Co jsou vojáci a zabití AQ ve Warzone 2? ? Dexerto

Co jsou AQ Soldier Kills ve Warzone 2

.

Co jsou vojáci a zabití AQ ve Warzone 2?

Poskytnuto společností Activision Call of Duty: Warzone 2 Screenshot.

Call of Duty: Warzone 2 byl v tomto bodě více než dva týdny a fanoušci konečně začínají chápat všechny složitosti hry.

Od meta pravé zbraně po různá nastavení, které musí povolit nebo deaktivovat, Warzone 2 již není pro většinu záhadou záhadou. . Například ve Warzone 2 existují určité výzvy a různé zmínky o vojácích AQ. Hráči přirozeně chtějí vysvětlení toho, co přesně jsou vojáci AQ.

. Alternativně mohou hráči vidět také zmínky o vojácích AQ v rámci karty Výzvy pro Warzone 2 a DMZ. . .

Warzone 2 AQ vojáci - Call of Duty: Warzone 2.0 Wiki Guide - IGN

V zásadě jsou vojáci AQ nepřátelé AI, kteří jsou uvedeni ve Warzone 2 a DMZ. „AQ“ znamená Al-Qatala, teroristickou skupinu, která je jedním z hlavních antagonistů v kampani Modern Warfare 2. Jsou to ti, kteří volají Al Mazrah domů a jsou tam, aby ho bránili před jakýmkoli hráčem, který se jim dostane do cesty.

. .

. V DMZ lze AI nalézt po celé mapě, ale ve Warzone 2 se nacházejí pouze na pevnosti a černých stránkách. Pokud tedy hráči potřebují zabít vojáky AQ v obou herních režimech, měli by se vydat na pevnosti nad jiným místem. Pokud jsou však v DMZ, hráči se mohou podívat na jakékoli místo.

Co jsou AQ Soldier Kills ve Warzone 2?

Aktivita

Přemýšlel, co AQ Soldier zabíjí ve Warzone 2? .

Warzone 2 obsahuje spoustu nových změn, s novým systémem rabování, 2v2 gulag a vylepšené načítání. .

. Tito počítačově kontrolovaní vojáci se objevují na pevnosti a černých stránkách, které hráčům umožňují požadovat spoustu kořistí a peněz za jejich skupinu.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco pravidelné zabíjení jsou snadno pochopitelné, jednou funkcí, která je v současné době matoucí hráče Warzone 2, je sekce AQ Soldier Kills na výsledkové tabulce. Pokud jste tedy zmateni novou funkcí hry, pak naše stránka AQ Soldier Kills má vše, co potřebujete vědět.

Článek pokračuje po reklamě

Co jsou AQ Soldier Kills ve Warzone 2?

Jednoduše řečeno, AQ vojáci jsou roboti, kteří se objevují v zápasech DMZ a na pevnosti a černých místech v pravidelném BR režimu Warzone 2. .

Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Buďte odměněni za zabití vojáků, . .

Článek pokračuje po reklamě

Aq Soldier Kills se zobrazí na výsledkové tabulce Warzone 2.

Tito nepřátelé kontrolovaní AI nemusí být tak smrtící jako běžní hráči, ale pokud si nejste opatrní, mohou stále způsobit hodně škody. .

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

.

Takže to máte, to je vše, co potřebujete vědět o AQ Soldier Kills ve Warzone 2. Nezapomeňte se podívat na naši stránku Call of Duty pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.