Deathloop doručovací kód: Jak otevřít doručovací stánky Gideon Fry S, doručovací stánek | Deathloop wiki | Fandom

Doručovací stánek

A Doručovací stánek je objekt, který lze nalézt v Blackreef.

Deathloop doručovací kód: Jak otevřít doručovací stánky Gideon Fry

Deathloop doručovací kód: Jak otevřít doručovací stánky Gideon Fry

Napsal Ford James

Zveřejněno 21. září 2022 12:15

Získání Deathloop Doručovací kód pro doručovací stánky Fry je klíčem k řešení hádanky rozbití smyčky a zabití všech vizionářů na ostrově, protože vám dávají možnost posílat důležité položky do různých okresů. Každá smyčka do Deathloop probíhá v průběhu dne, což vám umožní prozkoumat čtyři různá místa ve čtyřech časových obdobích v den. Brzy je jasné, že být na správných místech ve správný čas je životně důležitý a dodávací stánky s tím masivně pomáhají. Podívejte se tedy, jak získat Deathloop doručovací kód, spolu s tím, pro co přesně se používá.

 • Máme také rozpis dešťových desek, které snižují, jak fungují a jaké jsou některé z nejlepších.

Jak používat deathloop doručovací stánky

Deathloop Delivery Booths: Jak je používat

Vzhledem k tomu, že každý okres má jeden z doručovacích stánků Gideona Fryho, jakmile budete mít doručovací kód – více na tom níže – můžete poslat položku jinému doručovacímu stánku někde jinde v Blackreef, aby se později shromáždil později v den. To znamená, že bohužel, pokud někde budete potřebovat položku ráno, musíte ji najít v samotném okrese, než aby ji získali z doručovacího stánku, protože můžete dodat pouze do pozdějšího času v den.

Když přistupujete k doručovacímu stánku, máte čtyři možnosti, jakou položku k doručení:

 • baterie
 • Klikové kolo
 • Nullifier
 • Věžička

Zatímco poslední dva jsou užitečné hlavně pro bojové účely, baterie i klikové kolo jsou velmi užitečné, pokud potřebujete vyřešit hádanku nebo otevřít bezpečnost. Všimněte si, že pokud již někde máte nevybraný balíček, nemůžete použít jiný doručovací stánek, dokud nebude tato položka shromážděna.

Místo deathloop doručovacího stánku

Místo deathloop doručovacího stánku

Kde jsou nalezeny každý z dodávkových kabin? Jeden je jeden z okresu, ale najít je za běhu může být složité, pokud jste ho předtím nepoužili

UPDAAM: Místo stánku Updaam Delivery je přímo uprostřed mapy, přes náměstí od vchodu do knihovny.
Komplex: Na jedné straně parkoviště s několika málo věčnými hlídkami, které – pokud budete mít štěstí – by mohly být poblíž tunelu, od kterého vystupujete. Pokud ne, je to přes druhou stranu mapy.
Fristad Rock: Přímo před jediným tunelem zde vyjměte několik eternalistů v této oblasti a je to hned vedle obrovského znamení Aeon.
Karl’s Bay: Po silnici z tunelů, mimo vchod do zahrad vnímání.

Kde najít doručovací kód deathloop

Umístění kódu doručení deathloop

Abyste se naučili doručovací kód, abyste odemkli všechny stánky, musíte se vydat na Fristad Rock. Kód je uvnitř pevnosti FIA – stejné místo, kde musíte najít Deathloop piktogramy.

Pokud jste však nedostali na fázi odpoledního potěšení, kde ještě potřebujete piktogramy, nebo pokud jste zmeškali kód doručení, když jste poprvé prošli její pevností, vysvětleme, jak to získat. Budete se chtít přiblížit z menšího vstupu s bezpečnostním stánkem a kolem čtyř nebo pěti eternalistů, spíše než přes parkoviště.

Jakmile jsou nepřátelé dole a věžička byla napadena, projděte vchodem a rozbijte okno po pravé straně. Prolézt a podívat se na tabuli – bude zapsán čtyřmístný kód. Pamatujte si to, nebo si to zapište sami, protože s tím nemůžete komunikovat ve hře, což znamená.

Tento kód bude fungovat pro všechny čtyři doručovací stánky, takže se nemusíte bát, že budete muset najít tři další jinde. Nyní si můžete přinést nástroje, které vám pomohou snížit vizionáře a rozbít smyčku.

Nezapomeňte se podívat na náš průvodce, který pokrývá to nejlepší Deathloop zbraně a budete se moci protrhnout nepřátele pokrývající Blackreef.

Doručovací stánek

A Doručovací stánek je objekt, který lze nalézt v Blackreef.

Popis []

Doručovací stánky umožňují hráčům odesílat předměty do kteréhokoli okresu na Blackreef, aby byly načteny později ve smyčce, jak navrhuje Motto „Téhož dne doručení“. Hráč nemůže Pošlete položky do následujících smyček, protože vše se vrací zpět na své místo na začátku nové smyčky. Následující položky lze odeslat prostřednictvím připojení stánků:

Kód doručovacího stánku

 • Klikové kolo
 • baterie
 • Polní nullifikátor
 • Věžička

Doručovací stánky lze přistupovat pouze se správným kódem. Tento kód je randomizován pro každého hráče, ale lze jej nalézt na následujících místech:

 • Napsáno na tabuli ve zlomeném ImageWorkshopu.
 • Ve zprávě RF: Tato poznámka Jingle Jangle v kanceláři zpravodajských archivů ve Fristad Rock.

