COD: Warzone 2 a Modern Warfare 2 Sezóna 4 Datum a podrobnosti – GameSpot, Warzone 2 a MW2 Sezóna 5 Datum a čas pro všechny regiony

Datum a čas vydání Warzone 2 a MW2 Sezóna 5 pro všechny regiony

Modern Warfare 2 a Warzone 2 se chystají vstoupit do sezóny 5, což je podle vzhledu věcí na chvíli největší aktualizací her. Nejenže budou existovat nové mapy, operátoři a zbraně, ale je tu dokonce i nadcházející událost, která odhalí Call of Duty 2023 a co bude dál pro franšízu Blockbuster Shooter franšíza.

Cod: Warzone 2 a Modern Warfare 2 Sezóna 4 Datum a podrobnosti o vydání

Nová sezóna tresky znamená novou bitevní průsmyk, nové zbraně DLC k odemknutí a další.

Od s.E. Doster 13. června 2023 v 13:18 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2 Sezóna 4 bude zde brzy, s Activision potvrzuje, že dorazí 14. června. Zde je vše, co víme o velké aktualizaci, stejně jako potenciální úniky Warzone 2 Season 4.

Call of Duty Season 4 Start Times

Activision potvrdila, že sezóna 4 Warzone 2 a Call of Duty: Modern Warfare 2 dorazí 14. června v 9:00 PT / 12:00 ET. To platí pro všechny platformy.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Cod: Modern Warfare II & Warzone 2.0 | Sezóna 03 – Alejandro vs. Přívěs Valeria

Co očekávat od sezóny 4

Zcela nová sezóna Call of Duty obecně zahrnuje novou 100stupňovou bitevní průkaz na úroveň nahoru a odemkněte nové zbraně a kosmetiku. Sezónní průchody obvykle obsahují alespoň jednoho operátora a dvě zbraně DLC.

Zatímco zbraně nebyly oficiálně vyhlášeny pro sezónu 4, úniky Call of Duty známé jako úniky pracovní skupiny 141 tweetovali tvrzení o herních souborech, včetně nevydaného světelného kulometu jako součást platformy Bruen zbraně hry. Zatím, sezónní aktualizace nezahrnovaly nový LMG pro bazén zbraní, takže je možné, že by to mohla být jedna ze zbraní, které přicházejí v sezóně 4.

Navíc velká sezónní aktualizace bude pravděpodobně zahrnovat více herních režimů, map a další vyvážení zbraní a opravy chyb pro moderní Warfare 2 i Warzone 2.

Warzone 2

Pro sezónu 4 z Warzone 2 nebylo mnoho potvrzení, nová zpráva od Charlieintel tvrdí, že sezóna 4 bude zahrnovat novou mapu Warzone s názvem Vondel, která je stanovena v Nizozemsku a je vyvíjena Be Be Beox. Údajně bude mapa mít podporu oživení a v určitém okamžiku bude také podporována v DMZ. Kromě toho úniky pracovní skupiny 141 tweetovaly obrázky zástupných symbolů pro Vondel.

Sezóna 3 Reloaded představila beta verzi pro hodnocené herní režim s polovinou sezóny, ale hráči mohou očekávat novou celou sezónu hodnocené hry a nové odměny za začátek sezóny 4. Pro DMZ, sezónní aktualizace obvykle přináší také nové výzvy a aktualizace.

Modern Warfare 2

Zatímco standardní mapa nebyla pro sezónu 4 potvrzena, Infinity Ward nedávno škádlil „starší“ mapu z historie Call of Duty na Modern Warfare 2. Kromě toho mohou hráči očekávat nové mapy střelby, protože nové byly potvrzeny pro každou sezónu.

Stejně jako konkurenční režim Warzone 2, i hraná hra pro více hráčů také získá sezónní obnovení s novými odměnami k odemknutí.

Nová sezóna znamená novou epizodu RAID. Tyto epizodické nájezdy pokračují v příběhu Modern Warfare 2 se směsí tajnosti, střelců a týmové práce na řešení hádanek. Pokud však dodržujete časový rámec posledních dvou epizod, bude čtvrtá epizoda pravděpodobně uložena pro aktualizaci v polovině.

