Destiny 2: Curse of Osiris – vše, co víme o jeho prvním DLC | PCGamesn, Review: Destiny 2: Curse of Osiris – Destructoid

Recenze: Destiny 2: Curse of Osiris

Vzhledem k tomu, že to je to, co vám Bungie účtovala 34 $.99 předem (dodnes jste si museli koupit do průsmyku, abyste se dostali buď expanzi), tato recenze pokrývá vše kromě „nájezdu.„I když je příliš brzy na to říci, že to ve skutečnosti není skutečný nálet, je potvrzeno, že je kratší než Leviatan vlastní. Budu tam jeden den bez ohledu na to pokrytí, ale prozatím to považujte za posouzení základní verze Prokletí Osiris DLC.

Destiny 2: Curse of Osiris – vše, co víme o jeho prvním DLC

První DLC Destiny 2, Curse of Osiris, je nyní naživo na PC. To znamená, že pro každého, kdo vlastní expanzní průkaz, řadu nových zbraní, zbroje, kelímků, příběhových misí a nájezdu je nyní k dispozici ke hře. Chcete vědět víc? Tady je vše, co potřebujete vědět.

Podívejte se na náš průvodce Destiny 2, kde najdete odkazy na vše, co byste mohli potřebovat vědět o Epic Shooter Bungie.

Destiny 2: Prokletí datum vydání Osirisu

Curse of Osiris vydala 5. prosince a dorazila na PC současně na konzole. Doufejme, že to naznačuje, že na nás už nebude čekat, pokud jde o budoucí aktualizace. Rozšíření zabírá celkem 68 GB vašeho pevného disku, spolu se základní hrou.

Destiny 2: Curse of Osiris Story

Destiny 2 Curse of Osiris Public Area Mercur

V Curse of Osiris se vracíme do Merkuru, abychom získali pomoc Osirisovi proti vexovému spiknutí. Warlock Vanguard Ikora Rey se dozví, že zlovolné stroje otevřely bránu na malé planetě během červené války a shromažďují masivní trans-časovou armádu. Jdete vyšetřovat a objevit Osirisův duch, Sagira.

Sagira je vyjádřena společností Firefly Alumna Morena Baccarin a je vaším průvodcem většinou nového příběhu. Bratr Vance, kult velvyslance Osirise v původním osudu, se také vrací jako dozorce na světě pro Merkur.

Podle možná předčasného listingu The Microsoft Store bude Ikora představovat prominentně, když „přestavíme vazby“ mezi ní a Osirisem, jejím učitelem. Vanguard Scout jménem Shiro, který se poprvé objevil v originálu Rise of Iron Expansion, je také zmíněn v hlasových linkách z PC verze hry.

Destiny 2 bratr Vance

Osirisův DLC je škádnut v celém osudu 2. Je odkazován na kartě Lore of the Vigilance Wing Exotic Pulse Rifle, která zřejmě byla kdysi odměnou z pokusů s Osirisem a ve dvou dobrodružstvích na Nessusu. „Hluboká konverzace“ vidí, jak vám živí informace z sítě VEX, zatímco na planetě naznačuje, že je tam uvězněn (proto je potřeba záchrany, myslím). Má spoustu, aby nám řekl o zlovolných kyborgů a jejich plánech na galaxii.

Na povrchu rtuti můžete očekávat spoustu misí, zkoumat síť Vex: labyrint bran Criss-Crossing Time and Space. Uvidíte záblesky zlatého věku Destiny a také temnou budoucnost, které musíte zabránit.

Destiny 2: Curse of Osiris Power Cap

Čepice na úrovni zkušeností se zvyšuje na 25-pravděpodobně pro přizpůsobení nových příběhových misí-zatímco úroveň výkonu na základě ozubeného ozubeného ozubeného ozubeného zařízení bude zvýšena na 330. Mods vás pak může posunout dále na absolutní maximum 335.

Destiny 2: Prokletí nastavení rtuti Osiris

Destiny 2 Curse of Osiris Infinite Forest

Poté, co byl Merkur konečně přidán jako plné umístění, byl Merkur konečně přidán pouze v mapách. Maják, úkryt, který se objevil v původní hře jako odměna pro dobyvatele jeho pokusů PvP režim, se vrací-je to jako kostel v EDZ v tom, že to není plně naplněný společenský prostor, ale ostrov klidu uprostřed chaosu planety venku. Bratr Vance se zde visí, kde bývala hrudník, a má svou vlastní reputaci a engram systém.

