Crucifix | Fasmofobie wiki | Fandom, Phasmofobia Crucifix: Jak jej používat | PC hráč

Jak používat krucifix ve fasmofobii

Navíc, pokud je CRUCIFIX fotografován do 5 sekund po prevenci lovu, nejprve poskytne interakční fotografii a odměňuje až 5 a 5xp. Poté může být okamžitě znovu vyfotografován pro fotografii spáleného krucifixu. Proto lze získat maximální počet 8 odměn na fotografii ze dvou krucifixů.

Krucifix

Tento krucifix může být držen nebo umístěn, aby zabránil duchu v zahájení jediného útoku.
Nezapomeňte jej udržet v blízkosti jakékoli činnosti, kterou můžete najít.

Schopnost
(Úroveň I)

+ Rozsah (m): 3
+ Použití: 1
+ Umístění
– Spotřební

Cena

Maximální částka

Použití

Startér

Požadovaná úroveň

Úroveň i Úroveň II Úroveň III
8 37

Kovový krucifix, který lze použít k blokování dvou útoků, s větším rozsahem.
Nezapomeňte to udržet v těsné blízkosti jakékoli činnosti, se kterou se setkáte.

Schopnost
(Úroveň II)

+ Rozsah (m): 4
+ Použití: 2
+ Umístění
– Spotřební

Cena

Maximální částka

Použití

Startér

Požadovaná úroveň

Úroveň i Úroveň II Úroveň III
8 37 90

Tento krucifix má ještě větší rozsah než jeho předchozí . Nevyužitý krucifix může navíc zabránit prokletému lovu a konzumovat obě použití.

Schopnost
(Úroveň III)

+ Zabraňuje jednomu prokletému lovu
+ Rozsah (m): 5
+ Použití: 2
+ Umístění
– Spotřební

The krucifix je zakoupitelná položka, která se používá k zabránění lovu duchů.

Obsah

Mechanika []

Crucifix Sphere Preview

Krucifix může být držen v ruce hráče, hoden nebo umístěn (výchozí: f na klávesnici); Krucifix pracuje ve všech třech situacích. Držení F zobrazí výchozí efektivní rozsah pro Crucifix; Jedná se o průsvitnou sféru s poloměrem v závislosti na jeho úrovni úrovně (i když duch má jiný efektivní rozsah):

 • Úroveň I: 3 metry
 • Úroveň III: 5 metrů

Když se duch pokouší zahájit lov v rámci Crucifix’s Lange, lov se nezačne a bude použit poplatek. Pokaždé, když Crucifix úspěšně zabrání lovu, vytvoří se čtení EMF úrovně 2, s 25% šancí, že to bude EMF úroveň 5, pokud je to jedna z důkazů duchů.

Pro démona se efektivní rozsah krucifixu zvýší o 50% pro každou úroveň:

 • Úroveň I: 4.5 metrů
 • Úroveň II: 6 metrů
 • Úroveň III: 7.5 metrů

Krucifix úrovně I má pouze jeden poplatek, zatímco Tier II a Tier III mají dva poplatky. Pokaždé, když zablokuje pokus o lov, objeví se hořící účinek a krucifix bude vizuálně zářit, než se zmizí mírně tmavší. Při prvním použití zmizí jedna rameno krucifixu. .

Pokud Crucifix držel hráče úspěšně zabrání pokusu o lov, bude automaticky hoden na zem.

Poté, co je krucifix zcela spálen, bude krucifix zbytečný a žádný další dopad na ducha. Krucifix bude navíc ne Práce, pokud:

 • jeho poplatky)
 • Lov již začal/probíhá

Pokaždé, když je použit krucifix, musí duch počkat minimálně 25 sekund (20 sekund pro démona), než se pokusí zahájit další lov.

