Datum vydání, přívěsy, hraní a novinky | PCGamesn, Forscoken | Square Enix

Datum propuštěného vydání

Ve společnosti Forscoken hrajete jako Frey Holland, ne-nesmysl New Yorker, který je najednou převezen do tajemné a nebezpečné země zvané Athia. Je to tam, kde se ocitnete připoutáni k mluvčímu náramku jménem Cuff a dozvíte se o strašlivém Tantě, která zpustošila země. Tanta byla kdysi skupinou benevolentních čarodějců, ale nyní se vydala na úkol zničit Athii.

Datum vydání, přívěsy, hraní a novinky

Datum vydání FORSKONE: Detail na tváři Freyho Hollanda, protagonista Isekai Action RPG propuštěné z Square Enix

The Datum propuštěného vydání je konečně tady, a pokud hledáte každý detail nového akčního RPG od Square Enix, máme záda. Ať už se těšíte na pravá kouzla, objevování obrovského otevřeného světa, nebo jen milujete mluvit šperky, zdá se, že Forspoken má trochu všeho.

Forscoken vypráví příběh Freyho, New Yorker, náhle převezen do nepřátelské země a nadané magickými schopnostmi. Tato hra s otevřeným světem vás vidí, jak zvládne Freyho nově objevené magické talenty a také životní prostředí, když se snažíte bránit obyvatele Athie a porazit zlé Tantas.

Datum propuštěného vydání

Datum vydání propuštěného je 24. ledna 2023. To přichází po několika zpožděních, tlačení hry RPG zpět téměř rok z počátečního okna vydání 2022.

Thumbnail YouTube

Forspoken Trailers

Demo oznámení Trailer vydaného minulý rok nastiňuje Freyovo místo na světě a klesá více než několik náznaků, proti čemu budete proti prodloužení. Tantas byly kdysi skupinou benevolentních čarodějců, nyní jsou pekelné, když vás ničí a zbytek Athia.

Thumbnail YouTube

10minutový herní přívěs vydaný společností PlayStation poskytuje snímek toho, co můžeme očekávat na naší cestě přes Athii, od hlavních míst na propuštěné mapě až po dynamická bojová setkání s hrůzostrašnými nepřáteli.

Thumbnail YouTube

A konečně, na oslavu datum propuštěného vydání, PlayStation upustila konečný filmový přívěs, který se zaměřuje na dualitu Freyova života, chytil mezi dvěma světy, když uprchla od členů New York Gang a Athian nepřátele stejně. Je to honosný přívěs, který jistě upouští pozornost kohokoli, kdo dychtí po ruce na hru Action-Adventure.

Forspeken Story

Ve společnosti Forscoken hrajete jako Frey Holland, ne-nesmysl New Yorker, který je najednou převezen do tajemné a nebezpečné země zvané Athia. Je to tam, kde se ocitnete připoutáni k mluvčímu náramku jménem Cuff a dozvíte se o strašlivém Tantě, která zpustošila země. Tanta byla kdysi skupinou benevolentních čarodějců, ale nyní se vydala na úkol zničit Athii.

Když Frey přistane v Athii, zjistí, že většina krajiny je pokryta plísněním, přeměňuje lidi a zvířata na hrůzostrašné příšery. Se svými nově nalezenými magickými schopnostmi a konverzační manžetou musí najít způsob, jak zachránit Athii a najít cestu domů. Více o postavách ve hře se můžete dozvědět o kontrole našeho seznamu pro přepravené a hlasové herce.

Thumbnail YouTube

FORMOVANE HRAPY

Rozsah Freyových magických schopností je určitě působivý a z jeho vzhledu je i nejzákladnější z jejích útoků přesvědčivou kombinací honosného a zničující. Hluboký ponor do Forscokenova magického boje nastiňuje různé typy magií k likvidaci Freyho a také řadu elementárních kouzel, která může upgradovat pomocí many. V tuto chvíli neznáme plnou rozsah magických schopností Frey

Thumbnail YouTube

Svět Athie je obrovský, se spoustou měst, který je třeba objevit, nepřátelská osady pro infiltru a obrovské otevřené prostory pro traverz. Cestování přes takovou rozlohu vypadá jako zábavný a poutavý zážitek díky množství parkourových schopností, které máte k dispozici, představené v komplexním hlubokém ponoru do Magic Parkour, kterou poskytuje společnost Sony.

