Datto S OsmioMancy Warlock – Destiny 2 Warlock Build for PVE – MoBalytics, Best Destiny 2 Warlock Statis pro PVE a PVP

Nejlepší staví stasis Destiny 2 Warlock pro PVE a PVP

Zde zde není konkrétní hraní smyčky; Stačí použít Agerovu žezlo a vaše schopnosti zamrznout a zabíjet co nejvíce nepřátel. Whisper of Bonds a plášť bitevní harmonie vám poskytne super energii z uvedených zabití a spadnutí koule energie vám umožní používat speciální finišer podle potřeby.

Datto’s Osmiomancy Warlock

Stazi

Stazi

Datto

Datto's Osmiomancy Warlock

Datto’s Osmiomancy Warlock

Statis Warlock Build for PVE od Datta

Staví PVE Stazis

Podtřída

Mods

Statistická priorita

Zbraně

Podmíněná finalita exotická brokovnice

Zbraně jsou preference, ale uvedené zbraně jsou dobrými návrhy pro mzdací cíle.

Nezapomeňte porovnat přepěťové mody s použitými zbraněmi.

Brnění

Osmiomancy rukavice exotické rukavice

Udělí další Coldsnap granát nabití a bude Vrácení energie granátu Při zasažení cíle s Coldsnap. Jeden cíl udělí 25% a může být zasaženo až 3 nepřátele, celkem 75% vrácené energie.

Coldsnap granáty jsou nesmírně spuštěni Osmiomancy Gloves, a lze být použit k zmrazení více nepřátel na vyžádání. Za každý cíl zamrzlý bude vráceno 25% poplatku. Když jsou cíle zmrazeny, budou mít kolem sebe stásivní střepy Ledovcová sklizeň. Porážka zmrazených cílů poté zmrazí blízké cíle kvůli Iceflare šrouby. Cíle zamrzlé z granátů Coldsnap vrátí energii granátů.

Přežití tohoto sestavení je z Léčení Rift a využití fragmentů. Šeptání řetězcůPoškození odporuje Když je blízko zamrzlého cíle nebo přátelského krystalu Stasis. Whisper of Rime dá při sběru 10 sekund po dobu 10 sekund Stasis Shards které jsou vytvořeny při zmrazení cíle nebo porážky zamrzlého cíle.

Zbraně budovy jsou čistě preference. Pokud se nakloní těžkých na mrznoucí nepřátele, použití Podmíněná konečnost, Agerův sceptor, nebo Riptide s Chill Clip jsou všechny dobré možnosti. Kterékoli zbraně jsou vybrány, nezapomeňte se shodovat Nárůst a Nakladač Mods s jejich prvkem. Použitím Penumbral Blast vůle Znovu načíst uložené zbraně a další vrácení energie granátu přes Indukce dopadu.

 1. Využít Coldsnap granát Zmrazení cílů, vrácení peněz 25% jeho energie pro každý cílový zásah a vytvořit Stasis Shards z Ledovcová sklizeň
 2. Porazit zmrazené cíle a vytvořit Stasis Shards a zmrazení poblíž cílů s Iceflare šrouby
 3. Sbírat Stasis Shards pro potlačení z Whisper of Rime
 4. Melee cíle na Znovu načíst Vaše uložené zbraně

Nejlepší staví stasis Destiny 2 Warlock pro PVE a PVP

Jste Warlock Main a chcete svou hru posunout na další úroveň? Jedná se o nejlepší stavění Warlock Stazis v Destiny 2, včetně sestav pro koncové hry a sólové hráče. A mimochodem, jak se staví jakákoli Velká Warlock, provede vás na každém kroku, včetně základní exotiky, modů a dalších.

Nejvyšší staví se staví Warlock

Osmiomancy Gloves Warlock Destiny

Nejlepší staví Warlock Stasis pro PVE

Osmiomancy Gloves Warlock Destiny

Stasis Engineer

Vyniká v: Obsah velmistra

Cíl stavby: Pomalujte a zmrazte velké skupiny nepřátel pomocí nespočetných bezútěšných věží.

Povinné vybavení: Osmiomancy Gloves jsou exotické, které použijeme pro tuto sestavu.

Čaroděj Zbraně Královna čarodějnice Ztracené odvětví Sezóna 16

Nejsou vyžadovány žádné zbraně, ale některé mohou exponenciálně zvýšit účinnost tohoto sestavení. Můžete spustit primární zbraň s demolicionistou nebo s hlavolamem. Wellspring jako druhá pohoda může ještě více pomoci.

 • Aspekty: Iceflare šrouby a bezútěšník, který vám umožňuje zpomalit a zmrazit maximální počet nepřátel.
 • Fragmenty: Šepot lomu, durance, trápení a řetězy. Pokud se rozhodnete spustit hlavolamennou zbraň, budete chtít šeptat refrakce, durance, řetězy a střepy.
 • Schopnosti: Grenade Coldsnap je zde nezbytný, protože vám poskytne dvě poplatky za granáty prostřednictvím rukavic osmiomancy.
 • Statistiky: Disciplína je zdaleka nejdůležitější statistikou, aby umožnila maximální možné množství věží.
 • Mods:
  • Helma: harmonický sifon
  • Arms: 2x Grenade Kickstart, posílení detonace
  • Hrudník: nabitý
  • Nohy: inervace x2
  • Položka třídy: Bomber

  Hraní smyčka

  Primární smyčkou této sestavy je jen hodit věže na pole, kdykoli je dostanete. Šeptání mučení a maxe disciplíny vás doufejme, že vás bez problému přinese k dalšímu poplatku za granáty. Zde však také vstupují dva typy zbraní uvedených.

  Přidání demolicionisty /wellspringové zbraně zde je samovysvětlitelné: Získání zabití s ​​ní regeneruje váš granát rychleji.

  Pro srovnání, nastavení se zbraní základního kamene je o něco komplikovanější, ale těží vám trochu víc. Jakmile spustíte základní kámen a vytvoříte krystal stásis, jednoduše jej zničte, abyste získali zvýšenou regeneraci granátů po dobu pěti sekund (prostřednictvím šepotu střepů).

  Tato sestava byla monstrum v pramenech GrandMaster od vydání bezútěšného pozorovatele, ale rukavice Osmiomancy a zbraně náhrobního kamene ji zvýšily na jinou úroveň. Zmrazení tolika nepřátel nejen usnadňuje zabíjení, ale také je brání tomu, aby vám a vašemu fireteam jakýmkoli způsobem ublížili.

  AGER

  Frostmaker

  Vyniká v: Sólový obsah

  Cíl sestavení: Cílem je zpomalit a zmrazit vše v dohledu, dává vám spoustu super energie a nakonec poškození zbraně.

  Povinné vybavení: Chcete -li tuto sestavení využít k maximálnímu potenciálu, budete chtít vybavit zbraň Stazis Power, jako je Reedova lítost nebo studené pohodlí.

  – Událost: Dawning

  PVE Zkoušky s Osirisem

  To se spáruje výjimečně dobře s podtřídou Stasis a pláštěm bitevní harmonie .

  Plášť bitevní harmonie

  Čaroděj Hruď Za světlem Ztracené odvětví Sezóna 13

  Chcete-li tuto sestavení využít k maximálnímu potenciálu, budete chtít vybavit stasickou energetickou zbraň, jako je Reedova lítost nebo Palmyra-B.

  • Aspekty: Iceflare Bolts je zde výhodné, protože to způsobí, že se všechny vaše mrazivé efekty šíří. Je také nutná ledová sklizeň, protože nám umožní získat energii schopností i overshield.
  • Fragmenty: Šeptání dluhopisů, trhlin, rime a vedení. Ty poskytují četné buffy, včetně více super energie a poškození rozbití.
  • Schopnosti a statistiky: Zatímco nejsou vyžadovány žádné konkrétní schopnosti, disciplína, odolnost a zotavení jsou všechny dobré statistiky, do kterých se mají specifikovat.
  • Mods:
   • Helma: Harmonic Siphon, Special Ammo Finder
   • Zbraně: STAT, OGELÁVÁNÍ A ODDĚLENÍ MODS
   • Hrudník: nabitý
   • Nohy: Stohy na hromádek, inervace
   • Položka třídy: Speciální finišer, zmocněný finišer

   Hraní smyčka

   Zde zde není konkrétní hraní smyčky; Stačí použít Agerovu žezlo a vaše schopnosti zamrznout a zabíjet co nejvíce nepřátel. Whisper of Bonds a plášť bitevní harmonie vám poskytne super energii z uvedených zabití a spadnutí koule energie vám umožní používat speciální finišer podle potřeby.

   Jakmile dosáhnete plné super energie, máte tři možnosti, které jsou všechny velmi silné. Prvním je použití vašeho Super k zabití velké skupiny reklam (nebo dokonce poškodit šéfa!). Za předpokladu, že máte nadbytek Agerovy munice, druhou možností je použít režim střelby z Agerova katalyzátoru žezlo, díky čemuž zbraň zamrzne a způsobí více poškození. Třetí a poslední možností není používat ani a místo toho využít výhody druhého pláště Battle Harmony, což vám dává další poškození stasis po zabití stásis zbraně (pokud si udržujete plnou super energii).

   Na rozdíl od jiných sestav je Frostmaker nesmírně silný, zatímco nemá super specifickou herní smyčku, což znamená, že může být efektivní kdekoli.

   Crucible Futes

   Warlock Stasis PVP Build

   Vzhledem ke své konkurenční povaze jsou statistiky výrazně kritičtější v kelímku než v PVE. U Warlocks je vysoké zotavení nutností, protože je vázáno na vaše rychlosti zdraví a regenerace roztržení. Navíc kvůli povaze zaměřené na schopnost Destiny je také nenahraditelná. A konečně, i když je to důležitější na Titanu, může být také užitečná odolnost střední vysoké úrovně. Některé věci (například zabíjení dvou výstřelů s trnem) závisí na statistiku odolnosti nepřítele, takže mít kolem 6 nebo 7 je vždy užitečné.

   Obecně lze říci, že nejúčinnější mody PvP přicházejí ve formě stat, neochvějných, cílení a obratností modů. Všechny tyto poskytují pasivní buffy, kteří jsou dostatečně silní, aby si všimli v okamžiku, kdy se to daří.

   Podtřídy

   Zatímco obvykle existuje meta Podtřída Warlock nebo obecné nastavení pro běh pro kelímek, každý prvek má jedinečné silné a slabé stránky.

   Shadebinder

   Shadebinder Warlock Stasis

   Shadebinder se primárně používá k protiplnění vašich nepřátel zpomalením nebo zmrazením.

   Všechny tři granáty mají nějakou schopnost zpomalení nebo mrazu a šrouby Iceflare a aspekty Frostpulse mohou poskytnout více příležitostí. Fragmenty jsou zde jednoduché; nejjednodušší buffy své schopnosti nebo vám dávají zvýšení statistik. Whisper of Hedrons a Whisper of Chains jsou některé z nejoblíbenějších tipů, ale můžete se snadno zabudovat do jedinečných, jako je Whisper of Rime také.

   S přidáním světla 3.0 podtřídy, Stasis mírně vypadla z meta. Je to však stále silný a někdy je komunita nespravedlivě ignorována.

   Klady:

   • Excels v boji z blízkých čtvrtí
   • Různé schopnosti vypnutí a ovládání oblasti
   • Úžasný souboj Super
   • Výjimečné fragmenty a debuffy (zmrazení/pomalé)

   Nevýhody:

   • Extrémní nedostatek pohybu
   • Méně granát, melee a super schopnosti volby
   • Průměrné možnosti granátů na základně
   • Malé nebo žádné vnitřní buffy (ve srovnání s pobouřením, obnovou atd.)

