Destiny 2 Best Warlock Build for PVE a PVP., Destiny 2: Nejlepší stavět a načítání Warlock pro zkoušky Osiris – Gameriv

Destiny 2: Nejlepší Warlock sestavení a načítání pro zkoušky s Osirisem

Tato sestava je zvýšena společností Centrifuse, exotická automobilová puška, která vydala na začátku sezóny hluboké. Za normálních okolností by se pomalá míra ohně a omezeného rozsahu stala špatnou zbraní PVP. Ale to se změní vzhledem k tomu, jak exotická síla zapadá do naší stavby. Exotickým pohledem na centrifuse je kondenzátor nadbytku. Na levé straně budete mít měřič nazývaný elektrostatický náboj, který se postupně hromadí při sprintingu, klouzání nebo střelbě zbraně. Při vysokém náboji vytvoří konečné údery na nepřátele exploze oblouku. Při maximálním poplatku tyto exploze způsobí oslepení, debuff, který nepřátele nechává na okamžiku vidět – zjevně užitečné při setkání s hráčem versus hráče. Až bude poplatek vysoký, získáte také rozsah a bonusy o rychlosti.

Destiny 2 Best Warlock Build for PVE a PVP

Destiny 2 Best Warlock Build for PVE a PVP

Finlay Cattanach

Aktualizováno 1. srpna 2023 Finlay Cattanach

Hledám Destiny 2 Best Warlock Build? V krajině po osvětlení zůstává tato všestranná třída nedílnou součástí jakéhokoli dobře fungujícího fireteam jako vždy. To však neznamená, že meta zůstala stejná. Stejně jako všechny třídy, nová exotika a brnění a čerstvé převahy změnily optimální stavby pro Warlocks.

S schopnostmi, které mohou zmocnit spojence a doplnit zdraví, stejně jako obrovský rozsah schopností kontroly davu, Warlocks často plní roli podobnou třídě podpůrné třídy. V důsledku toho může uživatel této třídy buď provést nebo rozbít běh skupiny, v závislosti na tom, jak dobře je jejich načítání pro úkoly po ruce. Projdeme aktuální nejlepší sestavení Warlock, včetně nejlepších sestav pro PVE a PVP.

I když jsou vaše tajemné dovednosti zdokonalené, musí mít fireteam nejvyšší soudržnost, aby uspěl. Ujistěte se, že jste obeznámeni s aktuálním osudem 2 Best Hunter Build a Destiny 2 Best Titan Build,. Zde jsou naše návrhy na nejlepší stavění Warlock v Destiny 2.

Nejlepší PVE Warlock Build in Destiny 2

Nejlepší sestavení Warlock pro PVE v Destiny 2 je solární sestava soustředěná kolem Sunbracers.

Nastavení podtřídy a vybavení

Zde je návod, jak budete chtít nastavit podtřídu a zbraně a brnění, abyste co nejlépe využili.

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock Solar Subclass Screen

 • Podtřída: Solar Dawnblade
 • Super schopnost: dobře záře
 • Granát: solární granát
 • Melee: Spalovač
 • Schopnost třídy: Phoenix Dive
 • Aspekty: Touch of Flame and Heat Rises
 • Fragmenty: Ember of Torches, Ember of Solace, Ember of Searing, Ember of Empyrean
 • Exotické brnění: Sunbracery
 • Zbraně: Zbraně s dobrým poškozením a účinností ve vzduchu jsou zde prioritou. Je obzvláště důležité zaměřit se na alespoň jednu zbraň se slunečním poškozením. Dobrou volbou jsou odpalovače vlnovýchframů, jako je výbušná osobnost. Existuje také několik dalších vynikajících možností, jako je destiny 2 epochální integrace ruční děso. Výhodná je sluneční zbraň.

Sezónní artefakční mody

. Pro tuto konkrétní sestavu se však nemusíte příliš obávat, protože jen málo modů dává solární sestavy bonusy. Stále bychom doporučili autorizované mody: Melee ke snížení nákladů na energii jakýchkoli brnění souvisejících s melee a také na poplatku.

