Constellation Tower of Fantasy: Umístění a průchod všech dalekohledů – Millenium, Tower of Fantasy Lepus Constellation Guide – Information – Constellation Links | Tower of Fantasy | Gamer Guides®

Věž fantazie

Jedním z různých mini-her ve věži fantazie jsou souhvězdí. Po celém světě je roztroušená řada dalekohledů, s minihry, kde musí hráči spojit tečky a kompletní hvězdné grafy. Mnoho z nich je založeno na skutečných hvězdných grafech ve vesmíru, jako je lepusová souhvězdí. Zde je vše, co potřebujete vědět o věži fantasy lepusové souhvězdí/

Constellation Tower of Fantasy: Místo a návod všech dalekohledů

Prozkoumali jste námořnictvo ve věži fantazie, kromě toho, že jste se ocitli uvízli před dalekohledem s souhvězdí zajíce, draka a pastevma, aby se spojili? V této příručce máte řešení všech hádanek souvisejících s souhvězdí.

Otevřený svět Tower of Fantasy je plný záhad a dalších hádanek, které můžete underseal pro odměny. V otevřeném světě budete moci najít celkem 11 dalekohledů.

Zde je v oblasti námořnictva, kde obrovský atraktivní ostrov s výhledem na Plains, který se ponoří jodizovaným vzduchem, je to malé záhadné apartmá se 3 inteligentními dalekohledy. Korunní doly jsou vybaveny 4 dalekohledy a ledovcová oblast Warren má také 4.

Interakcí s optickými nástroji se vám různé souhvězdí odhalí:

 • Souhvězdí zajíc – Navia
 • Souhvězdí draka – Navia
 • Souhvězdí Bouviera – Navia
 • Souhvězdí pegasus – koruna
 • Souhvězdí Taurus – koruna
 • Souhvězdí Aquarius – koruna
 • Souhvězdí Panny – koruna
 • Souhvězdí Warrena dorazí brzy. . Spojením těchto souhvězdí získáte tmavé jádro jako odměnu, která vám umožní vrhnout předvolání do banneru, který má hojnost zbraní. Abychom vám pomohli dokončit tyto hádanky, zde je průvodce, který vám dává polohu každého z dalekohledů, ale také řešení pro každou z souhvězdí.

Navia – souhvězdí zajíc

Nedaleko od schůzky s místy s malým chlapcem panenky v námořnictvu najdete svůj první dalekohled. Je to jižně od ruin C-02 a těsně nad malou pevností, která sedí na vrcholu přehrady.

Tato souhvězdí je nejsložitější, protože budete muset učinit body z králíka. Vpravo nahoře budete muset připojit body k oranžovému bodu ve středu, abyste vytvořili uši zajíček. Stále nahoře, ale vlevo, budete muset propojit modrý bod s oranžovým bodem vpravo.

Ve spodní části by měl být modrý bod vlevo připojen k oranžovému bodu vlevo a poslední by měl být připojen k bodu vpravo, který je již propojen se středem. Pokud máte nějaké potíže, níže uvedený snímek obrazovky vám ukazuje diagram reprodukci.

Věž fantazie

Věž fantazie

Navia – souhvězdí Dragon

Druhý dalekohled se nachází jižně od Navia na hranici Banges. Najdete to docela snadno tím, že vyrazíte na východ od Ravager Base a poté sledujete útes.

Abyste tuto souhvězdí spojili, budete muset udělat diamant nahoře, vytvořit druh hlavy, pak udělat klikatá na bodech, které mají být dokončeny, aby bylo možné iluzi, že drak je zakřivený. Každopádně najdete níže uvedený snímek obrazovky, který vám pomůže.

Věž fantazie

Věž fantazie

Navia – konstelace Bouvier

Poslední dalekohled lze nalézt na úpatí ostrova Cetus v Navia, poblíž bodu Teleport Space Rift: Isle of the Rainmaker a C-03 Ruins.

Riddle se na cestě nezmění, budete muset dokončit konstelaci pastevma tím, že se připojíte k tečkám a vytvoří jakýsi draka. Ve spodní části souhvězdí je vše, co musíte udělat, přesunout modrý bod směrem ke středu a poté pokračovat v křivce na bodech vpravo. Níže najdete obrázek připojeného souhvězdí jako příklad.

Věž fantazie

Věž fantazie

To je vše, dokončíte námořní hádanku spojujících souhvězdí. Odměna není velká: temné jádro. Abychom se vyhnuli ztrátě času, vyzýváme vás, abyste si vzali ostrov Cetus jako výchozí oblast a použili svůj jetpack k obeznámenosti; Ušetříte mnohem více času.

