Datum vydání xdefiant, beta, přívěsy, mapy a režimy | PCGamesn, XDEFIANT DATUM DATUM AKTUALIZACE POTVRZENÍ ZDROJE Z ODDĚLENÍ SE LET SULLS, DEVS Vysvětlete situaci

Datum vydání xdefiant

Na Twitteru se XDEFIANT producent Mark Rubin sdílel, že zatímco hra je v konečné fázi odeslání, stále existují některé chyby a problémy, které tým Dev zjistil, že si myslí, že jsou dostatečně důležité napravit před spuštěním.

Datum vydání xdefiatu, beta, přívěsy, mapy a režimy

Všechno, co potřebujete vědět o datu vydání XDEFIANT, stejně jako o všech mapách, režimech a všech frakcích v nadcházejícím střelci Ubisoft Free-to-Play.

Publikováno: 18. září 2023

Jaké je datum vydání XDEFIANT? Pokud jste velkým fanouškem všech věcí Ubisoft, zejména her Tom Clancy, můžete získat kop z jeho nového bezplatného střelce arény na hraní zdarma. Jeho pět vs. Pět zápasů slibuje rychle se rozvíjející herní hraní s postavami Ubisoft s jedinečnými schopnostmi obrátit příliv bitvy.

Jak tedy funguje xdefiant? Je to hra FPS podobná Call of Duty and Overwatch, ale jeho seznam zahrnuje charakterové frakce založené na některých zpětných katalogu Ubisoftu, každá s vlastní sadou schopností jim pomáhat v bitvě. Ubisoft v posledních letech investoval čas do několika bezplatných počítačových her, takže pokud se chcete ponořit, je zde vše, co potřebujete vědět o datu vydání XDEFIANT, stejně jako o všech přívěsech, mapových a režimových informacích, a podrobnosti o všech frakcích.

Thumbnail YouTube

Xdefiant datum vydání Spekulace

Datum vydání XDEFIANT bude v létě 2023 – očekáváme, že to bude někdy kolem srpna. Zprávy o hrubém datu a prvním plánu preseason přišly z proudu Ubisoft Forward 2023.

11. září 2023 zveřejnil Mark Rubin Ubisoft prohlášení online o tom, proč společnost ještě neposkytla datum vydání, s citováním neúspěšného podání jako jeden z důvodů. XDefiant bude střílečkou zdarma s dalším poklesem sezónního obsahu během jeho životnosti, s novými frakcemi, zbraněmi, mapami a režimy přicházejícími v budoucnu.

XDEFIANT Datum vydání: Preseason pro spuštění hry FPS, včetně všech mapů frakcí, režimů a zbraní

Xdefiant sezónní plán

Během prvních několika týdnů, kdy se kolem datum vydání XDEFIANTU přechází, hráči projdou preseason. Zde získáte okamžitý přístup ke čtyřem frakcím, 14 mapám, pěti herním režimům a 24 zbraním s více než 44 přílohy.

Zatímco čtyři z pěti frakcí jsou k dispozici od začátku, musíte si vydělat skupinu Aktivistů dedsec. Po vydání, jednou za tři měsíce, se hráči mohou těšit na zobrazení nové frakce ve hře, stejně jako nové mapy, zbraně, kosmetiku, bitevní průchody a události.

XDEFIANT Prestige System

Výkonný producent Mark Rubin na Twitteru předložil anketu a ptal se, jaký styl Prestige System hráčů by pro XDefiant chtěl, protože hra sdílí většinu stejné DNA jako Call of Duty Multiplayer. Výsledky hlasování uvádějí klasickou deseti úrovní prestiž za sezónu na 71.5%, zatímco přidávání nových úrovní každé sezóny bylo méně populární ve 28 letech.5%.

Xdefiant Open Beta

Xdefiant Open Beta se konala mezi 21. červnem a 23. červnem na PC přes Ubisoft Connect, stejně jako konzoly řady Xbox a PlayStation 5. Tento xdefiant Open Beta byl vyhlášen během proudu Ubisoft Forward.

Krátce předtím, než otevřená beta skončila, oficiální účet XDEFIANT Twitter zveřejnil, že i když ocenil „přání prodloužit otevřené sezení“, „nepředstavuje to“, aby to týmu umožnilo správně odpočinout a zpracovat otevřenou beta relaci „správně“.

V červenci 2021 ubisoft řekl, že první xdefiant beta na PC bude zahájena následující srpen. Od té doby došlo k více beta testům, přičemž nejnovější uzavřená beta se objevila teprve v dubnu 2023. V současné době neexistují žádné plánované betas od dubna 2023, ale budeme vás informovat, pokud se to změní.

Thumbnail YouTube

Xdefiant režimy a mapy

Zatím jsou pro XDefiant potvrzeny čtyři režimy, přičemž každý typ hry bylo přiděleno několik map přidělených. Mapy samy o sobě jsou v minulosti kombinací zcela nových míst a vracejících se míst z Ubisoft Games.

Druh hry Popis typu hry Kompatibilní mapy
Nadvláda Zachyťte tři zóny. Ovládání více zón současně skóre vašeho týmu více bodů za klíště. První tým na 750 bodů vyhrál. Aréna
Attica Heights
Dumbo
Echelon HQ
Obchodní středisko
Svoboda
Mayday
Nudleplex
Pueblito
Zobrazit čas
Okupovat Zachyťte zónu a udržujte ji, když mění umístění. První tým na 250 bodů vyhrál. Aréna
Attica Heights
Dumbo
Echelon HQ
Obchodní středisko
Svoboda
Mayday
Nudleplex
Pueblito
Zobrazit čas
Doprovod Doprovod nebo odpusťte balíček kontrolovaný robot do doručovací zóny v časovém limitu. Doprovodný tým musí vyhrát všechna tři kola, aby doručil balíček. Obhájce týmu musí spustit hodiny na jedno ze tří kol. Roztavení
Midway
Times Square
Zoo
Pásmo Útočný tým musí zachytit zóny ve třech kolech v časovém limitu, zatímco obhajující tým je chrání tím, že běží po hodinách. První kolo má dvě zóny, druhý má jeden a třetí má dva. Roztavení
Midway
Times Square
Zoo

Xdefiant frakce

V XDEFIANTU je pět frakcí, z nichž každá je založena na jedné z mnoha střeleckých her Ubisoft. Mezi zastoupené herní série patří Far Cry, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell a Watch Psi, ale později v životě hry je prostor pro další frakce. Každá frakce má dvě dovednosti, pasivní vlastnost a ultra schopnost k dispozici a jsou zcela jedinečné.

Zde je podrobně pět xdefiantských frakcí:

Libertad jsou jednou z pěti hratelných frakcí během uvedení datum vydání XDEFIANT. Jsou to Karibští lidé z smyšleného ostrova Yara. Žena má modrý krk šátek a dredy, zatímco muž má tropickou košili

Libertad

Na základě místních obyvatel z Far Cry 6 jsou to revolucionáři z fiktivního karibského národa Yara. Používají specializované lékařské soupravy, aby udrželi sebe a své spojence zdravé v bojích.

Dovednosti

 • El Remedio – dovednost, která spustí revitalizaci plynových kanystrů pro léčení přátelství, dokud nezničí nebo nezruší.
 • Biovida Boost – dovednost, která vydává opevnění vlny, aby posílila celkové zdraví a regenerované schopnosti pro vás a vaše spojence.
 • ESÍRITU DE Libertad – Pasivní, který pomalu uzdraví vás a blízké spojence.
 • Médico supremo – Ultra schopnost Libertadu. Batoh Médico poskytuje velké zdraví a uzdravení po omezenou dobu.

Oba fantomy mají masky a hlavy, které zcela zakrývají jejich tváře. Ony

Fantomy

Jsou to ex-Ghosts (Ghost Recon), také známý jako Shadow Team, kteří nabízejí své služby nejvyššímu uchazeči. Jejich schopnosti je ztěžují zabíjení, protože mají dovednosti ke zvýšení obranných schopností a mocného arzenálu, který doplňuje jejich dovednosti.

Dovednosti

 • Mag bariéra – dovednost, která vytváří elektromagnetickou bariéru pro blokování příchozího nepřátelského ohně a granátů.
 • Blitz Shield – dovednost, která umožňuje Phantomu vybavit taktický štít k blokování útoků. Mohou také chránit tlačítko Melee, zatímco drží štít.
 • Vytvrzený – Pasivní, který zvyšuje maximální zdraví.
 • Aegis – Ultra schopnost Phantomu emituje sférický plazmový štít kolem fantomu. Dočasně také dostávají elektro-SCATTERGUN, který se nejlépe používá v těsných čtvrtích proti těm, kteří jsou dostatečně smůlu, aby byli uvnitř této plazmové bubliny.

Oba Echelon, jedna z pěti frakcí během datum vydání XDEFIANT, mají brýle nočního vidění

Echelon

Sportovní spyware podobný tomu, jak se u hráčů Splinter Cell, tito špioni používají informace a podvod, aby získali výhodu oproti jejich nepřátelům. Také zaměňují nepřátele, že se jednoduše neobjeví na minimapu a mají způsoby, jak se úplně skrývat.

Dovednosti

 • Digitální ghillie oblek – Schopnost, která agenta změní dočasně neviditelnou. Stěhování a zaměření sníží účinnost obleku Ghillie.
 • Intel oblek – dovednost, která sdílí umístění nedalekých nepřátel s týmem hráče Echelon.
 • Nízký profil – Pasivní, který zajišťuje, že se agent neobjeví na nepřítelských minimapech.
 • Sonar brýle – Ultra schopnost echelonu odhaluje nepřátele se specializovanými brýlemi. Také jim dává třetí echelon 5.7 pistole k lovu nepřátel.

Oba čisticí prostředky, jedna z frakcí během datum vydání XDEFIANT, nosí hazmatské obleky

Čističe

Tito odborníci na hygienu v New Yorku (divize) mají jeden jistotní způsob, jak očistit všechny druhy problémů z existence: Oheň. Tito hasiči mohou rychle pohltit bojiště v plamenech díky jejich zápalným kolům a drony, které šíří napalm. Nejsou nijak specialisté, ale čisticí prostředky se nesmí pohrávat.

Dovednosti

 • Firebomb – dovednost, která dává čističi koktejl Molotov. Po odpálení způsobuje to výbušné poškození a zapálí oblast.
 • Spalovač Drone – dovednost, která po použití přivolá drona, aby šířil napalm na jeho letové cestě.
 • Zápalná kola – Pasivní, který způsobuje poškození spálení s každým výstřelem z čisticích zbraní, ale snižuje jejich efektivní rozsah zbraní.
 • Čistič – Ultra schopnost čističe jim dává plamenomet se slušným rozsahem. Nepřátelé zasaženi plameny jsou „důkladně sterilizováni“.

Jeden z členů DEDSEC drží pušku, zatímco ten druhý má vícebarevné vlasy a čepičku. Vyčnívají z davu během data vydání XDEFIANT

Dedsec

Tito hackeři pocházejí z her Watch Dogs a mohou snadno narušit HUD nepřítele, převzít kontrolu nad jakýmikoli nasazenými předměty, jako jsou drony nebo štíty, a používat Spiderbots k omráčení nepřátel. Tito kybernetičtí útočníci chtějí ovládat tok bitvy ve svůj prospěch a mají prostředky k tomu.

Dovednosti

 • Únos -Schopnost, která hackuje schopnosti nasazené nepřátelské a poskytuje členovi týmu DEDSEC Total Control.
 • Spiderbot – dovednost, která nasadí Spiderbot. Běží a pokusí se omráčit nejbližší cíl objetí obličeje.
 • Výrobce – Pasivní, který tiskne novou kopii jakéhokoli nasazeného zařízení.
 • Uzamčení – Ultra schopnost společnosti DEDSEC dočasně deaktivuje HUD, minimap a schopnosti všech nepřátel v postižené oblasti.

A to je všechno, co víme o datu vydání XDEFIANT a samotného střelce zdarma. Zpětná vazba beta ohledně nedávných betas byla do značné míry pozitivní, natolik, že je vidět velké vyhlídkové postavy na streamovacích službách, jako je Twitch. Takže by to mohl být jeden sledovat, možná se dokonce stát jednou z nejlepších her pro více hráčů na PC, ale řekne to jen čas.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

XDEFIANT AKTUALIZACE DATUM UPOZORNĚNÍ PODPORUJE zpoždění z okna letního startu, Devs Vysvětlete situaci

XDEFIANT AKTUALIZACE

Po minulém týdnu aktualizace data vydání XDEFIANT, kde devs odhalil, že hra může potenciálně chybět letní startovací okno, zpoždění je nyní oficiální.

Na Twitteru se XDEFIANT producent Mark Rubin sdílel, že zatímco hra je v konečné fázi odeslání, stále existují některé chyby a problémy, které tým Dev zjistil, že si myslí, že jsou dostatečně důležité napravit před spuštěním.

Přečtěte si celou zprávu.

Aktualizace data vydání xdefiant od září. 20:

Dobrý den xdefiant fanoušci! Další aktualizace pro vás! Musím diskutovat o několika věcech, takže nezapomeňte si přečíst všechno. Takže začněme.

Jak jsem již zmínil ve svém předchozím příspěvku, v současné době jsme v naší konečné fázi podání a protože jsme provedli první podání, jsme v mnohem lepší pozici, abychom se dostali dobře v našem konečném podání. Stále musíme čekat a vidět samozřejmě, ale tento proces je opravdu dobře zdokumentován a ovládán jak na Ubisoft, tak na 1. stranách. MS a Sony to opravdu mají na vědu, která usnadňuje naše práce jako devs.

Jak jsem zmínil ve svém posledním příspěvku, fáze podání je opravdu o dodržování předpisů a funkčnosti služeb a interakcí specifických pro platformu. A i když to bylo pro nás velkým zaměřením, stále se díváme na hru pro jakékoli problémy, se kterými bychom se nechtěli odeslat. Opět to provádí naše interní týmy QA/QC. Závěrečná zpráva 1. stran je brzy splatná, ale stále chceme opravit některé chyby/problémy, které byly zjištěny, že si myslíme, že jsou dostatečně důležité před zahájením spuštění. V současné době hodnotíme práci, provádíme několik testů ve velkém měřítku a budeme pro vás mít aktualizaci, jakmile budeme vědět více.

Takže pro jednoho je to osobně velmi líto, že jsme nezasáhli do okna, které jsme chtěli. Pracujeme na vytvoření nejlepší hry pro naše fanoušky. Normálně bychom sdíleli všechny tyto věci za scény, ale myslím, že je to v duchu toho, co jsme v minulosti udělali, a také doufám za oponou. Přiznám se, že jsme byli agresivní na naše očekávání, kdy jsme mohli odeslat, ale to je jen proto, že jsme opravdu nadšeni, že jsme se dostali k XDefiantům našim fanouškům!

To je docela nešťastné, ale pochopitelné. Chci říct, i když chceme hrát xdefiant právě teď, raději bychom střelec běžel tak hladce, jak jen může, místo aby byl protkán chybami.

S Rubinovým prohlášením to vypadá, že zahájení předčasného až poloviny října je nejdříve nejdříve, co budeme hrát bezplatného střelce.

Chcete -li zjistit, co se do hry vstupuje, jakmile se spustí, vydejte se sem a podívejte se na rok 1 Roadmap.

Více xdefiant čtení:

 • Zpráva: Únik xdefiant frakce zmiňuje Assassin’s Creed, Rainbow Six Siege a další
 • XDefiant není vraha Call of Duty, ani to nemusí být
 • Xdefiant anti-cheat, které se nediskutuje, aby se zabránilo úniku informací, se dozvědělo volitelné ověřené fronty