Okamžité okolí majáku je hratelným prostorem zvaným Plains of Glass. Zde najdete nový typ veřejné akce a spoustu Cabal, který uprchl z Všemohoucího, ale je zde také jedinečná oblast zvaná nekonečný les, postavená vexem v vyhloubeném jádru rtuti. Je to simulovaná realita, kterou Vex používá k pozorování celé doby, a náhodně se překonfiguruje pokaždé, když ji prozkoumáte. Toto je předtucha zmiňujících věží – nazývaných stromy -, které můžete vidět v přívěsu. Přistupujete k němu prostřednictvím teleportační brány a některé z jejích stromů obsahují vlastní brány, které vedou k minulosti, přítomnosti nebo budoucím verzi rtuti.

Podle Thedestiny Grimoire byl Merkur kdysi zahradním světem. Pravděpodobně, stejně jako všechny vnitřní planety, i moc cestovatele umožnily lidstvu terraformovat a obývat ve zlatém věku. V tomto idylickém čase získáte pohled na Merkur tím, že cestujete do své minulosti. Během kolapsu, vex toto dílo během několika dnů uvolnil, přeměnil ji na jeden z jejich strojových světů – v budoucnu Slunce zemřelo a není život na rtuti, ale vex. Také z toho něco uvidíme.

Destiny 2: Prokletí Osiris Raid Lair and Activity

Destiny 2 Curse of Osiris Leviathan Raid Lair

Prokletí Osiris zahrnuje novou mini-kampaň, která má délku zhruba dvě až tři hodiny. K dispozici je také nový světový úkol, nové mise, nové údery, nová dobrodružství, nové mapy kelímku a nové aktivity bezplatného roamu, ale velká otázka byla vždy: existuje nový nájezd?

Přímá odpověď je ne. Prokletí Osiris přidá „nájezdový objr“ – tj. Nová sekce stávajícího nájezdu Leviathan s názvem Eater of Worlds. Velké dveře na přední straně lodi se otevřou (viz obrázek výše) a podle vyššího návrháře her Brendan Thorne se budeme zabývat „zcela novou sadou setkání, nová hádanka, nová kořist, zcela nová místa pro Prozkoumejte […] a pak máme pro vás zbrusu nový finální šéf.“

Eater of Worlds bude stejně náročný jako původní nájezd Leviathan, ale dokončení bude trvat méně času. Po spuštění Osiris 5. prosince bude žít „krátkou dobu“, s vlastním prestižním režimem poté. Druhý nájezd v Rasputinu DLC bude přidán druhý nájezd, což pravděpodobně neznamená žádné zcela nové nájezdy v celém prvním roce Destiny 2.

Nabídka Destiny 2 Raid Loirs

Nevíme, co je to, že je to, ale víme. Existuje však důvod být optimistický: Thorne uvedl, že hlavní důvod, proč existují, je to, že Bungie „chtěl udělat více nájezdů“, takže možná budeme příjemně překvapeni obsahem, který nabízí.

V jiných zprávách o činnostech stojí za zmínku, že Destiny 2 znovu zavedete seznam skladeb Heroic Strikes z původní hry – novou úroveň obtížnosti stávky s lepším kořistí – a pozoruje ikonu Eververse v uživatelském rozhraní výše uvedeného obrazovky. Zdá se, že Store Microtransactions Destiny 2 získává svou vlastní aktivitu – mohl by to být nový způsob, jak získat kosmetiku pro hraní?

Bungieho druhý livestream Osiris se podrobněji o nových aktivitách podrobněji, konkrétně: nová veřejná akce mimo maják a dva nové údery. Stávky budou nyní integrovány do příběhu, v tom, že to budou v podstatě mise kampaně, které pak budete opakovat v seznamu stávkových skladeb.

