Destiny 2: Konečný tvar – datum vydání, nová exotika a vše, co víme – GameSpot, All Seasons a Datum vydání – Destiny 2 | Shacknews

Všechna roční období a pořadí datum vydání – Destiny 2

Contents

Od nových exotik až po mocné upgrady zbraní, zavedení epizodického přístupu k dlouhodobému vyprávění a pohledu na některé z nových supers, které lze ovládat, zde je vše, co víme o konečném tvaru dosud.

Destiny 2: Konečný tvar – datum vydání, nová exotika a vše, co víme

Konečný tvar přinese v roce 2024 na konci světla a temnoty Destiny 2.

1. září 2023 v 6:42 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Poslední desetiletí vyprávění Destiny se v roce 2024 dostane na hlavu, protože konečná expanze tvaru ukončí sága světla a temnoty. V konečné formě je svědek na pokraji vítězství, Cayde-6 se záhadně vrátí a největší bitva v historii Destiny 2 se rozvine hluboko v záhadných strukturách samotného cestovatele. Kromě toho, co je pravděpodobně nejdůležitějším příběhem v Destiny 2, bude konečný tvar také vidět řadu nových systémů, změn hry a přepracovanou strukturu po spuštění.

Od nových exotik až po mocné upgrady zbraní, zavedení epizodického přístupu k dlouhodobému vyprávění a pohledu na některé z nových supers, které lze ovládat, zde je vše, co víme o konečném tvaru dosud.

 • Destiny 2: Datum vydání konečného tvaru a platformy
 • Cesta do bledého srdce cestovatele
 • Nové supers a aspekty
  • Solar Warlocks: Song of Flame
  • Void Titans: Twilight Arsenal
  • Lovci oblouku: Storm’s Edge

  Destiny 2: Datum vydání konečného tvaru a platformy

  Konečný tvar bude spuštěn 27. února 2024. Jako obvykle můžete zažít toto rozšíření Destiny 2 na PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S a Xbox One.

  Cesta do bledého srdce cestovatele

  Po desetiletí hledění na obloze, konečný tvar vezme hráče do bledého srdce cestovatele pro konečné zúčtování s svědkem. Bungie popsal jako oblast nekonečných možností, které se rodí jak z síly světla, tak z vzpomínek na temnotu, bledé srdce bylo svědkem transformováno poté Tvar vesmíru.

  Bungie nazývá bledé srdce svou první lineární cíl, zaměřenější oblast k prozkoumání, která bude mít jasnou cestu pro hráče, aby následovali. Navrženo tak, aby se cítilo známé i znepokojující, bude bledé srdce nebezpečnější, čím se do něj dále vydáte, a jakmile bude dokončena konečná tvarová kampaň, budou k dispozici nová tajemství a aktivity.

  Nové supers a aspekty

  Titani se dostanou na sekeru několik tvrdých otázek

  Posledních několik let Destiny 2 zaznamenalo několik velkých změn síly, kterou ovládá strážci, protože byly zavedeny podtřídy temnoty stázy a Strand, zatímco byly vylepšeny síly založené. V konečném tvaru budou tyto podtřídy podpisového světla vylepšeny novými supers a aspekty.

  Solar Warlocks: Song of Flame

  Solar Warlocks bude mít fascinující novou možnost, která vypadá, že bude soutěžit se studnou záře (která by se mohla dostat nerfed) v kategorii podpory, protože Song of Flame přeměňuje čaroděje na kosmiky na konečný výraz této podtřídy. Použití tohoto super, Warlocks mohou vyhladit vlny nepřátel s přehnanými schopnostmi a budovat své spojence s Scorch pro jejich solární zbraně. Nový aspekt Warlock může vytvořit sluneční duši při použití schopnosti třídy, kterou lze použít k spálení nepřátel z dálky.

  Void Titans: Twilight Arsenal

  Titani se také naklánějí do týmové podpory se svým novým prázdným super, soumraku Arsenal. První fáze tohoto super se točí kolem Titanů, kteří svolávají tři osy, které jsou poté vrženy do země, a při zasažení se rozpadla nepřátele. V průběhu času budou v průběhu času poškozeni všichni přeživší nebo přetrvávající nepřátelé. Pro aspekt Void mohou Titani konzumovat svůj granát, aby vytvořili pohybující se štít, který absorbuje nepřátelské útoky, a poté uvolňuje, že uložila energii v masivním útoku na účinek.

  Lovci oblouku: Storm’s Edge

  Lovci budou agičtější a smrtelnější než kdy předtím. Storm’s Edge je obloukový super, ve kterém lovec svolá elektrifikovanou dýku, kterou lze hodit a poté použít pro okamžitý teleporty na dopad. Když se Hunter uskuteční, provedou mocný vířivý úder pro masivní poškození. Tento útok lze použít celkem třikrát, což umožňuje agilní pohyb na bojišti. Pro jejich aspekt oblouku mohou lovci konzumovat svou třídní schopnost, zatímco je ve vzduchu, což je pohání dále do vzduchu. Z této pozice mohou lovci zasáhnout nepřátele poškozujícím debuffu, vstoupit do zesíleného stavu a aplikovat tuto podporu na blízké spojence.

  Destiny 2: konečný nájezd na tvar

  Přesné podrobnosti o konečném nájezdu ve tvaru dosud nebyly odhaleny, ale Bungie škádlila, že aktivita PVE uvidí strážci konfrontovat svědka a dokončit ho jednou provždy.

  Destiny 2: Konečný tvar Dungeons

  Bungie potvrdila, že během roku konečného tvaru budou vydány dva dungeony.

  Podřízené vás přimějí potit se

  Pokud jste si mysleli, že Tormentoři jsou v Lightfall nebezpeční, připravte se na pocení, když na scénu vstoupí podřízený. Inspirován prvním žákem, Rhulkem, podřízeni přicházejí ve dvou typech, z nichž každý ovládá tmavou sílu. Podvahovatelé stázu vás mohou zpomalit, zmrazovat a rozbít vás, zatímco subjugátor vzácných pramenů používá blízké doly, pozastavení a útoky projektilních útoků z této temnoty, aby se vaše connenction odřízla k životu samotnému.

  Konečný tvar exotiky a zbraně

  Udělejte si nějaký prostor pro nové vybavení ve vašem trezoru

  Nebyla by to expanze Destiny 2 bez nějaké nové exotiky a pro konečný tvar plánuje Bungie posílit arzenály hráče s novou podpřiháření a výhody zbraní.

  Jeden z těchto konečných exotics můžete získat právě teď v rámci bonusu za předobjednávku, protože včasný řád hry a jeho každoroční průchod odemkne fúzní pušku tessellation. Výstup poškození této zbraně je ovlivněn vaším vybaveným prvkem podtřídy, což hráčům umožňuje poprvé spustit řetěze. Může také konzumovat váš granát na načtení jediného projektilu, který může vytvořit obrovský výbuch s vysokým poškozením na dopad.

  Zatímco Bungie uchovává podrobnosti o jiných exoticech v úzkém tajemství, studio škádlí, že se několik klasiků vrátí. Dračí dechový exotický raketový odpalovač, přizpůsobitelný Khvostov Exotic Auto Rifle a neuvěřitelně smrtící červená smrt se vracejí pro konečný tvar.

  Kromě těchto exotik se Bungie také škádlila, že to třese své zbraně a vytvoří zbraně, které se nezaměřují pouze na způsobení poškození. Příkladem tohoto nového směru je legendární automatická puška, která bude debutovat příští rok, podpůrná zbraň, která může do hráčů vystřelit uzdravovací kola. Bungie také škádlil boční zbraň, která střílí naváděcí rakety.

