Destiny 2: Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti, Destiny 2 Mikrovlnná místnost pro puzzle řešení | PCGamesn

Destiny 2 Mikrovlnná místnost pro puzzle

Těsně předtím, než vstoupíte do mikrovlnné místnosti, budete muset vyzvednout rozšíření skeneru v horní části schodů. Jakmile je to ve vašem vlastnictví, podívejte se skrz skleněný panel do mikrovlnné místnosti a všimnete si, že se rozsvítí tři terminály – to jsou tři, které budete muset hacknout, abyste se dostali z místnosti.

Destiny 2: Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti

Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti v Destiny 2

Destiny 2 je jednou z nejpopulárnějších her RPG, které mají značnou fanouškovskou základnu. Bungie, studio za touto úžasnou hrou, neustále pracuje na zlepšování hry a pravidelné přidávání nových věcí, aby byla hra svěží. Nové úkoly a odměny jsou obvykle to, co přichází s dalšími hlavními aktualizacemi hry. Každý úkol má jedinečnou výzvu, jako je tvrdý boj šéfů nebo složitá hádanka. V revizi nulové quest skončíte v místnosti známé jako mikrovlnná trouba a tady je to, jak vyřešit jeho hádanku Destiny 2.

Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti v Destiny 2

Revize Zero Quest se stala populární díky své odměně, což je exotická položka, kterou lze získat pouze dokončením tohoto úkolu. Zatímco odměna je docela úžasná, dostat se k ní také vyžaduje nějaký boj a shon.

Většina hráčů má tendenci uvíznout v mikrovlnné místnosti, kde nevědí, co mají dělat, a nakonec umírat po vytrvalém pokusu. V mikrovlnné místnosti musíte projít řadou pastí a hacknout terminály, které odemknou dveře vedoucí ven.

První věc, kterou byste si na tuto hádanku měli pamatovat, je to, že je to náhodné. To znamená, že neexistuje žádný solidní průvodce, který můžete sledovat, ale stále vám můžeme pomoci alespoň najít správný způsob, jak jej vyřešit.

Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti v Destiny 2

Než vstoupíte do mikrovlnné místnosti, musíte jít nahoru po schodech, abyste se rozšiřovali skener. Z tohoto místa se podívejte skrz sklo a podívejte se na mikrovlnnou místnost a měli byste být schopni vidět tři terminály, které musíte zapálit rozsvícené.

Potom zamířte dolů po malých sadách schodů a podívejte se přes další skleněný panel. Zde uvidíte všechny bezpečné panely, na které můžete projít, a ne smažit. I když se můžete vyzvat, abyste si zapamatovali, kde jsou panely, vždy pořizujete s fotografií snímkem obrazovky nebo si ušetříte nějaký čas.

Příbuzný:

Destiny 2: Jak získat nemilosrdnou exotickou fúzní pušku

Jakmile vstoupíte do místnosti, použijte znalosti, které jste shromáždili z pohledu skrz sklenici a bezpečně projděte mikrovlnnou místnost.

Destiny 2 je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X | S.

Destiny 2 Mikrovlnná místnost pro puzzle

Ve vaší snaze o revizi nula je bod, kde narazíte na mikrovlnnou místnost Destiny 2, což může být smrtící, pokud nevíte, co děláte.

Jak vyřešit puzzle Destiny 2 Mikrovlnné místnosti: Tři futuristické soliders stojí vedle sebe před vánoční světelnou show

Publikováno: 27. února 2023

Pokud jste dosáhli Destiny 2 Mikrovlnná místnost, a zdá se, že se nemůže ukončit, aniž by byl vařen zvenčí, ale stále chladno uprostřed, máme záda. Takzvaná mikrovlnná místnost je jedním z náročnějších výkonů, které budete muset provést, abyste odemkli exotickou pulzní pušku.

Chcete -li projít mikrovlnnou místnost, musíte být na nohou a mít slušnou paměť, protože součást puzzle je randomizováno pro všechny ve hře zdarma ve hře zdarma. Cílem mikrovlnné místnosti je jednoduše projít skrz ji, ale všimnete si velmi rychle, ten špatný tah, když jste uvnitř a jste toast. Je nezbytné, abyste víte, co děláte, abyste získali revizi Destiny 2 Revize Zero Exotic, takže zde je návod, jak projít mikrovlnnou místnost bez úcty v jedné z nejlepších her FPS.

Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti Destiny 2

Jak vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti Destiny 2

Nejprve stojí za zmínku rozložení mikrovlnné místnosti a cíl puzzle. Je to poměrně velký, uzavřený prostor, se třemi sadami terminálů lemující stěny a řadou smrtelných laserů běžících vodorovně po místnosti. Naším cílem je otevřít dveře naproti vašemu výchozímu bodu. K tomu budeme muset hacknout tři z výše uvedených terminálů.

Těsně předtím, než vstoupíte do mikrovlnné místnosti, budete muset vyzvednout rozšíření skeneru v horní části schodů. Jakmile je to ve vašem vlastnictví, podívejte se skrz skleněný panel do mikrovlnné místnosti a všimnete si, že se rozsvítí tři terminály – to jsou tři, které budete muset hacknout, abyste se dostali z místnosti.

Vydejte se dolů po malé sadě schodů a podívejte se přes další skleněný panel, to vám ukáže konkrétní panely, kterými můžete projít, aniž byste byli smaženi. Je důležité zapamatovat si terminály i bezpečné panely, protože tato informace vám nebude k dispozici, jakmile vstoupíte do místnosti.

Poté, co jste si zapamatovali jak bezpečný průchod přes mikrovlnnou místnost, tak konkrétní terminály, které potřebujete hacknout, je čas se dostat do práce. Zůstaňte na cestě, vyhýbejte se laserům, hackněte terminály a budete odtamtud v žádném okamžiku.

Nyní, když víte, jak bezpečně vyřešit puzzle Destiny 2 Microwav Room, je čas odemknout tuto revizi nulovou exotickou a dobře ji využít s naším průvodcem Destiny 2 Season 20, možná dokonce vložení do nejlepšího sestavení Titan. Můžete to také vzít na víru, když se železný banner znovu převalí v jedné z nejpopulárnějších dostupných vesmírných her.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Destiny 2 Mikrovlnná místnost: Jak vyřešit

Nelze vyřešit puzzle mikrovlnné místnosti v Destiny 2? Podívejte se na našeho průvodce, abyste zjistili jeho řešení.

Podle Shubham Na 26. prosince 2022

Destiny 2 Mikrovlnná místnost pro puzzle

Se sezónou expanze Seraph bylo do Destiny 2 přidáno množství nového obsahu. To zahrnuje nové zbraně, sběratelské předměty a některé matoucí mise. Většina hráčů se snaží dokončit seraph Shields a Hiden Shape Quests, aby získala revizi nulové exotické zbraně. Jak postupujete s operací: Seraph’s Shield se setkáte s dekontaminační mikrovlnnou komorou. Ale když se hráči snaží odemknout další místnost, jsou smaženi, aby toast. Nebojte se, podívejte se na našeho průvodce, abyste zjistili, že mikrovlnná místnost puzzle v Destiny 2.

Destiny 2 Mikrovlnná místnost pro puzzle

Před vstupem do mikrovlnné místnosti musíte získat nebo získat Zvětšení skeneru. Tuto položku najdete na horní z schody hlídán a Splicer skeneru nepřítel. Při shromažďování skeneru můžete viditelně vidět trasu, kterou musíte projít, aby se zasahovala do terminálů. Musíš Hack tři terminály Odemknout dveře. Jakmile vstoupíte do místnosti, tyto skleněné vzory budou zmizet.

Destiny 2 Mikrovlnná místnost pro puzzle

Takže můžete vidět bezpečné skleněné panely, na které musíte projít ze skleněného panelu ve spodním patře. Můžeš buď memorovat tyto vzory nebo Klikněte na snímek obrazovky znát trasu. Musíte být opatrní před lasery v místnosti, které mohou vést k smrti. Také nezapomeňte znát tři terminály musíte hacknout. Tyto terminály jsou Založené na RNG A na každém pokusu se neustále mění. Pokud hackujete nesprávný terminál, může to také vést k smrti. Jakmile si zapamatujete nebo kliknete na fotografii, zadejte mikrovlnnou místnost. Nyní bezpečně projděte skleněné panely krčící se nebo skákání když je potřeba.

Poté, co jste napadli správné terminály, budou další dveře okamžitě odemčeny. Poté můžete pokračovat v operaci: Seraph Shields Mission in Destiny 2.

To je vše, co je zakryté o roztoku puzzle mikrovlnné místnosti Destiny 2. Pokud se vám tento průvodce líbil, podívejte se na naše další průvodce Jak získat Armor Armor, Jak sbírat rezonované stonky, Jak si nárokovat hlavní herní odměny, a více Destiny 2 průvodce Na naší vyhrazené sekci právě zde na vylepšení hráčů.