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock stojí v studni záře

Statistiky

Chcete -li dokončit sestavení, doporučujeme vám zaměřit určité statistiky a spustit určité mody pro zvýšení účinnosti bojového cyklu sestavení a pomoci vyplnit mezery.

U statistik by maximální odolnost měla být nejvyšší prioritou. Tím se zlepší vaše přežití mezi cyklem Heal Melee-Grenade-Heal. Pokud si přejete, můžete spustit disciplínu nebo sílu jako sekundární, ale stavba a mody by měla znamenat, že vaše regenerace granátu a melee jsou dostatečně rychlé bez statistik, pokud se zabíjíte.

Jak funguje stavba

Tato sestava je navržena tak, aby zvýšila vaše uzdravení a potenciál granátu přes střechu. V kombinaci s aspektem Heat Rises, konzumace granátu udělí léčbu, která odstraní debuffy pro vás a blízké spoluhráče, stejně jako tepelné stoupání. Pokud používáte svůj ponor Phoenix, zatímco je aktivní teplota teplo, použije to restaurování, výkonný uzdravovací buff. Ember útěchy a Ember of Empyrean-kdykoli přistanete na melee nebo solární finále-prodlouží čas, kdy je obnovení aktivní, což vám umožní vytvářet bojové smyčky, ve kterých budete těžit z konzistentního uzdravení na vysoké úrovni. To je nakonec mnohem efektivnější než standardní léčivý roztržení nebo hojení granátu.

To funguje v synergii s masivními posíleními poskytnutých vašim granátem tímto sestavením. Sunbracery poskytují dva důležité bonusy. Nejprve zvětší dobu, pro které vaše solární granáty existují. V kombinaci s aspektem Touch of Flame vám to poskytne dlouhodobé granáty v průběhu času, které mohou spálit cíle na nízké úrovni, a vybudovat debuff popálení na silnějších protivnících a mistrovských nepřátelských nepřátelství Často zabíjí první a vždy ho omráčí.

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock se pohybuje přes bojiště obklopené solárními granáty

Druhým bonusem Sunbracer je to, že poháněné melee zabíjí grant pět sekund nekonečné granátové energie. Není to opravdu nekonečné, ale spíše je to dočasný nárůst o 20 000% na dobití granátu. Spalovač Snap je zde ideální, protože to funguje v tandemu s vašimi granáty a způsobuje další poškození popáleniny na vrcholu jeho základního poškození. Je to také dobrý způsob, jak omráčit nezastavitelné šampióny, pokud je můžete zasáhnout všemi pěti ohnivými pruhy. S tímto bonusem od Sunbracers můžete v rychlém sledu hodit až pět granátů, vždy se rozhodnout uložit konečný poplatek a konzumovat poslední, který proc tepelné stoupání a začněte se znovu uzdravovat. Jeden z granátů můžete vždy konzumovat dříve, pokud najednou potřebujete uzdravení.

A konečně, zvažování zbraní je důležité pro další tlačení této sestavy. Ve vzduchu, pro které stačí jednoduše skok skokem spíše než plovoucího. Mít sluneční poškození vám poskytne další a snadnější možnost pro rozšíření obnovy. Prodlouží také váš Radiant Buff, který získáte od Ember of Torches. Být zářivý zvyšuje poškození vaší zbraně a také vám umožňuje střílet přes jakýkoli štít, jako jsou Hydra Shields a Anti-Barrier Shields, zatímco je aktivní.

Pokud pro vás tato sestava opravdu nefunguje, doporučujeme vyzkoušet se sborem Dawn. Tato exotika masivně zvyšuje poškození vašich super střelích, spálení nepřátel a doplňování energie melee. .

