Deathloop Data DATA CASTESTEBY SOLUTION: Kazeta Order a všechna umístění piktogramu, Deathloop Casesette Puzzle Solution: Jak dokončit odpolední potěšení – GamesSinny

Deatloop Casesette Puzzle Solution: Jak dokončit odpolední potěšení

Jakmile vložíte správné pásky, otevře se dveře v pravém rohu místnosti, což vám umožní přístup k šachtě v čerpací stanici. Pomocí posunu se dostanete dolů na dno.

Data Deathloop DATA CASTEDE PLACZE SOLTIVOST: Kazeta Order & All Pictogramová umístění

Deathloop, jak vyřešit dat Deathloop Casesett Puzzle

Během vizionářského vedení „odpoledne“ budete mít za úkol zjistit, aby se datovala Deathloop Data Casesette Puzzle Solution. To je nutné k otevření úkrytu Charlieho a FIA, což umožní zabití těchto dvou vizionářů najednou. Stejně jako ve zbytku Deathloopu je však řešení této hádanky ve skutečnosti randomizované, a proto neexistuje žádný kód, který by vás pustil, aniž by to přeskakoloval proces skutečně nalezení řešení sami. Chcete -li získat řešení, budete muset najít deatloop piktogramy umístěné po celé FIA pevnosti. Zde je to, co potřebujete vědět o Kazeta objednávka pro Charlieho stroj v Deatloopu.

Jak vyřešit dat Deathloop Casesette Puzzle

Řešení Charlieho stroje závisí na nalezení čtyř piktogramů (nazývaných zlomené umění) rozptýlené kolem podzemní pevnosti FIA, která skončila ve Fristad Rock. Během poledne budete muset navštívit. Až budete mít všechny čtyři z nich, budete se muset vrátit zpět do Charlieho stroje a podívat se na plán na pravé straně konzoly, abyste zarovnali, které obrázky korelují s kterým číslem kazety.

Deatloop Data Casesette Puzzle

Uvidíte všechny čtyři piktogramy, které jste našli, kroužili v oranžové. V každém z nich budou také malé šípy směřující na konkrétní kazety. Odtud musíte jen otevřít obrazovku „vodičů“, najít první piktogram a přesunout kurzor na něj, abyste zjistili, který je to. Jakmile to máte, stiskněte odpovídající kazetu na Charlieho stroj.

Pokračujte v tom pro každou ze tří dalších kazet v pořadí uvedeném na plánu. Zadejte všechny čtyři správně a odemknete dveře za strojem Charlieho a udělíte vám přístup ke zbytku úrovně.

Kde najít všechna umístění FIA Pictogramu

Deatloop Data Casesette Puzzle

Piktogramy Fia jsou na stěnách jejího bunkru velké kousky uměleckého postřiku. Zahrnuli jsme výše uvedený příklad. Všimnete si, že kolem základny je ve skutečnosti mnoho různých rozprašování. Ty, které hledáte, mají červené pozadí, i když ve skutečnosti existuje mnohem více než čtyři z nich celkem.

Které piktogramy budete potřebovat, jsou randomizovány; ty, které jsme požadovali, nemusí nutně ty, které budete potřebovat. Takže jsme obešli základnu a vyfotili obrázky každého, co jsme mohli najít. Pokud sledujete tento krok za krokem, najdete všechny čtyři, které potřebujete v určitém okamžiku na naší prohlídce s průvodcem!

