Destiny 2: Jak získat spektrální stránky | Nerd Stash, Destiny 2 Spectral Pages: nejlepší způsoby, jak je obhospodařovat | PC hráč

Destiny 2: Nejlepší způsob zemědělské spektrální stránky během Festivalu The Lost

Nejprve však budete muset získat nějaké stránky a pravděpodobně budete chtít nejrychlejší způsob, jak to udělat. V tomto průvodci Destiny 2 Spectral Pages vysvětlím nejlepší metody jejich hospodaření a také to, jak funguje celý proces konverze, aby vám přinesl nějaké zbraně.

Destiny 2: Jak získat spektrální stránky

Destiny 2: Jak získat spektrální stránky

Chcete vědět, jak dostat ruce na některé spektrální stránky Destiny 2? Spektrální stránky jsou jednou z měn ve hře v Destiny 2 Halloweenská akce, Festival The Lost. Festival události Lost 2022 byl zahájen 18. října 2022 a bude ukončen 8. listopadu 2022. Tato příručka vám ukáže, jak získat spektrální stránky a na co je můžete utratit.

Jaké jsou spektrální stránky v Destiny 2?

Spektrální stránky jsou nová měna ve hře představená s festivalem ztracené události. Ve hře jsou dva typy výjimečných měn: spektrální stránky a projevené stránky. Po získání můžete spektrální stránky převést na manifektované stránky. Promanitelné stránky lze použít k odemknutí stránek v knize zapomenuté. K otevření jedné stránky budete potřebovat devět stránek.

Jak získat spektrální stránky v Destiny 2?

Spektrální stránky můžete získat dokončením aktivit během festivalu ztracené akce při nošení masky událostí. Maska událostí vám dává šanci získat spektrální stránky jako odměnu za dokončení aktivit. Zde je seznam všech činností, které vám poskytnou příležitost získat spektrální stránky:

 • Dokončení odměn
 • Účast na veřejných akcích
 • Otevření ztracených odvětví
 • Dokončení stávek
 • Dokončení zasažení
 • Dokončení strašidelné lesní činnosti
 • Dokončení zápasů kelímku
 • Dokončení zápasů Gambit

Z kterékoli z těchto aktivit můžete mít pět až sedm spektrálních stránek. Čím vyšší je obtížnost akce, tím je pravděpodobnější, že budete mít spektrální stránky jako odměnu.

Příbuzný:

Destiny 2: Jak získat hororový příběh

Jak získat projevené stránky v Destiny 2?

Destiny 2: Jak získat spektrální stránky

Spektrální stránky můžete převést na manifektované stránky dokončením strašidelných sektorů. Takto byste to měli udělat.

 1. Když jste v strašidelných sektorech, dostanete se do svolání kruhů. Posaďte se na vaše svolávací kruhy.
 2. Všimnete si pruhu pro pokrok na pravé straně obrazovky a začne se vyplňovat. Když se tento pruh vyplní, automaticky převedete některé z vašich spektrálních stránek na manifektované stránky.
 3. Postavte se uvnitř kruhu a vyvolávají bezhlavé nepřátele. Porazte nepřátele a pro každého nepřítele, kterého porážíte, získáte více projevů projevů.
 4. Jakmile hrajete ztracené sektory, všimnete si více bezhlavých nepřátel. Zabijte je co nejvíce, abyste získali více stránek manifestovaných.
 5. Jakmile dokončíte misi, obdržíte také několik dalších projevů.

Takto tedy můžete získat ruce na spektrálních stránkách a projevit stránky Destiny 2. Pomocí těchto projevených stránek odemkněte některé nové stránky v knize zapomenuté. Doufáme, že tato příručka byla užitečná. Pro více takových průvodců pokračujte ve čtení našich dalších průvodců.

Destiny 2 je k dispozici na platformách PC, PlayStation a Xbox.

Destiny 2: Nejlepší způsob zemědělské spektrální stránky během Festivalu The Lost

Převeďte tyto stránky na knihy o tradicích pro speciální odměny.

Spektrální stránky Destiny 2 - Strážci, kteří dělají útěk emoce

Udeřit to velké v sezóně lup

Spektrální stránky Destiny 2 jsou životně důležitou součástí festivalu ztracené Halloweenské akce. Stejně jako v loňském roce je můžete získat – spolu s přílohou bonbónů – dokončením různých aktivit, ale abyste tyto strašidelné čmáranice projevili do své skutečné podoby, musíte dokončit speciální sezónní režim: strašidelné sektory: strašidelné sektory.

