Destiny 2 Arc 3.0 Průvodce: Nejlepší sestavy, všechny aspekty a fragmenty pro všechny třídy – Dexerto, Arc 3.0 Warlock Builds – Destiny 2 – Mobalytics

Oblouk 3.0 staví Warlock – Destiny 2

Ne technicky sestavení melee a místo toho se zaměřuje na výměnu granátu za obloukovou duši, tato budova vás udržuje tak dlouho, jak je to možné.

Destiny 2 Arc 3.0 Průvodce: Nejlepší sestavy, všechny aspekty a fragmenty pro všechny třídy

Bungie

Destiny 2’s Arc 3.0 obsah znamená, že existuje spousta různých sestav Strážci, aby si vytvořili a pohrávali si. Abychom věci usnadnili, sestavili jsme dohromady nejlepší Destiny 2 Arc 3.0 sestavení, spolu s každým aspektem a fragmentem.

Destiny 2: Lightfall je téměř na hráčích – téměř pravděpodobné, že bude předposledním kusem expanze DLC, který do hry přichází. Destiny 2 Arc 3.Aktualizace 0 byla před chvílí, ale její význam se ve hře stále pociťuje po celou dobu později, zejména když se blížíme k další kapitole ve vesmíru hry.

Článek pokračuje po reklamě

Prázdnota 3.0 dorazil s královně čarodějnice a solární energie 3.0 dorazil se sezónou strašidelné a oblouk vložil do hry díky sezóně aktualizace Plundera, která byla zdarma pro všechny hráče. Nejlepší Destiny 2 Arc 3.0 sestavení pomůže nejen při boji s temnotou, ale také v PVP aktivitách.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Arc 3.0, včetně všech aspektů a fragmentů dostupných napříč třídami Titan, Hunter a Warlock a nejlepších sestav pro každého.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah:

 • Co je oblouk 3.0?
 • Všechny oblouky 3.0 aspektů a fragmentů
 • Jak odemknout oblouk 3.0 aspektů
 • Nejlepší Destiny 2 Arc 3.0 sestavení
  • lovec
  • Titan
  • Čaroděj

  Co je oblouk 3.0 v osudu 2?

  Blogový příspěvek Bungie pro Destiny 2 odhalil, že oblouk 3.0 by přineslo rychlost a dopad ve stejné míře – což.

  Stejně jako u předchozí podtřídy 3.0 verzí, existuje řada buffů a debuffů, které lze použít.

  ARC 3.0 sestavení pro lovce

  Destiny 2 Arc 3.0 Stavba lovce

  Lovci oblouku jsou o rychlých hity, zejména v dosahu melee. S následujícím Destiny 2 Arc 3.0 Sestavení pro lovce, vyhýbání se zvýší míru poplatku vašeho melee a zvýší jeho dosah a zároveň je zatěžuje. Poražení je poté bude budovat rychlostí dodge, což znamená.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pro přidanou zábavu si oblékněte rukavice na rukavice lháře, abyste se mohli při děrování uzdravit.

  • Aspekty: Stav toku, smrtící proud
  • Melee: Kombinovaná rána
  • Granát: Any
  • Fragmenty: Zaměření, frekvence, dobití, odpor
  • Mods: Wellmaker Melee, dobře nápadný

  Titan

  ARC 3.0 sestavení pro Titan

  Destiny 2 Arc 3.0 Stavba Titan

  Arc Titani se opravdu naklánějí do mocenské fantazie, že jsou nezastavitelnou silou, a může to být jen ta nejzábavnější, co budete mít v obličeji praskání příšer. Titani také náhodou mají spoustu exotických brnění zaměřených na melee, i když naše preference je jen zapívat všechno kolem nás s Dunemarchery. ThunderClap trvá nějakou dobu nabitý, ale je to tak uspokojivé, že se na naše tváře usmívá.

  Článek pokračuje po reklamě

  • Aspekty: Juggernaut, knockout
  • Melee: Thunderclap
  • Granát: Oslepující granáty
  • Fragmenty: Zpětná vazba, dobití, odpor
  • Mods: Bountiful Wells, těžkopádné, wellmaker melee

  Čaroděj

  ARC 3.0 sestavení pro Warlock

  Destiny 2 Arc 3.0 Warlock Build

  Ne technicky sestavení melee a místo toho se zaměřuje na výměnu granátu za obloukovou duši, tato budova vás udržuje tak dlouho, jak je to možné.