Všechna umístění deathloop piktogramu

 1. Nejprve zadejte pevnost FIA přes hlavní dveře.Deathloop Data Casesette Puzzle, umístění piktogramu
 2. Vezměte doprava, deaktivujte senzor a vstupte do místnosti. Na zdi na pravé straně je piktogram.Deathloop Data Casesette, Deathloop Pictogramová umístění
 3. V této místnosti je také baterie; Popadněte jej a nabijte ji pomocí energetické jednotky v rohu místnosti. Nyní opustit místnost a vstoupit do uzamčené místnosti naproti servisní místnosti, kterou jste právě vstoupili, buď s baterií, nebo vystřelením tripwires a jen lezením přes vrchol. Na zadní stěně je piktogram.Místa deathloop piktogramu
 4. Nyní opusťte místnost a sestupujte po schodech vedle dodávky. Pod ním je piktogram.Deatloop Data Casesette Puzzle
 5. Odtud přejděte na druhou stranu podlahy, nahoru na chodník a podívejte se za vás. Na zdi je další piktogram.
 6. Pokračujte dále, deaktivujte senzor a poté vstupujte do dveří. Projděte místnost, rozbijte sklo, přeskočte a podívejte se na podlahu. Je tu další piktogram.Deatloop Data Casesette Puzzle
 7. Je tu také další piktogram právě na zdi vpravo.Deatloop Data Casesette Puzzle
 8. Pokračujte dále, pokud jste již nenašli čtyři, které potřebujete. Dávejte pozor na můj. Vstupte do šatny. Dávejte pozor na senzor a dva eternalisty. Je zde piktogram.
 9. Stále nenašli čtyři, které potřebujete? Nebojte se. Pokračujte vpřed, přes dveře, do místnosti reaktoru, obejměte levou stranu. Vyjměte dva eternalisty sem a jděte dolů po schodišti. Za reaktorem je piktogram ve spodním patře této oblasti.Deatloop Data Casesette Puzzle
 10. V levém dolním rohu místnosti je také další.Místa deathloop piktogramu

A to by vám mělo dát vše, co potřebujete vědět o tom, jak vyřešit Kazeta pro Charlieho stroj v Deatloopu. Pro více informací o hře naleznete v průvodci Wiki.

 • Resident Evil 4 Remake Samostatné způsoby, jak sběrná místnost zámek logické řešení
 • Resident Evil 4 Remake Samostatné způsoby, jak se útesové dveře skládat
 • Všechna místa časopisu Skill ve Starfieldu
 • Všechny odpovědi taylor Swift 1989
 • Starfieldská důkazní břemeno: Kde najít všechna umístění důkazů

O autorovi

Alex Gibson

Alex byl vedoucím editorem společnosti Twinfinite a pracoval na webu od ledna 2017 do března 2023. Zakrýval in a výstupy Valorant rozsáhle a často poskytoval expertní vhled do esports scény a širšího průmyslu videoher. Byl to samozvaný historie a meteorologický odborník a věděl také o hrách. Hraní her od: 1991, oblíbené žánry: RPG, Action

Deatloop Casesette Puzzle Solution: Jak dokončit odpolední potěšení

Přemýšlel, jak dokončit kazetu pro Deathloopovu odpolední potěšení vizionářského vedení? Tady je řešení a jak najít všechny piktogramy.

Přemýšlel, jak dokončit kazetu pro Deathloopovu odpolední potěšení vizionářského vedení? Tady je řešení a jak najít všechny piktogramy.

Řešení kazetové puzzle v Deathloop nechá vám odemknout bunkr, kde se během odpoledne setkávají Charlie a Fia ve Fristad Rock. Nejenže vám to umožní zabít oba vizionáře najednou, ale také vám poskytne nebezpečnou trofej a úspěch pro dokončení vedení odpoledních potěšení.

Zde je návod, jak najít a vyřešit kazetovou hádanku Deathloop. Tato příručka také zahrnuje všechna umístění piktogramu v Bunker FIA.

Jak najít kazetu

Když ráno hodíte Charlieho ložnici v Updaamu, najdete na jeho posteli obrázek FIA a Charlieho, což vám dává náskok Fristad Shore.

Odpoledne se tam hlavate a tunely opusťte pravými dveřmi. Vydejte se správnou cestou na růžový kouř v další oblasti. Projděte kolem přepravního kontejneru a dolů do oblasti s jeřábem s výhledem na vodu.

Zůstaňte na pravé straně a spadněte na pláž. Jděte přímo dopředu a sledujte pláž, když vyčnívá směrem k vodě (zde jsou dvě bóje). Na konci cesty uvidíte vedle ní dveře s „09“.