Nejenže může Freyho zip, Shimmy a stoupat na velké vzdálenosti, ale má také to, co se zdá být magickým snowboardem, užitečné pro překročení neotevřeného terénu. Kombinace všech těchto schopností je klíčem k dosažení vašich cílů v nejrychlejším možném čase, zatímco některá kouzla parkouru vám umožňují doplnit váš výdrž baru, zatímco je na cestách. Tyto pohybové schopnosti se mohou také hodit během boje, což vám umožní rychle vyhnout příchozím útokům a vytvořit prostor mezi sebou a svým nepřítelem.

Je proveden exkluzivní PlayStation?

Forscoken je k dispozici na PC přes Steam a je exkluzivní konzola PlayStation 5 Timed Console. Podle malého tisku ve hře Sony jako nikdy předtím přívěsem, budou to dva roky, než se majitelé Xboxu mohou dostat ruce na RPG, přičemž Forspeken je exkluzivní PS5 na konzolech do 23. ledna 2025.

To je vše, co nyní potřebujete vědět, když jste minuli datum vydání. Pokud jste v kouzlu, ale užijte si více rozmarný čas, datum vydání Bradavic není příliš daleko, které mají potenciál být dvě z nejlepších PC her vydaných letos.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Datum propuštěného vydání

Pozadí fialová mlha

Dekorativní zlaté detaily

NYNÍ DOSTUPNÝ

Galerie

Frey a Tanta Cinta s výhledem na údolí s oranžovým odstínem na obloze

Frey letí vzduchem, aby zaútočil na její okřídlený nepřítel

Demo oznámení přívěsu

Najděte svůj boj

Forscoken následuje po cestě Freyho, mladého New Yorku přepravovaného do krásné a kruté země Athia. Při hledání cesty domů musí Frey využít své nově objevené magické schopnosti k procházení rozlehlé krajiny a bojových monstrózních tvorů.

O propojení

Magic Parkour Magic Combat po zemi Athia zkoumající Athii

Frey se rychle proplétá přes svěží zelenou krajinu se schopností Magic Parkour

Frey využívá schopnost toku procházet rozlehlou atriánskou krajinou

Frey pomocí schopnosti zipu rychle vylézt na obří most

Frey se rychle proplétá přes svěží zelenou krajinu se schopností Magic Parkour

Freyovy jedinečné schopnosti jí umožňují plynule procházet otevřeným světem.
Směrové stěny, trezor napříč kaňony, skok z závratných výšek a propusťte obrovskou krajinou.

Pomocí jejích nově nalezených magických schopností je Frey nejen schopna projít zrádným terénem Athia a prozkoumat její podivné nové okolí. Tento magický parkour se také hodí, když přijde na špičce s množstvím nepřátel číhajících v zkorumpované krajině přestávky.

V tomto přehledu hlubokého ponoru spusťte zemi spuštěni na zemi.

Freyovy jedinečné schopnosti jí umožňují plynule procházet otevřeným světem. Směrové stěny, trezor napříč kaňony, skok z závratných výšek a propusťte obrovskou krajinou.

Obrázek na pozadí Frey

Postavy

Postavy

Alfre “Frey” Holland

Frey Holland byl zvyklý cítit se jako outsider, když vyrůstal v New Yorku, ale poté, co byla záhadně převezena do Athie, je rychle tlačena na své limity. Když je záhadně převezena do fantastické země Athia, objevuje schopnost vrhat mocná kouzla a pomocí magie procházet rozlehlou krajinou. Se svým magickým, vnímajícím náramkem „Cuff“ se vydala na cestu, aby našla cestu domů. Freyova cesta touto podivnou a zrádnou zemí ji vezme hluboko do srdce korupce, kde musí bojovat s monstrózními stvořeními, konfrontovat mocné tanty a odhalit tajemství, která z nich probudí něco mnohem víc zevnitř.

Všechno, co víme o Forscokenu, Square Enix’s Next Big Action-RPG

Zde je to, co jsme se dozvěděli o otevřeném světě, který přichází v roce 2023.

