Destiny 2: Jak odemknout raketový odpalovač Gjallarhorn | PC Gamer, jak získat exotický katalyzátor Gjallarhorn – Destiny 2 | Shacknews

Jak získat exotický katalyzátor Gjallarhorn – Destiny 2

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Destiny 2: Jak odemknout exotický odpalovač raket Gjallarhorn a jeho katalyzátor

Raketová odpalovač s obscénními DPS je zpět dítě, aroooooo!

Král se vrátil. Nejslavnější exotická zbraň Destiny, Gjallarhorn Rocket Launcher, byla přivedena zpět do hry v rámci 30. výročí Bungie. Sledujte našeho průvodce a budete moci uvolnit plnou zuřivost Gjallarhornova rojecího wolfpacku kolem nepřátel světla. A dobrá zpráva je, že zbraň můžete snadno odemknout v jednom sezení. Tady je, jak.

Co budete potřebovat

Abyste získali Gjallarhorn, budete muset vlastnit Destiny 2: Bungie 30. výročí. Jakmile je to nainstalováno, otevřete nabídku režiséra, klikněte na nový cíl věčnosti a poté vyberte hromadu pokladů Xur. Získejte úkol volaný a out Fly the Wolves. Celkem je osm kroků, ale většina z nich je docela rychlá a přímá.

Krok 1: Prozkoumejte kořist jeskyně pro Shaw Han

Navštivte prodejce s názvem Shaw Han v kosomdomu. Nachází se hned vedle jediné přistávací zóny, takže si ho nemůžete nechat ujít. Řekne vám, abyste dokončili nový pochopení avarice dungeonu – kde dostanete ruční dělo Eyasluna Destiny 2. Dungeon je také spuštěn z cíle věčnosti na mapě režiséra. A pokud nejste absolutní Čad, budete chtít fireteam.

Pokud nemáte žádné ochotné přátele online, doporučuji použít PC LFG Discord najít pár hráčů. Ujistěte se, že zveřejníte svůj kód připojení na kanálu „Dungeon“. Pokud jde o samotný dungeon, video průvodce z Falloutů vložené níže pomůže s tím krátkou prací. Chcete -li získat Gjallarhorn, musíte jen dokončit normální obtíž, což také znamená.

Krok 2: Přiveďte Wolfpack kolem Shaw Han

Vraťte se zpět do Cosmodrome, abyste předali položku, kterou jste obdrželi od dokončení uchopení avarice.

Krok 3: Sbírejte kola Wolfpack tím, že porážíte mocné padlé v Cosmodrome

Shaw Han vás nyní požádá, abyste zabili spoustu mocných padlých. Naštěstí to může být provedeno v jednom běhu Exodus Garden 2A Lost Sector, který se nachází v oblasti dělení. Opět platí, že normální režim bude stačit k tomu, aby se to stalo, takže se neobtěžujte výběrem pána nebo legendárního, pokud jsou ten den k dispozici.

Krok 4: Vraťte se do Shaw Han s Wolfpack Rounds Krok 5: Navštivte Banshee-44 ve věži

Dále navštívte Shaw Han v Cosmodrome. Poté existuje ještě jeden úkol zahrnující nějaké světelné střelby.

Krok 6: Vyčistěte jeden ze starých úkrytů Fallena

Banshee vám řekne, že poslední komponenta, kterou potřebujete k přestavbě Gjallarhorn, najdete v sektoru Cosmodrome Lost. A nevíte, je to náš starý přítel Exodus Garden 2a. Vraťte se na propast, dokončete ztracený sektor a máte téměř hotovo.

Krok 7: Vraťte se do tábora Shawa Han a použijte hrudník nástroje k sestavení Gjallarhorn

Chcete -li dokončit úkol, odletět zpět do Shaw Han, ale tentokrát musíte jít do místnosti v přízemí budovy naproti němu. Uvnitř najdete výzvu, která vám umožní konečně dát dohromady odpalovač raket. Až na to, samozřejmě, je čas na další chat s Han, než zabalíme.

Krok 8: Vraťte se do Shaw Han a obdržíte svůj nový Gjallarhorn

Více Destiny 2 Exotics

Hotovo! Kromě toho ne úplně. Han vám dá Gjallarhorn, ale abyste si mohli uvědomit svůj plný destruktivní potenciál, budete také chtít dokončit exotický katalyzátor. Je to trochu složitější, ale upřímně stále absolutně schopné. Upgradování katalyzátoru zvýší velikost časopisu na dvě kola, vytvoří koule světla na multikills a konečné údery s koly Wolfpack vytvoří rychlejší a silnější raketu v místě cíle. Takže jo, to stojí za to udělat.

Jak odemknout a upgradovat exotický katalyzátor Gjallarhorn

Chcete -li získat katalyzátor, budete muset udělat další běh uchopení avarice dungeon. Tentokrát je však zvrat. Přes dungeon se rozprostírají tři nepřátelé Reaver Vandal, který po poškození upustí exotický engram, který vám uděluje dočasnou zátěž bohatstvím debuff. Pokaždé, když narazíte na jeden z vandalů Reaver, musíte získat břemeno bohatstvím debuff a poté jej odstranit otevřením nedaleké hrudníku před zatížením časovačem bohatství a zemřete.

Krátké video níže z Ehroar ukazuje, kde najít vandaly Reaver a jejich odpovídající truhly.

Všimněte si, že pro poslední hruď, která je umístěna na vrcholu padlé budovy, je načasování docela těsné, takže si jej musíte rezervovat. Namočte zátěž ve všech třech hrudi a budete odměněni katalyzátorem. Jak je tomu vždy u katalyzátorů, nyní musí být dokončena, což vyžaduje, aby získala spoustu zabití (400, naším počátkem) pomocí Gjallarhorn. Obvyklá farmářská místa zabíjení budou fungovat, jako je oblast Thrallway Shattered trůn Dungeon, broušení začátku setkání Shuro Chi v posledním nájezdu na přání nebo dokončení vln oltářů smutku na Měsíci.

Stále nejsme docela Ačkoli. Pokud chcete svůj Gjallarhorn vykouzlit sladkým ozdobou, můžete to také chytit.

Jak získat Hraesveglur ornament pro Gjallarhorn

Ozdoba je odemčena dokončením triumfu nejbohatšího mrtvého muže. To také zahrnuje spuštění uchopení avaritního dungeonu, takže to můžete skutečně udělat současně s získáváním katalyzátorů. Zde hledáte řadu lore položek skrytých v lahvích (v souladu s tématem pokladů/pirátského pokladu dungeonu). Video níže od Skarrow9 vás projde přesně tam, kam najít každý. Žádný není obzvláště složitý a samozřejmě, protože ornament je zcela kosmetický, jste v pořádku, abyste ji přeskočili, pokud estetika není vaše taška.

Jak dobrý je Gjallarhorn?

Krátká odpověď: Velmi. Bungie věděla lépe, než přivést zpět ikonický raketový odpalovač podhodnoceného. Její inkarnace 2021 je vynikající jak u DPS burst DPS, tak v trvalém poškození, což je umístěno spolu s tisíci hlasů a simulant pražce jako jedné z nejlepších exotických těžkých zbraní, které jsou v současné době k dispozici. Obzvláště pokud zachytíte ten katalyzátor, který v Mag poskytuje další raketu. Ehroar spustil některá z čísel včasných poškození, která můžete vidět níže.

Jeho mitovina Clanmate také jednofázový atheon, šéf trezoru skleněného nájezdu s týmem, který používá Gjallarhorn. Takže to určitě bude také věc.

  • Kde je Xur: Najděte prodejce exotiky Destiny 2 je tento týden.
  • Destiny 2: Recenze The Witch Queen: Zatím nejlepší rozšíření.
  • Destiny 2 Forerunner: Získejte exotickou inspirovanou halo

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Tim Clark

S více než dvěma desetiletími pokrývajícími videoher byl Tim od začátku od začátku. V jeho případě to znamenalo hrát elitu v „Co-op“ na BBC micro (jeden hráč používá pohybové klíče, druhý výhonky), dokud jeho rodiče konečně nechali a nekoupili Amstrad CPC 6128. V těchto dnech, když neřídí hráč Good Ship PC, Tim tráví svůj čas stěžováním si, že všichni kněz v Hearthstone jsou degeneráty a útočící v Destiny 2. Téměř určitě dělá jeden z nich právě teď.

Jak získat exotický katalyzátor Gjallarhorn – Destiny 2

Jak získat exotický katalyzátor Gjallarhorn - Destiny 2

Odemkněte katalyzátor Gjallarhorn, aby byl již tak výkonný exotický raketový odpalovač ještě lepší v Destiny 2.

11. prosince 2021 23:59

Gjallarhorn Exotic Catalyst in Destiny 2 dělá Mighty Rocket Launcher ještě smrtící. Hráči, kteří chtějí zvednout svůj odpadky a potenciál zabíjení šéfa ještě vyšší, by se dobře ponořili zpět do uchopení avaritního dungeonu a odemkli katalyzátor Gjallarhorn. Je docela snadné se dostat, protože potřebujete jen najít a odemknout tři nové truhly.

Gjallarhorn Exotic Catalyst – odemkněte se v pochopení avarice

Chcete -li odemknout exotický katalyzátor Gjallahorn, musíte nejprve odemknout Gjallarhorn a poté se vydat zpět do uchopení avaritního dungeonu. Jakmile budete mít raketový odpalovač, noví nepřátelé se vynoří na konkrétních místech spolu se třemi novými truhly. Tyto truhly se otevřou pouze tehdy, pokud máte zatížení bohatstvím debuff, což je upuštěno vandaly, které se nyní vynoří poblíž každé hrudi. Následující video od Hlasování zařadí skvělou práci při nastínění umístění každé z hrudníků. Podívej se.

Hrudník 1

Destiny 2 Gjallarhorn Catalyst

První hrudník je po odemčení dungeonu v Skywatch. Odpadněte dolů a sledujte cestu, dokud nenajdete nějaké ocelové nosníky s platformou těsně před oblastí Crystal Cave. Na horní části platformy bude hrudník. Přes Crystal Cave bude Vandal. Poškoďte vandal, dokud nespadne engram, popadněte ho a běžte zpět k Chesstu.

Hrudník 2

Druhá hrudník je na schodech, kde se hlaveň srazí a drtí vás po velké kruhové místnosti. Tato místnost je místem, kde je poprvé představen mechanik Scorch Cannon and Generator Mechanic. V blízkosti kontejnerů bude server jako schody Vandal. Poškoďte vandal, jděte po schodech nahoru a místo toho, abyste skákali přes vodu na opačnou stranu, jděte doprava a najděte hrudník u dveří. To je těsně před bojem proti Phry’zhii.

Hrudník 3

Poslední hrudník se objeví poté, co zničíte štít pomocí gravitačních děl před posledním bojem. Jděte na střední ostrov a zaměřte dělo zpět a přes hrudník odměny. Kde přistáváte, je místo, kde najdete vandal. Popadněte zatěžované debuffem bohatstvím a vraťte se do střední oblasti. Hrudník se vynoří na vrcholu budovy.

Otevření třetí a poslední hrudi vás odmění katalyzátorem Gjallarhorn. Vše, co teď musíte udělat, je nabití. Můžete buď použít začátek uchopení avaričního dungeonu, nebo použít přání Shuro Chi v posledním nájezdu na přání. Možná byste také rádi používali událost Darres of Eternity, která vám také pomůže vyrovnat se podobu Strange laskavosti XUR.

Efekt katalyzátoru Gjallarhorn

Katalyzátor Gjallarhorn přidává výhodu zvaný více vlků. Díky tomu bude Gjallarhorn ještě silnějším, než je tomu již:

  • Více vlků – zvyšuje velikost časopisu. Konečné údery s koly Wolfpacku vytvoří rychlejší a silnější raketa v místě cíle.

Ujistěte se, že jakmile je nabitý katalyzátor Gjallarhorn, použijete jej na raketový odpalovač. S tím všem tříděným, zastavte se u průvodce ShackNews Destiny 2 pro exotičtější průvodce zbraní. Můžete si také prohlédnout náš průvodce na všech exotických katalyzátorech, abyste mohli sbírat vše, co vám chybí.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Destiny 2
  • Destiny 2: Bungie 30. výročí