Co když: Nejlepší hry Lord of the Rings on PC dostaly pokračování? | PCGamesn, Ztracená bitva o Středozem: Strategie GEM v licencování limbo | Denně Sabah

Denně Sabah

Strategické hry, které byly více zakotveny z hlediska jejich nastavení a tónu, mě přitahovaly mnohem více. Více středověkých II: Totální válka, méně Starcraft, více Age of Empires II, méně válečných, více vzestupu národů, menší vzestup národů: vzestup legend. Jen vedlejší poznámka o hrách RTS, které rád hraji: svět v konfliktu byl – a stále je – jeden podceňovaný klenot v mých očích.

Co když: Nejlepší hry Lord of the Rings on PC dostaly pokračování?

Král čarodějnice z LOTR bitvy o střední Zemi

Mám pocit, že jsem vyrostl s filmovými adaptacemi Petera Jacksona z Jrr Tolkien’s Seminal Lord of the Rings Romány. Zatímco filmy zůstávají jedny z nejlepších kusů fantazie, jaké kdy byly do celuloidu, a lze je snadno zakoupit a užívat si online, to samé nelze říci pro nejlepší hry Lord of the Rings na PC: Battle for Středozepná série.

Od bitvy o střední Zemi II bylo v roce 2006 propuštěno spoustu videoher. Shadow of War se přiblížil s vícestupňovou obléhací válkou, ale vaše role velitele je mnohem praktičtější než v bitvě o střední Zemi, takže se vždy cítí jako talion proti armádám Sauronu, než s velkým měřítko bitvy mezi dvěma frakcemi.

Takže vzhledem k tomu, že za 15 let od vydání BFME2 bylo zveřejněno několik hlavních knih na střední zemině a hry jako Age of Empires 4 a celková válečná série prokazují, že lidé stále mají hlad po hrách RTS, co kdyby byla nová bitva Pro hru na střední zemi?

Na Středozem je tolik éry a regionů, které nebyly prozkoumány mimo romány. Pro začátek nebyly v prvním nebo druhém věku středního země stanoveny žádné videoher, které oba mají bitvy, které trpasličí konflikty války za prsten. Původní BFME nastavil docela vysoký bar tím, že vás nechal svolat balrog nebo armádu mrtvých, ale předzvěst v prvním věku vás mohla vidět velící hordy dračí jízdy na Balrogs, když položíte obléhání do pevných pevností. Jo, a pokud se obáváte, že by se snížení Balrogů na jednotky běžeckého mlýna trivializovalo jeden z Tolkienových nejchladnějších výtvorů, navrhuji, abyste vyhledali Accalagon Black-tento horský drak způsobuje, že Smaug vypadá tak ohrožující jako Bill jako Bill vypadat stejně ohrožující jako Bill jako Billa poník, a udělal by působivé předvolání pozdní hry.

LOTR Battle for na Středozem 3

To, co dělá tato období historie středního země tak zralá pro adaptaci, je to, že jsou relativně neúplné. Kromě Pána prstenů a hobita, Tolkien nikdy neměl poslední slovo o žádné jiné hlavní fikci na střední Zemi a zanechal dostatek rukopisů a dokumentů, aby vyplnil veškerý konec tašky. To ponechává vývojářům a umělcům dostatečný prostor pro výkon kreativní licence, a přitom má spoustu zdrojů, na které by bylo možné čerpat.

Změna nastavení je jedna věc, ale co změny hry? Fanoušci se dožadovali Creative Assembly, aby si uvědomili střední Zemi v podobě totální války spin-off. Studio má se svými hrami Warhammer vyvážené fantastické prvky a zakotvenou vojenskou taktiku, ale existuje jeden aspekt těchto her, který by byl perfektní pro BFME: jeho zastřešující nástroje pro řízení říše říše. To bylo krátce prozkoumáno v BFME na tahové válce v režimu prstenu, ale vždy se cítil jako šroub spíše než plněkrevný strategická zkušenost. Rozšířená válka režimu prstenu vám může nechat ujít zpětstab, připojení a přesvědčit další frakce, aby se připojily k vaší věci s špiony a vyslanci. Tolkienův svět je již tak dobře vytvořený, takže má velký smysl mít mechaniku diplomacie a řízení, která lépe odráží složitost a bohatství jeho obyvatel.

Bitva o střední Země 3 by také mohla vzít malířskou, stylizovanou HUD a Cutscenes druhé hry a rozšířit ji na ni. Než pro mě filmy Petera Jacksona nebo dokonce Tolkienovy slova přivedly tuto říši, bylo to krásné umění Alana Leeho a Johna Howeho, které mě vtáhlo do sféry s vysokou puntáží na Středozem. I když miluji filmovou trilogii, videoher napodobují jeho realistickou estetiku po celá desetiletí a RT s jemnými štětcemi a nádhernými tlumenými akvarely Lee a Howeovo umění by mohly opravdu vyniknout.

