Crossover Fortnite Spider -Man – Najděte nové mýtické a 2 kůže, Spiderman Fortnite Crossovers and Skins – Úplný seznam

Spiderman Fortnite Crossovers and Skins – Úplný seznam

Zdroj: Epické hry

Crossover Fortnite Spider-Man-Najděte nové mýtické a 2 kůže

Crossover Fortnite Spider-Man-Najděte nové mýtické a 2 kůže

To je to, co přišlo na Fortnite s nejnovějším crossoverem/ Fortnite Spider-Man Miles Morales s novými skiny a mýtikou.

Fortnite měl v poslední době hodně crossoverů. Můžeme být v posledních několika týdnech aktuální sezóny, ale máme ještě jeden crossover, abychom nás viděli do Fortnite kapitoly 4 sezóna 3. Crossover Fortnite Spider-Man je zpět! Tentokrát slaví vydání přes Spider-Verse s obsahem tematicky kolem filmu New Miles Morales.

Nový obsah Fortnite je ve hře už chvilku. Nepotřebovali jsme úplnou aktualizaci, abychom ji přidali. Místo toho to sedí kolem od Fortnite Patch 24.40. Prostě ne úplně zapnutý. To se právě dnes změnilo. Obsah Fortnite Spider-Man je nyní ve hře! Máme dávku nových kůží, Spiderman mýthic se vrací. Ale také celá řada úkolů Fortnite Spider-Man.

Je docela pozdě v sezóně, ale pokud se chcete vrátit do jednoho z nejlepších Metas Fortnite, než se naplnil světelnými mečemi, pak je obsah Fortnite Spider-Man připraven skočit do.

 • 1 Fortnite Spider-Man se vrací
 • 2 Fortnite Spider-Man Mythic-Web-Shooters Spider-Verse
  • 2.1 kde získat mýty Fortnite Spider-Man
  • 3.1 mil morales kůže
  • 3.2 Spider-Man 2099
  • 3.3 Fortnite Spider Man Quests

  Fortnite Spider-Man se vrací

  Poznámky k náplastům Fortnite V24.40

  Nová sezóna Fortnite se dostala další přechod s vracením obsahu Fortnite Spider-Man. To však nejsou přesně zprávy. Epic to propaguje již několik týdnů s věcmi, jako jsou Fortnite Web Battles. Kromě toho jsme měli nějaký obsah pavouka od kapitoly 3. Film byl posunut zpět, ale starší sezóna již obsahovala jednu přes kůži pavouka, která se pravděpodobně spojí s datem původního vydání.

  Nový obsah však má ještě co nabídnout. Existuje nová verze webových střelců, několik nových kůží Spider-Man Fortnite a některé úkoly, které se mají projít. Takto to všechno funguje ve hře.

  Fortnite Spider-Man Mythic-Web-Shooters Spider-Verse

  Mýta Fortnite Spider-Man je zpět na další kolo! Web-Slingers byli přečteni do hry. I když stále máme zařízení ODM ve Fortnite, ale pavouk-Webs nabízejí podobnou mobilitu.

  Nová položka dostupná v kapitole 3 Fortnite; Pavoučí muž

  Pavučiny jsou skvělým způsobem, jak rychle obejít mapu. Pracují podobně jako v kapitole 3. Můžete je použít k pohánění ze stromů a jiných scenérie. Při jejich používání nebudete poškodit. Můžete dokonce skočit z konce houpačky a otáčet se mnohem rychleji.

  Ty nemají urážlivé použití. Bohužel bohužel nemůžete protivníky! Jsou však jednou z nejlepších položek mobility, kdy Epic kdy zahrnoval. Pro mýtickou je také docela snadné najít.