  Článek pokračuje po reklamě

  • Aspekty: Elektrostatická mysl, arc duše
  • Melee: Any
  • Granát: Any
  • Fragmenty: Ionty, velikost, odpor, volt
  • Mods: Wellmaker Melee, dobře iontů

  Tam to máte, nejlepší Destiny 2 Arc 3.0 sestavení. Další tipy a průvodce pokrývají všechny věci osudu, podívejte se na další obsah našeho průvodce v Dexerto:

  Oblouk 3.0 staví Warlock – Destiny 2

  ARC 3.0 Warlock sestavení - Destiny 2

  Arc Warlock je základem hry od svého zavedení v Destiny 1.

  Přepracování této třídy přineslo několik zajímavých možností melee.

  A pro hráče PVE bylo toto přepracování třídy pohodlně vydáno s exotickou helmou, která se velmi dobře synergizuje s třídou, která umožňuje spam schopností.

  Arc 3.0: Warlock

  Amplified – Buff, ve kterém může strážce běžet rychleji, dále sklouznout a vylepšit manipulaci se zbraněmi. K tomuto buffu není přístupný prostřednictvím žádných aspektů ani fragmentů, ale je spíše zabudován do oblouku 3.0 a obdrženo po porážce více cílů s poškozením oblouku. Strážce se zesíleným buffem obdrží více bonusů po sprintingu, které zahrnují ještě rychlejší rychlost sprintu, bonus o odporu PV.

  Slepý – Toto je debuff, který nové schopnosti oblouku vypustí. PVE nepřátelé, kteří jsou oslepeni, neuvidí, budou dezorientováni a neschopní střílet své zbraně. Nepřátelé PVP, kteří jsou oslepeni, budou odstranit jejich HUD, jejich obrazovka bude bílá a bude mít zvonicový zvuk, dokud debuff nekončí.

  JOLT – Ostatní debuffův strážci se budou vztahovat na nepřátele. Nepřátelé, kteří jsou poškozeni.

  Iontové stopy – Toto není nové klíčové slovo samo o sobě, ale je to klíčová část nového přepracování ARC. Iontové stopy byly k dispozici pouze pro Stormcaller, ale jsou nyní k dispozici pro všechny třídy a po zvednutí je dodávají energii schopností, podobně jako Stasis Shards.

  Nyní, když znáte nové podmínky oblouku, pojďme se dostat do sestav.

  Doporučení PVE

  Tato třída našla své místo jako nepřátelská třída Clearing. Chaos Reach způsobí hodně škod, ale je to po dlouhou dobu, proto je Stormtrance možností, protože je to skvělý prostředek k vyčištění desítek nepřátel. Třída nyní je schopna schopnost spamu doplňovat super studnu pro stejný účel clearingu reklamy.

  Schopnosti

  Super : StormTrance – Jak je uvedeno v poslední části, je to super, aby vyčistil více nepřátel, protože Chaos Reach není docela dost DPS, aby ospravedlnil pomocí.

  Schopnost třídy : Léčení Rift – Zůstat naživu je důležitější než bonus za malé poškození, který vám poskytuje Rift.

  Pohybová schopnost : Burst Glide – s touto skokovou schopností můžete přesunout nejrychleji. Skočte, pak na cestě dolů zdvojnásobte klepnutím na skokovou schopnost pro malou podporu.

  Schopnost melee : Řetězové blesky – otřes více nepřátel je hlavním cílem této třídy, tato schopnost vám to umožňuje udělat to více nepřátelům najednou.

  Schopnost granátu : Pulzní granát nebo bouřkový granát – tyto dva granáty jsou právě teď nejlepší oblastí granátů efektů. Hrajte se s oběma, protože oba mají své vlastní zásluhy v tom, že bouře je lepší pro skupiny a puls pro poškození jediného cíle.

  Aspekty

  Elektrostatická mysl : Poražení otřesného cíle nebo nepřítele s obloukovou schopností vyvolává iontovou stopu.

  Oblouková duše : Každý, kdo prochází vaší trhlin, včetně sebe, dostane obloukovou duši. Vaše trhlina se také rychleji dobije, když je obklopena spojenci.

  Fragmenty

  Jiskra šoku : Vaše grenaty trpící cíle

  Jiskra odporu : Zvyšuje odpor poškození, když je obklopen nepřáteli a zvyšuje sílu o +10

  Jiskra amplitudy : Rychle poráží cíle při amplifikaci vytváří kouli síly

  Jiskra dobití : Když kriticky zraní váš granát a melee se rychleji dobijte

  Prioritizace statu

  Disciplína : Váš granát je schopnost, která dokáže rozdrtit a porazit nejvíce cílů pro iontové stopy, takže to chcete co nejčastěji.