FORSPONED - Frey vrhá kouzlo a kolem ní se skály

(Image Credit: Luminous Productions)

Před vydáním Forscoken, nový RPG z Square Enix nemáme mnohem víc čekání. Je to mezinárodní úsilí od Luminous Productions, nového týmu Square Enix veteránů Final Fantasy, kteří kombinovali svůj talent, aby si uvědomili snu s dlouhým zapalováním: Wizards With Parkour Magic.

Zatímco informace se pomalu objevily, když se blížíme k propuštění Forscokenu-bez ohledu na několik zpoždění-můžete mít několik otázek, než budete připraveni na magické dvojité skoky napříč fantazijním světem Athia. Co je tu vědět o protagonistovi Frey Holland? Jaké kouzla jsou v jejím okouzleném arzenálu? Jak ohromující jsou vtipy hry?

Jsme tu, abychom pomohli. Zde je vše, co víme o přepravě.

Co je datum vydání Forscokenu?

Forscoken vyjde 24. ledna 2023, Jak bylo oznámeno s druhým zpožděním hry. Dřívější zpoždění přesunulo hru z původního okna vydání v květnu 2022, tlačené zpět do teoretického okna z října 2022.

Podle nejnovějšího prohlášení o zpoždění bylo datum vydání Forspukenu znovu posunuto zpět z „strategických důvodů.„Není jasné co přesně To znamená, ale vydané prohlášení na Twitteru popsalo vývoj hry jako téměř hotový a řekl: „Všechny herní prvky jsou nyní kompletní a vývoj je ve své konečné fázi leštění.”

Zde je nejnovější přehlídka pro předávání hry

V tomto přehledu hry od prosince 2022 dostáváme nějaké (mírně spojování) nastavení příběhů pro Frey’s Quest v Athii. Potom sledujeme boj šéfa, abychom viděli, jak Freyho průchod a nalezené kouzlo vypadá v boji Wizard Duel. Zajímavé je, že se zdá, že během úkolů vyděláváte výkonnostní stupeň se skóre získanými z akcí, jako jsou uhýbání útoků, a vyšší známky vypadají, že budou působit jako zkušenost a multiplikátory míry poklesu položek.

Odtud vidíme zvýraznění navijáku zkorumpovaných tvorů, do kterého se Frey narazí při zkoumání Athia’s Open World. Pokud se mě zeptáte, nejnebezpečnější věc tam zůstává nutkavý bojový kapuka hry. Nakonec vidíme, jak Frey putuje kolem vykouzlé newyorské mysli, díky čarodějnici, která byla pravděpodobně pěkná v poloze.

Jaké další proveditelné přívěsy jsou tam?

Tento hluboký ponor: Přívěs Magic Parkour nám dává zblízka pohled na to, co má Frey k dispozici, a jak se mohou spojit, aby ji nechali skočit a bruslit kolem této neznámé země. Máme úplné zhroucení schopností uvedených v našem „Jak se bude přenést?„Sekce tohoto článku. Další představenou funkcí jsou výzvy Spellcraft, které umožňují Freymu upgradovat dovednosti, aby se schopnosti rozšiřovaly s rozšířením, jako jsou kratší cooldowns nebo nižší konzumace výdrže.

Tento 10minutový přehled hry od srpna 2022 dává docela plný pocit, jak se bude standardní tok hry cítit ve společnosti Forskon. V přívěsu Frey zvedne postranní dotaz, aby chytil nějaké řemeslné materiály pro řemeslníka ve městě Cipal, a pak je venku do poušť, aby vrhl pěst magie. Na displeji je rozmanitost různých bojových kouzel a možností Traversal Magic Parkour, které může Frey nasadit – a vypadá to, že je podstatná. V některých jejích zobrazených potyčkách se Frey přepíná mezi magickými šrouby, bičemi s energetickými úponky a finišery z převratu s vykouzlým nožem.