Elfové a trpaslíci spolu bojují

Ale opravdu největší nadějí je, že BFME 3 se snadno stáhne a hraje na moderních herních počítačích. Abych si obnovil paměť před tímto dílem, musel jsem lovit fyzické disky, abych mohl hrát BFME a jeho pokračování, a já si počítám štěstí, že jsem je neztratil, protože neexistuje žádný legální způsob, jak je koupit. Je docela těžké lobovat za pokračování série, kterou téměř nikdo nemůže hrát. Warner Bros v současné době drží licenci, aby vytvořil hry Lord of the Rings, takže pokud se jedná o podniky na střední zemi s EA, nebo EA opětovně vyznačuje licenci PC.

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Ztracená bitva o Středozem: Strategická drahokam v licencování limba

Rok byl 2004, kdy jsem poprvé byl svědkem majestátu série „Pán prstenů“. Byla to docela událost pro malého chlapce vychovaného v malém venkovském městě Kangal – hodinu od Sivas od středního Turecka – snažil se uniknout mrazivému zimním vzduchu a vlci vytí na okraji osady, posadit se se svým nejlepším přítelem, aby se posadil se svým nejlepším přítelem Chcete -li sledovat turečtinu dabovanou kopii „Fellowship of the Ring“, a svědky filmu Petera Jacksona a majestátu J.R.R. Tolkienův svět v televizi CRT. Sledovali jsme ten film nábožensky – jak to bylo jediné DVD, které jsme měli – dokud otec mého přítele rozzlobeně nezlomil CD za půl jednoho dne a neměl jsem šanci sledovat zbytek trilogie asi dva roky, dokud se moje rodina nepřesunula Zpět na Istanbul. V té době jsem byl upřímně závislý na fandomu „Lord of the Rings“ a jako fanoušek videoher jsem hledal jakýkoli titul související s ikonickými díly Tolkiena. Walked Lord of the Rings: Bitva o Středozep.

Pro někoho, kdo si docela užil-nebo by si přišel užívat-podobně jako Command & Conquer: Generálové a Age of Empires, Pán prstenů: Bitva o střední Zemi a její pokračování Pán prstenů: Bitva o Middle -earth II-Říkáme jim společně „BFME“ pro stručnosti-byla jiná chuť žánru strategie v reálném čase (RTS) a popadla mé nadšení zcela novými a jedinečnými způsoby, které jsem předtím zažil ve videohrách.

Musím přiznat, že ačkoli to znělo zajímavě a zajímavě na papíře, měl jsem relativně nešťastné manželství s žánrem RTS. Jako spíše hráč typu střelce první osoby-a třetí osoby-zjistil jsem, že jsem měl velmi specifickou chuť ve strategii a to všechno přišlo do prostředí, světa a atmosféry her.

Strategické hry, které byly více zakotveny z hlediska jejich nastavení a tónu, mě přitahovaly mnohem více. Více středověkých II: Totální válka, méně Starcraft, více Age of Empires II, méně válečných, více vzestupu národů, menší vzestup národů: vzestup legend. Jen vedlejší poznámka o hrách RTS, které rád hraji: svět v konfliktu byl – a stále je – jeden podceňovaný klenot v mých očích.

Takže, když jsem našel BFME, bylo to zjevení jak ve hře, tak ve světové atmosféře.

Koncepční umění pro videohru

Battling for Střední Země

Jako fanoušek trilogie filmů a knih, když jsem viděl, jak se na mé obrazovce ožívá umístění středního země a je schopen ovládat své milované komory a elfy a čarodějové, nebylo nic úžasného.

Najít cestu skrz temnotu v dolech Moria a bojovat proti Balrogům Morgothovi; dosahující Amona Hen a převzetí orků a Lurtze, poté svědkem podívané na obléhání Helmovy hluboké a bitvy o Hornburg; vidět dobytí Isengarda od Ents; Stojící proti všem šancím na Minas Tirith a Shelabova doupě; vychutnat triumf na polích Pelennor a Black Gate; Zvyšováním tolik ikonických okamžiků a scén vyrytých ve vzpomínkách fanoušků a ovládání schopnosti ovládat tyto hrdiny bylo neuvěřitelné požehnání. K tomu všemu přidalo příležitost poté, co se potom provedla zlá kampaň, diktovala úsilí Saurona při bití elfů a trpaslíků severních říší, třešnička nahoře.

Nyní, pokud jde o standardy her RTS, byl BFME . Řekněme, že chybí, obsah. Ve srovnání s monstrami žánru, podobně jako „Age of Empires“ a „Command & Conquer“, to bylo ohromující v oddělení obsahu, zejména v první hře.

