Co je Omen Gaming Hub? | HP® Tech Take, Omen Gaming Hub | Oficiální web HP®

Omen Gaming Hub

Herní výkonnostní sada nástrojů

Co je Omen Gaming Hub?

Co je Omen Gaming Hub? je životně důležitý software, který jsme vytvořili pro naši řadu herních notebooků a stolních počítačů. Tento nástroj umožňuje hráčům převzít kontrolu nad svými herními zážitky tím, že jim dává sílu optimalizovat a přizpůsobit jejich herní soupravu jednoduše.

HP Omen Gaming Hub má některé vynikající výhody, které zahrnují:

 • Cloudová herní integrace S NVIDIA® GeForce® nyní
 • Herní výzvy a odměny
 • Síťový posilovač pro hry
 • Optimalizace řízení výkonu
 • Přizpůsobení osvětlení
 • Herní koučování
 • Oasis live Watch spolu
 • Omen Light Studio Přizpůsobení
 • Přetaktování CPU
 • Undervolting CPU

V tomto článku se podíváme na více o Omen Gaming Hub a proč by měl každý hráč zvážit použití.

Proč je Omen Gaming Hub prospěšný pro hráče PC?

Podívejme se na důvody, proč je Omen Gaming Hub prospěšná pro hráče PC.

Poskytuje personalizované zkušenosti

Naše herní centrum HP Omen umožňuje hráčům přizpůsobit si herní počítače a přizpůsobit jejich nastavení, aby zvýšili své zkušenosti. Herní nadšenec ví, jak skvělé je pohrávat si s různým najít správnou estetiku.

Ať už pro herní účely nebo pro použití osvětlení jako zvukového vizualizátoru, který harmonizuje zvuky her, vám tento herní centrum nabízí právě s asi 16.8 milionů barev na výběr. Alternativně vám umožňuje nastavit různé barevné profily a animace pro každou fantazii. Například snadno zvýrazněte klíče WASD v „Call of Duty.

Umožňuje služby a nákupy v aplikaci

Herní centrum Omen vám umožňuje provádět několik nákupů a služeb v aplikaci, abyste posílili vaši zkušenost. Ačkoli má přednastavené profily zvuku, světla a barev, hráči si mohou prostřednictvím aplikace koupit několik možností prémie. Například si můžete zakoupit možnosti přemapování klíčů a přizpůsobit ovládací prvky klávesnice a myši pro různé hry. Kromě toho jsme se spojili s Mobalytics, abychom vás trénovali tím, že identifikovali silné a slabé stránky v kritických hrách a poskytli podrobnou zprávu. Po vyčerpání jednoleté bezplatné zkušební verze si můžete zakoupit tuto službu prostřednictvím aplikace.

Funkce sociálních her

Naše omen herní centrum je postaveno tak, aby uspokojilo všechny typy hráčů. Ať už je profesionální nebo amatérský hráč, můžete svůj herní zážitek na další úroveň přes Oasis Live. Oasis Live vám umožní sdílet hraní her prostřednictvím vysoce kvalitního streamovacího prostředí s funkcemi sociálního chatu.

Pozvěte a promluvte si se svými přáteli prostřednictvím mikrofonů nebo textu v této virtuální místnosti při hraní Vaše oblíbené hry . Brainstorm se svými přáteli, jak projít určité oblasti, kdykoli uvíznete.

Umožňuje společenské hodinky se službou streamování OASIS

Oasis Live je streamovací služba pouze pro pozvání, která vám umožní sdílet vaše hraní v reálném čase. Je to exkluzivní služba, která vašim fanouškům nabízí šanci na sedadlo přední řady vidět a komunikovat s vámi, když předvádíte své herní dovednosti, až 49 účastníků najednou. Přemýšlejte o VIP přístup na koncert.

Strany sociálních hodinek se může nejvíce přitahovat pro hráče, kteří chtějí vytvořit další zdroj příjmů sdílením jejich živých toků. Také mohou hráči, kteří chtějí vytvořit streamování.

Snadná integrace s jinými platformami sociálních médií

Naše herní centrum Omen umožňuje hráčům snadno se integrovat s jinými platformami sociálních médií, jako je Discord nebo Spotify. Svůj profil nebo odkaz můžete snadno sdílet na Twitteru nebo Reddit a spojit se s více herními nadšenci.

Máme také komunity na těchto platformách, které se připojí k interakci s podobně smýšlejícími lidmi. Navíc naše aplikace poskytuje nástroje pro streamování a sdílejte své zaznamenané hry na různých platformách sociálních médií, abyste se spojili s větším publikem.

Umožňuje přizpůsobení barev, animací a světla

Ukážeme našim uživatelům, jak si je vážíme tím, že jim dáme úplnou kontrolu nad jejich zkušenostmi s přizpůsobením. Nechali jsme naše uživatele zvolit jejich myš, klávesnice a osvětlení vypadat, když si užívají jejich her. S Omen Gaming Hub můžete plně přizpůsobit své barevné profily. .