Mimochodem, je třeba poznamenat další kontext pro tento herní přívěs. Frey je klidnější, než byste mohli očekávat, zejména pokud jste zachytili reakce na jiné, kratší proveden přívěs vydaný na Twitteru začátkem srpna. Zde, Freyův blízký terminál „Jo, to se právě stalo“ pocítila se-zdánlivě každému, kdo to sledoval-jako všechny nejvíce nevolnější psací tropy, které přicházejí na mysl, když je něco popsáno jako „Whedonesque.„Není divu, že Square Enix otočil Freyův Zinger vytáčení trochu zpět pro další pokles videa, ale nechalo se strach z toho, jak se hra ve hře přistane při přistání na propuštění.

V debutovém přívěsu Forspukenu od března 2021 jsme představili protagonistu Freyho Hollanda Ellou Balinska, Freyova hlasová a pohybová umělec. Počínaje filmem čerstvě Sekai’d Freyho reagující s pochopitelnou úzkostí, aby se najednou musel potýkat s věcmi, jako jsou draci a velké, strašidelné monstra vlčích, přívěs pak ukazuje náš první pohled na propuštěné magické parkour jako Frey Zips napříč Badlands a lesy.

Tento příběh Intro Trailer z PlayStation Showcase 2021 nemá a tón informací o příběhu, pokud jsme upřímní. Dostaneme pohled na Freyův život, než narazíme do fantazijního světa (většinou charakterizované chtít jiným) a jsme představeni Freyově společenské manžetě, vnímající náramku s anglickým přízvukem. Poté, přes klipy bojové hry, zaslechneme, protože Frey je zjevně zařazen do politické atentátu? Jsem si jist, že to bude vyvinuto více.

Kdo je hlavní postavou ve formokenu?

Hrdina Forscoken je Frey Holland, hraný herec Ellou Balinska. V přívěsu pro odhalení Balinska říká, že je „mladá žena v krásném, ale ohrožujícím světě.„Balinska také řekla, že Frey je postava, se kterou„ okamžitě spojila “, a ve společnosti Forspeken provádí jak zachycení pohybu, tak i hlasové práce.

Tento ohrožující svět je dvojnásobně, protože Frey je vlastně „odvážný, ale pouliční inteligentní mladá žena“, která je nečekaně přepravována z New Yorku do noční můry Fantasy World of Athia. Naštěstí její průchod do tohoto světa je doprovázen objevem magických schopností, které bude potřebovat, když bojuje k „zkrouceným všemocným matriarchům“ známým jako Tantas, kteří ovládají Athii. Zní to, jako by potřebovala zbavit se jich.

První věc, kterou jsme viděli v debutu Forsoken Trailer, byly Freyovy tenisky, které vypadaly špatně padnoucí ve fantasy hře. No: Teď víte, proč má na sobě tenisky! To má závan příběhu „isekai“, populární žánr v Japonsku, kde jsou postavy přepravovány do světa fantazie. Víš, jako vesmírný džem.

Tento kousek textu z oficiálního webu shrnuje toto nastavení:

Ve světě není její vlastní

Kde bude testováno odhodlání

Pravdy budou zpochybněny

A oddanosti budou pochybovány

A co ostatní postavy?

Cuff je vaším hlavním společníkem v předstihu a jak napovídá jeho jméno, je to manžeta. Doslova. Je to „magický, vnímavý náramek nejistého původu“, který mluví v arch anglickém přízvuku, protože vtipní společníci videoher jsou zvyklí dělat. Hrál ho Jonathan Cake.

Také jsme se dozvěděli o Tanta Sila, kterou hraje Janina Gavankar. Je to velký baddy mezi tanty, skupina „zkroucených“ matriarchů, na které se zaměřujete na přehled.

Byly také odhaleny další dvě klíčové postavy: Johedy hraje Keala Settle a je „tvrdým archivářem, který poskytuje Freymu vedení“, zatímco Auden (Monica Barbaro) je mladá žena v Athii. Stávají se nejlepšími.

Jak bude hrát forscoken?

Nejnovější přívěs Forspoken vydaný v září poskytuje dobrý přehled o tom, jak bude hrát fantasy RPG, a poté jsme v prosinci dostali virtuální náhled pro přenos, který nám dal ještě více. Poslední hluboký ponor: Magic Parkour Video nám také ukázal hloubkový pohled na Freyovy schopnosti.