Naposledy, sezóna 3 Reloaded přidala dvě nové pistole k odemknutí, Warzone hodnocená hra, nová vylučovací zóna v DMZ a další. K dispozici je také probíhající událost Camo Challenge, která končí začátkem sezóny 4.

Datum a čas vydání Warzone 2 a MW2 Sezóna 5 pro všechny regiony

Dychtivě očekávaná aktualizace sezóny 5 pro Call of Duty: Warzone 2 a MW2 je jen pár hodin odtud a bude to velké. V nadcházející sezóně přinese spoustu nových přírůstků, včetně čerstvých map, zbraní, režimů, událostí a mnohem více. Komunita dychtivě odpočítává hodiny, dokud není aktualizace uvolněna. S přílivem přírůstků mohou hráči očekávat zvýšený zážitek plný nových výzev, možností a taktiky k prozkoumání.

Nadcházející aktualizace sezóny 5 bude k dispozici hráčům po celém světě. Mohlo by se však stát, že hráči z různých regionů si mohou být jisti datem a časem vydání pro jejich konkrétní umístění.

Abychom se vyhnuli zmatku, tento článek nabízí podrobný rozvrh pro aktualizaci sezóny 5 a pomáhá hráčům po celém světě informovat o termínech vydání a hodin pro jejich příslušné země.

Kdy začíná sezóna 5 Warzone 2 a MW2?

Je to zúčtování. Vše, co potřebujete vědět o sezóně 05 Call of Duty #warzone a #mwii bit.ly/s05-announceme…

Call of Duty 2023 ve hře odhalit událost
Nová událost zúčtování frakcí
Dva mapy 6V6 a dva mapy MP střelců při spuštění
50 let oslavy hip-hopu obrázek.cvrlikání.com/pyxbsil8dn

Aktualizace sezóny 5 pro Warzone 2 a MW2 bude vydána dnes 2. srpna 2023. Níže jsou uvedena data spuštění a časy pro různé regiony po celém světě:

 • 2. srpna 2023, 9:00 PT (US West Coast)
 • 2. srpna 2023, 23:00 CT (Illinois)
 • 2. srpna 2023, 12:00 ET (US East Coast)
 • 2. srpna 2023, 17:00 GMT (UK)
 • 2. srpna 2023, 18:00 CEST (střední Evropa)
 • 2. srpna 2023, 19:00 MSK (Moskva)
 • 2. srpna 2023, 21:30 IST (Indie)
 • 3. srpna 2023, 12:00 CST (Čína)
 • 3. srpna 2023, 1 AM JST (Japonsko)
 • 3. srpna 2023, 2. AEDT (Austrálie)
 • 3. srpna 2023, 4:00 NZDT (Nový Zéland)

Nadcházející aktualizace představí několik nových prvků a významné doplňky a funkce již byly vyhlášeny. To znamená, že před aktualizací budou zveřejněny zásadní změny a úpravy obou titulů.

COD MW2 a Warzone 2 Sezóna 5 START ČAS Dnes: V kolik hodin je nová aktualizace vydává?

Síta 5. sezóny Modern Warfare 2 a Warzone 2 se žijí 2. srpna 2023, v 9 a.M. Tichomořský čas.

Modern Warfare 2 a Warzone 2 Season 5 Datum vydání a co se přidává

Kapitán Price a další voják běží, zatímco drží zbraně

Modern Warfare 2 a Warzone 2 se chystají vstoupit do sezóny 5, což je podle vzhledu věcí na chvíli největší aktualizací her. Nejenže budou existovat nové mapy, operátoři a zbraně, ale je tu dokonce i nadcházející událost, která odhalí Call of Duty 2023 a co bude dál pro franšízu Blockbuster Shooter franšíza.

Je tu docela trochu přidán k Modern Warfare 2 a Warzone 2 V rámci sezóny 5, s novými režimy, které se chtějí otřást seznamy skladeb, a zbraně se představí, aby obnovily meta hry. V rámci oslavy hip hopové události jsou také přidány několik známých tváří a několik změn způsobu, jakým hlavní bitva Royale v režimu Warzone 2 funguje.

Tady je Modern Warfare 2 a Warzone 2 Datum vydání, stejně jako některé informace o tom, co bylo přidáno. Po spuštění sezóny pravděpodobně získáme další informace o opravných poznámkách a aktualizacích. Jakmile to uděláme, přidáme to sem.

