Datum vydání Syns of the Forest PS5, PS4 a Xbox: Přichází na konzoly? Gamerevolution, je synové lesa na PlayStation 4?

Synové lesa se ukázali jako hit mezi hráči, přičemž mnozí nyní dychtivě čekají na jeho další aktualizaci. Pro více průvodců se podívejte na to, jak vyrobit šípy a luk ve hře a naše tipy, jak získat nejlepší nastavení na PC.

?

A Datum vydání Syns of the Forest PS5, PS4 a Xbox byly spekulovány fanoušky od té doby, co byl vydán na PC. . .

?

Synové lesa nemají oficiální datum vydání konzoly, i když můžeme spekulovat o tom, kdy může být vydán na platformách na základě uvedení předchůdců. . To by to mohlo znamenat Synové lesa se uvolní na PS5, PS4 a Xbox mezi srpnem – říjnem 2023. Endnight Games uvedly, že i když se „v současné době zaměřuje na poskytování nejlepších možných zkušeností PC hráčům“, rádi by viděli syny lesa „přijít do konzole v budoucnu“ v rozhovoru s Gamingbolt. Vývojář nespecifikoval, na kterých konzolách doufá, že uvidí hru, ale vzhledem k historii série na konzolech PlayStation se očekává port PS5 nebo PS4. Bohužel, port Xbox je spíše nejistotou.

. Pro více průvodců se podívejte na to, jak vyrobit šípy a luk ve hře a naše tipy, jak získat nejlepší nastavení na PC.

. . Od té doby se přísahám.

Jsou synové lesa na PlayStation 4?

.

. .

Budou synové lesa na PlayStation 4?

. Ačkoli v dnešní době vzácný událost, následná přežití hororového názvu z Endnight Games byl zpočátku exkluzivní Windows podobně jako jeho předchůdce, les.

Existuje však šance, že by mohl přijít na PS4 v blízké budoucnosti na základě předchozí strategie vydání předchozí splátky. Přestože byl Forest exkluzivní PC pro prvních několik měsíců svého vydání, byl nakonec spuštěn pro předchozí konzoli Gen Sony v listopadu 2018. S ohledem na to bychom mohli vidět stejný akční plán od vývojářů jako způsob, jak měřit zájem o jejich produkt.

. . Dobrou zprávou je, že synové lesa nejsou exkluzivní PlayStation, takže vždy existuje naděje, že to nakonec bude na Xboxu přehrát.