Counter -Strike 2: Zdroj 2 CS: Go Aktualizace, beta, úniky a vše, co víme – Dexerto, CS: Go Zdroj 2 Získá první hraní záběry, ale ne z ventilu | PCGamesn

CS: Go Zdroj 2 získá první hraní záběry, ale ne z ventilu

CS: Go Skins se nadále zvyšuje ceny-tento AK-47 je v prodeji za 400 000 $.

Counter-Strike 2: Zdroj 2 CS: Go Aktualizace, beta, úniky a vše, co víme

Counter-Strike 2

Ventil

CSGO Playrate prudce stoupal po Valveově překvapivém oznámení

Po nesčetných náznacích a únicích nyní Valve oficiálně odhalil Counter-Strike 2. Zde je vše, co víme o nové aktualizaci CS: GO, a všechny úniky, rady a zvěsti o beta beta.

CS: Go má hrst hlavních aktualizací během své desetileté historie, ale nic podobného skutečnému pokračování. V průběhu této doby se počet hráčů rok co rok rozrostl, díky silné mechanice základního jádra, populární scény eSports a prosperující digitální ekonomice položek ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Ze všech těchto důvodů se „pokračování“ nikdy nezdálo pravděpodobné-proč by Valve uvolnil novou verzi tak úspěšné a stále rostoucí hry? Nicméně, když byly v aktualizaci řidiče NVIDIA nalezeny spustitelné soubory „CS: Go 2“, zvěsti dosáhly horečky.

Článek pokračuje po reklamě

Poté zpráva od Richarda Lewise potvrdila vydání Beta Counter-Strike 2, kvůli propuštění v měsíci března.

Nyní byla tato zpráva potvrzena, s Counter-Strike 2 oficiálně odhaleno.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Counter-Strike 2 oficiálně odhaleno
  • Kdy bude CS: Go 2 verze beta beta?
  • CS: Go 2 úniky a zvěsti beta beta
  • Co je CS: Go Source 2 Beta?
  • Skins bude smazáno s CS: GO 2?

Counter-Strike 2 oficiálně odhaleno

Po všech únicích a pověstech, které můžete vidět níže, Valve konečně zvedl víko na tom, na čem pracovali: Counter-Strike 2.

Nová verze CS: GO zahrnuje přepracované mapy, vylepšené osvětlení, změny v kouřových granátech, servery podložky nahrazující předchozí systém rychlosti klíšťat.

Další podrobnosti o Counter-Strike 2 si můžete přečíst zde.

Kůže v Counter-Strike 2

Rovněž se potvrzuje, že kůže a další položky z vašeho inventáře se přenesou z CS: Go a těží z vylepšeného osvětlení.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Kdy bude vydání Counter-Strike 2?

Counter-Strike 2 Limited Test se uvolní 22. března. Bude otevřen vybraným hráčům, které si ventil vybere.

Celá hra bude k dispozici pro všechny hráče zdarma Léto 2023.

Ochranné známky registrované pouze pro „Counter-Strike“ také naznačily, že „globální ofenzíva“ lze z názvu vypustit. To také vyvolalo některé zvěsti, že názvy frakcí „terorista“ a „protiterorista“ lze změnit, aby se zjemnil jazyk.

Vždy populární CS: GO pokračuje v zasažení nových záznamů počtu hráčů v roce 2023, více než deset let od vydání, a to bez jakýchkoli hlavních aktualizací.

Článek pokračuje po reklamě

CS: Go 2 Beta: Úniky a zvěsti

Zde jsou všechny aktualizace a náznaky, které klesly ohledně Beta Beta pro zdroj 2 pro CS: Go, některé přímo z Valve a další ze spolehlivých postav, jako je Gabe Follower a Aquarius na Twitteru.

Článek pokračuje po reklamě

21. března: Nové logo odhaleno na stránce CS: Go’s Twitter

CS: GO konečně uvedl první oficiální náznak, že něco je na obzoru, aktualizací jejich banneru novým logem.

Ochranná známka Counter Strike

Nebylo známo, na co přesně budou tyto nové známky použity, ale hráči jsou přesvědčeni, že se to týká aktualizace zdroje 2.

17. března: Vývojáři ventilu Změna profilů

To by se mohlo zdát jako neškodná aktualizace, ale Aquarius spekuluje, že vývojáři ve Valve mění své profilové obrázky, aby pořizovali snímky obrazovky pro propagační obrázky.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Aktualizace mapy CSGO

CS: Go je aktualizována velmi zřídka, s novými mapami a malými laděními zbraní, ale počet hráčů se stále roste.