  Konečný tvar není konec Destiny 2

  Konečný tvar je závěrečná kapitola v ságu světla a tmy, ale očekávejte, že Destiny 2 bude žít dlouho poté, co skončí. Bungie plánuje vyprávět více příběhů v tomto vesmíru a nový epizodický obsah vyloučí franšízu s dalšími dobrodružstvími a úkoly.

  Destiny 2 epizody

  Destiny 2: Epizody konečného tvaru

  Posledních pár let použil Destiny 2 sezónní model k vyprávění nových příběhů mezi expanzemi. Obvykle běží tři měsíce najednou, tato sezónní struktura bude po spuštění konečného tvaru v důchodu pro epizodický přístup. První tři epizody Destiny 2-echody, Revenant a Kacířství-budou se skládat ze tří aktů a každý akt bude běžet šest týdnů. Ozvěny nebudou okamžitě k dispozici, protože Bungie plánuje zahájit tuto epizodu nějakou dobu po přijetí konečného tvaru, aby se hráči mohli zaměřit na svou kampaň.

  Tyto epizody budou zaměřeny na důsledky a následky konečného tvaru a jsou navrženy tak, aby poskytovaly častější rytmy a vyprávěly samostatné příběhy ve vesmíru Destiny 2. Budou také nové questy, nové odměny, které mají vydělávat, a více obsahu na konzumaci, což hráčům dává více činností, které se mohou účastnit.

  Každá epizoda přijde s vlastní exotickou zbraní a posláním, aktivitami, zbraněmi, artefaktovými mody, řadami průchodů a dalšími odměnami. Sezónní průkazy budou stále k dispozici, se 100 řadami k dispozici s prvním aktem každé epizody a 50 dalších přidáno pro Act 2 a 3. Nové akty také představí expanzi do artefaktu každé epizody.

  Předobjednávky konečného tvaru

  Konečný sběratel tvaru

  Bungie oznámila několik verzí expanze, včetně verzí, které jsou spojeny s konečným tvarem každoročního průsmyku, a také sběratelskou edicí konečného tvaru, která přichází s rozkošný model věže Vanguard z Destiny. Pro více informací si můžete prohlédnout náš průvodce předobjednávkou pro konečný tvar.

  Síla FireTeam

  Jedním z nových systémů, které Bungie přidá, aby se Destiny 2 více přístupné je, je FireTeam Power. V zásadě to mění podmínky pro všechny hráče bez ohledu na jejich úroveň výkonu. Člen FireTeam s nejvyšší úrovní výkonu posílí zbytek týmu blízký jejich úrovni tak dlouho, dokud zůstanou v této činnosti, dá novým a nízko výkonným hráčům šanci zúčastnit se úderů na setkání, legenda ztracených sektorů a Další aktivity na vysoké úrovni.

  Všechna roční období a pořadí datum vydání – Destiny 2

  Všechna roční období a pořadí datum vydání - Destiny 2

  Objevte datum vydání a objednávka každé sezóny v Destiny 2, od doby, kdy se hra poprvé spustila do poslední oznámené sezóny.

  13. února 2023 10:55

  Destiny 2 obdržel od svého vydání asi tucet sezón. Každých několik měsíců začíná nová sezóna, dává hráčům novou sílu pronásledovat, exotiku odemknout a doufejme, že nové a vzrušující aktivity, které mají zažít. Po všech těch letech to může být trochu kalné, pro všechny hráče, kteří se chtějí vzpomenout na sezónu nebo zjistit, kolik jich je jich. Chcete -li to pomoci, níže najdete seznam každé sezóny v Destiny 2, a také stručný popis toho, co zahrnovalo. Očekávejte, že tato příručka bude aktualizována každých několik měsíců.

  Poslední aktualizace 22. května 2023.

  Všechna roční období v Destiny 2

  V Destiny 2 je technicky 20 sezón, přičemž sezónní model oficiálně začíná po vydání Forsaken. Předtím Bungie stále využíval tradiční rozvrh vydání DLC. Ačkoli nebyli oficiálně nazýváni roční období až mnohem později, základní hra a prvních pár kapek DLC byly zpětně očíslovány a považovány za roční období Bungie a komunita.

  Každá sezóna s sebou obvykle přináší několik nových příběhů, exotiky, které pronásledují, a lepší výstroj k odemknutí. Bungie se také vzala na uvolnění nového dungeonu a nového/reprizovaného nájezdu na střídavé období.

  Se spuštěním konečného tvaru se Bungie posunula od tradičního sezónního modelu a jména a označovala je jako epizody. Pro jednoduchost jsem pro tyto epizody stále používal tradiční formát S-čísel S.

  Pomocí níže uvedených názvů sezon Destiny 2 skočte do vhodné sezóny a přečtěte si stručný přehled toho, co představila. Některá z těchto ročních období budou prázdná, čekají na další informace a oznámení od Bungie.

  Všechna roční období v Destiny 2
  Rok Číslo sezóny a jméno Datum zahájení Datum ukončení Doba trvání Power/Pinnacle Power
  Rok 1
  Destiny 2
  S1: Červená válka 6. září 2017 na konzole, 24. října 2017 na PC 5. prosince 2017 90 dní
  42 dní
  300
  (305 s mody)
  S2: Prokletí Osiris 5. prosince 2017 8. května 2018 154 dní 330
  (335 s mody)
  S3: Warmind 8. května 2018 4. září 2018 119 dní 380
  (385 s mody)
  2 rok
  Opuštěný
  S4: Sezóna Outlaw 4. září 2018 4. prosince 2018 91 dní 600
  S5: Sezóna Forge 4. prosince 2018 5. března 2019 91 dní 650
  S6: Sezóna drifteru 5. března 2019 4. června 2019 91 dní 700
  S7: sezóna bohatství 4. června 2019 1. října 2019 119 dní 750
  3. rok
  Shadowkeep
  S8: Sezóna nehynoucího 1. října 2019 10. prosince 2019 70 dní 950/960
  S9: Sezóna úsvitu 10. prosince 2019 10. března 2020 91 dní 960/970
  S10: Sezóna hodného 10. března 2020 9. června 2020 91 dní 1000/1010
  S11: Sezóna příchodů 9. června 2020 10. listopadu 2020 154 dní 1050/1060
  4 rok
  Za světlem
  S12: Sezóna lovu 10. listopadu 2020 9. února 2021 91 dní 1250/1260
  S13: Sezóna zvoleného 9. února 2021 11. května 2021 91 dní 1300/1310
  S14: Sezóna Spliceru 11. května 2021 24. srpna 2021 105 dní 1310/1320
  S15: Sezóna ztracených 24. srpna 2021 22. února 2022 182 dní 1320/1330
  Rok 5
  Královna čarodějnice
  S16: Sezóna vznášejícího se 22. února 2022 24. května 2022 91 dní 1550/1560
  S17: Sezóna strašidelné 24. května 2022 23. srpna 2022 91 dní 1560/1570
  S18: Sezóna lupu 23. srpna 2022 6. prosince 2022 105 dní 1570/1580
  S19: Sezóna Seraph 6. prosince 2022 28. února 2023 84 dní 1580/1590
  6. rok
  Lightfall
  S20: Sezóna vzdoru 28. února 2023 22. května 2023 89 dní 1800/1810
  S21: Sezóna hluboké 22. května 2023 22. srpna 2023 92 dní 1800/1810
  S22: Sezóna čarodějnice 22. srpna 2023 28. listopadu 2023 98 dní 1800/1810
  S23: Sezóna [Redicted] 28. listopadu 2023 27. února 2024 92 dní čekající.
  7. rok
  Konečný tvar
  S24: Epizoda 1: Ozvěny 27. února 2024 čekající. čekající. čekající.
  S25: Epizoda 2: Revenant čekající. čekající. čekající. čekající.
  S26: Epizoda 3: Heresey čekající. čekající. čekající. čekající.