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock se rychle ponoří směrem k plamennému půdu

Brnění

Zde jsou mody, které doporučujeme běžet na každém kusu brnění, aby z této sestavy co nejlépe využili:

 • Helma – dva popel na aktiva mody. To vám dá bonusovou super energii na granátových zabíjení. Dva mody poskytují energii granátu rovnající se 600% super regenu. Vzhledem k tomu, kolik granátů budete házet, vám tyto mody pomohou dobít váš super velmi rychle.
 • Zbraně – palebná síla, posílení detonace, přenos hybnosti. Palebná síla bude generovat koule energie pro konečné údery, synerging s izolací. Posílení detonace udělí energii schopností třídy pouze pro poškození granátů a energii melee na momenty pro stejnou věc.
 • Hrudník – můžete spustit cokoli, co se vám líbí. Doporučujeme však několik prvků nebo poškození odolat mody.
 • Nohy – izolace a solární vychytávač. Izolace vám udělí energii třídy, kdykoli si vyzvednete kouli síly. Vzhledem k tomu, že váš ponor Phoenix je klíčem k přístupu k Radiant, je to nutnost. Doporučujeme také solárního vychytávače, aby se ujistil, že vám nedojde munice, pokud vaše zvolená zbraň na poškození slunečního poškození není primární zbraní.
 • Bond – Outreach, Utility Kickstart, Silná atrakce. Outreach sníží vaše cooldown při využití schopností třídy a nástroje Kickstart poskytne energii schopností třídy, když využijete schopnost vaší třídy – obě to pomůže rychleji nabíjet vaše schopnosti. Silná přitažlivost automaticky vyzvedne koule síly, což znamená ještě rychlejší regens.

Nejlepší PVP Warlock Build in Destiny 2

Nejlepší PVP Warlock Build in Destiny 2 právě teď je budování třídy Arc, Zaměření na nový Destiny 2 Centrifuse Autorifle a Crown of Tempests Armor Exotic.

Vybavení a nastavení podtřídy

Zde je návod, jak budete chtít nastavit svou podtřídu a jaké vybavení budete chtít použít pro tuto sestavu.

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock Arc podtřída

 • Podtřída: oblouk Stormcaller
 • Super schopnost: Stormtrance
 • Granát: arcbolt granát
 • Melee: Řetězec Lightning
 • Schopnost třídy: Zmocnění Rift
 • Aspekty: Přepětí blesku a elektrostatická mysl
 • Fragmenty: Jiskra spěchu, jiskra instinktu, jiskra šoku a jiskra propuštění.
 • Exotická brnění: koruna bouře
 • Zbraně: Centrifuse exotická autorifle. Nejlepší je spustit to s katalyzátorem Centrifuse, abyste co nejlépe využili, ale není to nutnost.

Sezónní artefakční mody

Pro tuto sestavení PvP je důležité použít správné mody ze sezóny hlubokého articaktova, abyste z toho co nejlépe využili. Budete chtít vybrat následující mody:

 • Autorizované mody: ARC – brnění ovlivňující obloukové zbraně stojí méně energie.
 • Zesíleno – zůstanete zesíleni déle, zatímco je vybavena podtřída oblouku.
 • Thunderous retor – obsazení super, zatímco zesílení nebo kriticky zraněný způsobí super bonusové poškození.
 • Elektrické brnění – Být zesíleno vám bude odolnější vůči poškození.
 • Shock and Awe – poslední údery při amplifikaci vyvolávají blesky, které způsobují trhnutí na cíle.
 • Údery blesku dvakrát – získejte dočasnou zvýšenou regeneraci energie granátu po házení granátu. Poslední údery oblouku prodlouží délku zvýšeného regence.

Statistiky

Pro své statistiky byste se měli pokusit zachovat odolnost jako nejvyšší prioritu, abyste si dali nejlepší šanci vydržet, když budete urážlivé, aby zastřelily debuffed cíle a propagovaly bojový cyklus. Mobilita, i když do značné míry není užitečná, je taková, kterou můžete umístit jako sekundární, pokud se chcete pohybovat ještě rychleji, ale fragmenty a buffy v této sestavě by měly poskytovat dostatečnou rychlost sprintu samy o sobě. Pokud máte ve svém brnění místnost, doporučujeme se udržet dezipline a sílu vysoko, protože tato sestava spoléhá na vaše nabité schopnosti dosáhnout plného potenciálu.

