Co je nového ve Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3: Vibin ‘ – Oficiální web Nintendo, Fortnite Kapitola 3 Datum vydání – spekulace, Battle Pass | PCGamesn

Fortnite Kapitola 3 3. sezóna 3 Datum vydání – spekulace, Battle Pass

Reality semenné lusky se šíří ze stromu reality. Zasadit semeno reality pro růst reality stromek – které roste na stejném místě, aby odpovídaly, aby odpovídaly. Sadings nese lepší kořist pokaždé, když je plevel, takže popište plevel stromek, dokud nese mýtickou kořist. Pokud si vyzvednete semeno reality, když již máte zasazený stromek, hodte semeno, abyste teleportovali stromek, kde přistane. Když vaše stromky odvlékne, zasaďte semeno, které zůstalo za sebou.

Představení Fortnite Kapitola 3 sezóna 3: Vibin ‘

V kapitole 3 sezóna 3: Vibin ‘je ostrov jedna obří strana. Odskočit kolem ve skutečnosti padá, jezdit na vrcholech stvoření, odvážit se šroubovou kouli a další.

Zábava (gi) časy

Strom reality na ostrově rozkvetl a v tomto procesu vytvořil nový biom! Toto místo, nazvané Reality Falls, je svěží les hub, skákací houby a stromy fialové. Když neprocházím jeho flóru, můžete plavat pod jejími vodopády, hledat kořist v jeho jeskyni a jaro z jeho gejzírů. Po celou sezónu se podívejte na účinky, které má strom reality na další části ostrova ..

Hledáte více způsobů, jak se dobře bavit na ostrově? Zasáhněte si taneční parket, nechte si odklon oceánu a zaujměte si nový koníček … jako pečování reality stromek.

Bountiful Harvest

Reality semenné lusky se šíří ze stromu reality. Zasadit semeno reality pro růst reality stromek – které roste na stejném místě, aby odpovídaly, aby odpovídaly. Sadings nese lepší kořist pokaždé, když je plevel, takže popište plevel stromek, dokud nese mýtickou kořist. Pokud si vyzvednete semeno reality, když již máte zasazený stromek, hodte semeno, abyste teleportovali stromek, kde přistane. Když vaše stromky odvlékne, zasaďte semeno, které zůstalo za sebou.

Vysoký rollin

Ballers jsou zpět! Roll kolem a zápasení na povrchy, ale neváhejte se jen jako předtím. V duchu oslavy se dostaňte na (zcela bezpečný) šroubovací ballat pro vysoce létající jízdu na zábavním parku.

Baller obdržel několik aktualizací od svého posledního cyklu na ostrově. Zvyšovalo zdraví, vznáší se na vodě a nyní běží na nabíjení baterie. Když váš baler ztratil veškerou šťávu, je čas nastoupit na novou.

Jízda divočiny

Nedovolte, aby vysokorychlostní zábava zastavila s baliči: můžete skočit na vlka nebo kanec, abyste na něm jezdili! Nemusíte se seznámit, abyste bojovali – můžete střílet a házet zbraně na vrcholu svého steedu.

Fortnite Kapitola 3 3. sezóna 3 Datum vydání – spekulace, Battle Pass

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 Datum vydání: Doktor Strange Tracing Magic in the Air

Hry Epic potvrdily datum vydání 3. sezóny Fortnite Kapitola 3 na začátku aktuální sezóny. Bohužel neznáme podrobnosti o příběhu pro novou sezónu hry Battle Royale, ale právě teď je mezi sedmi a představenými pořadí válka, která je uvedena v koncové události Fortnite Kapitoly 3 Sezóna 2.

Bez ohledu na to, kdo vyhraje tuto poslední bitvu, Fortnite kapitola 3 datum sezóny 3 bude na nás, když se prach usadí. Co tedy mohou hráči očekávat? Je vysoce pravděpodobné, že srážku, obrovská věž ve středu mapy, může změnit vše, jak to víme. Rovněž se domníváme, že vzhled zbraní boků, naposledy viděn na konci kapitoly 2, naznačuje, že královna krychle je stále stále zapojena.

V tuto chvíli je určitě více otázek než odpovědi. Budou nakloněné věže přestavěny nebo eradikovány? Za tajnými kopcemi Klombo a Klombo Snow Mounds byl hlubší význam? A možná nejdůležitější otázka ohledně myslí fanoušků: žádný režim sestavení se nestane trvalým herním režimem po kapitole 3 sezóny 2? Až začne sezóna 3 Fortnite, samozřejmě bude vše jasné, ale prozatím je to všechno, co se nám podařilo vykopat o nové sezóně.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Spekulace zahájení času

Fortnite kapitola 3. sezóna 3 Datum vydání je 5. června 2022. Vzhledem k tomu, že událost kolize je 4. června, bude to pravděpodobně období prostojů serveru po konečné události pro aktuální sezónu.

Fortnite kapitola 3 sezóna 3 úniky

Epické hry udržují těsnou loď, pokud jde o úniky, takže pro nás není moc pitvat. Jedním zoufalým únikem, který se v průběhu aktuální sezóny spojuje s teaserskými úkoly. Podle Fortnite Leaker Hypex tito jemné obři „upustí speciální verzi masa a 15 různých typů kořistí včetně munice, rohoží, spotřebního materiálu, [a] možná zbraní“.

Pokud jde o všechny nadcházející kůži Fortnite, Fortnite Leaker Shiina tweetoval, že do hry přicházejí Indiana Jones a Darth Vader – a Darth Vader se objevil v koncové události kapitoly 2, takže se zdá být zvláště pravděpodobné. Zároveň hlavní kreativní důstojník Epic Games Donald Mustard škádlil to, co se zdá být pixelované C3PO a Chewbacca Graffiti a jeho banner ukazuje část lego AT-AT. S nadcházejícím vydáním Obi-Wan Kenobi na Disney Plus jsou šance na nové skiny Star Wars, které se objevují jako vazba na novou sezónu, poměrně vysoké, zejména proto, že podobné zacházení bylo pro Mandalorian zpět v kapitole 2. sezóny 5. Shiina také tweetovala obálky pro spolupráci Fortnite s Marvel Comics.

To je všechno, co víme o Fortnite kapitole 3 sezóna 3. Zbývá vám ještě několik týdnů na dokončení všech úkolů Fortnite Prowler Skin, takže se ujistěte, že ho chytíte, než sklouzne do stínů. Máme také všechna místa Fortnite Omni Chip, která vám pomohou získat každé přizpůsobení chladných omni mečů.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer $ 180 View Network N vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.