Destiny 2: Konečný tvar vydává 27. února 2024 | Resetera, konečné datum vydání tvaru v Destiny 2 | Kdy vyjde Destiny 2: konečný tvar? Dot eSports

Kdy je konečné uvolnění tvaru v Destiny 2

Tady je, když hráči mohou očekávat, že budou hrát Konečný tvar v Destiny 2.

Destiny 2: Konečný tvar vydává 27. února 2024

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

–R

Lidé bez značek jsou nejchladnější

Člen

Poslední tvar se staví – noční můra kalcifikace reality do zkrouceného designu svědka. Vydejte se na nebezpečnou cestu do srdce cestovatele, shromáždíte Vanguard a ukončete válku světla a temnoty.

Staňte se legendou // 27. února 2024.

Trik_gsf

Člen

Takže je to konec věcí Destiny 2?

(Nikdy jsem nehrál D2, ale hrál jsem první).

BurstLayer

Člen

Takže je to konec věcí Destiny 2?

(Nikdy jsem nehrál D2, ale hrál jsem první).

Je to také konec věcí D1. Je to závěr světla vs tmavé ságy

Dyle

Jeden okřídlený zabiják

Padlý

V tomto bodě vím jen o Destiny Lore je, že kruhy jsou dobré, trojúhelníky jsou špatné. Je konečný tvar, o kterém se říká, že je čtverec nebo hexagon?

Ezechial45

Člen

Takže je to konec věcí Destiny 2?

(Nikdy jsem nehrál D2, ale hrál jsem první).

Toto je konec ságy světla a temnoty (v podstatě příběh D1 a D2). Poté budou pracovat na novém příběhu, o kterém předpokládám, že povede k velkým změnám ve hře.

Trik_gsf

Člen
Je to také konec věcí D1. Je to závěr světla vs tmavé ságy

Toto je konec ságy světla a temnoty (v podstatě příběh D1 a D2). Poté budou pracovat na novém příběhu, o kterém předpokládám, že povede k velkým změnám ve hře.

Ach, to je zajímavé. Stejně tak nové věci přicházející na D2, nebo se D2 změní na „D3“? Nebo budou úplně vydat úplné vydání? Nebo je osud 2 vozidlo pro veškerý obsah osudu?

Kdy je konečné uvolnění tvaru v Destiny 2?

Deset let ve výrobě, závěr Destiny 2 Světelná a tmavá sága je téměř tady.

Konečný tvar, Destiny 2 nejnovější expanze, bude nastavena do roku 2024. Strážci se budou spojit a zamířit na portál uvnitř cestovatele ve snaze zastavit pokus svědka otočit vesmír do jejich vize, konečný tvar.

Tento okamžik se staví od roku 2014, kdy je originál Osud Spuštěno na PlayStation 4 a Xbox One. Nyní dlouhé čekání na jeho konec konečně přijde a my přesně víme, kdy se dostane do rukou hráčů.

Tady je, když hráči mohou očekávat, že budou hrát Konečný tvar v Destiny 2.

 • Destiny 2: Datum vydání konečného tvaru
 • Co je v konečném tvaru?
  • Nový cíl: The Pale Heart
  • Nové supers
   • Warlock: Solar
   • Titan: Void
   • Hunter: Arc
   • Tři nové epizody
   • Konečný tvar klíče Dungeon

   Destiny 2: Konečný tvar datum vydání

   Destiny 2 Guardians v konečném tvaru

   Destiny 2: Konečný tvar vydá se na únor. 27, 2024, Bungie potvrdil.

   Sezóna čarodějnice a nejmenovaná sezóna 23 leží mezi expanzní vitrínou a vydáním DLC a dává hráčům čas dohnat a zažít příběh vedoucí až ke konci světla a temnoty na začátku roku 2024.

   Co je uvnitř Konečný tvar?

   Jako je tomu u každého Destiny 2 expanze, očekává se, že bude spousta obsahu a pronásledování pro strážce, včetně pronásledování, včetně Nové zbraně, nové brnění, a zcela nové zkušenosti jako a Nový cíl, Raid, a dokonce nové super schopnosti V rámci stávajících světelných podtříd.