Cesta k bunkru podél zmrazeného pobřeží ve sněhu09 Dveře bunkru

Projděte těmi dveřmi a sledujte cestu zlomenou zdí. Uvidíte kazetu před sebou s knihou Order of Operations. Přečtěte si knihu a získejte bezpečný kód pro Charlie’s Stash v Karl’s Bay poblíž terminálu Yerhva.

Jděte tam odpoledne a dokončete „Najděte šifru.„Pokud vám to dává kniha, estetika je klíčová. Uvnitř této knihy jsou čtyři hádanky, které vás povedou ke každému z vašich čtyř piktogramů v bunkru FIA, aby vyřešily hádanku pásky.

Umístění piktogramu

Všechny tyto piktogramy jsou na stejných místech v bunkru FIA. Celkem jich je 14, i když k vyřešení hádanky budete potřebovat pouze čtyři. Které čtyři potřebujete k vaší hře zcela náhodné.

Chcete -li zjistit, které z nich potřebujete, otevřete vizionář vede podmontáž a podívejte se na čtyři stopy v odpoledním předstihu. Rozložil jsem je v pořadí od zadního vchodu do bunkru a označil jsem čtyři, které jsem měl ve své hře s stopami spojenými s nimi.

Pictogram #1

První červený piktogram na podlaze hromadou beden

Tenhle je na podlaze u zadního vchodu do bunkru, těsně uvnitř dveří před bedny.

Pictogram #2 (ogles zadní vchod)

Piktogram pro vodítko prochází zadní vchodem na zdi nad oknem

Tento piktogram je napravo od prvního umění. Je nad místností, kde dostanete kód dodávacího stánku, nalevo od reproduktoru na zdi.

Pictogram #3

Piktogram se zeleným křížem uprostřed a čtyřmi béžovými čtverci v šatně

Tenhle je v šatně poblíž zadního vchodu do bunkru. Je to nalevo od stanice, pokud přicházíte ze zadního vchodu; Je to vpravo od zdravotní stanice, pokud přicházíte z místnosti reaktoru.

Pictogram #4

Piktogram se čtyřmi zelenými kříženími na podlaze pomocí počítačových terminálů

Ukončete dveře vedoucí do místnosti reaktoru z skříňky. Projděte prostor v zábradlí a spadněte dolů na terminál níže. Otočte se a jděte doprava od kartonové krabice a za svislými terminály. Odbočte doprava a najděte ji na podlaze.

Pictogram #5

Piktogram za jaderným reaktorem

Tento piktogram je za reaktorem v místnosti reaktoru, velký otevřený prostor v bunkru plném počítačů a terminálů.

Pictogram #6 (Marks FIA’s Stage Exit)

Piktogram pro Marks FIA

Tenhle je také v místnosti reaktoru. Otočte 180 stupňů z zastíněného třpytivým mistrovským dílem FIA, abyste jej našli na opačné zdi. Pokud přicházíte z přední části bunkru, je to těsně za dveřmi označenými „navždy mladými“ nad nimi.

Pictogram #7 (inklinuje hlavní hala)

Piktogram pro hlavní vodítko pro hlavní vodítko

Tento piktogram najdete v hlavní hale poblíž předního vchodu do bunkru. Je to těsně před dveřmi označenými „navždy mladými.„Uprostřed cesty je na zdi uprostřed cesty vysokozdvižný vozík.

Pictogram #8

Červený piktogram nad oranžovým přepínačem

Od posledního jděte rovnou směrem k centru pozornosti. Projděte velké dveře bunkru těsně za nimi a zahněte doleva. Tenhle je vedle oranžového přepínače na zdi.

Pictogram #9

Piktogram na podlaze pod oranžovým přepínačem

Opusťte ty dveře a zahněte doprava. Nasáknout bezpečnostní kameru, abyste ji dostali z cesty, a zahněte doprava. Projděte dveřmi bunkru a zahněte doprava doprava. Tenhle je namalován na podlaze.