  Zotavení : To je vázáno na Rift Cooldown, takže chcete upřednostnit tento stat pro cooldown on Healing Rift pro přežití, ale také pro dávání arc duší vašemu týmu pro DPS.

  Doporučená exotika

  Arc 3.0: Warlock 2

  Fallen Sunstar : Iontové stopy se pohybují rychleji k vám, dávají vám výrazně více energie schopnosti a dávají energii schopností spoluhráčů. Tato exotika je tato třída mnohem silnější a je vysoce doporučeno farmovat ve ztracených odvětvích.

  Jelena : Defenzivní exotika, která vám a vašim spojenci dává ve vaší trhlině odolnost proti poškození 25%. Rovněž zvyšuje rychlost dobití roztržení, když je kriticky zraněno, což zrychlí váš již rychlý roztržení.

  Koruna bouře : V podstatě dělá to samé jako padlý sluneční sluneční maso, ale ne tak silné. Dobré použít, pokud ještě nemáte padlé sluneční sluneční maso.

  Doporučené mody

  Elemental Ordnance : Grenade Final Fouws vytvářejí elementární studnu. Hodíte spoustu granátů a zvyknete na tento mod.

  Elementární poplatek : Zvednutí studny vás nutí nabití světla. Získáte to velmi snadno z předchozího mod a odtud můžete použít jakýkoli nabitý světlem, který chcete.

  Grenade Kickstart : Zmírnujte svůj granát cooldown ještě více s tímto modem, abyste využili poslední dva mody častěji.

  Popel na aktiva : Grenade zabíjí Grant Super Energy. Často hodíte své granáty, a to vám pomůže dostat váš super častěji.

  Obecná strategie

  Arc Warlock Pve Build

  Jediný čas, kdy budete používat své zbraně, je pro jednání s jedním cílem DPS. Vaše třída sama o sobě je pro jednání s hrstkami nepřátel s nižším zdravotním. Využijte své schopnosti k nárůstu cílů a jejich zabití povede k získání energetické schopnosti z iontových stop.

  S Fallen Sunstar je to vylepšeno pouze tím, že vám poskytne více energie a energii schopností vašich spoluhráčů, když shromažďujete celou řadu iontových stop, které budete dělat. Vaše hlavní forma přežití je ve vaší trhlině.

  Pokud správně využíváte schopnosti, budete mít k dispozici svůj roztržení téměř natolik. To je výhodné provádět nejen pro neustálé uzdravení Rift poskytuje, ale zajistit, abyste vy a váš tým měli vždy k dispozici duši oblouku pro další poškození.

  Neexistuje žádná nevýhoda, že bude mít duši oblouku, takže ji využijte.

  Doporučení PVP

  Nové schopnosti melee přidaly do této třídy určitou rozmanitost. Ball Lightning přidává potenciální hru bezpečného rozsahu a aspekt přepětí blesku pro silnou a velmi zábavnou možnost blízkého dosahu. Jinak třída hraje jako standardní Warlock, že zůstane zakořeněná v Rifts, aby hrála za ovládání mapy.

  Schopnosti

  Super : Stormtrance – Tento super dostal masivní PVP buff nyní, když má přirozeně landfall a ionic blink. Landfall z něj dělá pseudo-shutdown super, a odtud to můžete hrát jako silné roaming super s pomocí ionic blink.

  Schopnost třídy : Léčení Rift – dává vám velkou výhodu v bojích, pokud se k němu soupeř zavazuje, když jste v roztržení.

  Pohybová schopnost : Burst Glide – s touto skokovou schopností můžete přesunout nejrychleji. Skočte, pak na cestě dolů zdvojnásobte klepnutím na skokovou schopnost pro malou podporu.

  Schopnost melee : Ball Lightning nebo Chain Lightning – Pokud hraje hra na dálku na dálku, je hra a je skvělá pro štípání u nepřátel za obálkou, aby je buď zabilo nebo zabránilo v uzdravení. Řetězové blesky je pro blízkou hru kvůli jeho rozšířenému dosahu.

  Schopnost granátu : Arc Bolt – Chcete se ujistit, že vaše granáty zasáhnou poškození, aby se šířil náraz na nepřátele, Arc Bolt je velmi snadné přistát, protože se zamkne na cíle.

  Aspekty

  Elektrostatická mysl : Umožní vám rychleji získat zpět schopnosti, když získáte zabíjení se svými schopnostmi nebo na nepřátele, které zasáhnete svými schopnostmi, a vytvoříte cyklus schopností doplňující zabíjení.

  Blesk nárůst : Pokud je hraní blízkého nebo dlouhého dosahu, je tato schopnost užitečná. Je to skvělý způsob, jak tuto mezeru uzavřít, ale v případě potřeby jej lze také použít jako únikový nástroj. To také neodstraní vaši schopnost melee a stále jste schopni ji používat, jako byste neměli tento aspekt vybavený.