V této činnosti se vydáte do ztracených sektorů napříč systémem a bojíte se s některými spektrálními šampiony zvanými bez hlavy. To vás nejen odměňuje s bonbóny, protože je explodujete jako pinatas, ale projevuje to vaše stránky, aby mohly být přeměněny na knihy o tradicích. Ještě důležitější je, že vám dává spoustu zbraní, když dokončíte aktivitu, a s novou mechabre odstřelovací puškou a novým portům pro starší zbraně stojí za to hospodařit.

Nejprve však budete muset získat nějaké stránky a pravděpodobně budete chtít nejrychlejší způsob, jak to udělat. V tomto průvodci Destiny 2 Spectral Pages vysvětlím nejlepší metody jejich hospodaření a také to, jak funguje celý proces konverze, aby vám přinesl nějaké zbraně.

Jak získat spektrální stránky

Jakmile obdržíte masku od Evy, musíte ji během aktivit nosit, abyste získali spektrální stránky a bonbóny. Zde je to, co můžete vydělat pomocí různých aktivit s tím vybaveným:

 • Stávky a soumraky: 350 bonbónů a 5 spektrálních stránek
 • Ztracená odvětví a legenda ztracená odvětví: 1 Spektrální stránka
 • Veřejné akce: 180 bonbónů a 2 spektrálních stránek
 • Hrdinské veřejné akce: 210 Candy a 2 spektrální stránky
 • Kelímek: 235 bonbónů a 3 spektrálních stránek plus 8 bonbónů na zabití
 • Gambit: 245 Candy a 3 spektrální stránky

Pokud jde o nejúčinnější sólovou metodu, Veřejné akce jsou nejlepší aktivitou pro zemědělské spektrální stránky a bonbóny. Pokud se vydáte do cíle jako EDZ, Nessus nebo Cosmodrome, můžete kolem mapy provést obvod a dokončit každou veřejnou akci, jakmile se stane aktivní. Protože tyto události jsou velmi rychlé dokončit, budete moci získat spoustu spektrálních stránek v krátkém čase a také nějaké bonbóny, s nimiž si můžete koupit tašky od Eva.

Pokud máte někoho jiného, ​​s kým si můžete hrát, pak je zřejmě také druhá mise kampaně Witch Queen, vyšetřování Skvělá metoda pro zemědělské stránky. Jak je uvedeno v tomto videu Aztecrossem, podstatou farmy je provozovat misi normálně s členem FireTeam, dokud se nedostanete k kroku „Rendezvous s kontaktem“, pak jeden z vás musí změnit, aby si udržel ponechání kontrolní bod. To vám umožní dokončit misi získat 9 spektrálních stránek a pokračovat v otáčení postav, abyste mohli se setkat.

To znamená, že pokud nemáte jiné postavy, vlastníte královnu čarodějnice, nebo chcete jen získat stránky sólo, veřejné akce jsou určitě způsob, jak jít.

Jak získat projevy stránek

Když máte své spektrální stránky, musíte je převést na projevené stránky dokončením strašidelného sektoru z cíle věže. Počet převedených stránek bude záviset na tom, že jste v aktivitě porazili bezhlavé, ale tak dlouho Jak porazíte deset v časovém limitu, převedete 13 stránek, což je maximální počet, který můžete provést každý běh. Vyvoláte ty bezhlavé tím, že stojíte ve svolávacích kruzích, které se objevují během aktivity.

Převod spektrálních stránek na projevené stránky vám také poskytne více odměn ze zbraňového bazénu Mechabre, Jurassic Green, Braytech Werewolf a ten potenciální mistrovský horor z hrudi na konci aktivity. Vzhledem k tomu, že Halloweenské zbraně mají nyní vlastnost původu pro pátrací párty, což umožňuje rychlejší cílové památky, některé z nich jsou v PvP docela slušné.

Poté použijete manifektované stránky k odemknutí knih Lore na pódiu vedle EVA, a přestože vás to nemusí tolik zajímat, jsou přímo spojeny s výzvami, které najdete v kartě událostí v nabídce Quest. Odemknutí 18 vám dostane shader textury buničiny, zatímco 28 vám dá exotickou rakevskou nehtovou loď. Získáte také nějaké vstupenky na své potíže.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.