Destiny 2 Ghosts of the Deep Dungeon Guide and Walkhrough |, Ghosts of Deep Dungeon Guide – Destiny 2 | Shacknews

Duchové průvodce Deep Dungeon – Destiny 2

Ve chvíli, kdy je poslední socha naplněna pozůstatkem světla, se rytíř Wellkeeper vytvoří těsně před tím, kde je fontána. Zabijte tohoto rytíře a upustí na nohou bazén. Vstupte do bazénu a zahájte fázi poškození tím, že sundáte Ectharovým štít. Jakmile je štít dole, nemusíte zůstat v tomto bazénu, rytíř spadl, pokud nechcete. V tomto těsném prostoru se nepochybně neporušují raketotické odpalovače. To, co funguje, je Warlock se studnou záře a dokonce i lovec s The Gathering Storm Super. Sladna záře je téměř povinná, aby vás udržela naživu. Zasáhněte šéfa se vším, co máte, a když se stane imunním, opakujte tento proces, dokud není šéf mrtvý.

Destiny 2 Duchové průvodce hlubokého dungeonu a průchodu

Náš průvodce k překonání dungeonu pod moří Titan.

Průvodce od Justina Koreis přispěvatele
Publikováno 9. června 2023

Duchové hluboké je úplně nový dungeon v Destiny 2, Posílání strážců do metanu namočeného hloubky Titanu, aby se úl dokončil rituál s noční můrou.

Stejně jako ostatní dungeony v Destiny 2, jedná se o výzvu koncové hry zaměřené na tříčlenné fireteams. Kombinuje mocné nepřátele s náročným průchozím a komplexní mechanikou určenou k testování kvalifikovaných hráčů. Po úspěšném dokončení jsou hráči odměněni jedinečnými zbraněmi a brnění Navigátor.

Tato příručka vás povede každým krokem cesty, včetně Jak porazit Šimmumah ur-Nokru, Lucent Necromancer, v tomhle Destiny 2 Duchové hlubokého průchodu.

 • Organizace týmu pro duchy hlubokého dungeonu
 • Jak začít duchů Deep in Destiny 2 a dokončit rituální setkání úlu
 • Jak porazit Echtara, štít Savathon
 • Jak porazit Šimmumah ur-nokru

K dispozici budou segmenty se spoustou přídavek, fáze poškození šéfů a některými náročnými průchodnými sekcemi. Nejlepší je být připraven na všechny výše uvedené. Mnoho z nepřátel způsobí poškození oblouku, včetně konečného šéfa, takže Risk Runner je solidní volba, ale cokoli silného při rychle zabíjecích skupinách nepřátel je životaschopné. Lineární fúzní pušky jako Taipan-4FR jsou stále silnou možností poškození šéfa, i když ne jediné. Užitečné je také přinést Warlock, který dokáže upustit od léčivé trhliny. Bez ohledu na to, jak jej nastavíte, budete se chtít ujistit.

Doporučená úroveň výkonu duchů hluboké je 1790, i když nepřátelé jsou až 1810. Správné vyrovnání je velmi důležité pro přiměřené dokončení, proto nezapomeňte upgradovat na své nejlepší zbraně a zbroje, než začnete.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Jak začít duchů hlubokého v Destiny 2 a dokončit přestávku rituálního setkání

Poprvé, když si vezmete duchy hluboké, budete muset navštívit Hawthorne ve věži. Přiřadí vám vzestup úkolu. Nyní otevřete režiséra, přejděte na h.E.L.M., a zahajovat duchy hluboké.

Tím se dostanete na místo mimo nový Pacific Arcology. Aréna je víceméně širokým obdélníkem se sochami a východem na centru centra. Uprostřed je několik plošin. Potopená místnost doleva a háj stromů podobných věží v pravé straně. Silnice a cesty propojují oblasti a vrabci lze svolat, aby zrychlili průchod.

První setkání se nazývá Rozbijte rituál. V tomto případě porušení rituálu znamená projevovat čtyři sochy. Každá socha vyžaduje stejný pořadí operací, aby ji mohla projevit:

 • Shromážděte zbytek světla od lighbearer
 • Odhalte skryté sochy pomocí Deepsight
 • Uložte zbytek světla do správné sochy

Nejprve zabijte nepřátele poblíž soch. Chcete -li shromáždit zbytky světla, musíte nejprve najít a zabít ogre s názvem Soulfire Binder. Jakmile se s ním řádně vypořádá, povede slabá zelená stezka k další části arény. Sledujte to a zabijte tam nepřátele, včetně dalších dvou pojiv Soulfire. Ve vzduchu bude symbol, poznamenejte si ho a sledujte novou stopu, která se formuje. To povede k další skupině nepřátel, zabije je a poté sledujte stopu k konečné sbírce baddies.

Tentokrát bude listera, s duchem, který musí být dokončen po jeho zabití. Kdokoli zabije ducha, obdrží zbytek světla fanoušek. To trvá 80 sekund a zabije jeho nositele, pokud nebude uložen.

Vraťte se na místo se sochami a eliminujte tam všechny nepřátele. Zvláštní čaroděj s názvem Spellweaver upustí hlubokou kousek. Jakmile to někdo na FireTeam zvedne, bude mít každý hluboký pohled a odhalí čtyři skryté sochy. Na každé soše bude viditelný symbol úlu. Osoba s pozůstatkem světla musí ukládat na soše, jejíž symbol odpovídá tomu, který byl zaznamenán dříve při clearingových skupinách ADD. Pokud se to provede správně, socha se projeví a zobrazí se zpráva „Rituální socha manifesty“.

Nový pořadatel soulfire ogre se bude vynořit, opakujte proces pro další tři sochy k dokončení setkání a otevření dveří.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Aktivision následovat
 • Activision Blizzard následovat
 • Bungie následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • Fantasy následovat
 • První osoba následuje
 • MMORPG následovat
 • Multiplayer konkurenční následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • PC Sledujte
 • PS3 následovat
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Třetí osoba následují
 • Xbox 360 Sledujte
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 17

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Duchové průvodce Deep Dungeon – Destiny 2

Duchové průvodce Deep Dungeon - Destiny 2

Kompletní průchod duchů hlubokého dungeonu v Destiny 2.

Duchové hlubokého dungeonu jsou období velkého obsahu Deep Nový pro Destiny 2. Tento dungeon lze považovat za aktivitu podobnou nájezdu určenou pro tří hráči, nebo dokonce sólo, pokud se cítíte na úkol. Tato příručka rozdělí každé setkání a poskytne vám návrhy na sestavení a načítání zbraní.

Poslední aktualizace: Sobota 2. června 2023, ve 2:50 p.m. EDT.

Jak začít duchy hluboké

Obrázek ukazující duchy hlubokého dungeonu na H.E.L.M. Mapa v osudu 2

Chcete -li zahájit duchové hluboké, musíte nejprve navštívit Hawthorne ve věži a vyzvednout si úkol Stoupat. Tento úkol bude vyžadovat, abyste dokončili duchy hlubokého dungeonu. Chcete -li spustit duchy hlubokého dungeonu, musíte použít režiséra k otevření h.E.L.M., v tom okamžiku uvidíte dungeon na mapě. Duchové hlubokého (normálního režimu) mají od sezóny hloubky návrh síly z roku 1790. Hlavní verze Ghosts of the Deep má doporučenou úroveň energie z roku 1840, ale všichni strážci budou omezeni v roce 1820. Při dokončení hlavní verze duchů hluboké není výhoda nad 1820.

Duchové průvodce Deep Dungeon

Tiskový obrázek ukazující duchy hlubokého dungeonu v Destiny 2

Duchové hlubokého zahájení 26. května 2023, během sezóny hluboké. Dungeon se odehrává na Titanu, na místě, které se vrátilo do hry po několika letech západu slunce.