Modern Warfare 2 a Warzone 2 Season 5 – Cut na Chase

 • Co je to? Pátá sezóna obsahu pro moderní Warfare 2 a Warzone 2
 • Kdy to vyjde? 2. srpna 2023
 • Co se přidává? Nové mapy, zbraně, provozovatelé a akce ve hře

Modern Warfare 2 a Warzone 2 Season 5 Datum vydání

Modern Warfare 2 a Warzone 2 Sezóna 5 bude spuštěna 2. srpna 2023 v 9:00 PT na všech platformách. Krátce před tímto časem půjdou servery s velkou aktualizací potřebnou k zažití nové sezóny.

Modern Warfare 2 a Warzone 2 Season 5 – Co se přidává?

Vzhledem k tomu, že sezóna 5 přidává obsah oběma Modern Warfare 2 a Warzone 2 současně jsme rozdělili nové funkce níže. Zde se přidává Modern Warfare 2:

 • Mapy pro více hráčů: Punta Mar (6v6), Strike (6v6), Orc – Zóna 1 (6v6), Lounge (střelba), kanál (střelba)
 • Režimy: Zmatek, velký zachycení vlajky, varianty střelby
 • Události: Frakce Showdown (8/4-8/16) Event Challenge Event (Season), Camo Challenge Event (v sezóně)
 • Nové zbraně: Fr Advancer (AR), Carrack .300 (SN), M13C (AR), nová pistole, nová SMG
 • Battle Pass: Stínové Stíny Shadow Company, upgrade BlackCell
 • 50 let oslavy hip hopu: Snoop Dogg, Nicki Minaj, 21 Savage, denní přihlašovací odměny
 • Noví operátoři: Oz, Graves, Mila, Velikan, Mace

A teď je to, co se přidává Warzone 2 V rámci sezóny 5:

 • Hraní funkce: Dirt Bike, Mrap, Champion’s Quest
 • Režimy: Fort Resurgence, obrněná Royale
 • Události: Call of Duty 2023 odhalit událost
 • DMZ: Převlečení, bitva oživení, maska ​​Scuba O2, oživení boxu, nové mise a naléhavosti
 • Nové zbraně: Fr Advancer (AR), Carrack .300 (SN), M13C (AR), nová pistole, nová SMG
 • Battle Pass: Stínové Stíny Shadow Company, upgrade BlackCell
 • 50 let oslavy hip hopu: Snoop Dogg, Nicki Minaj, 21 Savage, denní přihlašovací odměny
 • Noví operátoři: Oz, Graves, Mila, Velikan, Mace

Kdy je Call of Duty 2023 odhalit událost?

Hlavní událost pro sezónu 5 Modern Warfare 2 a Warzone 2 je bezpochyby událost Call of Duty 2023. Zatím víme, že tato událost dorazí „v sezóně“. Zde je popis události z oznámení o oznámení sezóny 5:

‘Pdat se do Call of Duty: Warzone zažít celosvětový odhalení pro Volání povinnosti 2023 v omezeném čase. Připojte se k řadám Shadow Company, abyste převzali Konniho sil a zajistěte hrozbu chemických zbraní, než bude příliš pozdě. Zůstaňte naladěni na Volání povinnosti Kanály pro více podrobností o nadcházejícím odhalení.’

To je vše, co potřebujete vědět o sezóně 5 Modern Warfare 2 a Warzone 2. Pro více informací o střelbě, zde jsou naše tipy pro Nejlepší hry FPS kolem.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jake Green

Jake je spisovatel na volné noze, který v současné době pravidelně pracuje s TRG. Jake pochází z zatažených pobřeží Brightonu ve Velké Británii, nachází se pokrývající vše od funkcí po obsah průvodců kolem nejnovějších herních vydání. Jak je vidět na NME.com, Eurogamer.síť a VG247.Com, Jake se specializuje na rozdělení her na přístupné kusy pro průvodce a poskytování SEO rady pro webové stránky, které chtějí rozšířit své publikum.

Playday 3 hráči se stále nemohou dostat online v Peak Times tři dny po spuštění

Herec Marvel’s Spider-Man 2 říká, že Peter Parker by mohl „vypadat jako goblin“, pokud je jeho výkon lepší