Continuum RT – Continuum Graphics, How to zapnout trasování Ray Minecraft | PCGamesn

Jak zapnout sledování Minecraft Ray

Náš nový systém časově integrovaného cloudového osvětlení nám umožňuje odstranit mnoho aproximací dříve používaných v oblacích. Nyní můžeme správně simulovat dovnitř a ven rozptylu skrz každý pixel mraků a dávat bezkonkurenční detail a realismus.

Kontinuum rt

Continuum RT stanoví nový standard pro shadery Minecraft, s využitím trasování paprsků jsme schopni poskytnout úroveň kvality, kterou by před pár lety bylo nepředstavitelné. Být jedním z prvních plně paprskových sledovaných shaderů Minecraft, které přinášíme na stůl spoustu nových funkcí a zároveň podporujeme všechny věci, které jste milovali asi 2.1.

PBR Voxel Ray-Tracing

Neomezeno na prostor obrazovky, s perfektními žíravinami vodou a sklem a plně integrovaným osvětlovacím systémem

Spatio-temporální denoising

Používáme nejnovější algoritmy denoisingu a brzy) naladit prostorové i časové filtry. Pomocí detekce rozptylu jsme schopni udržovat odrazy ostré a přitom máme hladký konečný obrázek.

Nový iterativní model cloudu

Náš nový systém časově integrovaného cloudového osvětlení nám umožňuje odstranit mnoho aproximací dříve používaných v oblacích. Nyní můžeme správně simulovat dovnitř a ven rozptylu skrz každý pixel mraků a dávat bezkonkurenční detail a realismus.

Plně doporučená kamera

Tento shader je vybaven stejným fyzicky založeným kamerovým systémem jako 2.1, to znamená, že uvnitř hry simulujeme surovou kameru. Pomocí běžných hodnot, jako je clona, ​​ISO, rychlost závěrky a expozice, může uživatel zarovnat perfektní snímek obrazovky, stejně jako s kamerou.

Známé nastavení tónování

Continuum RT nabídne vysoce intuitivní a konfigurovatelný systém třídění barev, podobně jako Continuum 2.1 a 2.0 před tím. Všechno až do tonemapu je konfigurovatelné, s možnostmi úpravy špičky, svahu a ramene tonemapu, uživatel může skutečně udělat shader vlastní. Mezi další nastavení patří rovnováha bílé, kontrast, vibrace, nasycení, zisk a mnoho dalších, úpravy je snadné a pohodlné. Pokud to však nestačí pro vaše potřeby, umožňujeme uživateli nahrát do shaderu vlastní LUT, abychom se ujistili, že nabízíme cokoli, co by kameraman potřeboval.

Jak zapnout sledování Minecraft Ray

Sledování Minecraft-Ray

Hledám Minecraft Ray Tracing shader? Efekty osvětlení v reálném čase jsou vrcholem vysoce věrných her, jako jsou Battlefield V a Metro Exodus, ale jsou také k dispozici v robustním světě Minecraft. Časem vytvořily jak NVIDIA, tak jediný moder, který vyvolal shadery, aby dramaticky zlepšil osvětlení hry.

Dobře, takže pokud nepoužíváte oficiální verzi podporovanou NVIDIA, není to Ray Tracing, přesně. Technicky se metoda vykreslování modinic ether používá k vytvoření globálního osvětlení v reálném čase v Minecraftu. Rozdíl je v tom, že trasování cest používá paprsky, které se mnohokrát odrazí po celé scéně, ale účinek je podobný účinku paprskových trasování: nádherně osvětlené a stínované scény, a to i v něčem tak jednoduchém jako Minecraft, a je to jedno z nejlepších Způsoby, jak hrát jednu z nejlepších PC her vůbec.

Výsledky jsou ohromující: krásné paprsky slunečního úhlu skelným stropem na lesklé odrazné podlahy a pochodně vydává realistickou teplou záři ve druhém. Skoro zapomínáš, že se díváte na Minecraft. Zde je to, co můžete očekávat od shaderu Sonic Ether a jak přimět Minecraft Ray Tracing přes tento působivý balíček, a co zatím víme o moderní verzi, která nevyžaduje grafickou kartu RTX.

Trasování paprsků Minecraft - s povoleným sledováním paprsků Minecraft, paprsky barevného světla mohou svítit oknem vitráže

Minecraft s RTX

Verze systému Windows 10 nejlepší craftingové hry nyní obsahuje schopnosti NVIDIA RTX, navzdory určitým omezením. Za prvé, budete potřebovat výkonný počítač s GPU NVIDIA RTX nebo podpora AMD GPU. Přejděte na web NVIDIA a zjistěte, jak pro sebe získat přístup k této verzi Minecraft.

Jakmile se vám podaří zřídit Minecraft s RTX, existuje spousta výtvorů, které Mojang vybral pro prozkoumání. Tyto světy byly umístěny na trhu Minecraft, i když by vás neměly stát žádné další peníze. Účinek Raytracingu je velmi obtížné spustit bez karty řady RTX 2000 nebo vyšší, takže se necítíte příliš špatně, pokud nemůžete udržovat stabilní snímkovou frekvenci.

Minecraft Ray Tracing

Mimo oficiální podporu můžete také vypracovat, že Ray Tracing Work in Minecraft stahuje neuvěřitelné shadery Sonic Ether (SEUS). Shader je v současné době ve verzi 1.0.1, aktualizováno v únoru 2020. Zde je popis: „Seus obnovený je znovuobjevením starších verzí SEU, které vám přinášejí kvalitní vizuální prvky při rozumném výkonu pomocí tradičních metod vykreslování založených na rasterizaci. Existují některé nevydané vývojové verze SEUS obnovené, ale většina mého vývojového času v poslední době jde do vývoje SEUS PTGI.“

Thumbnail YouTube

Trasování Ray Minecraft bez grafické karty RTX

Existuje další verze SEU s názvem SEUS PTGI, přičemž PTGI stojí za „celosvětovým globálním osvětlením“. Záměrem je přinést vlastní implementaci softwaru pro trasování paprsků, aniž byste ji mohli spustit kartu RTX. Potřebuje grafickou kartu NVIDIA, i když se zřejmě zpracovává kompatibilita AMD. Nejnovější verzi SEUS PTGI najdete na webových stránkách SEUS.

Pokud si myslíte, že je to úhledné, podívejte se na další shadery Minecraft, abyste optimalizovali grafiku, přidejte texturu do mnoha biomů nebo vylaďte osvětlení. Existuje také mnoho jedinečných modů Minecraft, které posílí váš zážitek z minecraftu. Můžete spustit Minecraft? Pomocí PCGameBenchmark zkontrolujte požadavky systému Minecraft. Můžete si také prohlédnout naše průvodce nejnovějšími funkcemi v Minecraft 1.20 Aktualizace a podrobnosti o tom, jak se připojit k verzi Snapshot Minecraft Beta.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.