Deathloop: Colt S Apartment Bezpečný kód, jaký je kód pro trezor v bytě Colt v Updaamu v Deathloop? Pro herní průvodce

Jaký je kód do trezoru v bytě Colt v Updaamu v Deatloop

Bohužel musíte počkat jen a málo delší. Dále do příběhu budete mít za úkol cestovat na místo známé jako Fristad Rock a jakmile dorazíte, budete muset navštívit budovu s názvem Aeon Security Office. Jednou uvnitř, Najdete kombinaci dotyčného trezoru v dokumentu známém jako Paint-Smudged Missive, a pak se budete moci vrátit s kódem v ruce.

Deatloop: Colt’s Apartment Bezpečný kód

Deatloop: Colt's Apartment Bezpečný kód

Napsal Daniel Hollis

Zveřejněno 21. září 2022 16:52

Deathloop je puzzle box záhad, a zatímco někteří kliknou téměř okamžitě, jiní vás mohou nechat poškrábat hlavu a přemýšlet, kde jste se pokazili. Stejně jako u jiných her Arkane Studios existuje několik cest a oblastí, které prozkoumají, že většina hráčů ani neobjeví při prvním přehrávání. Ti, kteří chtějí všechno zažít Deathloop Nepochybně bude prozkoumat každý kout a lebka.

  • Chcete se rychle vyrovnat? Zde je návod, jak rychle získat zbytky v Deatloopu.

Jak otevřít Coltův byt v bezpečí v Deatloopu?

Jakmile se dostanete do Coltova bytu v časných ranních hodinách Deathloop, Všimnete si bezpečného bydlení uvnitř. Je zamčený a zvědaví mezi tím budete hledat prostředí a hledat příslušný kód pro vstup.

Bohužel musíte počkat jen a málo delší. Dále do příběhu budete mít za úkol cestovat na místo známé jako Fristad Rock a jakmile dorazíte, budete muset navštívit budovu s názvem Aeon Security Office. Jednou uvnitř, Najdete kombinaci dotyčného trezoru v dokumentu známém jako Paint-Smudged Missive, a pak se budete moci vrátit s kódem v ruce.

Mnoho hráčů uvedlo, že kód je randomizován, což znamená. Naštěstí to není také mnohem později do příběhu, dokud nedokážete tento kód získat.

Nebudeme zkazit, co je v trezoru, protože to souvisí s příběhem Deathloop, Neočekávejte však žádné zbraně, drobnosti ani jiné vzrušující upgrady.

  • Pokud chcete rychle upgradovat, podívejte se na to, jak získat všechny desky v Deatloop.

Jaký je kód do trezoru v bytě Colt v Updaamu v Deatloop?

Nedlouhá do hry, Colt chce vrátit zpět do svého bytu v Updaamu, aby zjistil, zda si pamatuje něco o tom, čeho se snaží dosáhnout.

Když se tam dostanete a prozkoumáte byt, všimnete si velmi zřejmého bezpečí. Ale Safe je samozřejmě uzamčen čtyřmístným kódem. Kódy se obvykle nacházejí na notách a souborech v celé hře. Bohužel tento trezor v tuto chvíli nelze otevřít. Musíte to postupovat o něco víc, abyste tak učinili.

Když musíte vydat do Fristed Rock, abyste našli více informací o LPP, musíte na molu vstoupit do Shack Aeon Security Shack. Uvnitř, na trochu pergamenu nalepeném ke stolu, najdete kód do svého trezoru v Updaamu.

Nyní máte kód. Můžete se vrátit zpět do svého bytu a odemknout trezor, avšak vzhledem k tomu, že je bezpečná součást příběhu, je to nepřípustné. Podle Gamepur, i když znáte kód před příchodem do Fristad Rock, kód nebude fungovat. Musíte získat kód, aby se spustil bezpečnost.

Kód, který vám byl dán. I když znáte bezpečný kód někoho jiného, ​​neotevře to trezor ve vaší hře.

Pro více průvodců deathloop jsme vás dostali!

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Mark Carpenter je přiřazující editor na Pro Game Guides. S více než čtyřmi lety zkušeností ve herních médiích se jeho práce zdobila platformy, jako jsou Metro UK a Game Rant, spolu s dalšími menšími publikacemi. Od The Amiga Days je oddaným hráčem, cesta se rozprostírá zhruba 31 let. Když není ponořen do her, Mark se těší ponoření do světa D&D, stvoření jeho kytary a dopřát si dobré čtení. Jeho srdce patří RPGS, sérii Final Fantasy a Legend of Zelda. Navíc má nadšenou náklonnost k psům.

Jaký je kód pro trezor v Colt’s Flat v Updaam v Deatloop – jak otevřít Colt’s Safe

V Deatloopu je toho hodně co dělat a často zjistíte, že hledáte tajemství nebo mrtvoly, které se v okamžiku objevu nedokážete projít. Někdy budete muset ustoupit později ve hře poté, co bylo nalezeno více informací a získalo se více znalostí.

Když poprvé najdete trezor v bytě Colt, možná budete hledat kód, který jej otevře. Ve hrách jsou kódy často nalezeny v poznámkách nebo na kousky papíru. V Deatloopu ještě nemůžete najít kód pro tento bezpečný a budete muset pokračovat v příběhu.

Krátce po vaší první cestě do Updaamu, kde najdete trezor, se budete muset vydat na cestu do Fristad Rock, chladnou a zmrazenou oblast, která sídlí tajemství vlastního tajemství. Budete tam, abyste se pokusili najít bezpečnostní chatrč, a tam je místo, kde najdete kód.

Dotyčný kód, 4371, najdete na listu papíru poblíž stolu v bezpečnostní kanceláři. Až to dostanete, Colt poznamená, že to byl on, kdo skutečně vytvořil kód, a on bude podrážděný, že si ho dosud nepamatoval. Jakmile máte kód, můžete se vrátit do Updaamu, vydat se zpět do Coltova bytu a otevřít bezpečnost, abyste zjistili, co je uvnitř. Po testování, i když kód používáte dříve, než jej oficiálně dostanete do hry, se nic nestane.

O autorovi

Aidan O’Brien

Aidan O’Brien hraje hry již více než tři desetiletí a píše o nich pět let. Když se nedostává na výtvory Hidetaka Miyazaki, ráda tráví příliš mnoho času ve válečném rámu, Destiny 2 a jakémkoli jiném ARPG s pevným grindem. Když nepíšelo, dělá nevysvětlitelné zákulisní magii pro skupinu Gamurs Group.