Destiny 2: Curse of Osiris New Loot

Nová stopová puška

Třetí a poslední z humbuků živých přípravků se mělo zaměřit na nový kořist Osiris DLC, ale byl zrušen, aby se Bungie mohl s hrou zabývat nedávnou komunitou nespokojenost. O den později jsme místo toho dostali krátký, 50sekundový přívěs, který zametl část nového kořisti. K Coldheart se připojí druhá stopová puška s červeným laserem s názvem Prometheus Lens (viz obrázek výše) a je tu zbraň vyrobená záblesk, která vystřelí explodující pavoučí roboty. Oba jsou exotiky, stejně jako nádherně nový hell Titan s zářícími rohy. Nový tanec a emote mikrofonu jsou jasně viditelné a je zde krátký pohled na úhledné ledově bílé budoucí válečné kultovní roucho. Obrázek záhlaví z webu Bungie ukazuje Newhand Cannon s připojeným bajonetem-fanoušci původního osudu by o tom mohli vidět něco červeného smrti.

Druhý živý proud také odhalil „ztracená proroctví“ – série 11 úkolů, z nichž každá udělí novou zbraň vyrobenou z upravené technologie Vex Technology. To je vzrušující v tom, že vám dává mnohem větší kontrolu nad kořistí expanze – podle vašich preferencí se můžete rozhodnout jít po ručním dělu nebo automobilové pušce. Iniciujete tyto proroctví z majáku.

Destiny 2: Curse of Osiris Trailers and Cinematics

Toto je spouštěcí přívěs, který ukazuje rychlý pohled na nové vybavení, nepřátele a mapu kelímku na Titanu. A co je nejdůležitější, existuje velmi krátký pohled na nový nájezd.

Toto je kořist přívěs, který jsme dostali místo třetího živého proudu. Sledujte náhled nadcházejícího zařízení.

Toto je úvodní filmové filmy Osiris DLC, s laskavým svolením IGN. Ukazuje to, že se muž sám zastaví a putuje nedbale skrz to, co vypadá jako trezor skla, pomocí zařízení podobného hádanky k vidění. Vidí něco, co se mu nelíbí, a zdá se, že jeho časově kontrolní síly. Potom hodí svého ducha Sagiry další bránou na Merkurský povrch. Pravděpodobně ji najdeme, když tam cestujeme, abychom prozkoumali.

Toto je odhalení přívěsu z Pařížského týdne, se svolením Bungie.

Destiny 2: Kdo je Osiris?

Osiris

Stejně jako u všech nejzajímavějších tradic Destiny je to, že Osirisův příběh je většinou pohřben v původních kartách Grimoire. Tady je to, co potřebujete vědět.

Osiris byl úžasný válečník, který bojoval tak brutálně v bitvě o šest front – jednoho z nejstarších a nejvíce zoufalých obléhání města – že „se zdál být všude najednou.„Krátce nato ho milovaný Titan Saint-14 doporučil řečníkovi jako velitel Vanguard.

Chvíli sloužil na nějakou dobu a řečník ho dokonce vzal jako učedníka. Příběh jejich následného odcizení je vyprávěn touto grimoire kartou, což je klasický příklad Destinyho tradice, který vyvolává mnohem zajímavější otázky, než se hra sama o sobě někdy řeší:

“Kolik osobnosti a vzpomínek opatrovníka byla pravdivá.”? Kolik bylo vyrobeno jejich duchem? Sdíleli opatrovníci zvláštní rysy osobnosti-ochota vzdát se autoritě, tendenci dělat cokoli, kdo někdo požádal o příslib nejisté odměny, slepá mentalita slepá rytířka? Nechal cestovatel vyrobit všechny [je] jako živé zbraně?“

Strážci v Osirisu

Tyto otázky – spíše než základní obrana města – se staly Osirisovým zaujetím. “A pak se to zhoršilo,” říká řečník, jak Osiris pronásledoval po Xuru a devíti a ponořil se do povahy temnoty. To vedlo k tomu, že prorokoval příchod Oryxu a přišel „příliš blízko k pochopení vex.„Když začal investovat zdroje, město nemohlo do těchto dělících a nebezpečných posedlostí ušetřit.

Osiris byl vyhnán z věže spolu se svými následovníky, které řečník popisuje jako kult strážců „kdo chtěl jasnou představu o tom, proč bojovali, k čemu čelí a jak by nakonec vyhráli.„Zdá se pro nás docela rozumný, zatímco řečník je upřednostňoval, aby si vzali mnohem více na víru.

Věž o Osirisovi moc neví od jeho vyhnanství, takže také ne. Doufejme však, že nyní rozumíte trochu více o tom, proč jsou fanoušci Destiny – zejména Lore Nerds – nadšeni, že se s ním konečně setkáme.