Duchové hlubokého mistra se mění

Existuje několik rozdílů, které mohou hráči očekávat při nakládání duchů hluboko na obtížnosti Master. Za prvé, hráči přišli očekávat Armor Armor od Master Dungeons a to samé platí zde. nicméně, Z úvodního setkání neklesne žádné zbrojné zbroje, Ritual HIVE narušen. Zde je to, co můžete očekávat:

 • Hráčská síla je uzamčena v 1820, 20 pod mocí dungeonu z roku 1840
 • Armor Artifice pouze klesá z setkání šéfa
 • Nezastavitelný ogres nahradí pravidelné ogres v otevření (Ritual Hive Disrupted) a Ecthar, Shield of Sathathun Boss boj
 • Bariérové ​​rytíři nahrazují tři standardní rytíři v Simmumah Ur-Nokruk, Lucent Necromancer Boss boj
 • Vorlog, vzestup v kacířství má obloukový štít

Zatímco bariérové ​​rytíři představují hrozbu v posledním boji, nabízejí příležitost použít Aeon Exotics k vytvoření těžké munice. To platí také pro Vorlog. Můžete ho stále zabíjet s finišery, když máte na sobě Aeon Exotics, abyste doplnili těžkou munici vašich spojenců.

Rituál úlu narušil

Obrázek ukazující úvodní setkání duchů hlubokého dungeonu v Destiny 2

První setkání duchů hluboké bude vyžadovat, abyste narušili rituál úlu, abyste otevřeli dveře. K tomu musí být několik soch naplněno pozůstatkem světla. Nejprve vám dám rozpis kulky, co musíte udělat, a pak to vysvětlete podrobněji níže.

 1. Zabijte dva nepřátele úlu u dveří
 2. Zabijte soulfire Binder Ogre
 3. Sledujte Green Goo do úlu runy
 4. Vezměte na vědomí symbol runy a pamatujte si ho
 5. Zabijte všechny nepřátele v úlu ruce
 6. Sledujte Green Goo na druhou a třetí úl runu
 7. Zabijte Lightbearer na třetím úlu ruce
 8. Dokončete ducha Lightbearer, abyste získali zbytek světla
 9. Kdokoli dokončí ducha, dostane buff, nikdo jiný
 10. Vezměte zbytku lehkého buffa zpět ke dveřím
 11. Zabijte průvodce Veilweaver
 12. Odhalit iluzi k získání hlubokého pohledu
 13. Napodobujte správnou sochu dostige světla
 14. Opakujte další třikrát (celkem čtyři), abyste otevřeli dveře

Začněte setkání zabitím dvou úlu u dveří, které se snažíte otevřít. Zabíjení těchto dvou vynoří pořadatel soulfire ogre. Když zabijete Ogre, uvidíte na zemi nějaké zelené goo a zpráva v levém dolním rohu obrazovky, která říká: „Cesta vpřed je odhalena…“ Následujte, že zelené goo, udržujte oči oloupané pro a Úl rune na obloze, s na vědomí, že to je rune. To si budete muset pamatovat. Jakmile uvidíte runu, zamířte na toto místo a někteří nepřátelé se vytvoří. Několik nepřátel se bude také nazývat soupeří. Když zabijete pořadače Soulfire v místě Rune, na zemi se vynoří více zeleného goo a ukazuje vám cestu vpřed.

Pokračujte vpřed, dokud nenajdete druhou runu úlu, který bude stejný symbol jako první. Zabijte všechny nepřátele, včetně pořadačů Soulfire, a třetí příklad Green Goo se vynoří, že musíte dodržovat. Když dorazíte, že třetí místo runy, zabijte všechny nepřátele, včetně Lightbearer. Jakmile zabijete lighbearer, zabijte jeho duch. Osoba, která to dělá. Vlevo dole také uvidíte, že je odhalen průvodce veilweaver.

Vraťte se ke dveřím, kde jste zahájili setkání. Chcete -li věci urychlit, použijte vrabce. Až dorazíte, zabijte průvodce a uvidíte na zemi iluzi. Každý člen vašeho fireteam se může přiblížit k této iluzi a odhalit ji, což vám dává hluboký pohled na 20 sekund. S aktivním Deepsight Active se musí člen FireTeam, který má zbytek světelného buffa, přiblížit k soše se stejným symbolem úlu, který jste sledovali v této oblasti, a když je vyzván, aby s ním byl vyzván, aby „napodoboval„ Světelným zbytkem.„Pokud dostanete špatnou sochu, tento člen vašeho týmu zemře a budete muset začít znovu, aniž byste dosáhli jakéhokoli pokroku. Pokud to napravíte, uslyšíte uspokojivý zvuk úspěchu a uvidíte zprávu, že „se projeví rituální socha.“

Tento proces opakujte čtyřikrát a dveře se otevřou a udělí vám hrudník odměny. Pokud jste zvědaví, co z této hrudi může vypadnout, máme duchy hlubokého kořisti, můžete procházet. Když jste shromáždili kořist, vydejte se dovnitř a vydejte se vpřed k druhému setkání.

Tajná hrudník č. 1

První tajná hrudník najdete v blízkosti cíle „Reach the Wreckrage“. Naskočíte do vody a postupujete vpřed a odpadnete z útesu. Existují dva vchody do oblasti s tajnou hruď a docela málo úlu na vás čeká u spodního vchodu nejvzdálenější z hrudníku. Když se vynoříte z vody, horní vchod vás doručí přímo na hruď, zatímco spodní vchod bude vyžadovat, abyste bojovali s nějakým úlem. Ať tak či onak, tajná hrudník je přímo u vchodu. Pokud projdete dnem, což je běžné, zabijte úl a pak se smyčkou zpět a najděte hrudník téměř přímo nad tím, kde jste se objevili spodním vchodem.

Porazte Ecthara, štít Sanathun

Obrázek ukazující Ecthar, štít Savithunu v duchů hlubokého dungeonu v Destiny 2

Druhé setkání je velká rána v obtížnosti během prvního a strážci by byli moudří mít v týmu studnu záři. Můj tým zahrnoval studnu záři, Shadowshot a shromažďování bouře, která fungovala dobře. Použijte to, s čím jste spokojeni. RiskRunner je hrdinou v tomto setkání, stejně jako mody oblouku v brnění hrudníku. Nemějte se o používání svých supers, jen se ujistěte, že je máte zpět do fáze poškození. A konečně, obtížná část je naživu v hlavní místnosti a vyhýbání se šéfovi a nalezení run pod vodou je snadná část. Rozdělte role způsobem, který má smysl pro váš tým.

 1. Zabijte modlící se akolyty
 2. Zabijte puchýře
 3. Zabijte brankáře hlubokého ogre
 4. Odhalit iluzi, abyste získali hluboký pohled
 5. Všimněte si tří symbolů úlu na zdi
 6. Jeden člen FireTeam je pod vodou
 7. Tato osoba najde odpovídající runy a dotkne se jich
 8. Tato osoba se vrací na povrch
 9. Zabijte kouzelníka Lightbearer a jeho duch
 10. Kdokoli zabije ducha, dostane zbytek světla
 11. Vezměte zbytku světla na sochu a natočte ji
 12. Opakujte to pro druhou a třetí průvodce lightbearer
 13. Zabijte Knight Wellakeeper
 14. Vstupte do bazénu, který se vynoří, kde zemřel, a sundá Ectharův štít
 15. Poškodit Ecthar a opakovat, dokud nebude mrtvý

Začněte druhé setkání zabitím čtyř akolytů modlící se poblíž fontány. Tím se vynoří šéfa, Ecthara, štít Sanathûn, do místnosti. Také to vytvoří spoustu přídavců a tří puchýřských rytířů. Zabijte puchýřené rytíře, aby vytvořili brankáře hlubokého ogre. Jakmile zabijete ten ogre, ať už je kdekoli, objeví se iluze poblíž fontány. Jakýkoli člen vašeho týmu může odhalit iluzi, aby byl celý tým 20 sekund hlubokého týmu.

Zatímco máte hluboký pohled, podívejte se na levé a pravé stěny místnosti, abyste viděli osm úlů, čtyři na každé straně. Tři z těchto run budou rozsvíceny. Musíte si vzít na vědomí a pamatovat si všechny tři symboly runy.

V tomto okamžiku musí jeden člen vašeho týmu (minimálně) naskočit do vody, ideálně přes menší otvory vlevo a vpravo. To s sebou přinese šéfa a ponechání dva zbývající členové FireTeam v místnosti, aby zabili přidány. Osoba pod vodou pak musí vystopovat tři symboly, které se objevily na stěnách, a vybrat si možnost „dotknout se runy“, když ji spatříte pod vodou. Jakmile se správně dotknete všech tří run, při zachování tlakového odolnosti a vyhýbání se šéfovi se vraťte na povrch a znovu se sjedujte se svým týmem.

Mapa druhého setkání pro duchy hluboké, ukazující podvodní runy v Destiny 2

V tomto okamžiku budou v hlavní místnosti čarodějové lightbearer. Když jednoho zabijete, nezapomeňte zabít jeho duch. Osoba, která zabije na duch. Tato osoba musí jít do jedné ze tří soch v místnosti, z nichž všechny jsou na schodech, a vybrat si možnost „napodobit se dostigeem světla.„Na levých schodech je jedna socha, jedna na pravé straně a jedna vzadu uprostřed. Jakmile váš tým zabil tři kouzelníky a jejich duchové a ponořili tři sochy vezmou světla, jste připraveni zahájit fázi poškození.

Ve chvíli, kdy je poslední socha naplněna pozůstatkem světla, se rytíř Wellkeeper vytvoří těsně před tím, kde je fontána. Zabijte tohoto rytíře a upustí na nohou bazén. Vstupte do bazénu a zahájte fázi poškození tím, že sundáte Ectharovým štít. Jakmile je štít dole, nemusíte zůstat v tomto bazénu, rytíř spadl, pokud nechcete. V tomto těsném prostoru se nepochybně neporušují raketotické odpalovače. To, co funguje, je Warlock se studnou záře a dokonce i lovec s The Gathering Storm Super. Sladna záře je téměř povinná, aby vás udržela naživu. Zasáhněte šéfa se vším, co máte, a když se stane imunním, opakujte tento proces, dokud není šéf mrtvý.

Jako další rady je třeba poznamenat, že jakýkoli počet hráčů může jít pod vodou k dokončení sekce Rune. Pokud chcete mít tři, je to v pořádku. Je také pozoruhodné, že jakmile se dotkne jediná runa, bude se vynořit průvodce Lightbearer, takže byste mohli mít člena svého zabití FireTeam zabití tohoto průvodce a napodobit sochu, než budete dokonce dokončeni s podvodní sekcí, abyste věci urychlili spolu s podél.

Tajný hrudník #2

Druhá tajná hrudník najdete krátce po druhém setkání a těsně před vstupem do arény do boje proti Simmumah Ur-Nokru, Lucent Hive. Až se dostanete do sekce, kde musíte naskočit z jedné platformy na druhou a zabít Shriekers, když jdete, jste ve správné oblasti. V určitém okamžiku se Ogre vynoří a půjde k něčemu, co se podobá Gazeebo. Zabijte ogre, pak naskočte na Gazeebo, abyste našli tajnou hruď. Toto je poslední tajná hrudník v dungeonu.

Porazit Simmumah ur-Nokru, Lucent Hive

Obrázek ukazující posledního šéfa, Simmumah ur-nokru, v duchů Deep in Destiny 2

Poslední setkání je složité a rozhodně má nejtěžší mechaniku, ale jakmile se dostanete k tomu, měli byste být v pořádku.

 1. Přistupte k duchu a rozdrťte jej, abyste se setkali
 2. Přistupovat k iluzi a odhalte ji, abyste získali hluboký pohled
 3. Všimněte si tří umístění s koulemi, které jsou připojeny
  1. Hlava
  2. Levá ruka
  3. Pravá ruka
  4. Srdce (vždy jedno ze tří míst)
  5. Koleno
  6. Chodidlo
  1. Srdce musí být dokončeno poslední během této sekvence
  1. Na pořadí zde nezáleží

  Začněte setkání rozdrtím ducha poblíž Simmumah, Ur-Nokru, Lucent Necromancer. Odhalte iluzi k udělení vašeho týmu hlubokého. Použijte Deepsight a zaznamenáte tři místa v hlavní oblasti, která na nich mají tmavé koule. Tato tři místa budou spojena řetězcem světla. Přesuňte se na jedno z míst a postavte se dostatečně blízko tak, aby země svítila pod nohama. Počkejte, až se objeví vorlog, vzroste se v kacířství a zabijte ho, když stojíte na místě, s nohama uvnitř zářící oblasti. To vynoří čočku na obloze. Prohlédněte si tuto čočku a zaměřte svou zbraň na symbol úlu, abyste odhalili úl runu.

