Destiny 2 Beyond Light Exotic Guide – Jak odemknout každý exotický, o kterém víme, Destiny 2: Beyond Light Guide: Seznam nových exotických zbraní a jak je získat | Windows Central

Destiny 2: Beyond Light Guide: Seznam nových exotických zbraní a jak je získat

Collin MacGregor je spisovatel štábu ve Fanbyte. Je to také osoba, která dobrovolně hraje třídu podpory (jste vítáni) a nadále se drží na remake úniku lidoopů.

Destiny 2 Beyond Light Exotic Guide – Jak odemknout každý exotický, o kterém víme

Destiny 2: Beyond Light je konečně tady a existuje spousta úžasných nových exotik pro hráče, aby ho pronásledovali. Od zbraní, které mohou svolat blesky, po rukavice, které vyvolávají jedovaté účinky, bude zajímavé vidět, jak tyto exotika ovlivňuje jak PVE, tak PvP meta. Zatím bylo odhaleno celkem jedenáct exotik a podrobnosti pro Beyond Light. V nabídce sbírek pro nájezd je však skrytá jedna položka, což je více než pravděpodobné, že nájezd Exotic. Mějte na paměti, že Beyond Light právě uvolnil, takže tuto příručku neustále aktualizujeme s příslušnými informacemi. S novým spuštěním je vždy mnoho pohyblivých kusů, takže se pokusíme tento článek co nejvíce aktualizovat.

Exotické zbraně

The Lament – meč

Zdroj: Vyhledejte Dead Exos Quest

Je čas přivést řetězový soubor k přestřelce. Lamet je exotický meč, který je určen pro sundávání nepřátelských šampionů a bariérů. Když blokujete tímto mečem, začne se to začne otáčet, což se zdá, že zvyšuje poškození zbraně. Vysvětluje se, že jedna zbraň je na svém „vrcholu“, zabíjí s nářekem uzdravení uživatele. Jakmile bude plně nabitý, nářek použije na svůj útok pronikavý efekt štítů, obchází je a umožní vám štěpit nepřátele na malé kousky. Získáte hromádky za poškození s touto zbraní, což pak zvyšuje poškození mečů a odpor poškození při těžkých útocích.

Není čas vysvětlit – pulzní puška

Zdroj: Digital Deluxe nebo Season Pass Edition of Beyond Light

Vracející se favorita, žádný čas vysvětlit, není vše o přistání přesných zásahů nebo hitů proti nepřátelům postiženým novým prvkem, Stasis. Pokaždé, když to uděláte, munice, kterou vystřelíte, se vrátí do časopisu, což vám umožní pokračovat ve střelbě na cíli. Precision Hits nebo Hits on Stazis Afficted nepřátelé postaví převinuté zásobníky, což vám umožní svolat portál, který vystřelí kulky z jiné časové ose. Řešení přesného poškození, zatímco je aktivní portál, prodlouží jeho trvání, což vám umožní udržovat ho po dlouhou dobu. Díky tomu je to úžasné jak pro obecné zúčtování davů, tak pro šéfy, protože prostřednictvím dočasného portálu můžete způsobit další škody. V současné době můžete tuto zbraň odemknout pouze z nákupu digitálního deluxe nebo za světlem+sezóna verze hry. Bungie potvrdila, že vstoupí do fondu kořistí někdy po sezóně 12.

Cloudstrike – odstřelovací puška

Zdroj: Neznámý

Potenciální novou zbraň šéfa DPS, Cloudstrike je odstřelovací puška, která přistane blesk, když přistanete přesnou poslední ránu. V přívěsu vidíme, že tento masivní blesk zabíjí dva další strážce, kteří jsou asi 1-2 stopy od nepřátele zabitého cloudstrike. Rychlé přesné hity (nikoli zabíjení) však místo toho svolá bouři, která pravděpodobně uvolní mnohem více bleskových šroubů. V závislosti na poškození bouře a pokud je to ovlivněno schopnostmi debuffů, jako je Cannon Tractor Cannon, mohli bychom se podívat na další solidní zbraň Endgame PVE PVE. Bohužel to nebudeme vědět s jistotou, dokud se nedostaneme ruce na tohoto odstřelovače.

