Dawnntrail oficiálně oznámen jako Final Fantasy 14 S Pátá hlavní expanze – IGN, FFXIV DawnTrail Datum a podrobnosti – Final Fantasy XIV Průvodce – IGN

FFXIV DAYNTRAIL Expanze Datum a podrobnosti

Zatímco Dawnntrail může být daleko na obzoru, na této stránce Průvodce Final Fantasy XIV IGN Všechny informace, které víme o rozšiřování Dawnntrail, najdete dosud, vše na jednom místě.

Dawnntrail oficiálně oznámen jako páté velké expanze Final Fantasy 14

Dawnntrail bude pátým velkým rozšířením Final Fantasy XIV, oznámil Square Enix dnes. Nová expanze byla odhalena během Final Fantasy XIV Fan Fest Keynote s přívěsem s tématem letní dovolené a více nových pracovních míst, všechny přicházející léto 2024.

Na Final Fantasy Fan Fest 2023 vystoupil režisér FF14 Naoki Yoshida (laskavě známý jako Yoshi-P), aby odhalil novou expanzi a radostně prohlásil, že chce na hře pokračovat v práci. “.”

Příběh Dawntrailu má být „nejlepší letní dovolenou, kterou by hrdina mohl mít,“ v „náhlé změně od konce Endwalkeru“ a označuje první krok do „nového příběhu“ pro hru. Probíhá v „novém světě“, známém oficiálně jako tural, který leží nad oceánem na daleký západ od Eorzea. Tam budou Warriors of Light pomoci při obřadu posloupnosti k určení dalšího vládce Turaral. Obřad zahrnuje soutěž, která je nakonec vezme k bránám „legendárního města zlata.„Samozřejmě, že se do toho budou zapojit, ale Yoshi-P varuje, že soutěž může rozdělit pocity do dvou frakcí.

V turalu budou hráči získat přístup do nového města Hub: Tuliyollal, město s důrazem na rozmanitost umístěnou ve větším regionu zvaném Yok Tural. Není to příliš industrializované, ale je obýváno různými skupinami lidí zaměřených na život v harmonii s přírodou a vládne ho Gulool Ja Ja, dvouhlavý Mamool JA. Soutěž v srdci Dawnntrail je určit, kdo ho nahradí.

Dawnntrail zahrnuje řadu nových obsahových funkcí, včetně nových spojeneckých kmenů, jako je Pelupelu, závod, který debutoval ve Final Fantasy X a X-2, kteří jsou krátké, nosí ptáky podobné masce a vynikají v obchodě a výrobě nápojů. Navíc 7.0 oprava přinese následující:

  • Zvýšení úrovně omezení od úrovně 90 na 100, včetně nových dovedností pro všechny práce
  • Více nových pracovních míst: Yoshi-P neřekl, co to bylo, ale potvrdilo se, že to budou role DPS, jeden magický DPS na melee a jeden
  • Nové dungeony
  • Noví nepřátelé
  • Aktualizace podpory povinností
  • Nové vybavení a recepty
  • Nový obsah životního stylu
  • Nové variantové dungeony
  • Nové nájezdy, včetně nového aliančního nájezdu, který bude „ještě více Final Fantasy-ish“
  • Aktualizace PVP

A zní to jako mnohem víc, včetně aktualizací systému. 7.0 také uvidí první hlavní grafickou aktualizaci hry. Viděli jsme rozsáhlou řadu snímků obrazovky všeho od prostředí až po postavy předvádějící upgrade a je to docela významné. Jak řekl Yoshi-P, „NPC budou mnohem hezčí,“ a. Jo, jsou! Další aktualizace systému zahrnuje materiály: dříve měl FF14 limit na počet objektů, které by mohly být v oblasti, ale tento limit byl zvýšen, což znamená, že oblasti budou mít v nich obecně více věcí, což znamená více podrobností.

Vývojový tým je také jasně nadšený aktualizací rostlin a vegetace, která mu poskytuje více podrobností a hustoty a který bude zřejmě na plném zobrazení v lesích Turalu. To znamená, že Yoshi-P poukázal na to, že ve hře nemohou zvýšit počet polygonů. „Nemůžeme dávat žádné další polygony na hrozny,“ řekl s odkazem na komunitní meme.

Všechny aktualizace systému také znamenají aktualizaci umírajícího oblečení, což hráčům umožňuje aplikovat dvě barviva na kus vybavení místo jednoho, s určitými omezeními. Hráči mohou nyní také vybavit brýle vedle pokrývky hlavy a později v 7.0 Expanze uvidí, jak se limit nábytku bydlení zvyšuje. Bohužel také znamenají mírné zvýšení požadavků na systémy.

FFXIV DAYNTRAIL Expanze Datum a podrobnosti

Nová, slunečná éra Ffxiv čeká v Nadcházející expanze Dawntrail. S novým přívěsem, který oznámil vydání expanze během akce Fan Festival 2023, je třeba rozbalit z toho, jaký malý obsah byl škádlen.

Zatímco Dawnntrail může být daleko na obzoru, na této stránce Průvodce Final Fantasy XIV IGN Všechny informace, které víme o rozšiřování Dawnntrail, najdete dosud, vše na jednom místě.

FFXIV DAYNTRAIL DATUM ROZDÍLA

Dawntrailer 3.jpg

Rozšíření Dawnntrail bylo potvrzeno pro Léto 2024. Oficiální datum vydání má nebylo potvrzeno Zatím.

FFXIV DAYNTRAIL ROZDRAVA

Upoutávka na nadcházející přívěs Rozšíření Dawnntrail škádlí jasnou a slunnou novou kapitolu ve FFXIV, kompletní s zámořské dobrodružství a Zkoumání ztracených starověkých ruin.

Od té doby je obsah hlavního příběhu pro DawnTrail nepotvrzený, Ale tady je všechno, co víme, bude dosud zahrnuto do této expanze: