Co je to rybářský hotspot v novém světě?, Nový svět rybářských hotspotů a jak získat rybí olej | PCGamesn

Nový svět rybářských hotspotů a jak získat rybí olej

Všechny tyto rybářské póly mají tři možné úrovně. Čím vyšší je úroveň, tím efektivnější je výhoda. Zde jsou všechny nové světové rybářské výhody, včetně jejich účinnosti na úroveň:

Rybářské hotspoty

Rybářské hotspoty jsou speciální rybářské bazény, které se vynořují uvnitř oblastí hotspotu. Přistání vaší rybářské linie v bazénu hotspotu posílí vaši šanci získat vzácnější ryby. Rybářský hotspot je jako těžební uzel. Je to asi 2.Průměr 5 metrů a z toho vyskočí ryby. Vypadá to takto:

Jak vypadá rybářský hotspot?

Jak dobrý je rybolov v hotspotech?

Pokud jste po neobvyklých, vzácných nebo legendárních rybách, pak by měla být vaše primární místa pro rybolov hotspoty. Kvalita toho, co dostanete, záleží na typu hotspotu, ve kterém lovíte. K dispozici jsou 3 úrovně široké (1 hvězda), vzácné (2 hvězdičky) a Secret (3 Star).

Běžná ryba 45% šance
Neobvyklá ryba 40% šance
Legendární ryby < 5% Chance Uncommon Fish 65% Chance Legendary Fish ~5% Chance Common Fish No Chance Uncommon Fish 20% Chance Legendary Fish ~10% Chance Common Fish No Chance

Distribuce typu vzácnosti je před modifikátory, jako je rychlost a návnada. S nejlepším vybavením a návnadou můžete získat tajné hotspoty, aby poklesly pouze vzácné a vyšší.

Typy ryb, které chytíte, závisí na regionu, ve kterém jste. Chytíte všechny velikosti ryb v hotspotech. Pokud hledáte konkrétní ryby, použijte náš seznam umístění ryb.

Další výhodou, kterou všechny hotspoty sdílejí, je to, jak rychle se kousnete. S návnadami je téměř jakmile vaše linka zasáhne vodu.

Jak najdete hotspot?

Bazény hotspotu se vynoří na pevných místech v určených oblastech hotspotu.

Jeden z výhod pro vyrovnání rybolovu odemkne schopnost sledovat a objevovat hotspoty na vaší mapě. Po objevení uvidíte ikonu ryb s počtem hvězd. Každá oblast má více hotspotů. Nacházejí se ve slané i sladké vodě.

Většinu určených oblastí hotspotu najdete na mapě, než skutečně odemknete schopnost je objevit. Na mapě hledejte žluté tvary šestiúhelníku na vodních útvarech. Zde jsou nějaké příklady:

Najděte rybářské hotspoty ještě předtím, než je objevíte

Jedná se o oblasti hotspotu, uvnitř těchto oblastí je místo, kde se vytvoří skutečný bazén hotspotu (ikona, když je objevena, označuje umístění skutečného bazénu hotspotu v oblasti hotspotu). Nemůžete jen jít dovnitř tohoto hexagonu a ryb. Nedostáváte bonus, pokud váš bobber přistál ve skutečném fondu hotspotu.

Jakmile jste v oblasti hotspotu (hexagon), hledáte kaluž ryb, asi 2.5 metrů v průměru. Na začátku této kapitoly uvidíte, že z toho vyskočí ryby jako na fotografii.

Když přistáváte svůj bobber v jednom, uvidíte slova „přistál v hotspotu“, jako je tento:

Přistál na hotspotu!

Pokud toto potvrzení nevidíte, nelobíte se v hotspotu a nedostanete bonus.

Šel jsem do oblasti, ale neviděl jsem žádné ryby vyskočit z vody?

Vytvářejí se jako těžební uzly. Takže pokud to nevidíte, když se tam poprvé dostanete. Na beta beta byla také chyba, díky které by zmizely před vyčerpáním. Přihlášení a zpět je znovu zviditelnila. Můžete je vidět, když se vynoří, a nemusíte pro ně opustit vzdálenost, aby respawn.

Získáte větší nebo speciální ryby z hotspotů?

Nezdá se, že by měl žádný vliv na velikost. Z mého rybolovu došlo k docela vyvážené rozdělení mezi malými, středními a velkými ve všech 3 typech hotspotů.

Hotspoty sdíleli stejnou tabulku ryb pro typy vody v regionu, které jsme neviděli žádné speciální ryby jedinečné pro hotspoty. Rozdíl je v důsledku rarity a rychlost kousnutí. Nejlepší místo pro získání legendárních ryb se zdálo být z hotspotů Secret (3 Star), ale není to jediné místo, kde je získat. Více o dostupné legendární ryby v kapitole Fish Location se dozvíte.

Získáte více zkušeností z hotspotů?

Ne na ryby, je to stejné množství jako chytání mimo hotspot. Pokud se však na to díváte jako na zkušenosti v průběhu času, jsou hotspoty mnohem lepší pro získávání zkušeností než otevřené vody. Důvodem je většinou podporující raritu ryb. Rarer Fish vám poskytnou více zkušeností za úlovek. Jak rychle získáte kousnutí z hotspotů, také hraje roli v míře účinnosti v průběhu času.

Pokud se chcete maximalizovat body zážitku z rybolovu, doporučujeme rybolov v hotspotech, kdykoli je uvidíte. Weaver’s Fen měl nejvíce hotspotů v jediné oblasti pro to, aby byl zónou na střední úrovni. To bude pravděpodobně nejlepší zóna na úroveň, pokud se jen snažíte prosadit dovednost nejrychlejším možným způsobem, aniž byste museli trávit více času bojem skrz všechno na cestě.

Tady to máte, hotspoty v kostce.

Pamatujte, že každý region má jinou sadu ryb. Pokud hledáte konkrétní ryby, nezapomeňte se podívat na seznam umístění ryb.

Nyní byste měli mít jasné pochopení potenciálu za hotspoty. Držte se, v další kapitole se hlouběji podíváme na rybářské návnady a další rybářské vybavení.

Nahoru další . Seznam umístění rybářských hotspotů

Tato příručka byla vytvořena (s láskou) fanouškem hry. Pokud je to užitečné, podělte se prosím o odkaz se svými přáteli. Máte oprávnění k odkazování a psát o mých článcích a můžete dokonce použít moje data ve svých videích, pokud do tohoto webu zahrnete verbální nebo vizuální přiřazení (NewWorldfishingGuide.com) v rámci tohoto videa. Nemáte povolení kopírovat mé články pouze pro repostování na jiném webu ve formátu textu. Některé z těchto informací pocházely z zdrojů těžených dat, ale většina z nich mi trvala mnoho hodin rybolovu, než jsem zjistil. Pokud máte opravy, otázky nebo obchodní příležitosti, kontaktujte mě.

Představováno v Bibli Tradesman’s Bible

Uvedeno na databázi New World

Nový svět rybářských hotspotů a jak získat rybí olej

Postava v Novém světě, která se navíjejí ve své rybářské lince, aby chytila ​​rybu

Chcete vědět všechno o rybolovu v Novém světě? Rybolov je jednou z mnoha různých obchodních dovedností v Novém světě a chytání vzácných ryb vyžaduje hodně práce. Někdy vás požaduje, abyste chytili určité typy ryb. Samozřejmě byste je mohli jen koupit z nových obchodních příspěvků a roboti jsou tam a plní jeho police, ale jak to jde slavné přísloví – pokud dáte člověku rybu, kterou krmíte na jeden den. Naučte člověka lovit a na celý život ho krmíte.

Naučit svou postavu k rybám otevírá nové možnosti, ale je to komplikovanější, než jen obsadit linii a navíjet se v rybách. Kvalita vašeho vybavení způsobuje, že vzácnější ryby se objevují častěji a typy návnad, které můžete připojit k vašemu rybářskému pólu, pracují jinak v závislosti na tom, zda lovíte poblíž moře nebo z břehů řeky a jezer.

Takže tady je vše, co potřebujete vědět o rybolovu v Novém světě, z toho, jak vytvářet lepší rybářské póly, co každý rybářský pól dělá, jak získat návnadu a kde najít rybářské hotspoty.

Jak lovit v Novém světě

K vytvoření dřevěného rybářského pólu v jakémkoli táboráku potřebujete jedno zelené dřevo a jedno vlákno. Se správným vybavením můžete vyrobit lepší póly, ale pro začátek potřebujete pouze dřevěný pól. Jakmile je máte, postupujte podle těchto pokynů, abyste v žádném okamžiku lovili spoustu Piscine Citters:

 • Zamířte k jezeru, řece nebo pobřeží
 • Vybavte rybářský pól a stiskněte R a vybavte veškerou návnadu, kterou budete muset po ruce. Nemusíte používat návnadu pro ryby k kousnutí, ale pomáhá to
 • Levým tlačítkem klikněte na myši rybářským tyčkem vybaveným pro vychovávání baru. Poté musíte načasovat tlačítko stisknutím, abyste obsadili linku. Čím dále na vrchol kliknete na myši, tím dále jde řádek
 • Počkejte, až se linka na Bob a výzva, která se zdá, že se začne navíjet
 • Když navíjíte v rybách, sledujte měřidlo napětí. Dobrým tipem je přestat se navíjet, když se rozchod právě chystá zasáhnout červenou
 • Pokračujte v navíjejte ryby, dokud ji chytíte

Obvykle, čím těžší ryba přitahuje na rybářskou linii. Pokud však při tažení ve vaší linii nedostanete vůbec žádný odpor, stále stojí za to se navíjet ve vašem úlovku, protože by to mohla být cenná truhla s pokladem. Jeho obsah můžete prodat, abyste vydělali více peněz na obchodních příspěvcích na Novém světě.

Jak získat rybí olej v novém světě

Jakmile zachytíte běžnou nebo neobvyklou raritu, přejděte do svého inventáře stisknutím klíče karty. Zvýrazněte ryby, které jste chytili, a klepněte na levém tlačítku, zatímco držíte klíč S. Stisknutím E pro potvrzení a zachraňujete ryby. Vždy dostanete filet z ryb, ale někdy také získáte lahvičku rybího oleje.

Postava loví do řeky z mostu v Novém světě

Jak vytvářet lepší rybářské póly v novém světě

Pokud chcete vyrobit kvalitnější rybářské póly, musíte je vyrobit na dílně. Vytváření kvalitních pólů zvyšuje maximální vzdálenost odlitků, šanci najít vzácné ryby a kolik napětí se zotavuje za sekundu.

Recepty na tvorbu každého rybářského pólu jsou:

 • Dřevěný rybářský pól – zelené dřevo x1 a vlákna x1
 • Ošetřený dřevěný rybářský pól – dřevo X12, hrubá kůže x3 a prádlo x3
 • Stárnoucí dřevěný rybářský pól – dřevo X13, hrubá kůže x3 a prádlo x2
 • Wyrdwood Fishing Pole – Wyrdwood Planks x14, hrubá kůže x3 a prádlo x2
 • Rybářský pól Ironwood – Prkniky Ironwood X15, hrubá kůže x3 a prádlo x2

Rybářský pól

Můžete také přidat speciální zdroje, abyste určili typ síly nebo náhradní Azoth, abyste zvýšili šanci dát pólu relevantní port. Azoth můžete získat z očištění zkorumpovaných oblastí se svým personálem Azoth, ke kterému také potřebujete přístup k výkopu Nového světa Amrine Expedition.

Všechny tyto rybářské póly mají tři možné úrovně. Čím vyšší je úroveň, tím efektivnější je výhoda. Zde jsou všechny nové světové rybářské výhody, včetně jejich účinnosti na úroveň:

Rybářský pól perk Popis Perk Úroveň i Úroveň II Úroveň III
Denní Colossus Zvyšuje šanci chytit větší ryby během dne 150% 200% 250%
Sladkovodní kolos Zvyšuje šanci chytit větší ryby ve sladké vodě 150% 200% 250%
Sladkovodní Brawn Zvyšuje sílu linky při rybolovu ve sladké vodě 10% 15% 20%
Šťastný den Zvyšuje šanci chytit vzácnější ryby během dne 30% 50% 75%
Šťastná noc Zvyšuje šanci chytit vzácnější ryby během noci 30% 50% 75%
Dosah měsíce Zvyšuje vzdálenost obsazení během noci 5% 10% 15%
Nighttime Colossus Zvyšuje šanci chytit větší ryby během noci 150% 200% 250%
Slační voda Colossus Zvyšuje šanci chytit větší ryby ve slané vodě 150% 200% 250%
Slaná voda Zvyšuje sílu linky při rybolovu ve slané vodě 10% 15% 20%
Solidní Zvyšuje trvanlivost pólu 10% 20% 50%
Sluneční dosah Zvyšuje vzdálenost obsazení během dne 5% 10% 15%

Dvě postavy lovící v Novém světě vodopádem. Jeden má na lince rybu, zatímco druhý drží svůj úlovek

Kde najít rybářskou návnadu v Novém světě

Některá návnada zvyšuje šanci na nalezení větších ryb, zatímco jiní zvyšují pravděpodobnost nalezení vzácných ryb. Zde jsou všechna známá místa pro všechny rybářské návnady v Novém světě:

Rybí návnada pro vzácné ryby

 • Sýrový návnada – řemeslo na úrovni vaření 5 s mlékem x2 a kvasinkami X1 (zvyšuje šanci vzácnějších ryb ve slané vodě o 47%)
 • Návnada Nightcrawler – Sbírejte Flint během dne nebo soumraku (Zvyšuje šanci na vzácnější ryby ve slané vodě o 70%)
 • Návnada Glowworm – Sbírejte Flint během noci nebo úsvitu (Zvyšuje šanci na vzácnější ryby ve slané vodě o 85%)
 • Chléb návnady – řemeslo na úrovni vaření 5 s moukou x1 a kvasinkami x1 (Zvyšuje šanci na vzácnější ryby ve sladké vodě o 47%)
 • Woodlouse Bait – Sbírejte dřevo z keřů (Zvyšuje šanci na vzácnější ryby ve sladké vodě o 70%)
 • Firefly návnada – Sbírejte bullrushes nebo briar rostliny (Zvyšuje šanci na vzácnější ryby ve sladké vodě o 85%)

Rybí návnada pro větší ryby

 • Rybí návnada – řemeslo pomocí ryb (Zvyšuje šanci pro větší ryby ve slané vodě o 150%)
 • Šnečí návnada – zachránit chycenou šneka (Zvyšuje šanci pro větší ryby ve slané vodě o 150%)
 • Elektrická úhoř – Zachránit elektrický úhoř (Zvyšuje šanci pro větší ryby ve slané vodě o 500%)
 • Masová návnada – řemeslo pomocí syrového masa (Zvyšuje šanci pro větší ryby ve sladké vodě o 150%)
 • Škeble návnada – Zachráněno z škeble (Zvyšuje šanci pro větší ryby ve sladké vodě o 300%)
 • Ústřice návnady – Zachráněno z ústřic (Zvyšuje šanci pro větší ryby ve sladké vodě o 500%)

Nový světový rychlostní výhody

Pokud na ně můžete dostat ruce, každá položka v Pomstychtivý soubor rybářů má své vlastní pocity. Pokud tedy máte celou sadu vybavenou, získáte všechny tyto výhody:

 • +100 Focus
 • +9% odlévací vzdálenost
 • +200% šance na chytání větších ryb
 • +60% šance na chytání vzácnějších ryb

Nabídka pro úroveň dovedností v novém světovém světě ukazuje, kdy můžete objevit a sledovat nové hotspoty

Nový svět rybářských hotspotů

Nový svět označuje rybářské hotspoty ikonou ryb s hvězdou vedle ní, nalezeno na mapě nebo kompasu. Když se dostanete na tato místa, najděte oblast, kde ryby vyskočí z vody. Hra přináší výzvu, pokud vaše návnada zasáhne oblast, kde ryby skákají.

Nalezení nových rybářských hotspotů je vázáno na vaše dovednosti v oblasti rybolovu. Čím více lovíte, tím více hotspotů objevíte. Nezapomeňte se podívat na náš nový průvodce vyrovnáním světa pro více informací o tom, jak vyrovnat své rybářské dovednosti. Tyto rybářské hotspoty se poté objeví na mapě a váš kompas. Každý typ rybolovu je na místě označen tím, kolik hvězd se objeví na ikoně:

 • Jedna hvězda – široké rybářské místo
 • Dvě hvězdy – vzácné rybářské místo
 • Tři hvězdy – Tajné místo pro rybolov

Pokud chcete znát konkrétní místa, můžete tuto praktickou interaktivní mapu přizpůsobit tak, aby zobrazovala každý typ rybářského místa a kde je najít na mapě.

Rybářský obchodní dovednosti úroveň odměn

Zde jsou všechny úrovně dovedností rybářského obchodu po odměnách:

 • Úroveň 2: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 3: Jeden široký hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 4: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 7: Jeden široký a jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 9: Jeden široký hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 12: Jeden široký a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 16: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 20: Jeden široký a jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 25: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 27: Jeden široký a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 30: Jeden široký a jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 34: Jeden široký hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 37: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 41: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 45: Jeden široký a jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 52: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 56: Jeden široký a jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 59: Dva široké hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 60: Dva vzácné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 62: Jeden vzácný a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 67: Dva vzácné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 70: Jeden široký, jeden vzácný a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 74: Dva vzácné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 78: Jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 83: Dva vzácné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 88: Jeden vzácný a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 95: Dva vzácné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 99: Jeden vzácný a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 103: Dva vzácné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 110: Jeden vzácný a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 114: Jeden vzácný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 117: Jeden vzácný a dva tajné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 128: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 134: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 141: Jeden vzácný a jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 148: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 153: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 158: Dva tajné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 165: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 172: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 179: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 185: Dva tajné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 190: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 193: Dva tajné hotspoty objevitelné a sledovatelné
 • Úroveň 197: Jeden tajný hotspot objevitelný a sledovatelný
 • Úroveň 200: Tři tajné hotspoty objevitelné a sledovatelné

To by mělo být vše, co potřebujete vědět o rybolovu nového světa. Ale samozřejmě, rybolov je jen jednou malou částí tohoto nového MMO, takže se neváhejte vyrovnat se základy v našem průvodci začátečníky Nového světa (a také najít spolehlivý nový světový server, na kterém si můžete hrát). Můžete se také dozvědět, která frakce Nového světa si vybrat, jak hrát se svými přáteli Nový svět, které jsou nejlepšími zbraněmi nového světa, a jak vyhrát boje v Novém světě PvP.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.