Pro někoho, kdo byl naladěn na složité ekonomické systémy, správu zdrojů a jednotkovou rozmanitost těchto her, by se BFME cítil jako přiměřená strategická hra s run-of-the-mill v nejlepším případě. První z nich ani nedal hráčům svobodu stavět struktury kdekoli, kde si přáli na mapě, místo toho omezil na předdefinované spiknutí.

Jediný zdroj hry byl . No, „zdroje“, které jsou vyráběny nevyčerpatelně ve vyhrazených budovách. „Age of Empires“ by se smál při myšlence na jediný, neurčený, nevyčerpatelný zdroj produkující jídlo, dřevo, zlato a kámen.

Využívá základní bojový systém: kavalérie Beats Archers, Pikemen Beat Cavalry, Swordsmen Beat Pikemen a Archers porazili šermíře, s některými dalšími jedinečnými jednotkami, jako jsou Ents, Mumakil a Trolls, také zbiti ohněm. Jednotky získávají zkušenosti a úroveň vyšší než déle jsou na bojišti a zapojují nepřítele, stávají se těžší a nebezpečnější. Postavy jako Aragorn, Saruman, Gandalf, Merry a Pippin, Legolas a Gimli, Nazgul, The Witch-King, představují „hrdinové jednotky“ s několika komplikovanými schopnostmi, které lze zabít zpět.

Jedinou jedinečnou vlastností bojového systému jsou speciální schopnosti zakoupené s body shromážděnými z ničení jednotek. Tyto sahají od sil, které odhalují oblast až po ty, které uzdravují své jednotky – a to byl kardinální hřích, aby je nekupovali co nejdříve – ty, které vyvolávají dočasné jednotky, jako jsou orly a dokonce i Balrog Budovy, jako je zemětřesení.

Druhá hra byla z hlediska obsahu mnohem lepší, zejména proto, že byste mohli stavět kdekoli na mapě a nabídli nové frakce a jednotky. Byl to také rafinovanější zážitek – v rámci omezení a standardů času – což je příjemnější bojovat s ním v Helmově hlubokém s jedním hráčem oproti čtyřem.

To znamená, že to nebylo nic zvláštního. Nebylo to skvělé, ne hrozné. Na většinu účtů to bylo nevýrazné. To je místo, kde silné stránky her nakopaly a zapomněly na všechny své nedostatky a učinily tyto hry takové drahokamy, takové klasiky, aby se viděla.

Soundtrack . Pokud jste někdy viděli „Pán prstenů“, dokonce i na prchavý okamžik, i když se vám to trochu nelíbilo, nemůžete popřít majestátnost jeho soundtracku. Epic Howard Shore stále stojí jako jeden z největších hudebních úspěchů ve světě kina. Je tedy snadné pochopit, proč BFME fouká každou videohru z vody, pokud jde o hudbu, díky své schopnosti používat mistrovské dílo Shore. Kromě toho byla pro hru zaznamenána originální hudba v podobě Shoreova skóre a oni se překvapivě spojují dohromady. Hudba je tak důležitou součástí těchto patnáctiletých her, že stále dostávám nutkání hrát je pouze proto, abych poslouchal soundtrack.

S hudbou, špičkovým zvukovým designem a mícháním a hlasovým působením doplňte zvukový dort. Neuvěřitelné zdroje, které jsou filmy „Lord of the Rings“, se zde také objevují, protože byly schopny používat linky a nahrávky přímo z filmů, takže vynikající hlasy středního země byly zachovány, s Hugo Weavingem, který Hraje Elrond ve filmech, dokonce znovu opakovat svou roli a stát se hlavním talentem hlasového hlasového objektu ve druhé hře. To jsou prvky, které vezmou průměrnou hru ze fází přiměřenosti k nezapomenutelné velikosti. Nikdy nemůže zapomenout na rozhovory o „Strange Folk Aroary“ na bránách Bree, které lze ve hře znovu a znovu slyšet.

Koncepční umění pro videohru

Licence v Mount Doom

Pokud je to tak krásná hra, kde si ji můžete koupit? Na páře? O původu? V Epic Store? No, nikde. Ano, tuto ikonickou hru z doby, kdy EA zůstala poněkud věrná části „Arts“, nelze „koupit“ kdekoli.

Oficiální herní servery titulu byly trvale uzavřeny na DEC. 31, 2010, a nebylo možné hru koupit již více než deset let. Proč to je? Licence na videohry „Pán prstenů“, které drží EA až do té doby, vypršela, a práva přešla na Warner Bros., Konkrétně jejich herní studio. Takže muselo být to, že hry BFME spolu s „Pánem prstenů: dobytí“-akční hra třetí osoby-nyní licencovaly limbu. EA je nemohla prodat, protože už nedrželi práva na „Pána prstenů“ a Warner Bros. nemohli je prodat, protože nedrželi práva na „Pána prstenů: bitva o střední Země.„Jediné možnosti byly, aby EA uzavřela dohodu s Warnerem Brosem. to by mu umožnilo prodat své stávající hry nebo pro Warner Bros. koupit práva na stávající hry a prodat je sama, obě byly velmi nepravděpodobné, a proto se nikdy neuskutečnily.