Pictogram #10

Piktogram s kruhy na něm malované na spodní straně kamionu

Otočte se z posledního a jděte směrem k nákladnímu vozu v opravné zátoce s „Let Yourse“ napsané na zvlněné oceli opřené na zadní straně. Spadněte dolů do zálivu před kamionem a podívejte se na spodní stranu kamionu, abyste to našli.

Pictogram #11

Při pohledu skrz sklo na piktogram malovaný na zdi vedle zamčených dveří

Ukončete opravnou zátoku a zadejte dveře před vámi (ten, který byl hlídán bezpečnostní kamerou). Otevřete dveře, okamžitě zahněte doprava. Je to na pravé zdi.

Pictogram #12

Při pohledu přes bezpečnostní plot na piktogramu malovaný na zdi

Opusťte místnost z výše uvedeného a zahněte doprava. Uvidíte další piktogram v zabezpečené místnosti před vámi. Pokud máte baterii, můžete ji použít k otevření dveří. Pokud ne, zastřelte lasery a pomocí posunu se dostanete dovnitř.

Pictogram #13 (namazává hřídel)

Piktogram s devíti zelenými kruhy namalovanými ve výtahu

S přáními pro sílu dozadu, zahněte doleva. Rozbijte Boors blokující dveře, otočte 180 stupňů a vyhledejte nahoru. Toto umění je na zdi vysoko. Pomocí posunu vstaňte na malé molo, abyste s ním interagovali.

Pictogram #14

Piktogram se čtyřmi zelenými kříži namalovanými na zdi v horní části schodiště

Od posledního se otočte a podívejte se doprava. Pomocí posunu a dvojitého skoku vyšplhejte do místnosti výše. Sledujte cestu doleva a zahněte doprava kolem první malé sady schodů. Uvidíte další sadu schodů vedoucí nahoru a na zdi maloval piktogram.

Kazetové logické řešení

Nyní se odpoledne vraťte na místo Rendezvous na pobřeží Fristad. Použijte plán na pravé straně terminálu a zjistěte, s nimiž pásky musíte interagovat na základě piktogramu s nimi; Každý odpovídá číslům pásky. Například můj kód byl 25-08-24-41.

Blueprint na počítačovém terminálu označující piktogramy pro každou kazetovou pásku

Jakmile vložíte správné pásky, otevře se dveře v pravém rohu místnosti, což vám umožní přístup k šachtě v čerpací stanici. Pomocí posunu se dostanete dolů na dno.

Jakmile tam získáte nebezpečnou styčnou trofej a úspěch pro dokončení odpoledního potěšení. Vraťte se na úkryt odpoledne, abyste našli Charlieho a FIA na horní molu. Můžete je, jak chcete, nebo zaplavit oblast, aby je zabili pomocí páky v ovládací místnosti čerpadla, i když úniku sebe sama je bolest.

Nicméně to uděláte, nyní víte, jak najít všechny piktogramy a vyřešit kazetovou hádanku v Deathloop. Pro více tipů zvažte překročení našeho průvodce Hub, kde vám řekneme, jak získat všechny polonahé postavy ve hře, a také věci, jako je dědictví zbraně.

O autorovi

Jonathan Moore

Jonathan Moore je šéfredaktorem GameSinny a od roku 2010 píše o hrách. S více než 1200 publikovanými články je napsán téměř o každém žánru, od městských stavitelů a ARPG po střelce třetí osoby a sportovní tituly. Zatímco trpělivě čeká na cokoli dino krize, spotřebuje všechny věci Star Wars. Má BFA v kreativním psaní z Georgia Southern University a MFA v kreativním psaní z Full Sail University, druhý se zaměřil na psaní her a narativní design. Dříve byl editorem kopie novin, autor reklamy a editorem knih. Ve svém volném čase si užívá hraní hudby, sleduje fotbal a chodí se svými třemi psy. Žije na Zemi a věří v mimozemšťany, díky Fox Mulderovi.

Jak vyřešit puzzle deathloop kazety a kompletní odpoledne Delight Quest

Deathloop Casesette Puzzle

Arkane Lyon

Řešení kazety Deatloop je nezbytné, pokud chcete dokončit odpolední potěšení a vymyslet způsob, jak eliminovat jak FIA, tak Charlieho současně.

Když se dostanete přes různé vizionářské vedení v nejnovějším hitu Arkane, narazíte na hádanky, které je třeba vyřešit, než se dostanete (a eliminovat) osm vizionářů, kteří udržují Colt v smyčce.

Jeden z těchto vizionářských potenciálních zákazníků se nazývá odpolední potěšení a vyžaduje, abyste vymysleli způsob, jak eliminovat FIA i Charlie na stejném místě a ve stejnou dobu. K tomu budete muset vyřešit kazetu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kde najít deatloopovu kazetou hádanku

Umístění puzzle deathloop

Po nalezení fotografie FIA ​​a Charlieho a odhalení skutečné povahy jejich vztahu (Spoiler: jsou milenci), budete se muset vydat na místo, které je na fotografii, abyste shromáždili více intelů o dva vizionáře.

Zamiřte Fristad Rock odpoledne, A když opustíte tunely, projděte průchodem doprava a proplížte se kolem stráží dolů na pobřeží. Projděte se přes led doleva a sledujte je kolem, dokud nenajdete dveře s tiskem „09“.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nedostatek morálního systému Deatloopu je jeho nejlepší funkce

Když vstoupíte, najdete složitý stroj blokující cestu – toto je kazeta hádanka. Chcete -li vstoupit do úkrytu FIA a Charlie, budete muset stisknout čtyři kazety ve správném pořadí, ale zatím to nemůžete udělat. Nejprve musíte vyřešit hádanku kazety.

Článek pokračuje po reklamě

Jak vyřešit kazetu Deathloop

Kazeta

Vedle kazetového stroje je ‘Pořadí operací‘Kniha, která vám dává kombinaci v Karlově zálivu (pamatujte, že kódy jsou pro každého hráče v Deatloopu jedinečné). Trezor se nachází u vchodu do Yerhvy, stroje Queen of Riddles.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Večer tam hlavate a odemkněte bezpečnost a najděte poznámku se skutečnými pokyny k vyřešení kazety: Čtyři stopy k nalezení piktogramů malovaných FIA. Začněte den znovu a zamířte do Bunker FIA Fristad Bay v poledne.

FIA’s Bunker (nebo Studio) je silně střežen eternalisty, a pokud si FIA uvědomí, že jste tam, vypustí sebezničující sekvenci reaktoru. Budete muset použít Stealth, takže použijte tiché zbraně, abyste vytáhli nepřátele a éter desku, aby se dostali neviditelný.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Na základě náznaků, které jste našli, jsou k dispozici čtyři piktogramy, a stejně jako bezpečné kombinace jsou pro každého hráče jedinečné. Máme průvodce pro všechny stopy piktogramu a jejich umístění, takže se podívejte a pak se vraťte sem.

Jak odemknout kazetový hádanka

Jak vyřešit hádanku kazety deatloop

Jakmile jste našli všechny čtyři piktogramy FIA, budete mít informace, které potřebujete k dokončení kazety společnosti Deathloop. Vrátit se k jejich úkrytu na Fristad Bay odpoledne a opět přistupujte k kazetovému stroji.

Článek pokračuje po reklamě

Napravo od kazet je napravo napravo, který obsahuje symboly z piktogramů FIA. Zpočátku je to trochu matoucí, ale pokud sledujete šipky a porovnáte je se svými vedeními.

Článek pokračuje po reklamě

Zasáhněte kazety, které odpovídají piktogramům v pořadí, v jakém jsou uvedeny, a odemknete čerpací stanici, kde se Fia a Charlie pořádají tajná setkání.

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile je uvnitř, krátce prozkoumejte úkryt FIA a Charlieho a objevíte způsob, jak je oba vytáhnout současně. Nyní jste dokončili tento vizionářský náskok, podívejte se na další průvodce deathloop právě zde.