   Nový cíl: The Pale Heart

   Destiny 2 Strážci se procházejí cílem bledého srdce v konečném tvaru

   “Existuje místo, kde zjistíme, že věčnost je roztrhaná.”. Rozpadající se krajina, která se odráží s skutky naší minulosti. Vytrvat na tomto nemožném místě a odhalte, co leží v srdci této války.“

   Nový cíl v Konečný tvar je uvnitř cestovatele, nazývá se bledé srdce. Je to tady, kde se realita mění a mění se a formuje se jako odraz cesty strážce a stále více a znepokojující, když se hráči přibližují k monolitu svědka uvnitř svědka.

   Je to tady, kde je většina Konečný tvar Story Missions se budou konat, což povede k závěru příběhu při nájezdu krátce po spuštění.

   Nové supers

   Warlock: Solar

   “Uvolněte svůj vnitřní Phoenix s každým útokem.”. Buďte své zbraně, spojenci a využijte živý solární plamen.“

   Titan: Void

   “Blades honěné prázdnotou proříznou vzduchem.”. Zvedněte je z nohou vašich pokolených nepřátel a pokračujte v útoku.“

   Hunter: Arc

   “Dýka v ruce, stát se obloukem blikající ve tmě; okraj bouře, kterou vaši nepřátelé nemohou předběhnout.“

   Nový Raid

   Ikona loga Destiny 2 RAID

   “Volání všech strážců.”. Nastal čas konfrontovat svědka.“

   Všechno to přijde. Konečný tvar Nepořádá se a škádlí nálet této expanze jako zúčtování s svědkem, architektem a vůdcem pyramidové flotily a archenemy cestovatele a světla.

   Svědek se snaží využít světlo cestovatele s temnotou, kterou dobyl, aby zcela tvaroval vesmír, protože ho známe do konečného tvaru.

   Co je uvnitř Konečný tvar Roční průsmyk?

   Spolu s řadou bonusů předobjednávky zahrnuje každoroční průkaz konečného tvaru řadu kusů obsahu, které budou nasazeny v průběhu roku 2024.

   Tři nové epizody

   Grafika zobrazující informace o Destiny 2

   Roční období, jak je strážci vědí, jsou obchodovány za nový systém nasazení obsahu s názvem Epizody. Místo čtyř tříměsíčních ročních období budou místo toho existovat tři čtyřměsíční epizody, což umožní více času na vývoj a schopnost zahrnout více obsahu než dříve.

   Od března do června bude epizoda jedna, Echoes, následovaná druhou epizodou, Revenant od července do října a poté epizoda tři, Heresy, od listopadu do února.

   Konečný tvar Dungeon Key

   To lze zakoupit v rámci každoročního průsmyku nebo samostatně, ale zahrnuje přístup ke dvěma dungeonovým aktivitám v roce od konečného tvaru, který je vydán v následujících epizodách v roce 2024.

   Tessellation

   Obrázek ukazující tesselation, ostrá, trojúhelníková fúzní puška s skvrnami hornin ve více barvách, podobně jako techniku ​​vitráže

   S předobjednávkou každoročního průsmyku získají hráči okamžitý přístup k exotické fúzní pušce Tesselation a její dva jedinečné rysy.

   Destiny 2: Konečný tvar Sběratelská edice

   Destiny 2 Konečný tvar

   “Jak se konečná konfrontace s svědkem přibližuje, Eido hledá sluneční soustavu a hledá stopy, zprávy a intel na původ svědka, aby se podělil s opatrovníky. Během svých cest najde dar na počest vaší služby – světlo, které doprovází temnotu.“

   Sběratelská edice 275 $ pro Konečný tvar Zahrnuje fyzické předměty, jako je rekreace původní věže, interaktivní socha, která obsahuje tajemství, která jsou odemčena umístěním figurek Zavala, Ikory a Cayde-6 nahoře.

   Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

   Destiny 2 Konečný tvar: Datum vydání, platformy, hratelnost, příběh

   Cayde in Destiny 2

   Bungie

   Destiny 2: Konečný tvar je velmi očekávaná expanze generující masivní bzučení mezi strážci. Fanoušci populárního online střelce dychtivě čekají na jeho vydání a tady je vše, co víme zatím.

   Konečný tvar slibuje, že bude měnič her, s Bungie slibuje řadu vzrušujících nových funkcí a dějových linií během Showcase Destiny 2 22. srpna 2023. Od čerstvé mechaniky hry po zajímavý vývoj spiknutí je tato expanze nastavena na předefinování zážitku této hry.

