Creepy Mutant – oficiální lesní wiki, všichni synové lesního mutantu: silné a slabé stránky a pulty – mutanti – nepřátelé | Synové lesa Gamer Guides®

Synové lesa

Možná dokonce bezpečnější, snadnější a efektivní alternativa je jednoduše budování táboráků; Pokud mutant vstoupí na oheň, bude pohlcen plameny a stejně jako většina nepřátel, rychle podlehne smrti. Pokud ve svém táboře postavíte několik pozemních požárů a váš tábor se nachází vedle vodního útvaru, můžete jednoduše bezpečně postavit/brodit ve vodě a čekat na mutanty a další nepřátelská stvoření, aby prošli ohněm. Navíc, pokud jste náhodou vstoupili na některou ze zemí, musíte jen utéct do vody, abyste ji uhasili.

Strašidelný mutant

Strašidelné mutanty nebo strašidelné jsou nepřátelé v Les které jsou považovány za náročnější než standardní mutanty.

Přestože se nejčastěji nazývají „mutanty“ nebo „ohavy“ (hlavně je odlišit od lidských kanibalů hráči), ve skutečnosti se lépe nazývají „strašidelné“ nebo „strašidelné mutanty“.

Další informace o strašidelný mutant typy, viz následující stránky:

Obsah

Hraní []

Strašidelné mutanty jsou někteří z nejsmrtelnějších nepřátel na poloostrově. Jsou větší a nebezpečnější než standardní mutanti poloostrova, schopni hráče zabít a zničit struktury jen pár zásahů. Strašidelné mutanty jsou hrubě znetvořené a zdá se, že jsou vyrobeny z několika těl zaseknutých dohromady.

Strašidelné mutanty jsou na začátku vzácné a lze je nalézt pouze v jeskyních. Ale v den 7 se začnou třpyt na povrchu, bez ohledu na postup hráče nebo na to, kolik vyvolali normální mutanty. V průběhu času balíčky strašidelné mutanty se začne objevovat a cestovat ve skupinách po dvou až pěti. Zřídka se může vynořit více než jeden balíček, což vede k šesti nebo více strašidelným mutantovým útokům najednou.

Existují také speciální modré verze některých strašidelných mutantů, které mají vyšší zdraví a poškození. Při boji proti nim musí být opatrnost. Tyto varianty se poprvé objevují po 14. den a jsou zpočátku vzácné, ale v průběhu času se stávají běžnějšími a protože hráč má více negativních interakcí s kanibaly a strašidelnými.

Jednou vyčištění jeskyně z strašidelné mutanty, Zřídka mají tendenci se vynořit v jeskyních, které nejsou jejich obvyklými místy, ve kterých dává hráči něco, co je třeba mít na paměti, když znovu vstupuje do stejného jeskynního systému.

Typy []

Strašidelné mutanty jsou monstrózní stvoření, která přicházejí ve dvou typech: kombinovaná těla do „super“ lidí (Armsy, Virginie a Cowman) a deformované a nedostatečně rozvinuté lidi (mutantní děti). Oba mají chuť na lidské maso, bez ohledu na to, jako jsou mutanti. Je to jen málo a jsou to impozantní odpůrci. Brzy je lze nalézt pouze v jeskyních, i když jakmile hráč dosáhne 7. dne, začnou se tření nad zemí na kanibalských hlídkových trasách. Po opakovaných násilných interakcích mezi hráčem a kanibaly začnou cílené útoky na základnu hráče strašidelnými mutanty.

Strašidelné mutanty jsou divoce velké a nebezpečné. Zdá se, že jsou vyrobeny z více těl rozbití do hrubé kombinace. Některé mají několik zbraní (Armsy), jiné mají několik nohou (Virginie) a jiné jsou jen tlusté a zarostlé (Cowman). Často je sledují hubené bledé kanibaly, které se chovají jako skauti. Jakmile detekují hráče, strašidelné mutanty téměř okamžitě zaútočí. Strašidelné mutanty jsou velmi silné s mnohem větším zdravím než průměrný nepřítel. Každý se může po několika přímých úderech protrhnout i plnou kostní brnění.