Uchopení Salvation – Grenade Launcher

Síťová přilnavost je granátová launcher, který je o stázi. Vezmeme -li návrh stáze a jeho zbraní, přilnavost spásy umožňuje hráčům vystřelit projektily, které tvoří krystaly a zmrazit nedaleké nepřátele v okolí. Alternativně můžete tuto zbraň nabít a uvolnit více krystalů, spolu s větším poloměrem mrazu. Vzhledem k tomu, jak se zdá, že je synergická stáze, bude zajímavé sledovat, jak se tato zbraň kombinuje s těmito schopnostmi.

Dualita – brokovnice

Zdroj: Sezónní průsmyk

Duality je nová brokovnice sezonního průsmyku, kterou odemknete na úrovni jedna v balíčku Season Pass. Jakmile jste otevřeni, budete okamžitě odměněni dualita, což je brokovnice, která není překvapením, že má dva režimy palby. Prvním z nich je peleta, kdykoli vystřelíte zbraň z kyčle. Zamíření památek způsobí, že tato střelná zbraň střílí kolo s vysokým poškozením. Jeho druhá výhoda vám dává hromádky pro zabíjení nepřátel s šířením pelet, což zvyšuje vaše přesné poškození a rychlost načtení. Přesné zásahy při přistání při zamíření památek prodlouží doba trvání tohoto buffu. To dává dualitě nějakou pěknou flexibilitu, protože se může bezpečně postarat o nepřátele nízké i vysoké úrovně s relativní lehkostí. I když to nemusí být koncová hra hodná, dualita bude určitě oblíbenou volbou kvůli své naprosté všestrannosti.

Oči zítřka – raketový odpalovač

Zdroj: věřil být exotickým nájezdem

Téměř nic není o této zbrani známo, ale víme, že existuje díky kartě sbírky zbraní ozdoby zbraně. Předpokládá se, že je to v době psaní, protože je to jediný, kdo není uveden jako jediný.

Warlock Exotics

Destiny 2 Dawn Chorus

Dawn Chorus – helma

Zdroj: Master Lost Sectors (pouze sólo)

První kus exotického zbroje Warlocku odhalil, že sbor Dawn je o zapálení světa. To exotické zvyšuje poškození našich projektilů Dawnblade spolu s spálením jakéhokoli nepřítele, který s nimi naváže kontakt. V přívěsu vidíme, že se to používá k tomu, aby v jednom zásahu sundal šampiona úlu. Jaká je úroveň toho nepřítele nebo pokud byla dříve poškozena, není známo, ale záběry naznačují, že to bude schopno rychle sundat mocné protivníky. Navíc jakékoli poškození popálení, které způsobujeme, účtují naši schopnost melee. Jsem zvědavý, jestli to bude fungovat se zbraněmi, jako je Sunshot, nebo pokud je to vázáno pouze s vlastními schopnostmi našeho Warlocka.

Necrotic Grip – Gauntlet

Zdroj: Master Lost Sectors (pouze sólo)

Máte rádi trn? Přejete si, abyste mohli jen šířit nemoc na nepřátele temnoty? Pokud jste odpověděli „ano“, pak je pro vás nekrotická přilnavost. Když zasáhnete nepřítele s útokem na blízko, šíříte korupci mezi okolními nepřáteli. Pokud ten jed pak zabije některého z způsobených nepřátelů, uvolní další výbuch a šíří jej dále, dokud nebude všechno mrtvé nebo vaši nepřátelé nezemře na jed. To je neuvěřitelně silné, zejména proto, že obnovíte energii melee pro každé zabíjení s touto schopností.

Hunter Exotics

Arthrys’s Embrace – Gauntlet

Zdroj: Master Lost Sectors (pouze sólo)

Tato exotika byla možná nejvíce špatně vysvětlena v novém přívěsu. Naštěstí Bungie zveřejnil další informace o tom, co Arthrysův objetí skutečně dělá. Jeho první výhodou je, že lovec házení nožem získá další odraz, když zasáhne povrch. To je úhledné, ale buďme skuteční, musíte mít velké štěstí, že přistanete zabit. Jeho druhá potíže je rychlá přesnost hitů zvyšuje vaše škody a staggery nepřátele. Je třeba poznamenat, že popis neurčuje, co způsobí poškození, takže to může být pouze celkový buff. Pokud je to významné, může být tato podpora docela dobrá v kombinaci s automobilovými puškami nebo skautskými puškami s rychlým ohněm.