  Sezóna 1: Destiny 2 Základna – rok 1

  Sezóna 1 Destiny 2 základní hra

  Destiny 2 původně spuštěn zpět 6. září 2017, na konzole a poté na PC 24. října 2017. Tato základní hra představila hráče nové mechanice, nastavení dvou primárních zbraní a další nové a podivné změny z původní hry. Hráči by bojovali proti Ghaulovi a Red Legion, nakonec porazili vůdce Cabal a viděli, jak se cestovatel probudí z jeho spánku. Právě zde hráči dostali svůj první pohled na pyramidové lodě, která by nakonec byla o dva roky později zaměřena na Shadowkeep.

  • Power Cap: 300 (305 s mody)
  • Raid: Leviathan

  Sezóna 2: Prokletí Osiris

  Destiny 2 Season 2 Curse of Osiris

  Curse of Osiris byla první DLC přidaná do Destiny 2 5. prosince 2017 a je často považována za nejnižší bod v sérii. Hráči byli odlepeni do Merkuru, kde pomáhali bratrovi Vance a Osiris bojovat proti Panoptes, vexová mysl. Kromě kování několika zbraní se v této sezoně opravdu nedělo.

  • Power Cap: 330 (335 s mody)
  • Raid: Eater of Worlds

  Sezóna 3: Warmind

  Destiny 2 Season 3 Warmind

  Warmind byl třetí a poslední mini-DLC vydaný 8. května 2018, než se Bungie přesunula na sezónní model. Warmind vzal hráče zpět na Mars, kde pomohli Ana Bray a Rasputin vzít na boha úlu červa. Velkou přitažlivost této sezóny byl eskalační protokol, obranná aktivita pseudo-vlny, stejně jako brutálně vzpínající úkol, šepot, který odměnil šepot červa, novou verzi Black Hammer/Black Spindle.

  • Power Cap: 380 (385 s mody)
  • Raid: Spire of Stars

  Sezóna 4: Outsaken / Season of the Outlaw – 2. rok

  Destiny 2 Sezóna 4 OFRSKEN BEZINAMENÁ OSOBA OUTWAW

  Vydáno 4. září 2018, Forsaken označil první masivní posun směru Destiny 2 a začal rok 2. Tato hlavní expanze se změnila téměř o všechny aspekty hry a je často považována za vlastní „The Reach King“ Destiny 2. Také to znamenalo zavedení nové aktivity koncové hry zvané Dungeon. Tyto aktivity tří hráčů jsou mini-nálevem druhů, vyžadující vysokou úroveň výkonu, dovednost a řešení hádanek. Ti, kteří hledali více obsahu PVE-Cross-PVP, byli odměněni Gambit, režimem, který úkol dva týmy s porážkou bojovníků PVE a napadení světa druhého týmu o trochu PvP.

  • Přepsaný stroj: 600
  • RAID: Poslední přání
  • Dungeon: Shattered Throne

  Sezóna 5: Sezóna Forge

  Destiny 2 Season 5 Season of the Forge

  Sezóna Forge byla poprvé, kdy byl kus DLC oficiálně klasifikován jako „sezóna“ a byl propuštěn 4. prosince 2018. Přestože došlo k skalnatému spuštění s hráči, kteří nemohli zažít první novou aktivitu kvůli náročnému požadavku na energii, sezóna The Forge nabídla hráčům spoustu nového vybavení pro pronásledování. Tato sezóna také prošla titulem, Black Armory.

  • Přesah: 650
  • RAID: Scourge of the Past

  Sezóna 6: Sezóna drifteru

  Sezóna Destiny 2 Season 6 sezóny drifteru

  Sezóna drifteru byla propuštěna 5. března 2019. Tato sezóna byla také známá jako Joker’s Wild. Ačkoli světlo na nové aktivity PVE, sezóna hlavního důvodu drifteru byla na Gambit a nově zavedený Gambit Prime a Reckoning. Hráči byli také schopni odemknout ohnisko zdokonaleno, exotická pulzní puška, která byla nazývána Outbreak Prime zpět v původním osudu.

  Sezóna 7: sezóna bohatství

  Destiny 2 Sezóna 7 Sezóna bohatství

  Sezóna bohatství byla příští sezóna, která se připojila k řadám Destiny 2 4. června 2019. Sezóna byla okamžitým úspěchem díky Menagerie, nové aktivitě PV. Příběh také svítil více světla na jubilantního císaře Caluse a jeho leviatanské lodi, která byla překonána úlem.

  • Přesah: 750
  • Raid: Koruna zármutku

  Sezóna 8: Shadowkeep / Season of the Clinging – 3. rok

  Destiny 2 Sezóna 8 Shadowkeep Season nehynoucí se

  Shadowkeep byla druhou hlavní expanzí, která zasáhla Destiny 2 1. října 2019 a zařadila do pohybu rok 3. Ačkoli to není tak působivé jako Forsaken, zdálo se, že Shadowkeep konečně zasáhl některé poznámky k tomu, že hráči hráči čekali od doby, kdy základní hra vydala dva roky předtím. Hráči přišli tváří v tvář s temnotou a jejími pyramidovými loděmi, které by proběhly cestou pro budoucí vydání.

  Vydání Shadowkeep také odstartovalo novou sezónu, sezónu nehynoucího, která poprvé představila 100-rank sezonní průsmy. Tento artefakt by umožnil hráčům získat co nejvíce energie, jak jen mohli, získáním exponenciálně více XP. Hráči by také mohli pronásledovat vyšší úroveň energie s novým systémem Pinnacle, který by udělil 10 moc nad měkkou čepicí sezóny, což je obtížný úkol i pro veteránské hráče.

  Tato sezóna také označila vydání bezplatné verze Destiny 2 s názvem New Light.

  • Power Cap: 950 (960 s vývodem Pinnacle)
  • Raid: Zahrada spásy
  • Dungeon: Pit of Heresy

  Sezóna 9: Sezóna úsvitu

  Destiny 2 Sezóna 9 Sezóna úsvitu

  Sezóna Dawn byla propuštěna 10. prosince 2019 a poprvé od vzala hráče zpět do Merkuru od Curse of Osiris. Tentokrát byl příběh mnohem působivější, přičemž hráči zachránili Saint-14 (legendární postava, o nichž hráči diskutovali od původního názvu) z časového ohýbání vex.

  • Power Cap: 960 (970 s vývodem pro vrchol)

  Sezóna 10: Sezóna hodného

  Destiny 2 Season 10 Season of the Worthy

  Sezóna Worthy byla desátá sezóna přidaná do Destiny 2 10. března 2020. Primárním zaměřením této sezóny byly zkoušky Osiris, nová veřejná akce Seraph Tower a Seraph Bunkers. Tato sezóna vyvrcholila Warmind Rasputin ničením lodi ovládané kabiny, Všemohoucí, v první živé akci Destiny 2.

  • Power Cap: 1000 (1010 s vývodem Pinnacle)

  Sezóna 11: Sezóna příchodů

  Destiny 2 Sezóna 11 sezóna příjezdů

  Ačkoli předchozí sezóna nebyla v žádném případě nepopulární, Destiny 2 opravdu zasáhl další krok, když sezóna příjezdů vydala 9. června 2020. Tato sezóna přidala umbralské engramy, které umožnily hráčům pronásledovat velmi specifické zbraně s větší lehkostí. Příběh také dosáhl nové výšky, s pyramidovými loděmi se objevují kolem několika planet včetně IO, Titan, Mars a Merkur.

  • Power Cap: 1050 (1060 s vývodem pro vrchol)
  • Dungeon: Proroctví

  Sezóna 12: Beyond Light / Season of the Hunt – 4. rok

  Destiny 2 sezóna 12 za světlem

  Beyond Light vydáno 10. listopadu 2020 a byl 4. rokem Destiny 2. Tato nová sezóna se snaží přidat poprvé nové elementární síly od vzatého krále v původním osudu před několika lety. Hráči budou moci ovládat sílu temnoty ve formě ledových schopností „stázy“. Beyond Light bude také poprvé, kdy Bungie odstraní obrovské množství obsahu, přičemž IO, Titan, Mars a Merkur jsou „klenuté“, spolu s jakýmikoli činnostmi spojenými s těmito místy. Beyond Light také zahrnovala sezónu lovu, která začala 17. listopadu 2020.

  • Power Cap: 1250 (1260 s vývodem Pinnacle)
  • Raid: Crypt Deep Stone

  Pokud by za světlem následoval stejný sezónní model, hráči by pravděpodobně mohli očekávat tři další období před dalším velkým rozšířením.

  Sezóna 13: Sezóna zvoleného

  Destiny 2 sezóna zvolených informací

  Sezóna zvoleného je třináctá sezóna v Destiny 2 a byla propuštěna 9. února 2021. Nová sezóna se zaměřuje na CABAL Empress, Caiatl a její boj proti Vanguardu poté, co Zavalla odmítá klečet. Pro sezónu byla představena nová aktivita s názvem Battlegrounds, spolu s Devli’s Lair a S DeVli’s Devli.A.B.E.R. Stávky se vracejí do kosmodromu.

  • Power Cap: 1300 (1310 s Pinnacle Gear)

  Sezóna 14: Sezóna Spliceru

  Destiny 2 Sezóna sezóny Splicer 14

  Sezóna Spliceru je čtrnácté sezónu v Destiny 2 a byla propuštěna 11. května 2021. Tato sezóna se zaměřuje na nové spojence Vex a Humanity, Splicer Fallen, vedený Mithraxem.

  • Power Cap: 1310 (1320 s Pinnacle Gear)
  • RAID: Klenba skla

  Sezóna 15: Sezóna ztracených

  Destiny 2 Sezóna 15 sezóny ztracené

  Sezóna Lost začala 24. srpna 2021. S naplánovaným pro vydání čarodějnice v únoru 2022 se tato sezóna formuje jako jedna z nejdelších v historii hry. 7. prosince 2021 byl vydán balíček Bungie 30. výročí, který zahrnoval dungeon a zbrusu nový režim, Dares of Eternity, hostovaný Xurem.

  • Power Cap: 1320 (1330 s Pinnacle Gear)
  • Dungeon: Uchopení avarice

  Sezóna 16: Královna / sezóna čarodějnic vzestupu – 5. ročník

  Destiny 2 Season 16 The Witch Queen

  Královna čarodějnice byla vyhlášena v červnu 2020 jako součást speciálního potoka Bungie a je plánována na propuštění 22. února 2022. Královna čarodějnice bude začátkem 5. roku Destiny 2. Toto hlavní vydání obsahu se pravděpodobně zaměří na Savathon, sestru Oryxe, přijatého krále. Uvolnění této expanze také znamená začátek sezóny vznášejícího se, která se zaměřuje na císařovnu Caiatl.

  • Power Cap: 1550 (1560 s vývodem Pinnacle)
  • RAID: slib žáka

  Sezóna 17: Sezóna strašidelné

  Sezóna strašidelné začala 24. května 2022. Tato sezóna se zaměřila na vztah mezi Crowem, Caiatl a Zavallou a návrat exilovaného císaře Caluse a jeho Leviatanem. Sezóna také přinesla do hry nový dungeon a zvýšila úroveň energie o dalších 10 bodů.

  • Power Cap: 1560 (1570 s vývodem Pinnacle)
  • Dungeon: Dualita

  Sezóna 18: Sezóna lupu

  Sezóna drancování začala 23. srpna 2022. Tato sezóna se zaměřila na Eramis, která unikla z uvěznění stáze.