Jak funguje stavba

Tato sestava je soustředěna na tři základní koncepty, které zvyšují účinnost boje napříč deskou: zesílený buff, debuff a rychlost a rychlost.

Amplifikovaný buff zvyšuje rychlost manipulace se zbraněmi, což vám umožňuje rychleji vytáhnout zbraně a zvyšuje rychlost pohybu. Kvůli vybraným artefaktovým modem a katalyzátoru Centrifuse to udělá mnohem víc. S touto sestavou zesílení zvyšuje pohyb a rychlost manipulace se zbraněmi, ale také to zvyšuje váš odpor poškození, trvá déle, trvají to, když se dostanete konečné údery, zvyšuje rozsah blesku řetězce a pasivně dobíje. Kromě toho nabízí bonusové super poškození, pokud aktivujete svého super s přítomností buffů. Proto jsme si vybrali Crown of Bempests nad rotou Stormdancera, stejně jako u amplifikovaných již způsobuje bonus za škodu, schopnost Crown prodloužit super trvání zabíjení činí super všestrannější.

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock používá Stormtrance na šéfovi

Jolt je debuff, díky kterému cíle jsou zranitelnější vůči přicházejícím poškození a také řetězení blesku těm, kteří jsou v okolí jako bonusový útok. Při aktivaci super, ale díky Spark of Shock Fragment budete při aktivaci super, budete také trhnout jakékoli cíle zasažené granátem. Vybrali jsme si Arcbolt kvůli jeho majetku s řetězem, což mu poskytlo potenciál získat nejvíce hitů. Nezapomeňte, že v kombinaci s odstředěním vám to dává větší potenciál k získání konečných úderů s dobře načasovanými granáty, vydělávání zády z úderů Lightning Twice Mod. Váš řetězový blesk bude také schopen trhnout. Jiskra instinktu také způsobí, že vyzařujete obloukové výbuchy, které zatrhnou, kdykoli se zraníte, při zranění, a pomáhá dokončit nepřátele, které jste nemohli včas zabít. Poslední kus je zde poslední část; Posunutí a používání nabité melee vyvolá řetězec úderů blesku, které všechny způsobí nárazu na blízké cíle. To znamená, že máte v boji pět různých způsobů, jak aplikovat trhnutí a poskytovat masivní všestrannost vaší schopnosti poškodit a debuff nepřátele za své vlastní zabití a za zabití spoluhráčů.

. V kombinaci s dalšími rychlostními bonusy a extra odolností při sprintu z jiskry spěchu fragmentu, díky tomu je mnohem obtížnější zabíjet, když je v pohybu v PvP. Přidaná mobilita také usnadňuje využití aspektu přepětí blesku, a co je nejdůležitější, nabíjí elektrostatický měřič náboje na odstředivosti a vyplňuje mezery, když nejste zesíleni.

Tato sestava je zvýšena společností Centrifuse, exotická automobilová puška, která vydala na začátku sezóny hluboké. Za normálních okolností by se pomalá míra ohně a omezeného rozsahu stala špatnou zbraní PVP. Ale to se změní vzhledem k tomu, jak exotická síla zapadá do naší stavby. Exotickým pohledem na centrifuse je kondenzátor nadbytku. Na levé straně budete mít měřič nazývaný elektrostatický náboj, který se postupně hromadí při sprintingu, klouzání nebo střelbě zbraně. Při vysokém náboji vytvoří konečné údery na nepřátele exploze oblouku. Při maximálním poplatku tyto exploze způsobí oslepení, debuff, který nepřátele nechává na okamžiku vidět – zjevně užitečné při setkání s hráčem versus hráče. Až bude poplatek vysoký, získáte také rozsah a bonusy o rychlosti.