V hlubších částech jeskyní může hráč najít mutantní děti ležící na zemi. Obvykle se objevují v tandemu s Virginií a stejně jako ostatní mutanti se začnou tření nad zemí, jakmile se hráč dostane kolem 7. dne 7. Zdá se, že jejich AI funguje jako naváděcí zařízení pro hráče a děti se plazí směrem k hráči, dokud nebudou v rámci skákání. Poté se násilně vypustí vzduchem u hráče a při nárazu způsobí mírné množství poškození. Mohou být identifikovány zkreslenými výkřiky, které dělají, když skočí. Naštěstí jsou velmi slabí a mohou být zabiti jedním zásahem z jakékoli zbraně.

Někdy lze setkat se třemi zbraněmi, ale to je neobvyklé.

Při extrémně vzácných případech se může objevit šest jedinců, ale pouze bez dalších strašidelných mutantů v okolí.

Ve vzácných případech najdete tři nebo čtyři jednotlivci v jedné skupině.

Původ []

Navrhuje se, že použití Obelisk zcizení bude často generovat oběti Obelisk, jak je vidět v Meganu a navrhuje v Timmy. Zdá se však, že se forma oběti obelisku mění na základě charakteristik osoby vložených dovnitř; i.E., Mutace nejsou pokaždé stejné, i když Sahara možná manipulovala s tím, koho vložily, aby pokaždé dosáhly stejných výsledků, ve jménu vědy (což vedlo k hojnosti stejných 3 typů mutanty). Dívky se možná staly Virginií a chlapci by se stali zbraněmi nebo kolníky, i když je to nepotvrzené. Zachary by mohl být původní Cowman, přičemž chybějící sourozenci se stali zbraněmi. Dítě jménem John je považováno za červský mutant, protože v Sahara Labs na dětské posteli je označen jako John. Po poražení se Megan vrátí do své lidské podoby, zatímco všichni ostatní mutanti zůstávají ve své mutantní formě po poranění, že Megan se po poranění vrátí do své lidské podoby.

Combat []

Při boji strašidelné mutanty, Oheň dělá velmi dobrou zbraň v normálním režimu. Umožňuje hráči je poškodit, aniž by byl příliš dlouho příliš blízko. Pochodně, záběry z plošných zbraní, šipky ohně, molotov nebo výbušniny jsou nejbezpečnější sázkou. Poison také funguje dobře, protože jeho vstup poškození se nezmění jako poškození požáru v těžších režimech, a také je zpomalí. Poškození požáru je výrazně sníženo v těžších režimech, i když může být stále užitečné pro ohromující strašidelné mutanty, Obzvláště Cowman.

Možná dokonce bezpečnější, snadnější a efektivní alternativa je jednoduše budování táboráků; Pokud mutant vstoupí na oheň, bude pohlcen plameny a stejně jako většina nepřátel, rychle podlehne smrti. Pokud ve svém táboře postavíte několik pozemních požárů a váš tábor se nachází vedle vodního útvaru, můžete jednoduše bezpečně postavit/brodit ve vodě a čekat na mutanty a další nepřátelská stvoření, aby prošli ohněm. Navíc, pokud jste náhodou vstoupili na některou ze zemí, musíte jen utéct do vody, abyste ji uhasili.

Spears také při hození způsobí značné poškození, i když hráč bude muset manévrovat kolem mutantu, aby mohl zvednout kopí a znovu jej použít. Použití kopícího sáčku může výrazně pomoci.

Hráč by měl mít na sobě nějaký typ brnění, nejlépe kostní brnění, než se pokusí bojovat s mutantem, zejména pokud se hráč pokusí bojovat s melee.

Zdá se, že strašidelné mutanty také nemohou plavat, přesto jim to nebrání v běhu do vody. Virgias a Cowmen byl viděn nabití do jezer. To lze použít jako výhodu, pokud se hráč ocitne překončený. Strašidelný brnění však nelze sklízet z utopených mutantů.

Historie aktualizace []

Verze Změny
v1.0 Trofie hlavy lze nyní sklízet z strašidelných mrtvol
V0.01 ARMSY byla přidána. Je hluboko v jeskyni a nemůže se pohybovat ani zaútočit. Nemůžete to zabít.
Nepřátelé

Sekce
Mutanty: Pravidelné mutanty • Skinny mutanty • Bledé mutanty • Bledě hubené mutanty • Maskované mutanty • Maskované hubené mutanty • Malované mutanty • Mutanty požáru • Dynamitové mutanty
Strašidelné mutanty: Armsy • Virginia • Cowman • Mutant Baby • Blue Armsy • Blue Virginia • Worm • Dívka • Konec šéf

Všichni synové lesního mutantu: Silné a slabé stránky a pulty

Podle

Synové lesa vracejí své strašidelné hororové prvky přežití známé z jeho první hry. Budou tam obvyklé mutantní kanibalské rodáci, kteří klepají kolem, stejně jako některé zbrusu nové mutanty, které jsme ještě dosud neviděli. Na základě samotného přívěsu je tu jen jeden vracející se nepřítel a všichni ostatní jsou pro hru tajemný a svěží. Zde je bližší pohled na syny lesních mutantů, které jsme viděli tak daleko od přívěsů.

Všichni synové lesních mutantů: Silné a slabé stránky

Poznámka: Mutanty

Všimněte si, že tato příručka je nedokončená práce, protože je založena na vydání synů lesa včasného přístupu. Víme, že během lesa bylo v průběhu hry přidáno mnoho mutantů, přičemž i červ se dostal. Názvy mutantů jsou také přesná, díky názvem herních souborů a řetězců, které jsme našli.

Prsty mutant isEverywhere v synech lesa a často přicházejí ve dvojicích, když se vynoří. Obrázek přes koncovou noc

Prsty mutant isEverywhere v synech lesa a často přicházejí ve dvojicích, když se vynoří. Obrázek přes koncovou noc

John B2 se do vás vrhne a rozbíjí balíčky kanibalů i pozůstalých. Obrázek přes koncovou noc

Mutant dvojčat v synech lesa vytváří vynikající horolezce. Obrázek přes koncovou noc

Faceless přicházejí v balíčcích a často se vyskytují v jeskyních. Obrázek přes koncovou noc

Děti se vrací a další podivná nová mutantní biomasa s názvem Sluggy. Obrázek přes koncovou noc

(1 z 5) Prsty mutant isEverywhere v synech lesa a často přicházejí ve dvojicích, když se rozšiřují. Obrázek přes koncovou noc.

Mutant Poznámky Pohyby Slabé stránky
Démon Démon je ve hře zvláštní typ strašidelného. Toto stvoření se objevuje pouze v lávové jeskyni a vidíte je v celé oblasti, když se vydáte na konečnou hru. Mají také zvláštní interakci s křížem. Rychlé útoky, rychlý pohyb. Akce čerpadla , Cross je omráčí a krátce je spálí. Bude muset je několikrát spálit, aby je zabil.
Bez tváře The Faceless je stvoření ve tvaru kanibalu, i když, postrádá jakékoli výrazné vlastnosti obličeje, s průsvitnou pokožkou. Toto stvoření není schopno vidět a můžete je často najít v jeskyních nebo zaseknout v kanibalských táborech. Rychlé útoky, obvykle v balíčcích Výbušniny, utajení a umlčené zbraně, jako je luk, Kuše , Složený luk , Tlumič Pistole
Prsty Stvoření, které chodí kolem se svým trupem, aby se otevřela otevřená, s prasklinou v těle obsahující mnoho prstů. Stvoření může bičovat své tělo a získat rozsah k útoku na hráče. Silné poškození, útok na štěpení, útok na dosah podobného dosahu Spear. Omračující zbraně, výbušniny, detekce pohybu hráče zvukem a ne vidění, proto umlčené zbraně jsou mnohem lepší, jako je luk, Složený luk , Kuše a Tlumič . Mohou být také omráčeny zamlženy jejich zasažení.
John 2b Toto stvoření je velký mutant, který má jednoho Titan Cannibal sloučený s jiným Titanem Cannibalem, který se spojuje u nohou. Převádějí se, tvrdě zasáhnou a mohou od sebe balíčky kanibalů. Silné útoky, mohou přejetím, může útok na dálku Těžké slabosti silnější zbraně nebo výbušnin, jako je Mačeta , Hasičská sekera , Katana . Molotov také pomáhají.
Sluggy Nejpodivnější ze všech mutantů, jaké kdy viděli v synech lesa. Toto stvoření se objeví pouze tak, aby zablokovalo vchod do Jeskyně lapové zbraně a pak vytvořit a zablokovat nový odchod v Jeskyně lopaty. Vypadá jako pan. Blobby. Jakákoli výbušnina
Mutantní dítě Mutantní dítě se vrací z lesa, přičemž jejich nepříjemné balíčky se vrhají na hráče na povrchu i mimo něj. Ty mohou obtěžovat, vy, ale způsobujete více poškození, ale v určitých situacích se mohou stát ohromujícími. Ještě musíme zjistit, jaké dny se objevují na povrchu. Slingshot se opakovaně na vás. Otravné jističe z brnění. Opravdu nízký HP, slabý na bloky, pokud znáte jejich bod tření v jeskyních, můžete hodit Molotov koktejl na ně a zapomenout, že existují.
Summutant Slugmutant je velký kopec masa, který můžete vidět pohybovat se v pláži jeskyně oknem. Vidíte to také v Cutscene ve druhém až posledním bunkru, kde to Timmy a Eric bojují, než se objeví Silver Man. Na konci cutscenu to najdete mrtvý. Zdá se, že to je nějaká forma variace souvisejících s příběhem, i když větší a hrozivější vzhled. Tajemný Zemřel v cutscénu
Dvojčata Nový nepřítel ve hře. Existuje pavouk jako stvoření, které jsou ve skutečnosti spojeny dvojčata. Existuje ještě jedna agilní ženská část a jedna agresivní mužská část. Ty mohou stoupat zdi, jeskyně a struktury. Stealth, přepadení, Pokud zabijete muže, můžete jít kulháním, pokud porazíte agilní ženu, nebo představujete menší hrozbu.
Virginie Víme jisté a Virginie je ve hře, je to však společník, který není tak zmutovaný jako ty, které vidíme v lese. Ten má více ženských, lidských vlastností a má jednu další ruku a nohu. Víme jistě, že vám může pomoci v boji, když se zde nakonec splníte, protože jí můžete dát Akce čerpadla a brokovnice a Pistole . Combat Companion Může se bít, ale může jít dolů a krvácet. Má také silnou tendenci odejít, takže na ni položte sledovač, pokud se s ní spřátelí.

V lese je také několik záhadných nepřátel. Přestože ve hře ještě nebylo potvrzeno, viděli jsme jeden přívěs před mnoha lety, který ukazuje záhadnou ruku, která se natáhne směrem k havárii vrtulníku, odtáhněte osobu, následovanou krví splatter. V době psaní to zatím není ve hře. Víme však, že koncový noc má v úmyslu přidat do hry více. Je tu ještě jedna postava, která ještě nedorazila, a určitě je tu ještě víc. Mohl by být tento ruční mutant ten ten? Říká se nám také, že přichází více variací nepřátel, takže v průběhu raného přístupu očekávejte mírně odlišné tematické mutanty.