Řada krucifixu není omezena jakoukoli překážkou, jako jsou stěny a dveře. To zahrnuje vnější stěny, což znamená, že je možné, aby se ukřižování používalo venku za předpokladu, že duch je v jeho rozsahu uvnitř vyšetřovací oblasti. Za velmi vzácných okolností může být dodávka zaparkována dostatečně blízko k vyšetřovací oblasti tak, aby duch mohl být stále v dosahu krucifixu, zatímco je stále na jeho polici v dodávce (tento scénář se stane nejčastěji, pokud je to démon v Garáž 42 Edgefield Road).

Foto odměny []

Fotografování krucifixu, který byl použit jednou nebo dvakrát, přinese a Spálený krucifix Foto, odměňování až 10 x 10xp v závislosti na vzdálenosti, z níž byla fotografie pořízena. Až 4 vypálené fotografie Crucifixu lze získat pro dva krucifixy.

Navíc, pokud je CRUCIFIX fotografován do 5 sekund po prevenci lovu, nejprve poskytne interakční fotografii a odměňuje až 5 a 5xp. Poté může být okamžitě znovu vyfotografován pro fotografii spáleného krucifixu. Proto lze získat maximální počet 8 odměn na fotografii ze dvou krucifixů.

Tipy []

Ačkoli Crucifix funguje, zatímco je držen v ruce, je silně doporučeno umístit krucifix na zem, protože to osvobodí hráče, aby během vyšetřování provedl jiné cíle nebo držel užitečnějšího vybavení.

Trivia []

 • Protože nemá žádný korpus (obrázek ukřižovaného Krista), položka ve hře není skutečným ukřižováním, ale spíše pouze pravidelným křížem.

Jak používat krucifix ve fasmofobii

Chraňte se před duchy pomocí crucifixu phasmofobie.

Jak používat crucifix fasmofobie

(Image Credit: Kinetic Games)

Snažíte se přijít na to, jak používat crucifix fasmofobie? Nebojte se, stejně jako všichni ostatní. Crucifix vám může pomoci zabránit duchu v lovu a zabíjení, ale může být obtížné zjistit, zda to vlastně funguje.

Fasmofobie je stále v raném přístupu, takže existují polopravidelné aktualizace, jak fungují různé položky. Krucifix může být cílem změn, ale budu aktualizovat tuto příručku, aby odrážel ty, pokud k nim dojde. .

Jak používat crucifix fasmofobie

 • Koupit krucifix před úlohou a před odjezdem jej přidejte do seznamu vybavení.
 • Identifikujte oblíbenou místnost ducha a přiveďte tam krucifix.
 • Házejte krucifix poblíž místa, kde se domníváte, že se objeví duch.

Pomocí krucifixu zvuky snadné – prostě to učíte na zemi, správně? Ale do toho, že ji skutečně správně používáte, je zapojeno trochu strategie. Jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba si pamatovat, je, že má účinný poloměr tří metrů (pět proti Banshee). Když vás duch začne lovit, zkontroluje, zda se vynořil v okruhu ukřižování. Pokud ano, lovu je zabráněno. Pokud ne, vaše baterka začne blikat a budete muset běžet a skrýt.

. Pokud je to malá místnost, možná budete moci zabránit lovu pouhým házením přímo do středu. To znamená, že pokud je oblíbená místnost ducha velká jako garáž nebo pokoj ve statku nebo škole, budete mít těžší čas získat pokrytí, které potřebujete s touto metodou. Pokud Crucifix nezabrání lovu, jste stále v nebezpečí. Po zahájení lovu může duch projít přímo kolem krucifixu, aby vás bez problémů dosáhl.

. . Tyto ruce stejně potřebujete pro své další nástroje, správně?

TIPY CRUCIFIX

 • Má účinný poloměr tří metrů (pět proti Banshee).
 • Krucifix má dva „poplatky“: může zabránit pouze lovu, než zmizí.
 • Ještě neexistuje žádný náznak, který by vám řekl, zda byl použit Crucifix ‘Charge’.

V současné době Kinetické hry pracují na způsobu, jak vám ukázat, zda váš krucifix úspěšně zastavil lov, takže dávejte pozor na tuto změnu. Počet poplatků a efektivní poloměr krucifixu se také během vývoje změnil a mohl by se znovu změnit.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.