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock ničí stopku s Centrifuse

S naším sestavením, vysokou rychlostí, důrazem na posuvné a plodné využití zesílené grantové pomoci při získávání nabití měřiče. Když je nabitý, můžeme plně využít aspekt elektrostatické mysli, který generuje iontové stopy z oslepených nebo otřesených cílů. Spolu s jiskrou výboje, která dává šanci na závěrečné údery oblouku k vytvoření iontové stopy, by jejich shromažďování mělo být poměrně snadné. Toto a rychlé závěrečné údery s obloukovou poškozením mohou poskytnout amplifikovaný buff, což znamená, že existuje více než jedna cesta k jeho aktivaci s touto sestavou.

.

Brnění

Zde jsou mody, které doporučujeme běžet na každém kusu brnění, aby z této sestavy co nejlépe využili:

Destiny 2 Best Warlock Build: Warlock ničí služebníka s Arc Melee

 • Helma – ochrana energie, oblouk Sifon a harmonické cílení. Zachování energie bude pro vaše spojence generovat další koule energie na super zabití, což jim umožní rychleji získat jejich supers – ještě více to těží z cíle této sestavy, aby přebíjel potenciál Stormtrance. Arc Siphon bude generovat ještě více koulí pro rychlé závěrečné údery proti nepřátelům s obloukovou zbraní – snadné dělat s centrifusem neustále běžící v plné síle. Harmonické cílení zlepší vaše pozorování cíle a rychlost akvizice cíle pro zbraně oblouku, což vám poskytne další výhodu v zápasech kelímku.
 • Zbraně – palebná síla, posílení detonace, přenos hybnosti. Stejně jako naše sestavení PVE jsou tyto tři nezbytné pro rychlé dobíjení vašich schopností. Palebná síla bude generovat koule energie pro konečné údery. Posílení detonace udělí energii schopností třídy pouze pro poškození granátů a energii melee na momenty pro stejnou věc.
 • Hrudník – neochvějný cíl oblouku, odpor poškození odstřelovače, nouzové posílení. Neochvějný ARC AIM vám pomůže zasáhnout přesné výstřely pro rychlé zabíjení s centrifuse. Odolnost proti poškození odstřelovače je užitečná, protože centrifuse není fantastická pro zakázky s dlouhým doletem a poškození melee nebo zbraně v těsném dosahu využije jiskři instinktu. Nouzové posílení vás bude více přežít, zatímco je kriticky zraněn, pokud budete mít nějaký brnění z vyzvednutí koulí energie. To se hodí, vzhledem k tomu, jak tato budování odměňuje riskantní hry.
 • Nohy – inervace, hromádky na hromádek, nárůst oblouku. Inervace udělí granátovou energii na vyzvednutí koulí energie a udržuje váš granát cooldown co nejkratší. Stohy na hromádkách udělí při sběru koule energie další brnění, čímž se sníží riziko, že nebudete schopni využít nouzové posílení, když je v vázání. Arc zbraně přepětí poskytne bonus za malou škodu na obloukových zbraních, když nemáte poplatky za brnění, což vám pomůže snadněji zabíjet zabíjení.
 • Bond – Outreach, Bomber, Reaper. Outreach udělí energii melee a bombardér udělí granátovou energii, kdykoli využijete schopnost třídy, zkrátí se na dobíjecí časy ještě dále. Reaper zaručí kouli síly na zabití po schopnosti vaší třídy a pomůže posílit vaši generaci koulí.

Co jsou Warlocks dobré v Destiny 2?

Warlocks jsou velmi užitečné pro plnění role podpůrné role v týmech. Jejich třídní schopnosti mohou zajistit uzdravení nebo poškození a jejich podtřídy jsou přizpůsobeny rychlému roztržení prostřednictvím velkých skupin nepřátel a optimalizovat výstup poškození a přežití fireteam buffy a debuffy.

Sběr Warlock znamená investování do úspěchu a přežití týmu, ale to neznamená, že musíte převzít pasivnější roli, pokud jde o poškození obchodu. Můžete vyzkoušet nejlepší zbraně PVP Destiny 2 pro některé možnosti inflitování škod, které vás zvýší před konkurencí.

To pokrývá vše, co máme za nejlepší Warlock Build in Destiny 2, pro PVE i PVP. Určitě to budeme aktualizovat, protože meta se během hry neustále mění. Nezapomeňte se s námi ověřit, než se sezóna Destiny 22 začne dostat do dalšího kroku cesty co nejpřipravenější.