CS: Go musí být ještě upgradován na motor zdroje 2, ale to se vše změní s Counter-Strike 2.

5. března novinář veterán ESPORTS Richard Lewis uvedl, že verze zdroje 2 CS: GO vydá ve stejném měsíci a obsahuje 128 tick serverů a vylepšený systém dohazování.

Jedním z prvků byl mírně vypnutý, protože místo nastavené sazby klíšťat bude CS2 používat systém podložky.

Článek pokračuje po reklamě

Nový motor také zlepší grafickou věrnost a optimalizaci.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o mapy, nespočet netěsností a dolování dat ukázala, že Valve pracuje na zdrojové 2 verzi map, který je testován až do roku 2020.

Mapy potvrzené pro CS2 zahrnují Mirage, Dust2, Overpass, Nuke, Ancient, Inferno a Itálie.

V červenci 2022 úniku potvrdili seznam map, na nichž byly také zpracovány verze zdroje 2.

CSGO AK Skin

CS: Go Skins se nadále zvyšuje ceny-tento AK-47 je v prodeji za 400 000 $.

Odhaduje se, že v únoru 2023 bylo otevřeno přibližně 30 milionů CS: GO případy, což představuje neuvěřitelné příjmy každý měsíc pro Valve. Hráči mají sklon otevřít případy kvůli potenciální hodnotě položek uvnitř.

Přestože by však Valve určitě fungovala, aby udržovala ekonomiku kůže neporušenou, je možné, že zdroj 2 by umožnil tvůrcům kůže větší kreativní svobodu, vytvořil složitější návrhy, textury a šablony vzorů, než je v současné době možné.

CS: Go Zdroj 2 získá první hraní záběry, ale ne z ventilu

CS: Go Zdroj 2 Získá první herní přívěs, ale ne z Valve: voják vystřelí zbraň z krčícího pozice v Counter Strike: Global Offensive, FPS hra z Valve

CS: Go Source 2 se již nějakou dobu říká, s fanoušky největší hry na Steam a očekávají, že online střelec bude nesmírně upgradován na stejný motor napájení poločasu: Alyx. No, CS: Go Source 2 je nyní realita a dokonce má záběry hry. Prostě to nepochází z ventilu.

Tým tvůrců a modulů her, zastoupený dlouhodobým kanálem tvůrce obsahu ventilu Gabefollower, přestavěl CS: Jděte do zdroje 2 od základu, pomocí platformy pro vytváření komunity a duchovní nástupce k Garryho mod, S & Box, S & Box. Tým tvrdí, že přepracovali CS: Jděte bez použití jediného řádku kódu z původní hry a vytvořil všechny systémy a mechaniku od nuly. V současné době je projekt stále v plenkách, přičemž první hraní záběry jednoduše demonstruje „vertikální řez“, který bude v budoucnu neustále aktualizován. Tým však tvrdí, že to vyvinul do šesti měsíců, což naznačuje, že plná verze nemusí trvat obrovské množství času.

Thumbnail YouTube

V červenci byla použita k určení, že se hraje nová verze CS: GO, která se hraje na základě funkce bohaté přítomnosti Discordu – což umožňuje hráčům zobrazovat herní data o svých profilech, jako je skóre, trvání a mapa -. Jeho názvy map používaly příponu „S2“, která vedla některé tvůrce obsahu ventilu, jako je Tyler McVicker YouTube, spekuloval, že to signalizovalo, že hra byla testována ve studiu interně. Bez ohledu na vlastní pokrok Valve na CS: Go Source 2, tým Gabefollower říká, že nakonec uvolní svou vlastní verzi jako open-source hra. “Counter-Strike: Zdroj 2 je komunitní projekt řízený komunitou,” říká tým. „Nepoužili jsme jediný řádek kódu z CS: GO a nakonec zveřejníme plnou C# Codebase na GitHubu.“

Nedávno statistiky Steam odhalily, že hráči CS: GO se za posledních 50 000 let společně zabíjeli. K dispozici je také nový režim CS: GO, přičemž Hitboxy jsou randomizovány z kulatého na kulaté. Pokud to chcete vyzkoušet, doporučujeme našeho průvodce CS: Go Ranks a také CS: Go Console Commands. Máme také úplné přehled všeho, co víme o potenciálním datu vydání Counter-Strike 2. Alternativně možná budete chtít vyzkoušet něco úplně jiného, ​​a to buď z našeho seznamu nejlepších her FPS, nebo jedné z nejlepších her pro více hráčů, což samozřejmě zahrnuje také CS: Go.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.