Destiny 2: Lightfall | Jak získat cloudové akrety | VG247, Destiny 2 Nedokončené podnikání: Jak získat cloudové akretace – Destiny 2 Guide – IGN

Destiny 2 Nedokončené podnikání: Jak získat cloudové přírůstky

Cloudové akretace jsou nový zdroj Open World přidán do Destiny 2: Lightfall, rozptýlený kolem Neptunu a čeká na nalezení. Budete je muset chytit za některé z exotických úkolů přidalo tuto expanzi, takže s vědomím Jak získat cloudové akreace je důležité.

Destiny 2: Lightfall | Jak získat cloudové akrety

Ve městě je nový materiál na Neptunu. Je čas dostat hlavu do mraků (akretace).

Cloud Accetion in Destiny 2: Lightfall

Průvodce od Connor Makar Staff Writer
Aktualizováno 6. března 2023
Sledujte Destiny 2: Lightfall

Cloudové akretace jsou nový zdroj Open World přidán do Destiny 2: Lightfall, rozptýlený kolem Neptunu a čeká na nalezení. Budete je muset chytit za některé z exotických úkolů přidalo tuto expanzi, takže s vědomím Jak získat cloudové akreace je důležité.

Jako takový jsme napsali tohoto krátkého průvodce, který by měl pomoci zkrátit zbytečný čas a dostat vás zpět do vzrušujícího obsahu.

Cloud Acrewtion označený v Destiny 2: Lightfall

Avšak cloudové akrety stojí za to! Možná co je nejdůležitější, používají se pro nedokončené obchodní exotické úkoly. Jako takový, pokud chcete dostat ruce na velmi silnou exotickou zbraň, budete muset některé z nich chytit dříve nebo později. Dokonce získáte nějakou reputaci Nimbusu z jejich vyzvednutí!

Jak získat cloudové akrety v Destiny 2: Lightfall?

Určitě se můžete bloudit po Neptunu a doufat, že najdete nějaké cloudové narůstání, ale nejprve doporučujeme nainstalovat některé mody na váš duch. Konkrétně Mod, který bude označovat nedaleké cloudové přírůstky ve vaší blízkosti, když cestujete po Neomuně.

Mod detektoru zdrojů v Destiny 2: Lightfall

Pokud jdete celou cestu a facku v dokonalém modu detektoru zdrojů, budete upozorněni, pokud jsou některé cloudové akreace v rámci 75 metrů od vás, což je nesmírně užitečné, snižujete spoustu času od jinak bezcílného lovu pokladů.

Jednoduše nainstalujte mod a začněte cestovat kolem Neptunu na vrabce. Najdete cloudové přírůstky poblíž zdí a dalších struktur, takže se ujistěte, že se na lovu odvrátíte od hlavních silnic.

S tím jsme zabalili náš průvodce o tom, jak získat cloudové narůstání v Destiny 2: Lightfall! Pro více průvodců naleznete naše kousky o tom, jak odemknout podtřída a fragmenty pramene, stejně jako průchod z nula quest!

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Bungie následovat
 • Destiny 2: Lightfall Follow
 • Sledujte zdarma
 • MMO následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.

Destiny 2 Nedokončené podnikání: Jak získat cloudové přírůstky

Nová expanze Lightfall Destiny 2 Představuje neonovou krajinu zvanou Neomuna. Zatímco Neomuna je domovem mnoha věcí, je to také místo, kde můžete najít Cloudové akretace. Tento jedinečný zdroj lze nalézt pouze v Neomuně a je nutné dokončit Nedokončené obchodní exotické pátrání.

Tyto malé krystalické buggery však mohou být obtížné se spojit a mísit se do Technicolor World of Neomuna. Na této stránce IGN’s Destiny 2 Wiki Guide, Procházíme vás tam, kde snadno najít cloudové přírůstky a Jak usnadnit narůstající narůstání cloudu.

Destiny 2 Lightfall, kde najít cloudové přírůstky

Můžete najít cloudové přírůstky náhodně tření v celém Neomuna. Chcete -li vyhledat větší shluky cloudových akretionů, zkontrolujte tento zdroj v:

Neomuna.jpg

 • Zephyr Concourse
 • Liming Harbor
 • Ahimsa Park

Destiny 2 Lightfall Jak najít cloudové přírůstky

Pokud vás spálíte snahou najít cloudové přírůstky v Neomuně s pouhým okem, může být čas najmout malou pomoc.

Vybavením a Mod tvému Duch, můžeš Mark Cloud Accretions ve vašem okolí. V závislosti na tom, jakou rozmanitost modu detektoru zdrojů, které vybavíte, budete moci vidět cloudové přírůstky označené z větších vzdáleností. The Zlepšený detektor zdrojů MOD Will ping jakékoli cloudové přírůstky do 75 metrů vaší pozice!