  Proces musíte opakovat dvakrát, jednou na každém ze dvou zbývajících míst. Jediný rozdíl je, že pokaždé nepotřebujete hluboký pohled. Prozatím se používá hluboký pohled pouze, takže můžete vidět tři aktivní místa. Jakmile víte, kde jsou, musíte jen nalákat Vorlog, zvednout se v kacířství na každé místo, zabít ho, když stojíte na zářících místech, a poté pomocí objektivu odhalíte úl runu. Musíte dokončit polohu srdce, která je poslední pouze během této sekvence. Jakmile budou odhaleny všechny tři runy, jste na další části tohoto setkání.

  Obrázek ukazující mapu setkání Simmumah ur-Nokru v duchů hlubokého dungeonu

  S odhalenými třemi třemi úlovými runami, vstupte do jedné z komor, projděte vodní sekcí a objevíte se v zadní komoře, kde najdete lightbearer. Může to být čaroděj, akolyt nebo rytíř. Zabijte Lightbearer a jeho ducha, abyste získali buff vezé, vezměte na vědomí symbol úlu runy a poté se vraťte do hlavní komory. Budete muset odhalit iluzi, abyste se dostali do hlubokého pohledu, pak se přiblížit k úlu ruce, která odpovídá té, kterou jste viděli v komoře. Tento proces musí být opakován třikrát, kdy zadáte fázi poškození.

  Když začíná fáze poškození, budete muset stát na jednom ze tří míst, uvnitř bazénu, a snižovat štít šéfa. To je nejlépe dosaženo výstřelem z Arbalest, který upustí štít jediným projektil. Nestřílejte rakety a házejte super na šéfa, dokud není štít dolů. Jakmile je štít dolů, pohybujte se podle potřeby. Pokud je bojiště poseté těžkou municí, pohybujte se a vyzvedněte ji, pokud máte pocit, že to pomůže, aby se více rozrušilo zdraví šéfa. Dobrou strategií je mít jednoho spoluhráče s Gjallarhornem a další dva se silnými legendárními raketovými odpalovači (moje adept hothead je moje dítě zde). Uživatel Gjallarhorn vystřelí rakety u šéfa, který uděluje kola Wolfpack poblíž spoluhráčů. To způsobí neuvěřitelné množství poškození. Zvažte shromáždění v hlavě, abyste dokončili fázi poškození, protože vám dává skvělý výhled na pole a šéf se nemůže rozdrtit v místě srdce.

  Když fáze poškození skončí, opakujte celý proces, dokud nedostanete jiný, a dokud nebude šéf mrtvý. Vezměte na vědomí, že umístění, která musí být naplněna, se po každé fázi poškození změní, takže k jejich identifikaci budete potřebovat hluboký pohled. Poloha srdce bude vždy jedním z nich. Během tohoto setkání musíte mít hluboký buff, abyste viděli tři aktivní místa, a musíte mít stejný buff, abyste každé místo nasákli s pozůstatkem světla.

  Ještě jednou je zde skvělá studna záření. Simmumah, ur-nokru, Lucent Necromancer se přesune po hlavní oblasti na poslední místo, kde jste odhalili úl runu a mohou vás zničit během několika sekund. Mody obloukového odporu jsou skvělé a lovci prázdnoty zde budou milovat neviditelnost. Titani mají spoustu možností, jak přežít, ale já bych nenáviděl Ward of Dawn, pokud se váš tým snaží zůstat naživu. Pokud jde o poškození, zvažte odpalovač raket s modulem sledování.

  Jakmile je šéf mrtvý, dungeon je dokončen. Další pomoc najdete na našem průvodci strategií Destiny 2.

  Bill, který je také známý jako RUMPO, je fanoušek celoživotního hráče a Toronto Maple Leafs. Svou známku udělal na začátku své kariéry prostřednictvím psaní průvodce a hlubokému porozumění redakčnímu SEO. Rád se zabývá prací, aby vytvořil skvělý obsah, ať už je to divoká funkce nebo rozdrcení hloubkového sběratelského průvodce. Tweetujte ho @RumpOPlays, pokud máte dotaz nebo komentář ohledně jednoho z jeho článků.

  • Vlastnosti
  • Průvodce
  • Destiny 2
  • Destiny 2: Sezóna hluboké
  • Duchové hluboké