Ne všechno však bylo doom a temnota. Byla tam skupina, která pokračovala v boji proti zubům a nehetům, vyzbrojeným střepinami Narsilu, odhodlaná vyhrát bitvu o střední Zemi: stipendium modů.

Návrat krále

Ano, BFME byl ponechán hnilobou velkými studiími s velkými peníze, ale moduři nebyli tak snadno odrazováni. Kolem této hry se vytvořila neuvěřitelně vášnivá komunita, která je šokující, stále ji stále podporuje, přičemž několik pozoruhodných modů poskytuje pravidelné aktualizace radosti tolika fanoušků.

Existuje dokonce skupina vášnivých moderníků, kteří vzali věci do svých rukou a popadli Frodovu paži, než se vrhl do hora zkázy licencí, protože již několik let pracuje na projektu velkého měřítka, jmenovitě „Pán Z prstenů: Bitva o Středozem: Reformované „-Ano, název je tentokrát ještě více ústa-„ remasterovaná “verze BFME, vyvinutá pomocí Unreal Engine.

Je to příběh naděje a inspirace, když vidí cestu BFME. Ukazuje sílu komunity a to, co může splnit banda odhodlaných fanoušků, která je v rozsahu daného úkolu splněna – dokonce zdarma, dokonce i. Po téměř 16 letech – 18 z první hry – BFME je stále naživu, i když to bylo ponecháno na mrtvé. Oficiální herní servery mohou být odstraněny, ale neoficiální servery bzučí a scéna modingu je silnější než kdy jindy.

Co nám to říká o hráčích? Že jsou vášnivý parta. Stačí se podívat na stránku Modding „Cyberpunk 2077“ a můžete vidět, jak moderníci dělají práci vývojářů, pro zábavu, aby dokončili a zdokonalovali to, co považují za umělecká díla.

Ukázalo nám to, jaké herní studia už tak dlouho chybí: vášeň.

Ve svém posledním díle jsem obhajoval EA změnit jeho název z elektronického umění na trapné umění, protože mu chyběla vášeň. Přidal jsem opravdu pro dobrou míru – opravdu trapné umění. Přidám další interpretaci do zkratky. Tentokrát to nazýme to opravdu elektrické umění, protože „Pán prstenů: Bitva o střední Země“ byl opravdu elektrický a stále je, zatímco velcí vývojáři hry se nadále rozpadají.

Nechme to na tom a dohnáme jinou cestu přes říše videoher v naší další čajové relaci.

EA znovu dělá Pán prstenů Video hra

Poslední společnost LOTR Hra byla 2006 Battle for Middle Earth II

Publikováno 9. května 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

EA X Lord of the Rings

Vím, že licence není nejsmyslnější téma, ale pokud jde o určité vlastnosti – jako Hvězdné války a hlavní sporty – hraje super důležitou roli v tom, jaké hry se hrajeme a kdo je dělá. Což je můj způsob, jak vysvětlit, proč píšu o překvapivém oznámení, že EA dělá své první Pán prstenů Hra od roku 2006.

Grand Theft Auto 6 Komentáře: Dramatické čtení
Najednou chce každý předělat Mrtvý prostor
v Dune: Spice Wars Koření musí proudit, ale nezapomeňte hydratovat

Pro všechny sračky lidé mluví o EA v roce 2022, většina z toho z dobrého důvodu měl vydavatel běh v ‘00, kde vydali řadu vynikajících Pán prstenů hry . Byly tam filmové vázání filmu, kult Bitva o střední Zemi řada strategických her a Třetí věk, A Final Fantasy klon, to je hodně Lepší než většina lidí, za které mu dala uznání.

Takže dnes je k oznámení připojený podivný pocit nostalgie, že s právy série nyní pod novým vedením dělá EA nový Pán prstenů hra. To je dobrá zpráva. Špatnou zprávou je, že je zdarma hrát mobilní hru. Dobrá zpráva-Pardon Me, ale toto je horská dráha oznámení-je to, že je založena na jedné z nejlepších typů her zdarma v okolí.

Volal Pán prstenů: hrdinové středního země, Zde je oficiální popis hry:

Pán prstenů: hrdinové středního země představí pohlcující vyprávění vyprávění, boje založené Pán prstenů a Hobit. Hráči bojují prostřednictvím ikonických příběhů ze světa Tolkiena a zabírají boj proti velkým zlým na Středozem.