Crystal | Wo Long Wiki, Wo Long: Fallen Dynasty All Dragon Vein Crystals & Essences Locations

Wo Long: Fallen Dynasty All Dragon Vein Crystals & Essences Místa

Použitím Crystal Dragon Vein Crystal uděluje následující účinek:

Crystal | Wo Long Wiki

Crystal Dragon Vein Crystal je Použitelná položka v Wo Long: Fallen Dynasty. Crystal Dragon Vein Crystal při použití zvyšuje limit využití draka léčby. Použitelné položky jsou složeny především ze spotřebního materiálu, které mají různé účinky, jako je hojení Originální Qi měna používaná pro vyrovnání, zvyšování vašeho Morálka a mnoho dalších. Nějaký Použitelné položky jsou nástroje, které lze znovu použít a nezmizí po použití. Většina použitelných položek lze přiřadit k a Rychlý slot a používá se okamžitě, aniž byste museli procházet inventář, i když v boji.

Vzácné minerály, které dokážou absorbovat Qi, se procházely drakovými žíly a nahromadily se na jednom místě, nakonec dosáhly křišťálové formy. Posiluje dračí léku a zlepšuje schopnost shromažďovat Qi z dračích žil.

Wo Long: Fallen Dynasty Dragon Vein Crystal Effect

Použitím Crystal Dragon Vein Crystal uděluje následující účinek:

 • Zvyšuje limit využití draka léčby po jednom při použití.
 • Hráči mohou naskládat Krystaly dračí žíly

Kde získat dračí žílu Crystal in Wo Long: Fallen Dynasty

Crystal Dragon Vein Crystal lze získat z následujících zdrojů:

 • X1 lze nalézt během dvou rytířských hrdinů: nalezeno v jedné z budov, které vidíte po setkání s kovářem.
 • x1 lze nalézt během démonské pevnosti žlutého nebe: nalezeno v jedné z pokojů po vstupu do pevnosti.
 • x1 lze nalézt během pádu zkorumpovaného eunuch: nalezen v rohu chrámu, kde je bitevní vlajka.
 • x1 lze nalézt během staletí spáleného
 • X1 lze nalézt během Tyranovy konečné bankety: Po zachycení 5. bitevní vlajky projděte hlavní cestou a vstupte do chrámu doprava a sledujte cestu doleva. Když se cesty otočí doprava, musíte otočit doleva, skočit plot a dostat položku z rohu tohoto prostoru.
 • x1 lze nalézt během cesty válečníka: Po umístění příznaku čtvrté bitevní vlajka je hrudník s položkou přímo před vlajkou.
 • x1 lze nalézt během spatření spravedlnosti: V místnosti v chrámu pokryté červenými kořeny je na krátké platformě sarkofág s položkou nahoře.

Wo Long: Fallen Dynasty Dragon Vein Crystal Notes & Lore

 • Další poznámky a lore pro Crystal Dragon Vein Crystal Jděte sem.

Wo Long: Fallen Dynasty All Dragon Vein Crystals & Essences Místa

:stříbrný:

Wo Long: Fallen Dynasty obsahuje 22 míst pro upgrade zdraví (drakové žilní krystaly a esence). Tento sběratelský průvodce uvádí všechny upgrady zdraví v doporučené pořadí na úrovni a misi, kterou naleznou v závorkách. Nalezení veškerých zdravotních upgradů je zapotřebí pro Hrnce a lektvary.

Pro rozšíření počtu hrnců s drakem a kolik zdraví můžete obnovit za použití. Nalezení každého krystalu a podstaty při hraní příběhu jde dlouhou cestu k tomu, aby byla hra trochu snazší. Žádná ze zdravotních upgradů není mispabilní, stále je lze nalézt po příběhu v jejich příslušných misích.