Destiny 2: Curse of Osiris spekulace

Nakonec moje teorie domácího mazlíčka, sSpoilery pro kampaň Destiny 2(Takže nečtěte, pokud jste to ještě nedokončili).

Hrudník v majáku v Destiny 1

Stále s námi? dobře. Zvažte: Mohl by Osiris nahradit reproduktor? Naposledy jsme viděli o tom druhém, byl nehybný na podlaze pod Ghaulovými nohama, jeho maska ​​byla vyřazena. Zdá se, že důsledkem je, že je mrtvý – i když to není zřejméjak,Není to jako by byl zastřelen nebo bodl nebo tak něco. Po kampani ho ve věži nejsou žádné známky, že ho ve věži nejsou žádné známky.

Řečník je tedy pryč a město potřebuje filozofického vůdce, aby se zeptal na povahu temnoty a světla. Z vlastního popisu jeho nesouhlasu s Osirisem se Rogue Warlock vždy zajímal o tyto předměty než o jeho povinnosti jako velitel Vanguard (a skutečně odhodlanější získat odpovědi než samotný řečník). Kdo je lepší obléknout bílé roucho?

Osiris je zjevně dělící postavou a jeho posloupnost by prohrábala peří. Ale možná proto opravujeme jeho vztah s Ikorou Rey. To by také stanovilo půdu, aby Osiris byl mnohem aktivnějším reproduktorem než původní – pravděpodobně bude jeho hlasový herec snadnější rezervovat pro budoucí rozšíření než Bill Nighy.

Aktualizace, 30. října: Po spuštění PC byly hlasové linky DataminedSuggestování, že se Osiris v určitém okamžiku vrátí do věže. Tato teorie právě zpřísnila.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.

Recenze: Destiny 2: Curse of Osiris

Destiny 2 má problém s koncovou hrou a Bungie má problém s obrazem.

První jsme prošli tímto tancem Osud. Fanoušci chtějí víc, Bungie říká, že se budou souhlasit, ale ne, alespoň ne úplně, a pak za rok dostaneme lepší verzi hry. S Prokletí Osiris, první expanze jen pár krátkých měsíců Destiny 2Životnost, Bungie opravdu neměla dost času na vyřešení mnoha svých hlavních problémů po hře.

Jinými slovy, stojí za to přeskočit, dokud všechny ty pěkné aktualizace kvality života skutečně nepřijdou.

Destiny 2: Curse of Osiris Review

Destiny 2: Curse of Osiris (PC, PS4 [recenze], Xbox One)
Vývojář: Bungie
Vydavatel: Activision
Datum vydání: 5. prosince 2017
MSRP: 19 $.99 /34 $.99 (expanzní průchod s expanzí II)

[Vyčistil jsem první nájezd, který klesl po DLC. Zde najdete mé myšlenky.]

Prokletí Osiris zvedne se tam, kde jste odešli, a vedl vás na planetu Merkur a do mythos Vanguard Osiris, pracuje na úrovni čepice 25 (nahoru z 20) a úroveň výkonu 335 s mody (z 305).

Už jsme viděli nějakou rtuť v Crucible, takže jsem byl roztrhán na jeho návštěvu vážně. Má to vzduch známosti, což by fungovalo ve velké prospěch jiné hry, ale ne pro Osud, kde Bungie recyklovala tolik obsahu ad nauseam. Opět ostatní týmy selhaly na uměleckém oddělení, protože jako Krásná Jak vypadá Merkur, probíhá spousta napůl upečených prvků a recyklace.

Přál bych si, aby Bungie toto nastavení opravdu zachránil a sám Osiris, pro smysluplné Vzal král Add-on příští rok. Mystika toho všeho je prostě úžasná a zde byla skutečná příležitost prozkoumat Ikoru a její Warlock Ilk (mám všechny tři třídy, ale Warlock je moje první dítě na celý život), ale v nejlepším případě se to jen dotkne. Ze stejného důvodu dostáváme opravdu působivý, ale krátký pohled na předsední rtuť, který vypadá jako lépe vypadající verze jakékoli dané planety Sky žádných mužů. Opět se klobouky lidem, na kterých pracují OsudVizuální efekty – dokonce i na konzolách bez schopností HDR to vypadá fantasticky. Ale ty recyklované části, které se cítí smysluplné, jako je návratová mise do EDZ (Země), která vás přivádí do nové chladné zóny, jsou prchavé. Stejně jako hlavní vydání nemůžete znovu přehrávat příběhové mise, pokud náhodně cyklují do týdenní meditační rulety.

Vynoří se mnoho stejných problémů, možná nejlépe zprostředkované příběhovou misí, která je doslova Jen přepracovaná stávka ze základní hry (Pyramidion) nebo konečný šéf, který je v podstatě tři QTE a bitva proti stávajícím přidání z Destiny 1. Sám Osiris, aniž by se hodně zkazil, se zde stěží dotkne a jeho stopa byla smysluplnější u karet Grimoire mimo hra z prvního Osud než jeho skutečný vzhled. Osirisův duch Sagira, vyjádřený Morenou Baccarin Firefly sláva a naposledy, Gotham, je skutečná hvězda – převezme vašeho ducha pro účely DLC … pak odejde. Je tu zmeškaná příležitost, protože si přeji, abyste ji mohli udržet místo příliš praštěného Nolana-Bot (jehož psaní se v posledních několika letech zhoršilo).

Ale pojďme se dostat tam Osiris skutečně selže své uživatelské základny. Musím říct, že držíte hrdinskou (tvrdou) úder (dungeon) seznamu skladeb rukojmí s DLC je odvážný tah. Zejména proto, že při spuštění neexistují žádné modifikátory a není to ani mnohem více vyladěno než běžné stávky. Snad největším hříchem je uzamčení stávajícího prestiže (tvrdého) nájezdu na DLC. Prostě se musím zeptat – Proč se to stalo?

Bungie má zvyk bránit lidem, aby povzbudili nákupy DLC, ale prestižní Leviathan Raid fungoval dobře se základním balíčkem – nyní, vy potřeba rozšíření pro hraní tvrdší verze, kterou byste mohli hrát před týdnem. Pro srovnání je to jako kdyby Bungie zamkl lidi z trezoru Glass ‘tvrdý režim, když Crotaův konec poklesl. Skutečnost, že je svázána s úspěchem, který nyní vyžaduje DLC, ale předtím to neudělal, praxe, která je velmi kalná, je kyselá třešeň nahoře pro každého, kdo ještě neaktivuje. Bylo by více předem, jen požádat o předplatné, nebo alternativně otevřít Prestige zpět ke všem hráčům a jen dát do DLC majitele DLC „Prestige+“. Hotovo.

To je problém, ale jak jsem zmínil, Merkur není ani úspěšný jako sociální sekce nebo karanténa. Je to opravdu malý kruh a já snadno vidím, proč vypnuli Sparrow, aby mu dal iluzi, že je o něco více rozlehlé. Nové typy veřejných událostí (v podstatě zasažené a běh mise s mírně odlišnými koncemi) ukazují slibné, ale jsou méně časté než Titanovy výskyty – a když jsou spojeny s XP Nerf pro veřejné akce, možná nejzábavnější část hry, dokonce existuje méně důvod se k nim vrátit. Po několika bězích jsem se už nikdy nevrátil do Merkuru na kořist. Velmi malá oblast prodavače s jedním pokojem také není dobrá jako společenský prostor-dokonce bych si vzal útes mikro velikosti, kdybych mohl (teď, když o tom přemýšlím, místo toho, abych plýtval Osirisem Farma s novými prodejci/mechaniky, více kvality upgradu/požadavků na život a měla kop Ass Gaiden v nové zóně na Zemi s novými nepřáteli – myslím, že by za to lidé zaplatili).

Přesto je „nekonečný“ lesní koncept pro procedurální průzkum nejvíce zklamáním součástí DLC. Účtem jako způsob, jak zvýšit vaši hodnotu přehrávání a jakousi aktivitu koncové hry, je realita mnohem vytrvalejší. Nejen, že to už bylo vyvrtano přes hlavu v režimu kampaně, ale „les“ je ve skutečnosti lineární plovoucí stopa s obecnými nepřáteli, které jste viděli dříve. Vaším úkolem je projít každou vzhlednou plovoucí oblastí, otevřít bránu, jít do dalšího vypadajícího plovoucího prostoru a opakovat asi 10 minut, dokud se nedostanete na konec, což je jedna z malých hrstů zón, které, které, které obsahovat krátký obecný cíl.