Naše herní centrum HP Omen má různé animace, z nichž si můžete vybrat. Nastavte různé animace pro harmonizaci zvuků z vašich her, filmů a písní. Navíc vám poskytneme úplnou kontrolu nad nastavením osvětlení RGB. Máme několik předvoleb, z nichž si můžete vybrat, jako jsou duhové vlny.

Obsahuje výzvy a odměny

Uznáváme, že výzvy testují naše dovednosti, aby nám umožnily poučit se od nich a růst jako hráči. Víme také, jak důležité je oslavit vás, kdykoli získáte z těchto výzev vítězství. Proto jsme se spojili s versus systémy, abychom vás odměnili za dokončení výzev. Hostujeme různé soutěže Na různých hrách, například „Fortnite“, které postaví soutěžící v bitvě.

Vítěz je odměněn na nastavení Ultimate Omen Gaming. Alternativně nabízíme hráčům šanci získat odměny dokončením jedinečných výzev z herního centra Omen. Příklady výzev mohou zahrnovat získání určitého počtu bodů nebo dosažení stanovené úrovně dovedností. Odměny mohou zahrnovat pohánění ve hře nebo zlevněné budoucí nákupy.

Cloudové hry s Nvidia Geforce nyní3

Jak průmysl PC herní průmysl roste, musíme hrát svou roli jako průmyslových stipendií. CES 2023, Oznámili jsme, že budeme zahrnout integraci NVIDIA GeForce prostřednictvím herního centra Omen, díky čemuž se z nás stane první výrobci PC se systémem Windows, kteří tak učinili. To znamená, že hráči již nepotřebují výkonné herní počítače, aby zažili pohlcující hry.

Tento přírůstek poskytne hráčům po celém světě přístup k více než 1 500 titulům z Triple-A (AAA) do Indies s nejlepší cloudovou herní službou bez ohledu na jejich PC. Kromě toho se hráči mohou nyní zaměřit na hraní více než čekat na stahování her; S Geforce jsou všechny hry vždy aktuální.

Co můžete očekávat od Omen Gaming Hub?

.

Nástroj pro hraní herního výkonu pro kontrolu vašeho výkonu

Naše sada nástrojů pro herní výkonnost automaticky optimalizuje váš herní počítač Omen, aby zajistil, že vaše síťové připojení poskytuje hladký herní zážitek. Funkce optimalizátoru zlepší výkon vašeho herního počítače pro každou hru, kterou hrajete.

Funkce řídicího panelu systému System Vitals zobrazí klíčové metriky vašeho počítače v reálném čase, takže můžete monitorovat a řešit výkony vašeho systému. Funkce síťového posilovače bude upřednostňovat vaše síťové zdroje, aby se zajistilo, že nejvyšší priorita síťových dat je nasměrována na vaši hru, aby minimalizovala zpoždění.

Světelné studio pro přizpůsobení osvětlení

Naše světelné studio vám poskytne konečnou kontrolu nad vašimi herními světly a barvami. Poskytne vám intuitivní hraní s efekty osvětlení s podporou zvuku a vytvoří pohlcující zážitek napříč periferními zařízeními. Editor rozvržení vám umožní uspořádat pohled na plochu tak, aby odpovídal prostředí vašeho pokoje. Editor efektů vám umožní přizpůsobit RGB a animace, aby vaše návrhy oživily.

Oasis žije hrát s přáteli

Oasis Live doplněk je virtuální místnost pro mluvení, setkání a hraní s přáteli. Zažijte ducha týmu při boji s příšerami v „Monster Hunter: World.„Pozvěte své přátele, aby se podělili o své hry nebo naladění do proudu. Užijte si hraní her s menším zpožděním, bez koktání a více snímků za sekundu (FPS).

Různé hry

Herní centrum Omen poskytuje platformu pro organizaci a spuštění jakékoli hry ve vaší knihovně z jednoho místa. Všechny vaše hry jsou automaticky přidány do knihovny, takže můžete strávit více času hraním a méně si pamatovat, která knihovna má jakou hru. Noví uživatelé mají přístup k Xbox Game Pass Ultimate po dobu jednoho měsíce, včetně EA Play.

Navíc, s Geforce, hráči získají přístup k více než 1 500 populárním hrám, s více než 100 oblíbenými zdarma. Můžete také zažít vysoce výkonné cloudové herní s laskavým svolením serverů NVIDIA v cloudu.

Pohody nepřetržitého hodiny

Jsme vždy připraveni vám získat pomoc, kterou potřebujete s našimi Odborná podpora. . Máme opravné centrum s diagnostickými nástroji, které můžete použít k nalezení a opravě problémů. Máme také velkou komunitu, kde můžete klást otázky nebo najít lidi s podobnými problémy.