   Článek pokračuje po reklamě

   Konečný tvar představuje nové supers, nové nepřátele a zbrusu nový cíl hry. Do značné míry to mění krajinu Destiny 2 a připravuje cestu pro budoucnost ve slavném stylu. Konečný tvar je nastaven jako závěr ságy světla a temnoty. V tom budou strážci čelit proti svědkům, zatímco jsou uvnitř cestovatele.

   Článek pokračuje po reklamě

   Nyní, když jsme měli náš první oficiální pohled na hru, tady je vše, co víme o Destiny 2: Dosud konečný tvar.

   Článek pokračuje po reklamě

   Obsah

   Snímek obrazovky z přívěsu Final Shape

   Destiny 2 Konečné vydání tvaru 27. února 2024

   Destiny 2 Konečný tvar: Datum vydání

   Konečný tvar se vydá 27. února 2024, Jak bylo potvrzeno během živé vitríny pro rozšíření 22. srpna 2023.

   Destiny 2 Konečný tvar: platformy

   Zatím to nebylo 100% potvrzeno, ale očekáváme Destiny 2: konečný tvar, který bude následovat ve stopách předchozích expanzí – to znamená, že by se měl objevit na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a PC.

   Destiny 2 Konečný tvar: příběh

   Snímek obrazovky z konečného tvaru

   Cayde-6 se vrací v Destiny 2 Konečný tvar

   Destiny 2 Konečný tvar je nastaven jako závěr ságy světla a temnoty hry. Během expanze vstoupí strážci uvnitř cestovatele a chrání jej před spárami svědka.

   Článek pokračuje po reklamě

   Příbuzný:

   Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

   Článek pokračuje po reklamě

   Vnitřka cestovatele jsou plná zeleně a života a během jejich cesty se strážci dozví význam jejich existence. Pochopí, proč se všechno dosud stalo, a tím ukončili zvěrstva svědka.

   Hráči se spojí s rukama s kamarády, jako jsou Zavalla a Ikora a Cayde-6 se vrátí po mrtvém od té doby.

   Destiny 2 Konečný tvar: hratelnost

   Destiny 2 Konečný tvar se bude konat uvnitř cestovatele. Bude to zbrusu nový cíl a příběh neskončí kampaní. Místo toho konečný příběh skončí nájezdem, protože vývojáři chtějí z něj udělat úplný zážitek.

   Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
   Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
   Článek pokračuje po reklamě
   Článek pokračuje po reklamě

   Je zde také důležité si uvědomit, že vnitřní části cestovatele budou podobné tomu, co hráči dosud zažili. Bude to, jako by cestovatel obnovuje věci, které dosud zažili strážci.

   Konečně, Budou existovat noví nepřátelé zvaní podřízené. Tito nepřátelé budou používat podtřídu Strand a Stasis a zajistí, aby za každou cenu zastavili strážce.

   Destiny 2 Konečný tvar: New Supers

   Snímek obrazovky z konečného tvaru

   Spolu s konečným tvarem se představují nové světelné supers

   Destiny 2 Konečný tvar je zavádění tří nových světelných supers ve hře, jeden pro každou třídu.

   Článek pokračuje po reklamě

   The Warlock Super je zpětné volání k záři od Destiny 1 a je součástí solární podtřídy. Tento super umožní hráčům budovat spojence, způsobit masivní poškození prostřednictvím schopnosti na dálku a spálit nepřátele s zcela novým aspektem, který funguje podobně jako arc duše. Přesná schopnost super dosud není známa.

   Článek pokračuje po reklamě

   The Titan Super volal Twilight Arsenal je součástí podtřídy prázdnoty a umožňuje hráčům doslova používat sekeru. Tuto sekeru může být důsledně hozena na nepřítele a zvednuta. Jakmile to vyhodí, reciproční všechny schopnosti známé podtřídě Void (také volatilní kola).

   Článek pokračuje po reklamě

   The Hunter Super je podtřída oblouku a jde především o rychlost. V tomto super lovec vrhá obloukový nůž a teleportuje na místo. Jakmile hráč teleportuje, uvolní poškození oblouku jako spřádací vrchol a zničí všechny nepřátele v okolí. Tento nůž lze použít třikrát.

   Článek pokračuje po reklamě

   Destiny 2 Konečný tvar: přívěsy

   První plný přívěs pro Destiny 2 Poslední tvar představil Bungie 22. srpna 2023.

   Pro více informací o Destiny 2 se nezapomeňte podívat na další obsah, který jsme šlehali pro střelce Looter: