Destiny 2 Beyond Light: Jak odemknout legendární ztracená odvětví, jak odemknout Legend & Master Lost Sectors – Destiny 2 | Shacknews

Jak odemknout Legend & Master Lost Sectors – Destiny 2

Než získáte přístup k Legend a Master Lost Sectors, musíte nejprve splnit několik požadavků. Jakmile jsou splněny, budete mít přístup a založit sektor legendy/Master Lost (více o tom níže).

Destiny 2 Beyond Light: Jak odemknout legendární ztracené odvětví

Beyond Light Odemkněte legendární ztracené odvětví

Destiny 2: Beyond Light pokračuje v používání legendárních ztracených odvětví. To je přesně to, co znějí, stejný obsah, jaký byste zjistili v otevřeném světě, ale mnohem těžší. Pokud jste tady, pravděpodobně vás zajímá Jak odemknout legendární ztracené odvětví v Destiny 2: Beyond Light pro legendy i hlavní potíže. Tady je to, co potřebujete vědět.

Jak odemknout Legend & Master Lost Sectors in Destiny 2: Beyond Light

Zatímco obvykle, hráči Destiny 2 se nesedí do ztracených sektorů pravidelných, pokud nepotřebují něco konkrétního, za světlo vrhne vrásek do obvyklého vzorce pro tento obsah.

Sólo legendární ztracené odvětví v legendě i mistrovských obtížích v Beyond Light vám poskytne šanci vydělat exotické kousky brnění, včetně nového exotického brnění přidaného v této expanzi. Ve skutečnosti je to jediné místo, kde je můžete získat tak přirozeně, budete je chtít co nejdříve odemknout.

Jen pro alespoň odemknutí legendy a magisterských obtíží ztracených odvětví musíte mít svou postavu na úrovni 1200 výkonu nebo vyšší. Nebudete je moci ani vidět na režisérovi pro Evropu nebo na kosmodrone.

Tím se odemkne legenda a mistra ztracená odvětví, ale byli byste velmi stateční, abyste si dokonce přemýšleli o jejich vyzkoušení na 1200. Realisticky byste měli být tak blízko navrhované úrovně výkonu nebo vyšší, protože obsah je nesmírně obtížný.

Legenda je 1250 doporučená a Master je 1280. Kromě toho, že je vysoký obsah energie, je také nabitý modifikátory navrženými tak, aby vás zabily a samozřejmě, nepřátelé šampionů. Takže přijďte zamčeni a načtěte svým nejlepším vybavením a buďte velmi trpěliví.

Pamatujte, že tyto sólo musíte dokončit pro exotické kapky. Pokud je uděláte se skupinou, vše, co dostanete, jsou jádra vylepšení.

O tom je vše, o čem potřebujete vědět Jak odemknout legendární ztracená sektory v Destiny 2: Beyond Light. Pro více tipů a triků se nezapomeňte podívat na náš průvodce Wiki Beyond Light naplněný dočasným dotazem.

  • Jak opravit chybu koček v osudu 2
  • Jak opravit chybu rybízu v Destiny 2
  • Jak opravit chybu stonožky v Destiny 2
  • Jak dokončit všechny cíle John Cena 2K v WWE 2K23
  • Kdy začíná festival Destiny 2 ztraceného roku 2023? Datum vydání odhaleno

O autorovi

Ed McGlone

Ed McGlone byl s Twinfinite od roku 2014 do roku 2022. Hraje hry od roku 1991, Ed miloval psaní o RPG, MMO, sportovních hrách a střelcích.

Jak odemknout Legend & Master Lost Sectors – Destiny 2

Jak odemknout Legend & Master Lost Sectors - Destiny 2

Objevte, jak odemknout Legend & Master Lost Sectors in Destiny 2, jak spustit jeden a jaké exotické odměny jsou v nabídce.