  Jediným skutečným rozdílem s novým mýtem Fortnite Spider-Man je jejich jméno. Nyní jsou to pavučiny! Ve všech minulých vystoupeních měli různá jména, ale tentokrát nemají žádné funkční změny. Ikona také obsahuje více anténní vzhled spolu s webovými třepavkami. Ukázalo se však, že to není samostatná položka. Nový mýty Spider-Man Fortnite je do značné míry to, co jsme měli předtím.

  6. narozeniny Fortnite – All Exclusive Quests 26.10 Hotfix

  Kde získat mýty Fortnite Spider-Man

  Web-Slingers jsou novým mýtickým. Je však mnohem snazší najít než jiné mýtické ve hře. V každé hře je může najít mnoho různých hráčů, není to jedna z jedinečných položek. Existuje několik různých míst, kde můžete chytit předměty Fortnite Spider-Man.

  Nejběžnější jsou batohy Spider-Man. Jedná se o prohledávatelné kontejnery, které najdete po celé mapě. Jsou navrženy stejně jako batohy Spider-Man se skrývají po městě, jak uvidíte ve hře PS4 Spider-Man.

  Tyto kontejnery se vrací. Byly hlavním místem pro webové kapitoly na staré kapitole Fortnite MAPFOR 3, často jsou webbed na trochu prostředí mnohem snazší najít z dálky. To jsou někdy na těžko přístupných místech, takže dávejte pozor. Stejně jako u jiných kořistí neexistuje 100% sazba tření. To znamená, že se možná budete muset naučit několik míst, abyste našli spíše mýtický fortnite Spider-Man, než se spoléhat na jedno místo.

  Dalším místem, kde je najdete, je odstraněním nepřátelských hráčů. Na rozdíl od jiných položek však trochu divně upadají. Pokud někoho vyrazíte z někoho, koho eliminujete, budete moci chytit jejich pavučiny, ale se všemi 80 poplatky doplněnými. Každý, koho vyzvednete, přijde se všemi poplatky.

  Poteest Fortnite Skins - Spider Gwen

  Budete si také moci koupit pavouk-veršto webové krásy z NPC. Kolem mapy je nový Spider-Gwen NPC. Přejděte k ní a zakupte si položku. Tento je ve hrách do značné míry zaručen. Pokud si však kupujete webové-štípa, bude to sčítat.

  Nové kůži Fortnite Spider-Man

  Crossover Fortnite Spider-Man jde nad rámec pouhého přivedení zpět webových skupin. Do hry přicházejí také několik skvělých nových kůží! Nejedná se pouze o staré kůže Fortnite Battle Pass. Bohužel nemůžete tentokrát ani získat žádné Fortnite Skins. Existovaly však nějaké emoce zdarma.

  Nové kůže se konkrétně táhnou z filmu přes pavouk. Zdá se, že crossover Fortnite se dokonce váží do spiknutí. Ve scéně pronásledování v nadcházejícím filmu Spiderman 2099 honí Miles Morales. Zdá se, že ho pronásleduje přes několik vesmírů. Nakonec dokonce narazí do světa Fortnite. Obě kůže budou brzy k dispozici v obchodě s položkou Fortnite.

  Miles Morales Skin

  Titulek nové položky pro crossover Fortnite Spider-Man je Miles Morales. V tomto případě se se svým vesmírným číslem nazývá Spider-Man. Nová kůže má kreslenou verzi postavy, jak se objevuje v sérii filmů Spider-Verse. Ve hře je již spousta skinů Spider-Man a jedna je dokonce součástí nejhorších Fortnite Skins. Je vždy zábavné vidět, jak se objeví další verzi postavy.

  Spiderman Fortnite Crossovers and Skins – Úplný seznam

  Spiderman Fortnite Skins jsou jedny z nejoblíbenějších ve hře a položky vázající se do síly Marvel Hero jsou jedny z nejzábavnějších v kořistném bazénu!

  Crossover Fortnite X Spiderman je tam s Fortnite Goku jako jeden z nejpopulárnějších crossoverů, které jsme měli.

  Nejsou to jen kůže. Několikrát jsme také dostali ve hře Fortnite X Spiderman. Na cestě je také zbrusu nová spolupráce! To je to, co jsme v minulosti dostali s obsahem Spidermana a co brzy přijde s Battle Royale.

  Spiderman Fortnite

  Spiderman Fortnite crossovers

  Spiderman byl jedním z Marvel crossovers, které jsme si chvíli zabrali. Plná sezóna Fortnite Marvel byla jednou z největších. Ačkoli Spiderman nebyl nikde nalezen. Vlastně jsme museli počkat, až kapitola 3 konečně uvidíme WebSlinger v akci!

  Crossover Fortnite X Spiderman začal tehdy, kdy sezóna 1 měla hodně obsahu Spidermana. Pozdější sezóna v kapitole 3 měla stejně slušný kousek nového obsahu, s návratem položek a kůží. Ne v kapitole 4 se chystáme získat další dávku.

  Spiderman Fortnite

  Zdroj: Epické hry

  Spiderman Fortnite Skins

  Dostali jsme Spidermanovy kůže, které pokrývají spoustu různých verzí postavy spolu s jeho spojenci a darebáky. To jsou kůži Fortnite Spiderman, které jsme měli.

  • pavoučí muž
  • V žádném případě domů Spiderman
  • Spider Gwen
  • Green Goblin
  • Spiderman Zero
  • Mary Jane Watson
  • V žádném případě domů Mary Jane Watson
  • Spiderman (1066)
  • Spiderman 2099

  Tyto kůže se objevily napříč Fortnite All Seasons. Dostali jsme obecnou komiksovou knihu Spidey a MJ, jeden z filmu No Way Home, více z nedávných filmů Spidermana a dokonce i originální kůže jako Spiderman Zero.

  Kromě toho jsme dostali spoustu různých verzí Spiderman Skin. Existují volitelné styly, které pokrývají negativní Spiderman, Symbiote Suit, Future Foundation Suit, Scarlet Blackout a Gilded Reality.

  Obsah Spiderman ve hře

  Skins Fortnite Spiderman jsou zábavné, ale Spiderman získal ve hře také svůj spravedlivý podíl na obsahu ve hře. Měli jsme předměty ve hře, které se kříží s Spidermanem. To jsou některé z funkcí, které jsme viděli ve hře pro Fortnite.

  Web Slingers Spider Man

  Spider-Man Signature Power of Swinging of Webs byla přidána do hry jako mýtická položka pro Fortnite X Spiderman. Tento poprvé debutoval v kapitole 3. Během několika různých sezón se však vrátí.

  Web Slingers Spider-Man fungují opravdu jednoduše. Stisknete tlačítko pro vystřelení webu, ze kterého můžete houpat. Je to jeden z nejlepších nástrojů pro mobilitu, jaké jsme kdy měli, a ve hře velký favorit.

  Tyto weby byly upraveny v ročních obdobích. Byli omezeni, takže už se nemůžete navždy odrazit. V zásadě však udržovali své hlavní přitažlivost a silné stránky.

  Denní Bugle

  Jednou z hlavních rysů crossoveru Spiderman Fortnite byla POI, denní bugle. Zatímco to byl jen jeden poi, bylo to obrovské se spoustou kořistí a vnitřního prostoru. Na mapě kapitoly 3 to byla na chvíli klíčová funkce.

  Mnoho hráčů předpokládalo, že se denní bugle nebude držet kolem.

  NPC a úkoly

  Nadcházející Miles Morales Spiderman Fortnite Crossover je jedním z největších pro franšízu. Získáváme více herních položek, jako jsou webové třepany, ale také postavy jako NPC a speciální úkoly k odemknutí kosmetiky. Některé z nových kůží mohou být nejlepší Fortnite oblečení. Bude to zábavný přechod, jakmile zasáhne později v kapitole 4 sezóny 2.