Jsou Warlocks nejlepší třídou PVE v Destiny 2?

Žádnou třídu nelze kategoricky nazvat nejlepší, ale rozmanitost podpůrných schopností Warlocka a potenciál kontroly davu z nich činí vynikající spojenec v PVE.

Jaké jsou nejlepší Warlock Exotics in Destiny 2?

Naše tipy pro nejlepší Warlock Exotics by byly Sunbracers, Karnstein Armlets, plášť bitevní harmonie, koruna bouře a Swarmers.

Co jsou Warlocks dobré v Destiny 2?

Warlocks jsou vynikající vynikající třídou podpory a kontroly davu, ideální pro udržení týmu naživu, ničení velkého počtu nepřátel a oslabení šéfů.

Destiny 2: Nejlepší Warlock sestavení a načítání pro zkoušky s Osirisem

Warlock Build and Loadrout pro pokusy s Osirisem

Hledáte dominování v pokusech s Osirisem jako Warlock v Destiny 2? Nehledejte nic jiného než tato příručka, která nastiňuje nejlepší sestavení a načítání, které vám pomohou uspět v nejtěžší výzvě kelímku.

Destiny 2 je populární hraní střelcová hra, která předstihla herní svět. Hra má obrovský a pohlcující svět, umožňuje hráčům prozkoumat různé planety, zapojit se do vzrušujících bitvy a přizpůsobit své postavy jedinečným výběrem brnění a zbraní. Hra také obsahuje různé režimy, včetně konkurenčního režimu pro více hráčů, pokusů o Osiris.

Trials of Osiris je jedním z nejnáročnějších režimů v Destiny 2. Vyžaduje, aby hráči vytvořili tým a bojovali proti jiným zkušeným hráčům, aby získali odměny a dosáhli vrcholu žebříčku. Vítězství v pokusech s Osirisem vyžaduje kombinaci dovedností, strategie a správného načítání. Hráči si musí vybrat správné zbraně a brnění a rozvíjet efektivní taktiku, aby překonali své soupeře.

Tato příručka vysvětlí nejlepší sestavení a načítání Warlock pro pokusy s Osirisem v Destiny 2. Poskytneme podrobná doporučení, která exotická brnění použít, kterou podtřída si vybrat a které zbraně je třeba vybavit. Budeme také sdílet tipy, jak hrát vaše Warlock efektivně v pokusech s Osirisem a pomůžeme vám stát se obávaným soupeřem na bojišti. S touto příručkou budete moci ovládnout v pokusech s Osirisem a posunout své zkušenosti Destiny 2 na další úroveň.

Co jsou to pokusy s Osirisem?

Warlock Build and Loadrout pro pokusy s Osirisem

Trials of Osiris je týdenní konkurenční herní režim pro více hráčů v Destiny 2, kde hráči mohou soutěžit v intenzivních zápasech PVP za výkonné odměny. Cílem herního režimu je vyhrát sedm zápasů v řadě, aniž by ztratil jakékoli. Každé vítězství vydělává hráčům mocným kořist, zatímco jedna porážka resetuje svůj pokrok a vyžaduje, aby začaly od nuly.

Trials of Osiris je herní režim s vysokým podílem a hráči musí přivést svou A-hru k úspěchu. Vyžaduje to týmovou práci, komunikaci a dobré porozumění mechanice a map hry. Hráči se musí koordinovat se svými členy týmu, vyvinout silnou strategii a vybrat správné načítání zbraní a vybavení, aby doplnili svůj styl hry a maximalizovali jejich šance na úspěch.

Tento herní režim je považován za jeden z nejnáročnějších v Destiny 2. Ale také nabízí některé z nejvýznamnějších odměn ve hře. Je to skvělý způsob, jak hráči otestovat své dovednosti a získat silné vybavení, které jim mohou pomoci postupovat prostřednictvím jiných náročných aktivit ve hře.