Destiny 2: Curse of Osiris Review

Je tu tolik slibů, že je to šílené. Mohly být snadno přidány a také stále obtížnější modifikátory, a možná, možná jen nový typ nepřátele pro jednou. Jo, a zmínil jsem se o tom Tuto aktivitu nemůžete jen jít, kdykoli chcete? Ne, potřebujete k tomu, abyste se dostali na dobrodružství od dodavatele rtuti, což dále omezuje „nekonečnou“ povahu lesa. S pouhými několika vylepšeními (zde jsou některé zdarma: měnový systém, jako je Court of Oryx, to opakovat, kdykoli chcete nekonečným způsobem, výše uvedené žebříčky, jedinečné předměty, jeden nebo dva náhodně se vyskytují zákruty na stávající nepřátele nebo nové mini-šéfy ) Mohlo by to stát za to opakovat a ani se nestarám o odměny za úbočí kořist, které dává.

Destiny 2 Začal s příslibem, se silnou základnou a velkou střelbou, ale přeneseno, když se jeho díry a nedostatky začaly z toho základny vyrazit. Systém kořisti založeného na tokenu (který ještě není opraven, i když to údajně brzy přijde) je stále hlavním problémem a jen cementuje skutečnost, že Bungie stále neví, jak správně podporovat hru po jejím spuštění. Je to stále silný střelec a obecně jsem si užil svůj čas s kampaní, ale mám menší důvod k návratu týdně na týden.

Tato myšlenka, že Bungie nemůže poskytnout velké aktualizace zdarma, je prostě zvláštní a vyprávění bych rád viděl pryč od dnešního dne. Podívejte se na zdarma Warframe (které se mnozí z mých kamarádů přestěhovali), volný kořist Cesta vyhnanství To přináší masivní neplacené rozšíření a otevřená komunikační linie od vývojářů, jako jsou Epic Games Fortnite. Můžete to všechno mít, od nezávislých projektů po střední studia po AAA. Bungie má zásadní problém shora dolů a jeho odpovědí bylo vylepšit systém Eververse Loot Box (který byl původně postaven tak, aby „podporoval živý tým bezplatnými aktualizacemi“ v originálu, mise, která byla od té doby opuštěna) a ne ne smysluplně vylepšuje svou hru i při placeném doplňku.

Vzhledem k tomu, že to je to, co vám Bungie účtovala 34 $.99 předem (dodnes jste si museli koupit do průsmyku, abyste se dostali buď expanzi), tato recenze pokrývá vše kromě „nájezdu.„I když je příliš brzy na to říci, že to ve skutečnosti není skutečný nálet, je potvrzeno, že je kratší než Leviatan vlastní. Budu tam jeden den bez ohledu na to pokrytí, ale prozatím to považujte za posouzení základní verze Prokletí Osiris DLC.

DLC, který je tam nahoře House of Wolves jako nejhorší Osud doplněk k dnešnímu dni. Je to řešení zastávky, jehož cílem je spojit některé trhliny hry a skutečný kabát barvy ještě nepřišel úplně. Destiny 2 je stále fantastický střelec, Bungie prostě nepřišel na to, jak skutečně začlenit všechny Frankensteined MMO části.

[Tato recenze je založena na maloobchodní sestavení hry poskytnuté vydavatelem.]

Prokletí Osiris

Události kletby Osiris se konají na Merkuru a následují úsilí Guardiana zachránit Osirise před Vex, aby odvrátil temnou budoucnost. Spiknutí expanze se dotýká vztahu mezi Osirisem a jeho žákem Ikora Rey.

Obsah

Spiknutí [ ]

Legendární postava Osiris se vrací po letech exilu a naváže kontakt se svým bývalým studentem Ikora Rey. Osiris zjistí, že vex z minulých i budoucích časových os. Navzdory Ikorově neochotě důvěřovat Osirisovi, posílá strážce, aby ho našel a určil, zda ho lze v boji spočítat jako spojenec.

Vex transformovala oblast na Merkuru do nekonečného lesa, virtuální simulaci vesmíru, kde se Vex používá, aby jejich plány uvedla do reality. Les dohlíží na panopty, nekonečná mysl.

Recenze expertů GameSpot