   Nejlepší PvP Warlock Exotics

   Obecná exotika

   Čaroděj Zbraně Free-to-Play Exotické engramy Série 2

   Čaroděj Nohy Free-to-Play Exotické engramy Sezóna 1

   Kvůli jejich snadnému použití a aktivaci 24/7 jsou neutrální exotika nejběžnější pro obecné PVP. Ophidiánský aspekt byl vždy výběrem S. Transversivní kroky vynikají z podobného důvodu a poskytují rychlejší a plynulejší pohyb (plus schopnost získat zdarma načtení).

   Exotika zaměřená na stasis

   Čaroděj Zbraně Královna čarodějnice Ztracené odvětví Sezóna 16

   Pokud jde o exotiku specifické pro podtřídu, do které můžete zabudovat, Osmiomancy Gloves jsou jedním z výstojů. Grenády Coldsnap jsou již velmi silné a zvýšená cestovní vzdálenost a příplatek způsobují bezkonkurenční možnost vypnutí.

   Nejlepší staví stasis Destiny 2 Warlock pro PVP a PVE

   Nejlepší stavění osudu 2 Warlock Statis pro PvP a PV.

   Nejlepší staví o Destiny 2 Warlock Stasis pro PVP a PVE: A Shadebinder Warlock vrhá svou melee

   Publikováno: 1. února 2023

   Jaké jsou Nejlepší osud 2 Warlock Stasis sestavy? Když Bungie poprvé představila stázi s rozšířením Beyond Light, představila silnou novou řadu podtříd, která využívala sílu chladu a ledu, aby nám pomohla zachytit, zpomalit a porazit naše nepřátele. Stazis nám také poskytla způsoby, jak přizpůsobit stavby novými způsoby, pomocí systému aspektů a fragmentů.

   Ať už chcete ovládnout PVP nebo chcete porazit své nepřátele v nejobtížnějším obsahu PVE, existuje tam stavět stasis S-Tier Destiny 2 Warlock, která vám pomůže dosáhnout maximálního potenciálu v populární hře FPS FPS. Systém aspektů a fragmentů, který Stasis představil, byl tak silný, od té doby byl aplikován na budovy ARC, sestavy solárních a prázdných sestav a pravděpodobně také uvidí aplikaci v nadcházejícím debutování podtřídy Destiny 2 Střída na Destiny 2 Lightfall Datum vydání za pouhých několik týdnů v jedné z nejlepších dostupných počítačových her zdarma. Spolu s těmito sestaveními stavy Warlock Destiny 2 máme také vysvětlení, jak odemknout aspekty a fragmenty Stazi na dně této příručky.

   Nejlepší stavění staví Warlock Statis pro PVP a PVE: Shadebinder Warlock používá svůj super ve vzduchu

   Nejlepší Warlock PVE PVE STASIS Build: Supercharged Shadebinder Turret

   Tato budova věže je silná pro mnoho aktivit, včetně všeho od Grandmaster Destiny 2 Nightfall Weapon Grinds a sólového nájezdu, včetně Destiny 2 Spire of the Watcher Dungeon. Zakryli jsme verzi této sestavy v našem průvodci po nejlepších sestavách destiny 2 Warlock, i když jsme ji mírně upravili. Synergie Stazisových střepů působících jako elementární studny znamená, že byste měli mít vždy energii schopností. Cílem této sestavy je použít silné věže k zamrznutí a rozbití vašich nepřátel a odstřelit ty kolem nich s poškozením oblasti účinku.

   Třída: Shadebinder – zimní hněv

   Zimní hněv: Vyvoláte zaměstnance Stasis.

   • Hlavní: Vyhazujte Stasis Shards, které zmrazí cíle.
   • Sekundární: Vrhněte rázovou vlnu, která rozbije zmrazené cíle.

   Základní statistiky: Odolnost úrovně 10, pokud je to možné, disciplína úrovně 10

   Masterwork Armor pro maximalizaci statistik a pomocí modů z brnění je ještě více zvýšit.

   Třídní schopnosti

   Léčení Rift: Dobře neustále uzdravuje všechny uvnitř.
   Prasknutí klouzání: Poskytuje více jedinečné hybnosti než ostatní možnosti.
   Coldsnap granát: Grenade zamrzne na dopad a pošle hledače k ​​jiným cílům.
   Penumbral Blast: Blast Stazis vpřed, aby zmrazil vaše cíle.

   Aspekty

   Glacial Harvest: Cíle mrazu vytvářejí kolem cíle Stasis kolem cíle.
   Bezútěšný pozorovatel: Stisknutím a podržením tlačítka granátu změňte granát na stasickou věžičku, která střílí zpomalení projektilů na nedalekých cílech.

   Fragmenty

   Whisper of Torment: Získejte energii granátů pokaždé, když budete poškodit cíle.
   Whisper of Durance: Zpomaluje vaše schopnosti trvat déle. Pro schopnosti, které přetrvávají, se také zvyšuje jejich trvání. (+10 síla)
   Whisper of Shards: Rozbíjení krystalu Stasis dočasně zvyšuje rychlost dobíjení granátu. (+10 odolnost).
   Šeptání vedení: Nedaleký Stasis Shards Track na vaši pozici.

   Exotické brnění

   Osmiomancy Gloves: Grenády Coldsnap mají lepší sledování a granátovou schopnost při bití a zmrazení nepřítele.

   Brnění

   Harmonický sifon: Rychlá zbraň konečné údery s poškozením odpovídající vašemu podtřídku Vytvořte koule síly.
   Grenade Kickstart: Když je energie granátu plně vynaložena, získejte energii granátů.
   Už lépe: Zdraví začíná regenerovat ihned po zvednutí koule energie.
   Rozdělení: Snižuje schopnost cooldownů při používání schopností třídy v blízkosti cílů.
   Trvale: Při využívání schopností třídy se snížená schopnost cooldownu.
   Elementární střepy: Stasis střepy se počítají jako elementární studny pro vás.
   Dobře obnova: Vyzvednutí stásis Elemental Well vám poskytuje další energii pro schopnost, která má nejnižší energii. Více kopií tohoto mod zvyšuje jeho účinek.

   Zbraně

   Zbraň obsahující rys základního kamene: Precision Final Fouws vyvolává stasis krystal v místě oběti.

   Nejlepší staví staví o Destiny 2 Warlock pro PVP a PVE: Shadebinder Warlock vrhá svůj super

   Nejlepší Warlock PvP Stasis Build: Naplovaný Coldsnap Contender

   V některých ohledech je tato sestava podobná výše uvedené sestavě zaměřené na Osiomancy. Protože však Elemental Wells nefungují v PVP, tento se zaměřuje na mírně odlišný přístup a používá nabitý světelnými mody pro dominantní výkon v PVP aktivitách. Zde je způsob, jak se tato nabitá stavět Coldsnap rozpadá.

   Třída: Shadebinder – zimní hněv

   Zimní hněv: Vyvoláte zaměstnance Stasis.

   • Hlavní: Vyhazujte Stasis Shards, které zmrazí cíle.
   • Sekundární: Vrhněte rázovou vlnu, která rozbije zmrazené cíle.

   Základní statistiky: Odolnost úrovně 10, pokud je to možné, disciplína úrovně 10

   Masterwork Armor pro maximalizaci statistik a pomocí modů z brnění je ještě více zvýšit.

   Třídní schopnosti

   Léčení Rift: Dobře neustále uzdravuje všechny uvnitř.
   Prasknutí klouzání: Poskytuje více jedinečné hybnosti než ostatní možnosti.
   Coldsnap granát: Grenade zamrzne na dopad a pošle hledače k ​​jiným cílům.
   Penumbral Blast: Blast Stazis vpřed, aby zmrazil vaše cíle.

   Aspekty

   Iceflare šrouby: Rozbíjení zmrazeného cíle vyvolává hledače, kteří sledují a zmrazí další blízké cíle.
   Bezútěšný pozorovatel: Stisknutím a podržením tlačítka granátu změňte granát na stasickou věžičku, která střílí zpomalení projektilů na nedalekých cílech.

