D&D přichází do Minecraft | PC Gamer, Minecraft Dungeons & Dragons: Datum a podrobnosti o vydání – průvodce Minecraft – IGN

Minecraft Dungeons & Dragons: Datum a podrobnosti o vydání

Zahrnuto také je spousta klasických dungeonů a draků. VŠECHNY DOBROVACÍ ZNAMENÍ, BELATISTOUS COBES A BELATINSS COBES A VŠECHNY?).

D&D přichází do Minecraft

Doplněk zahrnuje 10hodinové dobrodružství s přizpůsobitelnými postavami a 20 stranou kostkami a brzy přichází.

Minecraft získává dungeony a draky DLC. DLC Pack, odhalený během přímého živého proudu D&D, bude zahrnovat tematické dlaždice, umístění, nepřátele a desetihodinové narativní dobrodružství zasazené do zapomenutých říší.

Dlaždice nejsou jen fantazijní věci: zahrnují skutečné objekty používané k hraní D&D: knihy, kostky, deskové hry a dokonce i obrazovku DM, aby udržovaly oči otrav Zahrnují přívěs).

Na straně fantazie je zahrnuto „pět ikonických zapomenutých sférů“, z nichž dvě jsou svíčka a ledová vůle Dale, a tam je zjevně také výstřel z Underdarku. Hráči budou moci hrát jako barbarský, Paladin, Wizard nebo Rogue na dobrodružství, které jim umožňuje „přizpůsobit statistiky jejich postav a hodit 20-stranou kostka.”

Zahrnuto také je spousta klasických dungeonů a draků. VŠECHNY DOBROVACÍ ZNAMENÍ, BELATISTOUS COBES A BELATINSS COBES A VŠECHNY?).

Pokud jste fanouškem hraní D&D na stolní desce, vydali také monstrózní kompendium na D&D za hranicemi tvorů z vesmíru Minecraft, jako jsou popínavé a endermenové.

Balíček DLC má být brzy a vyžaduje, aby Minecraft: Bedrock Edition běžel.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Minecraft Dungeons & Dragons: Datum a podrobnosti o vydání

Minecraft má nové Dungeons & Dragons tématický DLC dorazil ve hře a umožnil vám splnit vaše dobrodružné fantazie lépe než kdykoli předtím. Návštěva Kultovní umístění, boj Zapomenutelné příšery, a používat Různé třídy a kouzla, a mnohem víc!

Tato stránka působí jako komplexní rozpis DLC Dungeons & Dragons, který dorazí do Minecraft.

Dungeons and Dragons DLC Header.jpg

Datum vydání Dungeons & Dragons DLC

Tato DLC má v současné době obecné okno vydání Jaro 2023. Brzy se podívejte zpět a podívejte se na aktualizované datum vydání!

Dungeons & Dragons DLC Obsah

Tento DLC řízený příběh Umožní hráčům prozkoumat zapomenuté říše jako své oblíbené třídy postav pomocí jedinečných zbraní a kouzel k boji s klasickými beasties. Mezi tyto příšery patří; The Mindflayer, napodobující, pozorovatelé a mnoho dalších.

Screenshot (277) .png

Navštivte klasická místa, jako je Icewind Dale nebo Candlekeep Barbarian, Rogue, Wizard nebo Paladin, a používejte speciálně navržený bojový systém. Specifickou schopností zdůrazněnou podél oznámení byla schopnost Rogue’s Backstab. Ponořte se do plně rozvinutého systému RPG se statistikou, která se staví směrem k vaší třídě a stylu hry, když jdete na cestu.

Dungeons & Dragons mimic.jpeg

Crossover Minecraft/D&D

Nejenže se D&D dostane do Minecraft, Minecraft se také dostává do D&D. Toto přichází ve formě nového kompendia, který podrobně popisuje statistiky různých nepřátelských davů Minecraft, včetně Creepera, Endermana, Skeleton a dalších. To vám umožní začlenit některá z těchto tvorů přirozeně do vašich D&D relací, pokud si přejete!

Monstrózní Compendium.jpg

Pokud byste se chtěli podívat na toto kompendium, můžete k němu přistupovat prostřednictvím tohoto tweetu z oficiálního účtu Dungeon & Dragons Twitter.