CYBERPUNK 2077 Žena La Mancha Gig Walkhrough, Woman A La Mancha | Cyberpunk 2077 Wiki

Žena a la mancha | Cyberpunk 2077 Wiki

Cíl: Přinutit Annu Hamillovou, aby upustila od policejního vyšetřování

Cyberpunk 2077 Žena z La Mancha Gig Gig

Žena La Mancha je koncert v Cyberpunk 2077 (CP77). Tento průchod vás provede všemi kroky ženy z La Mancha Gig (Side Quest).

Plocha:
Quest Giver: Regina Jones
Požadavek: Dosah ulice Credit Rank 1
Odměna: 195 XP / 438 Street Crems / $ € 3700
Informace o misi: Typ koncertu: zbraň k pronájmu

Cíl: Přinutit Annu Hamillovou, aby upustila od policejního vyšetřování

Umístění: Kabuki Market

Anna Hamill je modrokrevný policajt, ​​skrz a skrz. Druh, který byste očekávali v nějaké promo NCPD. Krásná, chytrá, upřímná k vině. Jinými slovy, opravdu špatná jedle pro noční město.

Její kolegové NCPD jsou další příběh. Všichni mají problémy s sezením na tukové peněženky.

Tento současný případ Hamill’s Working je všechny vypukly v úlech. Kopá se do pašerácké rakety na trhu Kabuki, což – pokud dělá nějaký skutečný pokrok – znamená špatný biz pro finance jejích kamarádů z policajtů. Chtějí někoho zvenčího okrsku, aby tuto věc v rámci pokračoval.

Normálně to je místo, kde jsem to nechal, ale chci přidat ještě jednu věc. Pro dívku se cítím trochu špatně. Spíše to není plochá linie, pokud se tomu můžete vyhnout. Přesvědčit ji, aby přeskočila město nebo upustila od případu a provedla změnu kariéry.

Cíle:

 • Zeptejte se kolem trhu o Anně Hamill [volitelné]
 • Najděte Annu Hamill
 • Opustit oblast

Počáteční umístění: Žena La Mancha

Zeptejte se kolem trhu o Anně Hamill [volitelné]

Od vchodu na trh se vydejte dolů po schodech a promluvte si s jednotlivcem, který odejde od stojanu a sedí na židli, ve středu trhu. Zvolte, aby obrázek přenesl na imad:

 • [Přenos obrázku] Hledáte Annu Hamill.
 • Není to nejbezpečnější práce.

Rozhodněte se jim zaplatit peníze a získat informace z Imadu.

 • 600 € $ $ zde, nyní mluvte.
 • Nedostávat ze mě peníze.

Toto je nejjednodušší způsob, jak získat informace, a pokud jste nomád, Imad vám pomůže, aniž byste mu museli platit. Alternativně můžete také podplatit místní prostitutku nebo vidět místní RipperDoc. Imad vám pak řekne, kde je Anna.

Najděte Annu Hamill

Anna najdete hned mimo stranu trhu, uvnitř místnosti se znaménkem hotelu nad ní.

Konfrontujte Annu Hamill

Jakmile se dostanete ke dveřím, zaplaťte peníze za pronájem pokoje na noc a přístup k hotelu. Zamířte dovnitř a nahoru po schodech do nejvyššího patra hotelu. Pokud máte dostatek bodů do technických schopností, zadejte dveře přímo dopředu. Poté, co jí konfrontujete, zůstaňte v klidu a nepohybujte se nebo ona zaútočí.

Pokud jste nomád, můžete přehrát konverzaci pomocí možností kočovského dialogu, v tomto okamžiku přestane útočit a nechat město naživu.

Alternativně na vás zaútočí bez ohledu na možnosti dialogu, pokud jí neřeknete, že její nadřízené si na hlavu dali odměnu, což lze dosáhnout výběrem následujících možností dialogu:

 • Tady vás varuje.
 • Jen vám chci pomoci.
 • Vaši kamarádi na NCPD.

Opustit oblast

Bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete, jakmile se vypořádáte s Annou, opustíte trh a okolní oblast, abyste dokončili koncert.