Získejte Omen Gaming Hub

Tento článek popsal Omen Gaming Hub. Zmínil několik vynikajících funkcí tohoto herního rozbočovače. Rozdělilo důvody, proč byste jako hráč PC měli zvážit použití Omen Gaming Hub, abyste své hry posunuli na další úroveň. Také se podívalo na to, co můžete očekávat od herního centra Omen.

Vyžádejte si svůj prostor, abyste získali omezenou nabídku zdarma 1 měsíce členství v Geforce nyní stažením Omen Gaming Hub ještě dnes.

o autorovi

Kirstyn Amanda je přispívajícím spisovatelem pro HP Tech Take. Má zázemí v oblasti techniky a horlivý zájem o vznikající trendy v technologickém průmyslu.

Omen Gaming Hub

Důležitá informace: Naše prohlášení o ochraně osobních údajů bylo aktualizováno, klikněte sem a zkontrolujte.

Hráč pomocí Omen Gaming Hub

Omen Gaming Hub

Maximalizujte výkon, přizpůsobte si vybavení, odemkněte lepší způsoby hraní a spojte se s vaší herní komunitou.

Kompletní sada herních nástrojů PC

Více nástrojů pro více výher

Lepší přizpůsobení, lepší výkon a lepší všestranné hry. Všechno to začíná s bezplatnými značkami herního centra Omen.​

Odemkněte hladké a rychlé hry optimalizací nastavení systému.​

Přizpůsobte si barvy, animace a osvětlení přes herní hardware a kompatibilní periferie.

Vyhledejte a hrajte ve snaze, vyhrajte při hraní a získejte exkluzivní dárky.

Omen 16 s Omen Gaming Hub UI

Omen 16 s Omen Gaming Hub UI

Omen 27U s Omen Gaming Hub UI

Zažijte rozdíl omen herní hub.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Podporovaná zařízení

– Windows 10 V18362.0 nebo vyšší 2

Wayfinders jsou společně silnější

Wayfinders jsou společně silnější

Tlačit zpět proti nepřátelské síle, která předstihla váš svět. Popadněte kosmetický balíček včasného přístupu hned!​

Sundat zuřivé dinos

Sundat zuřivé dinos
Přizpůsobte si svůj exosuit pomocí Omen Decal a Enter a vyhrajte periferie nebo kopii exoprimálně!

Happy Tennocon 2023

Užijte si balíček Fortuna Booster Pack pro warframe, když se spojíme na oslavu Tennoconu!​

Geforce teď

Cloudové hry, díky kterému se budete cítit na Cloud Nine

Nárokujte si své Omen Gaming Hub 4 a Nvidia Geforce nyní 1 měsíční zkušební verze, aby streamovala více než 100 oblíbených pro hry zdarma do vašeho PC 5

Promo tapety

Připravte se na hru výběrem z tisíců bezplatných pozadí.

Světelné studio

Rozsvíťte herní soupravu a všechno mezi tím
Od vašich periferií po lampu vytvořte pohlcující schémata osvětlení s Omenovým světelným studiem.

 • Omen Gaming Hub
 • Omen Gaming Hub
 • Geforce teď
 • Světelné studio

Hráč pomocí Omen Gaming Hub

Herní výkonnostní sada nástrojů

Ovládejte svůj výkon

Hráč pomocí Omen Gaming Hub

Světelné studio

Hráč pomocí Omen Gaming Hub

Získejte více z her, které milujete

Hráč pomocí Omen Gaming Hub

Omen podpora

Získejte pomoc, kterou potřebujete

1. Požadovaný účet. Viz podmínky Omen Gaming Hub.​

3. Ne všechny funkce jsou k dispozici ve všech vydáních nebo verzích Windows. Systémy mohou vyžadovat upgradované a/nebo samostatně zakoupené hardware, ovladače, software nebo aktualizaci BIOS, aby plně využily funkčnosti Windows. Windows je automaticky aktualizován a povolen. Vyžaduje se vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Poplatky ISP se mohou vztahovat a na aktualizace mohou v průběhu času platit další požadavky. Viz http: // www.Okna..

4. Není k dispozici v Nizozemsku nebo Belgii

Spojené státy / angličtina

Vyberte svůj jazyk nebo region

Globální

 • Belgique Fr
 • Belgique Omen Gaming-PC | Webová stránka Officiiële HP®
 • Danmark Da
 • España Español
 • Německo Deutsch
 • Indie angličtina
 • Irsko angličtina
 • Korea 한국어
 • Mexiko Español
 • Nederland Nederlands
 • Norge Norsk (Bokmål)
 • Polsko Polski
 • Portugalsko Português
 • Suomi Suomi
 • Sverige Svenska
 • Türkiye Türkçe
 • Velká Británie angličtina
 • Spojené státy angličtiny
 • 中国 简体 中文
 • 日本 日本語