Nejlepší Warlock sestavení pro zkoušky s Osirisem

Warlock Build and Loadrout pro pokusy s Osirisem

Bungie vydání „Sezóna lupu“ v Destiny 2 přineslo velmi očekávanou revizi ARC 3.0 podtřídy. Komunita Destiny 2 byla nadšená, když viděla změny, a okamžitě se ponořili do nového stromu podtřídy a fragmentů.

Obzvláště podtřída Stormcaller Warlock vzrostla zájem hráčů, zejména v boji PvP, díky své schopnosti elektrického poškození proti velkým skupinám nepřátel. V současné době je Stormcaller Warlock tou nejlepší koncovou hrou PVP Warlock sestavení v meta.

Schopnost klouzání Stormcaller Warlock je významnou výhodou při zachycení cílů, což jim umožňuje cestovat na dlouhé vzdálenosti. Jejich vynikající super může snadno eliminovat soupeře ohromujícím a rozbít je na kousky.

Jejich bouřkový granát je navíc skvělým doplňkem jejich arzenálu. Umožňuje jim to zavolat bouři blesku v nepřátelské zóně a způsobit poškození nárazů na nepřátele v poloměru výbuchu.

Doporučujeme použít vyvážený klouzání pro maximální účinnost pro skok, který může zvýšit rychlost pohybu a ovládání. .

Zatímco každá brokovnice je pro tuto sestavení vhodná, doporučuje se zbraň AOE k účinnému boji proti velkým skupinám nepřátel. Závěrem lze říci, že s podtřídou Stormcaller Warlock můžete ovládnout v boji Destiny 2 Endgame PVP Combat.

Nejlepší načítání pro pokusy s Osirisem

Warlock Build and Loadrout pro pokusy s Osirisem

Pokud jde o zkoušky s Osirisem, je zásadní mít správné načítání. Chcete být dobře vybaveni, abyste zvládli jakoukoli situaci a rychle a efektivně sundali soupeře. Zde je naše doporučení pro nejlepší načítání pro pokusy s Osiris v Destiny 2:

 • Primární zbraň: Hand Cannon je vynikající volbou pro pokusy s Osirisem. Poskytuje velkou přesnost, velké poškození a rychlou rychlost ohně, což je ideální pro boj téměř středního dosahu. Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat Hawkmoon nebo Thorn.
 • Zvláštní zbraň: Brokovnice je nutností pro zkoušky s Osirisem. Je to ideální pro boje z blízkého dosahu a dokáže sundat soupeře pouze v jednom nebo dvou výstřelech. Doporučujeme používat Wastelander M5 nebo Astral Horizon pro maximální poškození výstupu.
 • Těžká zbraň: Kulomet je vynikající volbou pro těžký slot v pokusech s Osirisem. To vám umožní způsobit masivní poškození několika soupeřům najednou a může obrátit příliv bitvy ve váš prospěch. Doporučujeme použít kruhovou logiku nebo vzpomínku na nejlepší výsledky.
 • Brnění: Pokud jde o brnění, chcete se zaměřit na zotavení a odolnost. Doporučujeme používat transverzivní kroky exotické boty pro zvýšenou mobilitu nebo korunu bouře pro zlepšení schopností dobití a zabíjení schopností řetězení.

Celkově vám toto načítání poskytne silnou výhodu v pokusech Osirise. Nezapomeňte si nezapomeňte spolupracovat se svým týmem, efektivně komunikovat a strategicky využít své schopnosti a supers k získání vítězství.

Závěr

Závěrem lze říci, že správné načítání je nezbytné pro úspěch v pokusech s Osirisem v Destiny 2. Ať už hrajete jako Warlock, Hunter nebo Titan, výběr správných zbraní a brnění může mít rozdíl ve vítězství nebo prohrávání. Naše doporučené načítání zahrnuje ruční dělo, brokovnice, kulomet a exotické kousky brnění, které zvyšují vaše schopnosti podtřídy. S tímto vytížením budete dobře vybaveni, abyste zvládli jakoukoli situaci v pokusech s Osirisem a přejděte svůj zážitek z Destiny 2 na další úroveň.