Tím se dokončí žena koncertu La Mancha v Cyberpunk 2077 (CP77).

Pro všechny ostatní průchody úkolu se podívejte na celý průchod Cyberpunk 2077.

Žena a la mancha | Cyberpunk 2077 Wiki

Woma A la Mancha Gigs Cyberpunk 2077 Wiki Min

Žena a la mancha je Koncert v Cyberpunk 2077. Žena a la mancha lze získat od Reginy Jones. Dokončení koncertů v Cyberpunk 2077 vám vydělává body a může vás odměnit některými položkami.

Anna Hamill je modrokrevný policajt, ​​skrz a skrz. Druh, který byste očekávali v nějaké promo NCPD. Krásná, chytrá, upřímná k vině. Jinými slovy, opravdu špatné přizpůsobení pro noční město.

Její kolegové NCPD jsou další příběh. Všichni mají problémy s sezením na tukové peněženky. Tento současný případ Hamill’s Working je všechny vypukly v úlech. Kopá do pašerácké rakety na trhu Kabuki, což – pokud dělá nějaký skutečný pokrok – znamená špatný biz pro finance jejích kamarádů z policajtů. Chtějí někoho zvenčího okrsku, aby tuto věc v rámci pokračoval.

Normálně to je místo, kde bych to nechal, ale chci přidat ještě jednu věc. Pro dívku se cítím trochu špatně. Spíše to není plochá linie, pokud se tomu můžete vyhnout. Přesvědčit ji, aby přeskočila město nebo upustila od případu a provedla změnu kariéry.

Žena a la Mancha Gig Cíle Cyberpunk 2077

Přinutit Annu Hamillovou, aby upustila od policejního vyšetřování

 • Zeptejte se kolem trhu o Anně Hamill. [Volitelný]
 • Žena a la mancha.
 • Konfrontujte Annu Hamill.
 • Opustit oblast.

Žena a la Mancha Gig Gig průchod Cyberpunk 2077

Tento koncert je odemčen a dán vám Regina Jonesovou, když se dostanete na ulici úrovně 1, abyste spustili koncert, musíte řídit nebo potulovat kolem oblasti Kabuki ve Watsonu. Vydejte se na výrazné místo, dokud nedosáhnete trhu Kabuki. Jakmile dorazíte, vydejte se dolů na trh a promluvte si s jednotlivcem Nomad, který právě dokončil mluvení s jedním z prodejců. Bude také sedět na židli na trhu. Jakmile s ním mluvíte, můžete ho buď podplatit, aby vám poskytl informace o Anně Hamill nebo, získejte informace zdarma, pokud si vybrali nomadskou životní cestu. Jakmile získáte potřebné informace, sledujte označené místo na straně trhu, uvnitř hotelu na podlaze nad značkou hotelu.

Jakmile dorazíte ke dveřím, vydejte se nahoru, dokud nedosáhnete horního patra hotelu. Jakmile tam, otevřete dveře pomocí technických schopností, ale nechoďte se přímo probíhat. Zůstaňte v klidu, protože na vás bude mít namířenou zbraň a může zahájit boj, pokud nezůstanete v klidu. Pokud jste nomád, můžete i nadále používat Nomad Dialogy, abyste ji přiměli opustit Night City naživu. Alternativně můžete získat tento výsledek tím, že jí jen řeknete, že jste tam, abyste ji varovali a pomohli jí. Po dokončení opusťte oblast a obdržíte hovor od Reginy, který označí konec koncertu.

Jak odemknout ženu a La Mancha Gig v Cyberpunk 2077

 • Quest Giver: Regina Jones
 • Umístění: Kabuki Market

Žena a la Mancha Gig odměňuje Cyberpunk 2077

 • 195 XP
 • 3700 €
 • 438 Street Credit

Žena a La Mancha Gig Notes & Tipy Cyberpunk 2077

 • Na trhu sedí prodejce s potravinami, který může poskytnout informace o svém místě výměnou za kredity
  • Pokud jste StreetKid, pokud vám poskytne tyto informace zdarma