Maska Bakris

Zdroj: Master Lost Sectors (pouze sólo)

Maska Bakris je určitě předurčena jako oblíbená fanoušky. Po spuštění bude hráč dočasně maskován a pohybovat se mnohem rychleji, zatímco je aktivní posun. Jakmile se vynoříte z Shift, všechny vaše obloukové zbraně způsobí na krátkou dobu zvýšené škody. Díky tomu je to docela silné v kelímku pro kohokoli, kdo používá obloukovou zbraň. Pokud je zvýšení poškození dostatečně významné, můžeme to dokonce vidět spárované se zbraněmi, jako je anarchie pro zabíjení šéfů.

Icefall Mantle

Zdroj: Master Lost Sectors (pouze sólo)

Tento exotický je docela jednoduchý, ale mohl by být naprosto měnící hru. Když se nosí, Titan nahradí schopnost třídy barikády outshield, které mohou zavolat na vyžádání. Síla outshieldu není známa, ale tato dovednost sama o sobě může konečně pomoci Titanovi přijmout roli tanku, kterou mnozí chtěli. Pokud maska ​​s jedním okem bude co pokračovat, určitě to udělá vlny Destiny 2 Scéna PVP. Připravte se na další vlnu titanů ovládajících brokovnice v kelímku.

Nejisté jizvy

Zdroj: Master Lost Sectors (pouze sólo)

Podpora exotická, nejistá jizvy dávají Titanově auru o výkonu, když oživují spoluhráče. V přívěsu se na to zahlédneme, protože tým je zvětralý do Titanu zářící energií. Náš odhad je, že když někoho oživíte, tento outshield se šíří těm, kteří jsou spojeni s Titanem, což jim dává větší odpor poškození. Vidím, že je to užitečné v režimech přežití, kde budete mít větší bezpečnost po vyzvednutí někoho. Při aktivitách PVE na vyšší úrovni je však obvykle lepší čekat, až se tato osoba respawn respawn, než riskovat, že je váš vlastní život oživí. Životaschopnost tohoto exotického bude žít nebo zemřít podle toho, jak silná jsou tato outshields a délka postroje mezi strážci.

o autorovi

Collin MacGregor je spisovatel štábu ve Fanbyte. Je to také osoba, která dobrovolně hraje třídu podpory (jste vítáni) a nadále se drží na remake úniku lidoopů.

Destiny 2: Beyond Light Guide: Seznam nových exotických zbraní a jak je získat

Destiny 2: Beyond Light

Nejnovější expanze Destiny 2 Beyond Beyond Officily dorazila as tím přichází řada zcela nových exotických zbraní, které mohou hráči vydělávat a používat, protože si užívají jednoho z nejlepších střelců Xbox One kolem. Zde je přehled každé z nových exotických zbraní a také vysvětlení, jak je získat.

Ovládat temnotu

Destiny 2: Beyond Light

Vítejte na Evropě, strážce.

V Beyond Light se hráči setká s temnou padlou frakcí, cestují na nová místa a přesahují světlo, aby ovládli sílu temnoty.

Není čas vysvětlit

Není čas vysvětlit pulzní pušku vrací kola časopisu, kdykoli přistanete přesné zásahy nebo zásahy proti nepřátelům, kteří jsou zasaženi stázi. Stohování tohoto efektu opakovaně vytvoří před vámi portál, který střílí kulky z alternativní časové ose a zvyšuje vaše DPS.

Jak to získat

Tento exotický je výhradně dostupný lidem, kteří si kupují balíček Beyond Light + Season, který zahrnuje sezónní průsmyk pro sezónu lovu, a bude poskytnut, jakmile bude kampaň za sebou zakončena. nicméně, Všechno Majitelé za světlem budou moci po sezóně honžou po skončení sezóny získat zbraň, ačkoli Bungie to ještě neoznámila.

Cloudstrike

Puška odstřelovací pušky Cloudstrike způsobuje, že se šrouby blesku vynoří na nepřítele, když přistanete přesné zásahy, což zvyšuje poškození. Navíc, rychle přistání přesných hitů způsobí, že se objeví plná bouře blesku, což poškodí jak nepřítele, kterou střílíte, tak i nepřátelé kolem nich.

Jak to získat

Cloudstrike náhodně klesá z Empire Hunts, což jsou speciální mise, které zahrnují lov důstojníků Eramis. Empire Hunts dokončené ve vyšších potížích mají vyšší šanci, že vám zbraň upustí.

