Další hra Witcher dostane velkou aktualizaci z CD Projekt Red – Redanian Intelligence, The Witcher 4 by mohl přijít dříve, než si myslíme, podle zprávy o výdělcích – Dot eSports

Podle zprávy o výnosech by mohl přijít dříve, než si myslíme dříve, než si myslíme

Během setkání finančních výsledků CD Projekt Red odhalil, že počet lidí pracujících na Zaklínač 4, codenamed Polaris se nakládá, zatímco počet lidí pracuje Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se plánuje snížit.

Další hra Witcher získá velkou aktualizaci z CD Projekt Red

Witcher4

Vývoj her je obchodem s velkým tajemstvím a ne mnoho poznatků v zákulisí, kde hráči by neměli očekávat, že často získávají aktualizace. Další hra CD Projekt Red Zaklínač Franšíza se neliší, ale nyní máme jednu z těchto vzácných aktualizací naštěstí.

Poznámka: Hra se technicky nazývá Zaklínač 4, Dočasně však přijmeme tento titul pro účely pohodlí a jasnosti.

Téměř 260 vývojářů pracuje na Zaklínač 4, S více se připojit

The Witcher 3 Wild Hunt Geralt Ciri RGB

Během setkání finančních výsledků CD Projekt Red odhalil, že počet lidí pracujících na Zaklínač 4, codenamed Polaris se nakládá, zatímco počet lidí pracuje Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se plánuje snížit.

Generální ředitel CD Projekt Adam Kiciński uvedl: „Na konci července se tým Phantom Liberty pracující na fázi před vydáním skládal z 300 lidí. To je méně než na konci roku 2022, ale stále zůstává naším největším týmem.

Pokračoval Zaklínač 4: “Na druhé straně se tým Polaris na konci července rozrostl na téměř 260 vývojářů. Po uvolnění Phantom Liberty přeneseme velkou část týmu do Polaris.

Nakonec také hovořil o dalších projektech v potrubí, jako je pokračování Cyberpunk a zcela nová IP, kterou společnost vyvíjí: „Někteří členové budou přesunut na Cyberpunk Orion [Cyberpunk 2] nebo Hadar , Po spuštění však také budeme podporovat Phantom Liberty.

Jak dlouho do další hry z čarodějnice?

Geralt Game

Vývoj her v těchto dnech je velmi dlouhý a mnoho AAA přebírá 5 nebo více let. To znamená, že můžeme vložit do perspektivy zhruba kde Zaklínač 4 se týká toho, kolik týmu na tom pracuje.

Cyberpunk 2077 byl vyhlášen v roce 2013, kdy Čaroděj 3 byl v plném vývoji. V době, kdy, Čaroděj 3 byla prioritou č. 1 a to zůstalo případ až do uvolnění Krev a víno v roce 2016. Teprve poté, co tento CDPR mohl přiřadit mnohem více vývojářů na Cyberpunk 2077, nyní Čaroděj 3 bylo uděláno.

Zdá se, že v současné době jsme v podobné fázi. Pracovní cyklus pro Cyperpunk 2077 je blízko jeho konce s nadcházejícím vydáním IT Phantom Liberty DLC a poté se spojí mnoho vývojářů Zaklínač 4 s touto hrou se stala prioritou CDPR #1, která má největší tým.

Celkově vzato, Zaklínač 4, který byl vyhlášen v březnu 2022, je stále roky pryč, ale od konce roku 2023 jako Phantom Liberty je také dokončen, vývoj pro něj půjde v plné páře s větším týmem.

Zaklínač Sezóna 3 je k dispozici na Netflixu s Krysy prequel v postprodukci a The Witcher: Sirény hluboké Anime od Studio Mir je daleko ve výrobě. Zůstaňte naladěni na redanianskou inteligenci a vložte se do našeho serveru Discord, abyste se připojili Zaklínač konverzace.

Sdílejte toto:

Podle zprávy o výnosech by mohl přijít dříve, než si myslíme dříve, než si myslíme

Geralt z Rivia z Zaklínače 3

Projekt CD Red má své ruce v současné době plné Phantom Liberty, dlouho očekávaná expanze Cyberpunk 2077, Studio však není na příspěvku-Phantom Liberty Projekty – jako Zaklínač.

Několik oznámených projektů znamená, že fanoušci CDPR jsou trochu rozděleni na to, co chtějí dále vidět, ale nejnovější zprávy pocházející od samotného vývojáře dávají Zaklínač 4 .

Na konferenci CDPR veřejně dostupné výdělky od srpna. 30 Pro první polovinu roku 2023 CD Projekt Red President a generální ředitel Adam Kicinski sdílel, jaké jsou plány studia po září. 26 Spuštění Phantom Liberty. To, co řekl, je hudba pro uši čaroděj Fanoušci.

“Po uvolnění.” Phantom Liberty, Přeneseme velkou část týmu do Polaris, “řekl Kicinski s odkazem na název kódu pro nový titul. „Někteří zbývající členové se pak zaměří na podporu dalších probíhajících projektů, jako je Orion nebo Hadar, ale mějte na paměti, že budeme také podporovat Phantom Liberty Po spuštění na nějakou dobu.“

Pokud jste sledovali vývojový plán CDPR, určitě jste obeznámeni s tím, co všechny tyto pojmy znamenají, ale tady je stejně připomínka. Orion je kódové jméno Cyberpunk 2077Pokračování v plném rozsahu, Hadar je to, co CDPR nazývá pokusem o opětovné zachycení úspěchu Zaklínač a Cyberpunk vytvořením ještě nové nové IP a konečně, Polaris je Zaklínač 4, který má těžký úkol sledovat klenot ve nevyřízeném studiu a jednu z nejúspěšnějších videoher vůbec, The Witcher 3: Wild Hunt.

Projekt CD Red se pro žádný z těchto projektů nepřipojil k žádným datům vydání Cyberpunk 2077Zahájení trápení. Dokonce i tehdy, zprávy, které nejvíce Phantom Liberty vývojáři se přesunou na Polaris ihned po Cyberpunk 2077 Expanze je mimo dveře, jasně ukazuje, že získávání Zaklínač 4 Vydáno co nejdříve je prioritou pro polské studio.

Většina realistických odhadů stále uvádí případná data vydání pro čtvrtou splátku Zaklínač Série ne dříve než 2025, ale se všemi melouny CDPR má pod podpaží, 2025 zní téměř jako příští týden. Jen doufáme Phantom Liberty má hladší spuštění, než byla jeho mateřská hra zpět v roce 2020, takže se Devs mohl ve skutečnosti přesunout do Polaris podle plánu Adama Kicinského a dále zpožďovat vývoj Zaklínač 4.

Dot eSports General Gaming Writer. Miluje psaní, hry a psaní o hrách. Začal v oboru pracovat v roce 2018 s esports.com, před přesunem do Earlygame.com, a později se připojí k personálu dot esports. Ačkoli hráč s jedním hráčem v srdci, je vidět noobing kolem CS: Go LOBBIES.