Nyní je čas přejít do oblasti korunních dolů . Na tomto budete mít 4 dalekohledy k nalezení, takže 4 souhvězdí se připojit.

Koruna – souhvězdí pegasus

Dalekohled najdete jižně od omniové věže na útesu.

Chcete -li dokončit tuto souhvězdí, budete muset propojit modrou tečku nahoře s jedním v pravém horním rohu a poté to samé s ostatními dvěma v dolní části. Poté musí být dva body vlevo propojeny a oba napravo.

Věž fantazie

Věž fantazie

Koruna – souhvězdí Taurus

Tento dalekohled se nachází na samém vrcholu věže Mount Gold, kde mnoho keřů skrývá vizi obzoru.

Chcete -li tuto souhvězdí spojit, budete muset vytvořit pouze dvě větve připojením modrých bodů shora dohromady a dvě zespodu. Takže budete mít dva rohy. Nakonec budete muset vytvořit linku s ostatními třemi přímými body.

Věž fantazie

Věž fantazie

Koruna – Aquarius Constellation

Budete moci najít dalekohled na útesu nejvyššího bodu v jižní koruně. Bod je tak titanic, že ​​si to nemůžete nechat ujít.

K dokončení této souhvězdí budete muset propojit výše uvedené tři body a udělat to samé pro ty níže, aniž byste je propojili s výše uvedenými. Pak stačí propojit dva spodní modré tečky.

Věž fantazie

Věž fantazie

Koruna – konstelace Panny

Tuto souhvězdí lze nalézt velmi snadno, protože se nachází na dalekohledu umístěném na vrcholu poloostrova umístěného na východ od regionu.

Připojení k tomuto se stane jednoduché, protože vše, co musíte udělat.

Věž fantazie

Věž fantazie

Warrenovy dalekohledy přicházejí brzy!

Tower of Fantasy je právě propuštěna a někteří hráči jsou zaneprázdněni hledáním závad nebo cheaty, které mohou být užitečné ve vašich dobrodružstvích na Planet Aida. Například existuje jeden, který vám umožní omezit vaši spotřebu výdrže při lezení. Zjistěte to v této zprávě.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy Lepus

Podle

Jedním z různých mini-her ve věži fantazie jsou souhvězdí. Po celém světě je roztroušená řada dalekohledů, s minihry, kde musí hráči spojit tečky a kompletní hvězdné grafy. Mnoho z nich je založeno na skutečných hvězdných grafech ve vesmíru, jako je lepusová souhvězdí. Zde je vše, co potřebujete vědět o věži fantasy lepusové souhvězdí/

Tower of Fantasy Lepus Constellation Locattion¶

Tady je místo, kde najít věž fantasy lepusové souhvězdí

Tady je místo, kde najít věž fantasy lepusové souhvězdí.

Umístění Constellation Tower of Fantasy Lerpus se snadno nachází na útesu Navia Bay. Budete muset následovat horu na sever od sedmého dne lesa, abyste ji dosáhli, jdou do věže, kde hlídají dva modely Harlequinu. Možná je budete muset zabít, než budete mít přístup k dalekohledu. Odtud můžete komunikovat a dělat hádanku.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy Lepus

Zde je, jak dokončit odkaz na věž Fantasy Lepus Constellation

Zde je, jak dokončit odkaz na věž fantasy lepus souhvězdí.

. Cílem je připojit oranžové pruhy a vytvořit kompletní hvězdnou tabulku. Většina je pro vás již spojena. Vše, co musíte udělat, je sbírat ty chybějící.

 1. Dva v pravém horním rohu se připojte k jednomu pod ním.
 2. Hvězda vpravo dole se připojí k tomu, že je to vlevo.
 3. Levá horní hvězda se mírně připojí ke začátku doprava
 4. Levá hvězda dole se spojí s hvězdou těsně nad ní.

Nezapomeňte kliknout kdekoli na obrazovce a detekovat STA, na kterém jste. Můžete náhodně připojit hvězdy, které by neměly být spojeny dohromady a pokud k tomu dojde, budete muset stisknout tlačítko Resetování. Pokud se někdy s těmito hádankami někdy zasekáte, neváhejte a prohledejte, jak vypadají skutečné hvězdy, a dostanete hrubou představu o tom, jak vypadají hvězdné grafy a jděte odtamtud.

Gratulujeme, dokončili jste Tower of Fantasy Lepus Constellation Star Chart. V rámci vašich průzkumných úspěchů je tam více. Hodně štěstí, astronomové.