Nářek

The Lament Sword má speciální blok, který vám umožní oživit řetězovou pilu čepel. Jakmile je to plně opětovné, můžete uvolnit plnou sílu čepele. Tento útok skartuje skrze stíněné nepřátele, což znamená. Útok, když je plně vrácen, vás také uzdraví, což je užitečné, protože používání mečů proti silným nepřátelům může být docela nebezpečné kvůli tomu, jak blízko k nim musíte být.

Jak to získat

Quest Lament Sword je k dispozici od Banshee-44 ve věži. První krok bude zahrnovat nalezení tří mrtvých exosů na Evropě. Pak budete muset najít obří exo skrytý v zařízení EXO. Poté budete muset zabít 100 vex mečem a také 20 speciálních nepřátelů, jako jsou Minotaurs nebo Hydras. Poté budete posláni do dokončení „regenerační Evropy“, „Empire’s Fall“ a „The Dark Priestys“. Poté budete muset rychlou misi EXO Challenge, která zahrnuje některé platformy.

Další krok vás vrací k zabití více vex; Konkrétně 60 z nich s finišery. Poté budete muset najít kousky čepele nářku ve skleněné úder. Poté, co je vezmete na Banshee-44 ve věži, budete muset najít opuštěný bunkr v EventIde Ruins on Europa. Jakmile to bude hotovo, zbývá jen udělat misi s názvem „Reformování minulosti.„Mluvit s Banshee-44 poté, co tak učiní Konečně netvoříte nářek.

Sísací sevření

Uchopení Grenade Grenade Launcher je zbraň zaměřená na státu. Každý granát, který střílíte, vytvoří krystaly Stazis v bodě dopadu a kolem a kolem a zamrznout cíle. Grenades můžete také nabít za účelem zvýšení počtu vytvořených krystalů a poloměru mrazu.

Jak to získat

Přilnavost spásy je získána dokončením zvláštního hledání unášeče, který bude k dispozici poté, co porazíte kampaň Beyond Light. Prvním krokem úkolu je porazit 10 padlých kapitánů a služebníků na Evropě. Jakmile je to hotovo, dalším krokem je jít mluvit s Variks a pustit se do mise Empire Hunt Mission. Po jeho dokončení je dalším krokem udělat nějaké broušení zabitím nepřátel svými schopnostmi stáze. Poté budete muset vyčistit skrytý sektor ztracené prázdnoty a setkat se s spolupracovníkem pavouka a drifteru. Poté musíte mluvit s Drifterem a pustit se do speciální mise „krádež Stazi“, abyste ukradli granátový launcher. Nakonec znovu promluvte s drifterem a obdržíte přilnavost spásy.

Dualita

Sluneční brokovnice s dualitou je jedinečná v tom, že při napojení kyčle vystřelí pelety, ale při zaměření na památky vystřelí slimáky. Díky tomu je zbraň všestrannou, protože můžete změnit typ výstřelu, který odkládáte dole v závislosti na situaci. Navíc zbraň na Black Wings Perk to dělá tak, že zabíjení peletami vám poskytne zvýšení přesného poškození a opětovného načtení, které můžete opakovaně naskládat přistáním Slug Precision Hits.

Jak to získat

Okamžitě dostanete dualitu, pokud jste si zakoupili sezónu pro sezónu Hunt, což je sezóna, která byla spuštěna s Beyond Light. Pokud nechcete sezónu, stále získáte dualitu, když dosáhnete 35 let ve verzi zdarma.

Oči zítřka

Konečně jsou tu oči zítřka, což je exkluzivní pro Raid Deep Stone Crypt. Tento raketový odpalovač může zaměřit a sledovat více cílů současně. Získání čtyř nebo více zabití s ​​jednou salvou exponenciálně zvýší poškození další salvy.

Jak to získat

Oči zítřka je náhodný pokles z Deep Stone Crypt Raid setkání s dokončením. Je možné, že se po každém setkání zvýší šance, že se zvýší Ne Získejte to, ale zatím si nejsme jistí.

Tvoje myšlenky

Co si myslíte o nových exotických zbraních v Beyond Light? Který zní nejzábavnější použít? Dejte nám vědět v komentářích.

Destiny 2: Beyond Light je nyní k dispozici na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One Consoles, PlayStation 4 a 5 a Windows 10 PCS. Stojí to 40 $.