12. listopadu 2020 22:45

Beyond Light představil Legend a Master Lost Sectors Destiny 2. Tyto nesmírně náročné činnosti jsou v podstatě soumraky, ale ve formátu ztraceného sektoru. Chcete -li získat šanci na nějaké nové exotiky a odměny, budou muset hráči nejprve odemknout legendu a Master Lost Sectors. Ty však nebude snadné dokončit, takže přijďte připraveni na boj.

Jak odemknout Legend & Master Lost Sectors

Než získáte přístup k Legend a Master Lost Sectors, musíte nejprve splnit několik požadavků. Jakmile jsou splněny, budete mít přístup a založit sektor legendy/Master Lost (více o tom níže).

Destiny 2 Odemkněte legendu a magisterské odvětví

  • Kompletní normální verze ztraceného sektoru
  • Dosáhněte měkkého uzávěru pro sezónu

Nejprve budete muset skutečně dokončit normální ztracený sektor. To znamená jít do hlídkové zóny, vstoupit do ztraceného sektoru, porazit šéfa a rabování mezipaměti. Tím se vymaže ztracený sektor na mapě. Zde je průvodce o umístění všech ztracených sektorů v Destiny 2, včetně nových na Cosmodrome a Europa.

Za druhé, musíte pro sezónu dosáhnout měkkého uzávěru výkonu. To byste měli být schopni dosáhnout dokončením kampaně expanze nebo účastí na sezónních činnostech. Pokud nejste na měkké čepici, strávte nějaký čas zemědělskými údery, dokončením veřejných akcí a prováděním různých týdenních výzev pro výkonné vybavení.

Po dokončení těchto kroků nyní zjistíte, že odvětví legendy a ztracených mistrů byly odemčeny. Můžete zjistit, který ztracený sektor je Legend nebo Master, když se podíváte na mapu a najdete jedinečnou fialovou ikonu. Také jsme dostali náš plán Legend & Master Lost Sector, takže můžete sledovat, co se blíží příští.

Jak založit legendu nebo Master Lost Sector

S odemknutým odvětvími legendy a ztracených mistrů budete bezpochyby chtít spustit jedno. Chcete -li to provést, musíte fyzicky jít do ztraceného sektoru a komunikovat s bannerem mimo jeho vchod. To vás umístí do nové instance, kde budou modifikátory ztraceného sektoru aktivní.

Destiny 2 Start Legend nebo Master Lost Sector

Ztracená odvětví legendy a mistra mají různé požadavky na úroveň energie. Legenda bude o něco nižší než pán. Oba jsou tvrdé, ale pokud dokážete zvládnout, nabídne Mistr vyšší šanci na odměny.

Je tu velká šance legenda a ztracené sektory Master budou příliš obtížné se pokusit na začátku sezóny. Zvažte návrat, jakmile zasáhnete vyšší úroveň energie. Rovněž stojí za zmínku, že odvětví legendy a ztracených mistrů jsou požadavkem na pohyb nahoru v řadách Guardian!

Legenda a Master Lost Sector Rewards

Existuje celá řada odměn za dokončení legendy nebo mistra ztraceného sektoru v Destiny 2. Pro ty, kteří to dokážou dokončit sólo (bez fireteam), existuje velká šance na jeden z nových exotických kousků zbroje přidaných za bezprostředně.

Destiny 2 Legend & Master Lost Sector Rewards

Chcete -li zjistit, který zbroj se chystáte, podívejte se na ikonu legendy nebo mistra ztraceného sektoru. Řekne vám, zda je to exotické pro hlavu, hrudník, paže nebo nohy.

Dokončení legendy nebo mistrovského ztraceného sektoru v FireTeam má také odměny. Každý, kdo to dokáže udělat, má šanci získat jádra vylepšení.

Odemknutí legendy a mistrovských ztracených odvětví v Destiny 2 je snadné. Skutečnou výzvou je dokončení těchto brutálních aktivit. Ti, kteří dokážou porazit šance, mají dobrou šanci získat nějaké nové exotiky nebo jiné cenné odměny. Podívejte se na průvodce ShackNews Destiny 2, kde najdete další tipy a odpovědi.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler