Dauntless – Thrax je stále hrozbou, zabiják. Nenechte se na okamžik na okamžik stráž s tímto podvodníkem. | Facebook, Thrax je hvězdou Dauntless Summer Aktualizace | PCGamesn

Thrax je hvězdou aktualizace Dauntless Summer

S nadcházejícím aktualizací volání prázdnoty přichází spousta nových lesklých nových věcí, ale děsivý nový šéf eskalace je snadno zvýraznění. Záhadný nový monstrum je vaší odměnou za to, že porazil novou eskalaci umbrálů: Skittering Insectoid, který na vás může zaútočit prostřednictvím portálů. Jeden pohled na toto monstrum podobné stonožce a ocitnete se podvědomě zvednete nohy z podlahy, jako byste právě viděli pavouk plazit se zpod pohovky.

Facebook

Нет описания фото

Hej, je tam vlastně něco s tou koustí? Je to hlasitější, když mám na sobě brnění Thrax, musím mít také thraxovu zbraň nebo je to náhodné ?

Don věřte těmto klukům, že need nesete 6, možná i někteří hráči potřebují tvrdé3 nebo 6 vybavení ! Protože pokud váš def nyní byl stále nízký, bude zemřít v eskalaci, jen ztěžují celé týmové hráče! Zkuste zůstat naživu, výstup poškození Lepší než udržet zemřít ^_
Thax není tvrdý, že jsem sólo

Již se ve hře vzdal.
Shroud Plus cokoli je skutečným konečným šéfem hry.
Vlastním ho za 30 sekund lel ��‍ jaké hrozby
Přejmenujte Traxx pro baron Nashor

Stačí spustit 4 boreus meče, katalyzátor a Shrike Latern nikdy neviděl něco zábavnějšího, aby jen zrychlil Thrax za minutu

Měli byste si udělat jako vzácný žalář, stejně jako „sólové vyrovnávání“, kde Dungeon měl šanci setkat se s tvrdšími nepřáteli a upustit od lepší odměny ��

Přidejte do této hry něco nového. Od té doby, co jsem začal tuto hru na verzi Beta. Ale můžete přidat něco nového nebo jako jiné místo. Mapy jsou stále stejné. Přidejte prosím něco nového a dejte nám v této hře něco víc, jako je velká mapa se spoustou monstruoků a přidejte nové lucerny. Je to na tobě. a děkuji za tuto úžasnou hru, takže pro mě není co dělat. Děláme zkušební verze den co den. & Čekám na cestovní mapu �� Miluji tuto hru ❤

Thrax je hvězdou aktualizace Dauntless Summer

Thrax Dauntless

S nadcházejícím aktualizací volání prázdnoty přichází spousta nových lesklých nových věcí, ale děsivý nový šéf eskalace je snadno zvýraznění. Záhadný nový monstrum je vaší odměnou za to, že porazil novou eskalaci umbrálů: Skittering Insectoid, který na vás může zaútočit prostřednictvím portálů. Jeden pohled na toto monstrum podobné stonožce a ocitnete se podvědomě zvednete nohy z podlahy, jako byste právě viděli pavouk plazit se zpod pohovky.

Tento strašidelný pohled informuje Thraxův útočný styl, nepředvídatelný setlist výpadek, náhlé směrové posuny a masivní oblast útoků efektu, které vás nutí hrát v malých kapsách arény.

Můžete dát tolik vzdálenosti mezi sebou a Thraxem, jak chcete, ale monstrum může jednoduše strhnout jeho drápy přes portál, který se otevírá přímo do tváře, nebo může zmizet jedním portálem a narazit na vás z portálu nahoře. Každý útok má zřetelný telegraf, ale Thraxův serpentinový pohyb a neustálé používání portálů ztěžuje reakci v čase.

Jako náhrada pro překonání této výzvy ve stylu rukavic odemknete legendární plány pro zbraně Thrax, které se mohou pochlubit dvěma hranicemi buněk, lepením umbral a novou schopností zbraní založené na portálu založenou na portálu založenou na portálu.

Thumbnail YouTube

Neočekává se, že by to hráči provedli během prvních několika pokusů s úplným eskalačním během, včetně Thraxu. Stejně jako u předchozích eskalace existuje i vyrovnávací systém, který vám umožní investovat do sebe mezi po sobě jdoucími běhy tím, že se zbývajícími zesilovači, takže nakonec by měli být všichni hráči schopni dosáhnout boje Thrax Boss.

Jedná se o eskalaci umbrálů, narazíte se také na několik nových umbrálních variant monstra, jako Koshai, Nayzaga a Drask. Pro hráče, kteří tyto monstruha porazili stokrát, nové umbrální varianty, s nimiž se můžete setkat během volání neplatného slibu čerstvé útočné vzorce a speciální útoky na překonání.

Pokud jste novější až Dauntless, pak Call of the Void konečně přidává režim tréninku, takže můžete zjistit, co pro vás je nejlépe a Master Comba pryč od tlaku lovu nejlépe a hlavní komba. Když si vyzvednete novou sadu zbraní, existuje také kombinovaný kontrolní seznam, který vám ukáže, jak dokončit každé kombo a odškrtnout ji, když jste provedli, povzbuzujte nové hráče, aby prosadili standardní vzory lehkého a těžkého útoku.

Beznadějné tréninkové areály

Pro více ostřílených zabijáků vám nové uživatelské rozhraní v areálu tréninku umožní správně analyzovat váš výstup poškození, abyste mohli své sestavení jet.

Přečtěte si více: Zde jsou nejlepší hry pro více hráčů na PC

Během našeho praktického času jsme viděli jen malou část letní aktualizace s novou eskalací Umbral, ale Phoenix Labs slibuje, že mnoho dalších dorazí, když se volání prázdnoty startuje 11. června-od prvního vyvíjejícího se vyprávění, které skončí Velké překvapení později v červenci, k novému bitevnímu průchodu 50 úrovní.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.