  Fragmenty

  Jiskra šoku : Granáty budou trhnout cíle

  Jiskra dobití : Když je kriticky zraněn, je rychlost dobití granátu a melee rychlejší

  Jiskra odporu : Zvyšte odolnost proti poškození, když je obklopen několika cíli. Získejte sílu +10

  Jiskra hybnosti : Sklouznutí přes cihlovou munici znovu načte vaši zbraň a dává energii melee

  Prioritizace statu

  Zotavení : Umožňuje vám rychleji se vrátit do bojů a také snižovat váš rift cooldown.

  Síla : Přepětí blesku je velmi dobré, jak jste poznamenali, melee Cooldown byl běžným tématem fragmentů.

  Doporučená exotika

  Arc 3.0: Warlock 3

  Ophidiánský aspekt : Nejvyšší neutrální hra exotická, pomáhá s manipulací se zbraněmi, opětovnou načtení a dává rozšířenou řadu melee. Skvělé bez ohledu na to, co běžíte.

  Transverzivní kroky : Další silná neutrální exotická hra, která vám pomůže rychleji a/nebo uzavřít vzdálenost na cílech,

  Jelena : Rifts jsou silné, to je silnější s odporem poškození a může zrychlit jeho cooldown, když jste kriticky zraněni.

  Doporučené mody

  Nástroj Kickstart : To vám umožní častěji na kole, což vám umožní udržovat oblasti mapy s více snadno.

  Melee Kickstart : Budete hodně používat svůj melee, to doplní cooldown na vrcholu iontových stop.

  Indukce dopadu : S vaším melee způsobíte hodně škod, to poskytne energii granátů pro vypuštění poškození melee.

  Obecná strategie

  Arc Warlock PVP Build

  Hlavními nástroji ve vaší sadě nástrojů jsou vaše schopnost rozpuštěného, ​​granátu a bleskového přepětí melee. Vaše trhlina vám pomůže udržet si pozici a převzít ovládání mapy, protože máte obrovskou výhodu v bojích, když jste ve své trhlině.

  Využijte toho výhodou nahlédnutí a ponořením dovnitř a ven z krytu, aby se uzdravil mezi výstřely. Váš granát Arcbolt je velmi silný ve skupinách nepřátel, protože rychle řetězy cíle a šíření mezi nimi. Pokud váš granát zasáhne více cílů, bude to trhnout více cílů a budou potenciálně rozšířit dostatečné poškození navzájem, abyste je oba porazili.

  To je to, co se děje v sousedním klipu a všimněte si, že energie Arcbolt Grenade je plně vrácena kvůli elektrostatické mysli. Elektrostatická mysl také dává energii vašemu dalšímu aspektu prudkého přepětí.

  Tuto schopnost lze použít stejně jako seismický úder, ve kterém sklouznete, střílíte brokovnici a poté aktivujete schopnost melee dokončit nepřítele.

  Může být také použit jako únikový nástroj k překročení průhledových linií nebo k přemístění.

  Poslední věc, kterou si můžete poznamenat, je super. Stormtrance funguje jako roaming i odstavení super. Landfall vám umožní zabít další supers, pokud se nad nimi vznášíte a způsobíte nějaké škody mimo landfall.

  Když roaming použijte tlačítko sprintu k aktivaci iontového mrknutí, abyste se ztěžovali zasáhnout. To je důležité, protože tento super nemá nadměrný odpor poškození a vyžaduje, aby 3 klíšťata porazila nepřítele, protože jedno zaškrtnutí 91 poškození.

  Závěrečné myšlenky

  Arc Warlock není tak honosný jako Titan házení masivních granátů nebo lovce, který způsobuje 1 milion poškození melee, ale nemělo by být spalo. Tato třída má své role v PVE a PVP, je to jen otázka poznání vašich limitů a jak hrát kolem vašich schopností, protože mají konkrétní, ale účelné použití.

  Děkuji za přečtení! Podívejte se na naše další průvodce třídy Destiny 2 zde.

  NAPSÁNO

  Ryan Kelly

  Nejprve jsem začal hrát videohry na N64 a GameCube a stále si užívám hraní těchto her dodnes. Při svém počátečním vydání jsem hrál Destiny v roce 2014 a přepnul jsem z konzoly na PC po jeho vydání Destiny 2. Destiny 2 a Valorant jsou moje dvě oblíbené hry, které si hrají, protože miluji pohrávání s stavbami v osudu a sestavách/ strategii ve Valorant.