Umístění krystalů a esencí drakových žil

 1. Crystal Dragon Vein Crystal (Dva rytíři hrdinové): Poté, co Zhuyan Boss bojuje na půli cesty přes úroveň, pokračujte v útesech a setkáte se s Zhu Xia, kovářkou. Jděte kolem ní a pokračujte a dostanete se do krajské kancelářské budovy. Uvnitř, v hrudi.
 2. Dračí žilní esence (Žluté nebe hoří): Z druhé bitevní vlajky na úrovni jděte nahoru po římsech. Pokračujte dál a nakonec najdete nepřítele Changgui.
 3. Dračí žilní esence (Údolí pláče Wraiths): Mnohem později v misi, po vyšplhání po žebříku a zvednutí bitevní vlajky, pokračujte z kopce, abyste našli první Shiitshou po vaší pravici. Ihned po Shiitshou, ve stejné oblasti, kde se dva Changgui putují.
 4. Crystal Dragon Vein Crystal (Démon pevnost žlutého nebe): Po otevření pevnosti za bojovou vlajkou na lavičce v jedné z postranních místností.
 5. Dračí žilní esence (Při hledání Immortal Wizard): Na větvi nad umístění Zhupolong poblíž závěrečné bitevní vlajky.
 6. Dračí žilní esence (Pád zkorumpovaného eunuch): Bitte the Battle Flag 2 na dně vězení, kde je fiale-lející voda, jako byste se měli vrátit na začátek oblasti a vstoupit do místnosti po levé straně, kolem žebříku. Jděte kolem této místnosti a najděte dveře, abyste odemkli a najděte značku značky. Opusťte vězeňskou celu a levou stranu doprovázejte, dokud nedosáhnete dalších zamčených dveří za velkou skálou. Je to uvnitř této místnosti. Vyžaduje klávesy Luoyang Dungeon, které najdete v buňce poblíž Battle Flag 2 ve vodě fiale-legingové vody.
 7. Crystal Dragon Vein Crystal (Pád zkorumpovaného eunuch): Když se dostanete na nádvoří s rybníky, čelte bojové vlajce a vchodem do chrámu a zamířte až do pravého rohu místnosti, abyste ji našli.
 8. Dračí žilní esence (Bitva u Hulaoguan Pass): Z tábora, jehož bitevní vlajka je poškozena vojákem ovládajícím sekera, člověka balistiky pravé vlajky a zničte dřevěnou barikádu na lešení před vámi. Poté vyšplhejte na platformy, abyste s ním dosáhli hrudníku.
 9. Crystal Dragon Vein Crystal (Století spálené slávy): Po zlikvidování draka Lightning-Summoning se vraťte do nedaleké bitevní vlajky. Jděte nahoru po střechách naproti tomu, pak kopněte po vodní hrnci. Nyní spadněte a vraťte se znovu na střechy. Nyní projděte se po střechách, kolem, kde byl dračí ocas, dokud nebudete moci znovu spadnout, abyste našli žebřík. Vyšplhejte se po střechách naproti tomu a pokračujte podél je a najděte vodní hrnec, který můžete rozbalit. Z umístění vodního hrnce byste měli vidět žebřík po pravé straně. Jděte dolů po žebříku a najděte ho.
 10. Dračí žilní esence (Darkness nad řekou Hanshui): Z konečné vlajky bojové vlajky hlava doleva a na konci popadněte položku. Poté se otočte a najděte malý dřevěný balkon. Dvojitý skok k tomu a vstupte do chaty, abyste s ním našli hruď.
 11. Dračí žilní esence (Tyranův poslední banket): V jeskyních nakonec dosáhnete místnosti střežené Zhupolongem. Ve stejné oblasti, na zavěšené lanové kleci nahoře.
 12. Crystal Dragon Vein Crystal (Tyranův závěrečný banket): V bambusové zahradě běžte podél plotu, abyste se mohli proklouznout na vojáka ovládajícího sekeru. Po zabití vojáka ovládajícího sekeru pokračujte podél plotu a dosáhněte se do rohu.
 13. Dračí žilní esence (Osud baviče): Na horní části mostu rybníka poblíž hlídku Changgui.
 14. Dračí žilní esence (Válečné plameny prudce): Po bitevní vlajce na střeše budete muset spadnout dolů, abyste vypustili kanál. Poté, co jej vyčerpáte, vraťte se na žebřík, který jste použili před tím, než se dostali do této oblasti a spadli zpět do kanalizací. Z dna žebříku se dostanete kolem dvou kamenných vojáků, aby se dostali k kanálu, který jste nemohli překročit dříve. Spadněte dolů, pak znovu zpět nahoru, abyste to našli na vrcholu nějaké trosky.
 15. Dračí žilní esence (Neomezené srdce): Z Battle Flag 2 spadněte po žebříku a hlavu až doprava, abyste našli vypuštěný kanál se Zhupolongem. Zlikvidujte to a poté vyšplhejte zpět na druhou stranu, abyste s ním našli hruď.
 16. Crystal Dragon Vein Crystal (Cesta válečníka): Nakonec budete muset porazit velkého terakotového vojáka a zvýšit bitevní vlajku. Jakmile to máte, v hrudi za tím.
 17. Dračí žilní esence (Lu Bu, nejmocnější mezi muži): Po vyčerpání oblasti pokračujte a porazte Zhupolong. Zvedněte bitevní vlajku a jděte kolem dvou shuigui. Vstupte do budovy s lidskými vojáky a až se dostanete na východ, zahněte doprava a doprava. Pokračujte a získejte se k této upgrade zdraví.
 18. Dračí žilní esence (Hle, glaive spravedlnosti): Mnohem později na úrovni se dostanete do mlhavé oblasti. Jakmile to uděláte, pokračujte po hlavní cestě k nalezení Changgui. Porazte to a vyšplhejte se na dlouhý žebřík, který byl za Changgui a hlava vpravo. Najdete toto poslední dva vojáky.
 19. Crystal Dragon Vein Crystal (Hle, glaive spravedlnosti): V oblasti hrobky porazte dva terakotové vojáky obsluhující dveře. Otevřete dveře a okamžitě zahněte doleva. Blok na tuto stranu a dostat se na druhou stranu místnosti, aby se dostal za velký démon ovládající kladivo. Popadněte to z hrobky za ním.
 20. Dračí žilní esence (Útok na Wuchao): Po zvednutí bitevní vlajky jděte do nedaleké místnosti s krystalizovanou korupcí a dejte si pozor na přepadení pavouků na stropě. Poté otevřete hruď.
 21. Dračí žilní esence (Rozhodující bitva o Guandu): Před bojem šéfa na střední úrovni nakonec dosáhnete Zhuyana. Poblíž Zhuyan je dům s Hushu skrytým za ním. Jděte kolem něj dolů po letách, abyste dosáhli domu s hrudníkem.
 22. Dračí žilní esence (Mt. Tianzhushan Hidden Village): Vyžaduje taoistický dům a klíče na zahradě, nalezených při hledání nesmrtelného průvodce a plamenů války Blaze prudce.

To jsou všechny krystaly a esence drakových žil (Health Upgrades) v Wo Long: Fallen Dynasty.

Všechny sběratelské předměty podle typu:

 • Návod – všechny mise a bitevní vlajky
 • Všechna sběratelská místa
 • SHITSHOU
 • Tablety
 • Crystals & Essences Dragon Vein Crystals & Essences (Health Upgrades)
 • Shells Golden Cicada
 • Kouzla kouzel
 • Průvodce šéfem (všichni šéfové)
 • Všechna božská zvířata
 • Průvodce trofejí a plán