 • Square Enix se zde chystá na vysokou věrnovou cutscenes a prostředí, podobně jako jeho hry Final Fantasy
 • Frey se pohybuje rychle
 • Frey může běžet/vylézt na útesy a udělat několik dvoulůžkových pohybů, aby získal prasknutí rychlosti. Mysli magicky pomoci parkouru. Platforming je klíčovou součástí průchodu hry, stejně jako Spider-Man Style Swinging
 • Frey má obrovský arzenál magických schopností parkouru: tok tok poskytuje její vysoké rychlosti a je základní pohyb. Schopnost spěchu tlačí Freyho ještě rychleji a obnovuje výdrž. Frey může použít Shimmy dovednost k provedení také masivních skoků z podlahy. Float zajišťuje, že vaše pády jsou bezpečnější a dovednost klouzání vám umožní surfovat na vodě. Můžete použít zip k vyhýbání se nepřátelům a vrhnutí se přes hory. Soar and Scale vám umožní vylézt na smilabé vertikální výšky. Všechny tyto schopnosti lze kombinovat pro průchod nebo bojové použití.
 • Nepřátelé uvedení v přívěsu: Impozantní golem, impozantní bedít zombie a některé kočky divokého hledání sabretooth
 • Preyovy magické síly zahrnují vytvoření štítku světla a výroba vinné révy exploduje ze země. Může také vystřelit vysokorychlostní magické projektily na nepřátele.
 • Zdá se, že kouzla pocházejí z různých škol, které lze zaměnit mezi podobné postoje.
 • Spellcasting je mobilní – Frey vystřelí z jejích kouzel v pohybu, není zakořeněna jako mnoho jiných.
 • Otevřený svět se zdá být kombinací středověké fantasy architektury, Cliffy a Craggy Wildlands a Open Green Pastures
 • Frey je doprovázen poměrně netradičním společníkem v „Cuff“. Je to doslova zlatý vnímavý náramek připevněný k Freyově paži

Na základě toho, co bylo dosud ukázáno, mi Forscoken připomíná hry Open World, jako jsou Insomniac’s Spider-Man a Sucker Punch’s Infamous, kde používání vašich pohybových schopností projít otevřeným světem je stejně velká část hry jako boj.

Kdo pracuje na přepravě?

Je to hra Světelná produkce, ale studio najalo nějaký vysoce profilový talent, aby napsal scénář. Mezi tyto spisovatele patří spisovatel Star Wars (a Ye Olde Editor PC Gamer) Gary Whitta, veterán Naughty Dog Amy Hennig, stejně jako Allison Rymer a Todd Stashwick. Square Enix přinesl velké zbraně, takže očekávejte dobrodružství řízené vyprávěním.

Potvrzuje se také, že skladatel God of War (2018) Bear McCreary bude manipulovat s skóre Forscokenu.

Zde jsou požadavky na propuštěné systémy

Jak je uvedeno na stránce Porscoken’s Steam, systém her Reqs je trochu nekonvenční – zejména když minimální specifikace teoreticky pouze čisté 30 snímků za sekundu při 720p.

Minimální systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit (po listopadu 2019 aktualizace) nebo Windows 11 64-bit
 • PROCESOR: AMD Ryzen 5 1600 (3.7GHz nebo Better) / Intel® Core i7-3770 (3.7GHz nebo lepší)
 • Paměť: 16 GB RAM
 • GPU: AMD Radeon RX 5500 XT 8GB / NVIDIA Geforce GTX 1060 6 GB VRAM
 • Úložný prostor: 150 GB dostupné místo
 • Další poznámky: 720p 30fps

Mezitím dojde k podstatnému hardwarovému skoku, pokud hledáte 30fps za sekundu s doporučeným zážitkem při 1440p.

Doporučené systémové požadavky

 • OS: Windows 10 64-bit (po listopadu 2019 aktualizace) nebo Windows 11 64-bit
 • PROCESOR: AMD RYZEN5 3600 (3.7 GHz nebo lepší) / Intel® Core i7-8700K (3.7GHz nebo lepší)
 • Paměť: 24 GB RAM
 • GPU: AMD Radeon RX 6700 XT 12GB / NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB VRAM
 • Úložný prostor: 150 GB dostupné místo
 • Další poznámky: 1440p 30fps

Vážně, podívejte se na tohoto podivného medvěda

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.