To uzavírá přehled synů lesních mutantů. Doufejme, že nyní máte lepší představu o tom, co každý mutant dělá, co odtamtud můžete očekávat, a znát jejich silné a slabé stránky.

Mutantní typy

Většinu času jsou zdobeny lebkami a nosí náhrdelník vyrobený z CD. Lze nalézt ve skupinách, což vede dva nebo více kanibalů. Při zabití často upouštějí klub.

Pravidelní mužští vůdci jsou silnější než běžné kanibaly, což vyžaduje, aby více zásahů zabíjelo.

Běžný mužský vůdce

Skinny (muž / žena)

Skinny kanibaly jsou mnohem hubenější, jsou pokryty krví a nečistotami a jsou rychlejší.

Jsou slabší než běžné kanibaly.

Průvodce - hubený muž Hubený muž Průvodce - hubená žena

Skinny Pale (muž / žena)

Pale (muž / žena)

Také známý jako Neurts. Nacházejí se s bílými očima, bez vlasů těla, bez oblečení a bez zbraní.

Bledý muž

Pravidelný (muž / žena)

Pravidelné (mužské / ženské) kanibaly jsou nejzákladnějším typem kanibalů. Většina hlídek kanibalů se skládá z 2-4 pravidelných kanibalů a 1 vůdce kanibalu.

Průvodce - běžný muž Běžný muž Průvodce - pravidelná žena Pravidelná žena

Creepy Armsy

Také známý jako Mutant chobotnice. Jsou vyšší a silné než jiné mutanty/kanibaly. Při pokusu o útok na hráče houpá ruce.

Průvodce - strašidelný ozbrojení Creepy Armsy

Modrá strašidelná ozbrojení

Modrá strašidelná ozbrojení jsou silnější a rychlejší než jejich běžné protějšky.

Modrá strašidelná ozbrojení

Strašidelná pavouka

Také známý jako Virginie nebo Mutant pavouka. Zvedne přední nohy a nabíjí se ve směru hráčů. Hráč bude po krčení nezjištěn.

Průvodce - Creepy Spider Lady Strašidelná pavouka

Modrá strašidelná pavouka

Blue Creepy Spider dámy jsou silnější a rychlejší než jejich běžné protějšky.

Modrá strašidelná pavouka

Strašidelné dítě

Děti se zakrývají a plazí se směrem k rozptýlení (hráč, světlice atd.). Táhnou se po zemi a skočí směrem k hráči. Mohou být zabiti jednorázové.

Průvodce - strašidelné dítě Strašidelné dítě

Strašidelný tuk

Také známý jako Cowman. Většinou to útočí tím, že nabíjíte na hráče a také změna směru, když se hráč snaží přesunout z cesty. Druhý útok je dupan na zemi a hází hráče na zem.

Průvodce - strašidelný tuk Strašidelný tuk

Strašidelný šéf

Také známý jako Obelisková oběť, nebo Mutant Megan. Je to poslední šéf hry a najdete jej ve výzkumné laboratoři. Bude jít směrem k hráči na nohou a natáhne se s kratšími pažemi, aby zasáhl hráče. Mutant Megan může položit 3-5 dětí.

Creepy Boss - Megan

Pravidelný mužský hasič

Nesou tenisové míče, pochodeň a pokusí se hodit osvětlený tenisový míč na hráče, pokud je dále pryč. Pokud je hráč v blízkém dosahu, hasič zaútočí na pochodní.

Pravidelný mužský hasič

Hasič dynamite

Mají na opasku dva tenisové koule a nese hořící tyčinku. Když vidí nepřítele, rozsvítí tenisový míč a hodí ho.

Hasič dynamite

Malované

Také známý jako Malované kanibaly, nebo Cross Cannibals. Jsou silnější a rychlejší než jejich běžné protějšky.

Kanibal malovaný Kanibal malovaný Kanibal malovaný

Maskovaný

Mají tváře cestujících rovinných sešíků do masky, nosí je na tváři.