  • Power Cap: 1570 (1580 s vývodem Pinnacle)
  • Raid: King’s Fall

  Sezóna 19: Sezóna Seraph

  Sezóna Seraph zahájila 6. prosince 2022 a zaměřila se na Rasputin, Osiris, Ana Bray a Clovis Bray a také hrozbu od Xivu Arath.

  • Power Cap: 1580 (1590 s vývodem pro vrchol)
  • Dungeon: Spire of the Watcher

  Sezóna 20: Lightfall / Season of Defiance – 6. ročník

  Destiny 2 Season 20 Lightfall

  Titul pro 6. ročník Destiny 2 se nazývá Lightfall a je plánován na vydání 28. února 2023. Dříve to bylo naplánováno na vydání 2022, ale se zpožděním královna čarodějnice do roku 2022 se stal spuštěn Lightfall. Lightfall pokračuje v příběhu svědka a jeho flotily pyramidových lodí konečně dosahující Země, kde čeká cestovatel.

  • Power Cap: 1800 (1810 s Pinnacle Gear)
  • RAID: Kořen nočních můr

  Sezóna 21: Sezóna hluboké

  Propagační obrázek pro Destiny 2: Sezóna hlubokého představujícího Zavalla a Drifter

  Sezóna Deep vidí návrat Titanu a postavy Sloane. Týdenní příběh zahrnuje podvodní hraní a nové aktivity, hluboké ponory a záchranu. Sezóna 21 také vidí spuštění nového dungeonu, duchů Deep, který také obsahuje podvodní hratelnost. To byla první sezóna od zavedení čepic Power and Pinnacle, které Bungie nezvýšila maximální sílu.

  • Power Cap: 1800 (1810 s Pinnacle Gear)
  • Dungeon: Duchové hluboké

  Sezóna 22: Sezóna čarodějnice

  Marketingový obraz sezóny čarodějnice

  Sezóna čarodějnice odstartovala 22. srpna 2023 a uzavřela 28. listopadu 2023. Sezóna se zaměřuje na Eris a Xivu Arath.

  • Power Cap: 1800 (1810 s Pinnacle Gear)
  • Raid: Crota konec

  Sezóna 23: Sezóna [Redicted]

  Sezóna 24: Poslední tvar / epizoda 1: Echoes – 7. ročník

  Kalendář ukazující epizody uvolňující po konečném tvaru

  V osudové aktualizaci s názvem The Road k The Witch Queen odhalila Bungie, že po Lighffall bude potřebovat další kapitolu, aby zabalil to, co označuje jako „sága„ světla a temnota “. Konečný tvar bude také otřást sezónním modelem a přesune se do struktury epizody se třemi epizodami, z nichž každá se skládá ze tří aktů, které trvají po dobu šesti týdnů. První epizoda (Echoes) může začít, když se konečný tvar uvolní nebo může začít později.

  Sezóna 25: Epizoda 2: Revenant

  Sezóna 26: Epizoda 3: Kacířství

  V Destiny 2 je spousta ročních období, přičemž každý z nich přidává nové vybavení pro hráče, aby pronásledovaly, příběhy, které mají zažít, a věci k objevování. S oznámením a vydáním každé nové sezóny očekávejte, že se tento seznam v průběhu času bude i nadále vyvíjet. Nezapomeňte se podívat na průvodce ShackNews Destiny 2 pro vyčerpávající pokrytí všech věcí osudu.

  Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Destiny 2
  • Destiny 2: Curse of Osiris
  • Destiny 2: Warmind
  • Destiny 2: Forsaken
  • Destiny 2: Sezóna drifteru
  • Destiny 2: sezóna bohatství
  • Destiny 2: Shadowkeep
  • Destiny 2: Sezóna Forge
  • Destiny 2: Sezóna nehynoucího
  • Destiny 2: Sezóna úsvitu
  • Destiny 2: Sezóna hodného
  • Destiny 2: Beyond Light
  • Destiny 2: Královna čarodějnice
  • Destiny 2: Lightfall
  • Destiny 2: Sezóna příjezdů