   Fragmenty

   Šeptání trhlin: Zvyšuje poškození a velikost stáze, když zničí stásis krystal nebo porazíte zmrazený cíl.
   Šeptání lomu: Porážka zpomalená nebo zmrazená cíle uděluje energii schopností třídy.
   Šeptání řetězců: Když je blízko zamrzlých cílů nebo přátelského krystalu Stasis, méně poškodí.
   Whisper of Durance: Pomalu od schopností vydrží déle a pro schopnosti, které přetrvávají, se také zvyšuje doba trvání. (+10 síla)

   Exotické brnění

   Osmiomancy Gloves: Grant Coldsnap granáty lepší sledování a schopnost granátu granátu při bití a zmrazení nepřítele.

   Brnění

   Harmonický sifon: Rychlá zbraň konečné údery s poškozením odpovídající vašemu podtřídku Vytvořte koule síly.
   Bombardér: Snižuje cooldownu granátu při využívání schopnosti třídy.
   Palebná síla: Když je nabitý světlem, znovu získejte část energie granátu při používání granátu.

   Rychlý poplatek, rychlý poplatek, Trvalý poplatek nebo přesný poplatek: Tato volba závisí na vaší preferované volbě zbraně pro PvP. Informace naleznete v našem průvodci nejlepšími meta zbraněmi o Destiny 2 pro PvP.

   • Granty s rychlým nábojem obviněné ze světla rychlým porážkou více nepřátel s fúzními puškami nebo brokovnicemi a také zvyšuje připravenou rychlost pro fúzní pušky, brokovnice, samopalky a meče.
   • Granty Swift Charge Grants pověřené světlem za rychlé porážky bojovníků pulzními puškami, bočními zbraněmi nebo samopal, plus porážení bojovníků s pulzní puškou granty šanci upustit speciální munici pro vaše spojence pro vaše spojence.
   • Granty na trvalé náboje obviněné ze světla rychlým porážkou bojovníků s automobilovými puškami, stopami nebo kulomety.
   • Přesné granty na náboje pověřené světlem tím, že porazily bojovníky s přesným zabitím z luků, ručních děl a skautských pušek (síla -10).

   STACKY NA STACKY: Získejte další hromadu nabití světla za každý zásobník, který získáte. (-10 zotavení)

   Zbraně

   Zbraň obsahující rys základního kamene: Precision Final Fouws vyvolává stasis krystal v místě oběti.

   Kromě toho si vyberte silnou zbraň, která odpovídá typu zbraně, která vám poskytne obvinění ze světla.

   Nejlepší staví staví o Destiny 2 Warlock pro PVP a PVE: Shadebinder Warlock Mid-Cast

   Jak odemknout aspekty a fragmenty stáze

   A konečně, pokud chcete vytvořit nejlepší stavění stavebních stainů Destiny 2 Warlock, je nezbytné porozumět postupu k odemknutí aspektů a fragmentů stáze a fragmentů. V současné době se cesta k odemknutí aspektů a fragmentů odemkne stasis.

   Chcete -li odemknout podtřídu Stasis, musíte vlastnit expanzi hry Beyond Light a dokončit kampaň. Poté budete mluvit s EXO Stranger na Evropě, který vám dává linii Born in Darkness Quest Line. Dokončete různé kroky této řádek úkolu a vraťte se k ní a vyzvedněte si další cíle, které vám umožní získat fragmenty. Hra omezuje hráče na dva týdně, i když se to může změnit se zavedením Lightfall.

   Nejlepší staví Stasis Destiny 2 Warlock pro PVP a PVE: Vex Nepřátele, kteří byli zmrazeni Warlock Stasis Super schopností

   A s tím máme rozdělení našich nejlepších stavích Warlock Stains Destiny 2 Warlock. Podívejte se na naše průvodce pokrývající nejlepší stavění lovců a také nejlepší stavění Titan Stasis. Budete také chtít vědět, co se dále objeví s naším průvodcem pokrývajícím datum vydání sezóny Destiny 2 Season 20, které se blíží brzy.

   Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.