Co je to čepice úrovně Apex Legends?, Kolik XP potřebujete k prestiži v Apex Legends? Pro herní průvodce

Kolik XP potřebujete k prestiži v Apex Legends

Další příručky Apex Legends najdete v Apex Legends Jak získat vrcholové mince, legendy tokeny a řemeslné kovy na Pro Game Guides.

Co je to čepice úrovně Apex Legends?

Jaká je čepice úrovně Apex Legends?

Aktuální Apex legendy Úroveň Cap je 2000, který byl přidán 9. srpna 2022. To však neznamená, že jen postupujete přes 2000 úrovní lineárně, protože místo toho budete postupovat 500 úrovní ve čtyřech samostatných úrovních které přicházejí s jedinečným odznakem a barvou, aby se předvedli.

Když Apex legendy poprvé spuštěno, úroveň čepice byla pouhých 100. Poté, v prosinci 2019, byla úroveň omezena na 500. Trvalo téměř tři roky po opětovném zvednutí čepice 500, ale s úrovními 2000 by se hráči měli být zaneprázdněni alespoň několik let přinejmenším.

  • Náš balistický průvodce Apex Legends také rozebírá novou legendu, která se v nadcházející sezóně upadne.

Apex Legends Level Cap: Nové odměny

Propagační obraz úrovní odznaků v Apex Legends

Apex balíčky

S více úrovní přichází více odměn. Hráči zamrzli na dlouhodobém limitu úrovně 500 příležitostí vydělat více bezplatných balíčků Apex.

Vzhledem k 1500 novým dostupným úrovním mohou hráči Popadněte další 345 balíčků vrcholu, celkem na 544 se všemi úrovněmi. To znamená, že hráči budou moci zaručit položku kvality dědictví, pokud postupují přes všechny úrovně.

Úrovně odznaků

Každá úroveň úrovně 500 nyní dává hráčům nové odznaky, které mohou pracovat, mění barvy a účinky na odznaky s každým 50 úrovněmi, které dosáhnete.

Kouzla na úrovni zbraní

Chcete -li se spárovat s novými odznaky na úrovni, podívejte se na více úrovní kouzel zbraní každých 100 úrovní. Rock tyto úrovně odznak zbraně kouzla kolem vrcholů Apex Games, abyste ohýbali vaše nově vydělané úrovně.

To je náš vysvětlení Apex legendy úroveň čepice a nyní víte, jak vysoko můžete stoupat a jaké odměny máte k dispozici na cestě.

Ujistěte se, že se také podíváte na sazby výběru apexových legend, abyste viděli nejpopulárnější postavy v aktuální sezóně.

Kolik XP potřebujete k prestiži v Apex Legends?

Sezóna 14 Apex Legends představuje systém prestiže, což umožňuje hráčům vyrovnat se za 500 odemknout ještě více odměn. Nový systém úrovně jde na úroveň 2000 nebo čtyřikrát prestiž na úrovni 500. Nový systém úrovně je skvělým doplňkem pro hráče Apex, ale kolik XP potřebujete k prestiži?

Chcete -li prestiž v Apex Legends, musíte projít úrovní 500, ale dostat se tam vyžaduje hodně XP. Podle dolování dat provedených tvůrcem obsahu Apex Legends Kalkindo na Twitteru jsou požadavky XP stejné po prestiži, takže vyrovnání se po prvních 500 úrovních nestane obtížnější.

Zde je rozpis toho, kolik XP je pro každou úroveň úrovně vyžadováno.

  • Úroveň 1 až 100: 18000 xp
  • Úroveň 100 až 200: 20000 XP
  • Úroveň 200 až 300: 23000 xp
  • Úroveň 300 až 400: 28 000 xp
  • Úroveň 400 až 500: 36000 XP

Celkově budete potřebovat 125 000 xp k prestiži v Apex Legends. Budete potřebovat 500 000 celkem XP, abyste maximalizovali svou úroveň, možná si vezme týdny hry. Dosažení prestiže není jen vychvalovací právo. Budete moci vydělat 115 vrcholových balíčků na prestiž, takže je pravděpodobné, že odemknete nějakou vzácnou kosmetiku a doufejme, že dědictví nebo dva.

Další příručky Apex Legends najdete v Apex Legends Jak získat vrcholové mince, legendy tokeny a řemeslné kovy na Pro Game Guides.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Bishop Lister je analytik spisovatelů a sportovních dat, který od roku 2019 pokrývá videohry poté, co promoval na Arizonské státní univerzitě s bakalářským ve sportovním obchodě, Minoring in Digital Media Gramocy. Bishop se těší pokrývání RPG, sportu, bojů, strategických titulů a titulů FPS, se zaměřením na vrcholové legendy.

Apex Legends New Level CAP vysvětlil: Až do 2000 úrovní a více vrcholů balíčků

Úrovně legend vrcholu

Respawn Entertainment

Apex Legends má konečně novou úroveň omezení a přichází s aktualizací sezóny 14. Ale není to tak jednoduché, jako jen zvyšování počtu na vašem odznaku – tady je to, jak se zvyšuje úroveň čepice a kolik vrcholových balíčků můžete získat.

Původní limit na úrovni 100 byl rychle zvýšen na 500 v roce Apex a od té doby tam zůstal. Po většinu času nejvíce oddaní hráči volají k tolik potřebnému nárůstu.

Článek pokračuje po reklamě

Nový nárůst však ve skutečnosti nebude hráče vyšší než úroveň 500, místo toho funguje jako prestižní systém, kde se můžete několikrát rozdrtit přes úrovně.

Článek pokračuje po reklamě

Jaká je úroveň stropu v Apex Legends?

Od 9. srpna, Nová úroveň čepice je 2000 – ale bude fungovat jako 500 úrovní, 4krát.

Respawn přidává další tři úrovně 500 úrovní, které se mohou brousit, na vrcholu původních 500 hráčů již mohlo dokončit. Pokaždé, když postupujete na novou úroveň, změní se barva a design odznaku úrovně, aby se předvedla, na které úrovni jste.

Článek pokračuje po reklamě

Barvy jsou zelené s oktanovým tématem pro úroveň 2, pak modré s tím, co se zdá být tématem záchranné linie pro úroveň 3, pak červená pro konečnou úroveň.

Ještě není jasné, zda je čas na dokončení všech 500 úrovní v každé úrovni, nebo pokud se postupně ztíží.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Kolik balíčků vrcholů získáte z úrovní?

Protože se přidávají nové úrovně, budou hráči také odměněni více vrcholovými balíčky, jak se vyrovnávají.

Přidávání 1500 dalších úrovní (500 × 3) poskytne celkem dalších 345 balíčků. To znamená Celkový počet balíčků, které můžete vydělat z vyrovnávání, je 544 – více než 500 potřebných k zaručení dědictví.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends Heirloom Shards Apex Pack

Hráči mohou být zaručeni dědictví jednoduše vyrovnáním až na vysokou úroveň.

Všichni hráči tedy budou nyní zaručeni, že odemknou dědictví, pokud věnují dostatek času na to, aby se rozdrtili všemi úrovními.

Vyrovnávání také udělí hráčům více tokenů legend, které lze použít k odemknutí legend a také pro některé kosmetické předměty.

Článek pokračuje po reklamě

Také v sezóně 14 je nová legenda Vantage, stejně jako velké změny v Kings Canyon..