Doručovací stánky provozují Gideon Fry, Doručovací chlap, jehož hlas může být slyšet, jak poblíž poblíž.

Místa []

Na Blackreef jsou čtyři doručovací stánky, jeden v každém okrese.

Mapa Umístění obraz
Komplex Na parkovišti
Fristad Rock Pod gigantickým panelem Aeon těsně venku z Coltových tunelů
Karl’s Bay Na konci výstavy High Street poblíž zahrad vnímání
Updaam Na náměstí knihovny

Galerie []

Reklama, propagace

Reklama, propagace „doručení ve stejný den“.

Ditto, jiný styl

Ditto, jiný styl.

Světové objekty deathloop
Užitečný Anténa Baterie Výstaviště ClassPass Doručovací stánek Zdravotní stanice Muniční dávkovač Napájecí box Terminál rádiové antény
Neutrální Budík Arkádová skříň Candy Machine Ohňostroj Plynový válec Informační stojan Hudební automat Minicom Telefonní budka Přenosná radiová skříňka Bezpečný
Nepřátelský Polní nullifikátor Lasermín těžit Senzor Věžička

Deathloop: Delivery Booths – Jak odemknout? Průvodce deathloop, průvod

Tato stránka Průvodce her Deathloop vysvětluje, jak odemknout doručovací stánky a jak je správně používat.

Poslední aktualizace: 6. září 2021

Na této stránce Deathloop Game Guide, dozvíte se o Doručovací stánky, které lze nalézt ve všech 4 hlavních okresech Blackreef. Objevíte Kód pro odemknutí doručovacích stánků a typy služeb, které poskytují.

Doručovací stánky se podobají obrovským automatům - Deathloop: Doručovací stánky - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Doručovací stánky se podobají obrovským automatům. Nefungují jako rychlé cestovní body. Jsou zvyklí Dodávejte zboží do vybraných okresů ostrova. To znamená, že mohou hru usnadnit, pokud potřebujete získat konkrétní položku a nechcete ztrácet čas hledáním v daném okrese.

1 - Deathloop: Doručovací stánky - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Doručovací stánky jsou ve výchozím nastavení uzamčeny - musíte zadat správný kód, abyste je odemkli - Deathloop: Doručovací stánky - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Doručovací stánky jsou ve výchozím nastavení uzamčeny – Chcete -li je odemknout, musíte zadat správný kód.

Při dokončování toho se můžete naučit kód, který otevírá všechny doručovací kabiny (sdílejí stejný kód) Odpolední potěšení vizionářský náskok. Zahrnuje vyšetřování úkrytu FIA Zborowska v Fristad Rock okres. Při zkoumání podzemního bunkru narazíte na místnost s neaktivním doručovacím stánkem. Vedle toho najdete poznámku o těchto objektech a najdete Kód 5370 napsaný na tabuli. Pamatujte si to, protože hra nepřidá objev související s kódem do deníku.

Jakmile dosáhnete jakéhokoli aktivního doručovacího stánku, můžete komunikovat s klávesnicí a zadat kód 5370 - Deathloop: Delivery Booths - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Jakmile dosáhnete jakéhokoli aktivního doručovacího stánku, můžete komunikovat s klávesnicí a zadat kód 5370. Teprve nyní odemknete vedení doručení – kódy se objeví v seznamu objevů každého ze 4 okresů.

Když komunikujete s doručovacím stánkem, musíte nejprve vybrat okres, do kterého bude přepravován náklad - Deathloop: Delivery Booths - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Když komunikujete s doručovacím stánkem, musíte nejprve Vyberte okres ke kterému bude přepravován náklad.

Druhým krokem je výběr nákladu - Deathloop: Delivery Booths - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Druhým krokem je výběr nákladu. Můžeš poslat:

 1. Baterie – Mohou být použity k napájení vybraných zařízení nebo zámků. To není velká pomoc, protože na místech s stroji, které vyžadují baterie, téměř vždy najdete alespoň jednu baterii zdarma. Navíc můžete často najít nabíjecí stanice pro použité baterie v oblasti.
 2. Kliky – Používají se k dokončení konkrétních environmentálních hádanek. Například můžete narazit na stroj, který chybí kolo. Pokud máte tuto položku doručenou, nebudete muset prozkoumat oblast při hledání náhradního nevyužitého kola.
 3. Nullifiery pole – Mohou blokovat účinky desek (nadpřirozené síly). Jsou nejužitečnější při sabotování Egorova stroje v komplexním okrese. Můžete je také použít k tomu, abyste odebrali schopnost šéfa používat supervelmoci během boje. Mějte však na paměti, že vstup do oblasti efektu nulfikátoru také zakáže Coltovy síly.
 4. Věže – Jsou dodávány ve formě kufru, který si můžete umístit na jakémkoli místě, ale ujistěte se, že se věžičku předem hackují tak, aby nezacílila na Colt. Během hry najdete spoustu nevyužitých kufrů, takže tato možnost není zvlášť užitečná.

Jakmile potvrdíte dodávku, dosáhněte cílové čtvrti, kde jste poslali náklad a interagují s místním doručovacím stánkem - Deathloop: Delivery Booths - Jak odemknout? - FAQ - průvodce deathloop

Jakmile potvrdíte doručení, dosáhněte cílové čtvrti, kde jste poslali náklad a komunikujte s místním doručovacím stánkem. Musíte potvrdit, že chcete balíček vyzvednout.