který zasáhne tři miliony dolarů. Z aspektu výkonu to má smysl: Koenigsegg Jesko je také jedním z nejrychlejších supercarů na světě v roce 2023 – což rozhodně jde dlouhou cestu k jeho ceně nálepek.

Může auto jít 400 mph?

Na světě je pouze 12 lidí, kteří mohou říci, že v autě s poháněným poháněním poháněného.

Co je to nejplatnější auto v GTA 5?

Panto je nejmenší auto v GTA V a GTA online, překonává Weeny Issi. Panto má velmi nízkou toleranci pro vodu, protože to zkratuje v mělké vodě, jako je v odtoku bouře los Santos.

Jaké je nejškaredější auto v GTA 5?

Top 5 nejhorších aut v GTA 5

 • Vapid Minivan (obrázek přes hry Rockstar)
 • Dundreary Regina (obrázek přes hry Rockstar)
 • Vapid poloměr (obrázek přes Rockstar Games)
 • Zirkonium stratum (obrázek přes Rockstar Games)
 • Declasse ASEA (obrázek přes rockstar gam)

Jaké je nejtěžší auto v GTA?

1) Phantom Custom

Běží na 24-ventilu s přeplňovaným motorem s 8 texturami zapalovací svíčky, je to jedno z nejodolnějších vozidel ve hře kvůli jeho neuvěřitelným zbrojním schopnostem. Kamion dokáže poškodit poškození z následujících zbraní: 34 raket naváděcích.

Jaké je nejlepší auto F1 v GTA?

Dobrodinec BR8 (Formule 1 Car)

BR8 (Formule 1 Car) je nejlepším vozidlem ve třídě vozidel s otevřeným kolům ve třídě GTA 5 a GTA online podle celkového výkonu. Testovaná nejvyšší rychlost BR8 (Formule 1 Aut) je 122.75 mph (197.55 km/h). Do hry byl přidán jako součást 1.51 LS Summer Special Aktualizace.

Kolik vozů F1 je v GTA?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Jaké je nejrychlejší svalové auto GTA V?

1) Vigero ZX (157.5 mph)

Tyto mody dělají z Vigero zx schopni jít až na 157.5 mph, která je podstatně rychlejší než všechna ostatní svalová vozy v GTA online s širokým okrajem.

Nejlepší auta GTA Formule 1

Jaké jsou nejrychlejší auta GTA Formule 1 a kolik vás vrátí?

GTA-5-ONLINE-FORMULA-1-CAR

Publikováno: 5. dubna 2021

Jaké vozy Formule 1 můžete v současné době řídit v GTA online? Do GTA byla přidána vozy Formule 1, také nazývaná vozidla s otevřeným kolům. Dříve přidali hráči prostřednictvím modů, nyní můžete oficiálně zip kolem Los Santos v těchto snazzy, přesto velmi drahých sportovních autech.

V současné době jsou k dispozici čtyři vozy Formule 1 z Legendary Motorsport za slušné kousky hotovosti. Můžete však mít štěstí na týdenní rotaci pódia GTA, součástí pravidelných týdenních aktualizací GTA. Tato auta se objevila jednou nebo dvakrát, takže doporučujeme dávat pozor na doporučené auto, abyste si ušetřili nějaký čas a peníze.

Tato auta Formule 1 můžete použít na závodech s otevřeným kolům, abyste vydělali výplaty a odměny závodem jiných hráčů, takže jsme dosud uvedli nejvyšší rychlosti pro každé vozidlo s otevřeným kolami v GTA a také kolik nastaví jste zpět na legendárním motoristickém sportu. Pamatujte, že to není vždy o tom být nejrychlejší auto v GTA, ale také o manipulaci, brzdění a zrychlení.

Auta Formule 1 v GTA

Auta GTA Formule 1 jsou:

Thumbnail YouTube

YouTuber Broughy1322 důkladně testoval každé auto, podrobně popisuje nejlepší upgrady pro každé vozidlo a provedl je skrz jejich kroky. Výsledek staví BR8 na vrchol, i když to není technicky nejrychlejší auto, když při plné rychlosti, jeho čas a obecná manipulace se staví nad zbytek as touto oční cenovkou, zde je návod, jak vydělávat peníze rychle v GTA Online.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.