Creepy Armor – Sons of the Forest Database | Gamer Guides®, Sons of the Forest: Jak získat strašidelné brnění – Gameskinny

Synové lesa: Jak získat strašidelné brnění

Chcete -li získat brnění, jednoduše zabijte mutanty. Když jsou mrtví, jděte nahoru k těl a uvidíte výzvu k použití tlačítka primární akce (Ve výchozím nastavení LMB/RT.

Strašidelné brnění

Creepy Armor je jedním z nejjednodušších kousků brnění, které můžete získat v rané hře. Vše, co musíte udělat, je zabít a kůže některé kanibaly. Ve výchozím nastavení budete moci kanibaly kožní, protože to vyžaduje pouze Užitkový nůž, který máte od začátku hry. Strašidelné brnění najednou, které zakrývají vaše paže, nohy a trup a pokaždé zvýší vaše obranné schopnosti malé množství.

Je to dobrý nápad na pokožku všech kanibalů, které zabijete co nejdříve, abyste se ujistili, že jste dobře bráněni proti tvrdším nepřátelům v jeskyních.

Mutanty bez tváře

Interaktivní umístění mapy

Kapky z kanibalu vázaného na sázek na pláži.

Kapky z kanibalu vázaného na podíl.

Synové lesa: Jak získat strašidelné brnění

Budete chtít vědět, jak získat strašidelné brnění v synech lesa pro jeho obrannou sílu, ale není snadné se dostat.

Budete chtít vědět, jak získat strašidelné brnění v synech lesa pro jeho obrannou sílu, ale není snadné se dostat.

Jak dostat strašidelné brnění Synové lesa je snadný a obtížný, svým způsobem. I když je snadné najít nepřátele, ze kterých dostanete brnění, mají tendenci být ve skupinách. Budete chtít být připraveni bojovat proti více nepřátelům najednou.

Jak získat strašidelné brnění v synech lesa

Strašidelné brnění pochází z mutantů, které najdete v jeskyních na ostrově Synové lesa, .

Screenshot od GameSkinny

Chcete -li získat brnění, jednoduše zabijte mutanty. Když jsou mrtví, jděte nahoru k těl a uvidíte výzvu k použití tlačítka primární akce ().

Screenshot od GameSkinny

To bude v podstatě pokožku mutantů a vy se shromáždíte strašidelné brnění, které se zdá být docela odolné, i když to velmi vypadá, že máte na sobě mutantovou pokožku.

Jak víte, jak získat strašidelné brnění, máte další vrstvu obrany, když se pohybujete hlouběji na ostrov. A pokud se to zlomí, můžete jen získat více. Jak příběh postupuje, budete čelit tvrdším nepřátelům a možná budete chtít zobrazit ostatní Synové lesa průvodci Nejlepší seznam úrovně zbraní nebo Jak se uzdravit Chcete -li zvýšit své šance na přežití.

Hlavní obrázek přes Newnight

O autorovi

Melissa Sarnowski

Melissa Sarnowski změnila své koníčky hraní a psaní v práci prostřednictvím volného toho s pomocí anglického titulu. Pokud pro ně nehraje hry a psaní průvodců, tráví čas se svou rodinou nebo se svým psem.

Jak získat strašidelné brnění v synech lesa

Synové lesního strašidelného brnění

Zdroj obrázku: Kondukcie

Neexistuje nic víc vyvolávajícího strach, než být chyceni nepřipravený ve hře o přežití hororu. . V Sons of the Forest, nedávno vydané pokračování do lesa, existuje několik různých typů brnění, které si můžete vybrat mezi. Pokud vás zajímá jak získat strašidelné brnění v synech lesa .

Nalezení strašidelné brnění v synech lesa

Pokud v Synech lesa není nedostatek jedné položky, pak je tato položka rozhodně strašidelným brněním. Najdete ji v jakékoli jeskyni na mapě ostrova, ale nedostanete ji snadno. Všechny jeskyně jsou na obrázku níže a můžete použít vlastní GPS mapu ve hře k nalezení nejbližšího prozkoumání.

Strašidelné brnění synů lesa

Chcete -li získat strašidelné brnění, budete muset zabít mutanty v jeskyních. Mutanti, kteří upustí strašidelnou brnění, vypadají trochu jinak než ty normální a mají tendenci mít na torsu velké ústa. Když bojujete, vrhají se dopředu, takže buďte připraveni se vyhnout a zasáhnout, když můžete. Jakmile jsou mrtví, musíte k nim jednoduše jít a stisknout „E“ na klávesnici, abyste je na pokožku a získali jeden kus strašidelného brnění.

Strašidelné brnění synů lesa

Poté, co dokončíte vezměte kůži mutanta, podívejte se do svého inventáře na krajní pravici. Tam najdete strašidelné brnění, jak je na obrázku níže. Stačí na něj kliknout, abyste jej vybavili. Růžové pruhy, které se objevují vedle vašich zdravotních tyčí vpravo dole, ukazují, kolik brnění v současné době máte. Více vybavených kousků brnění se bude rovnat více brnění, aby vám zabránilo poškození vašeho zdraví.

Strašidelné brnění synů lesa

Teď, když víš , Ujistěte se, že se projděte některými jeskyněmi a získejte potřebné materiály k vybavení. .

  • Jak získat stínění Ring of Mind v Baldurově bráně 3
  • Jak získat loď Shieldbreaker ve Starfieldu
  • Jak zvýšit brnění v Cyberpunk 2077 2.

O autorovi

Anna byla spisovatelkou na volné noze pro Twinfinite mezi červnem 2020 a březnem 2023 a je vášnivým nadšencem víly, který žije a dýchá Sims. Většinu času tráví stravováním těstovin, čtením knih o fantazii, inklinováním ve hře farmy, budování světa a snění o spřádání se každým zvířetem. Hraní her od: 2002. .