Destiny 2: Lightfall Power Cap, Soft Cap a Max Level Light, Destiny 2 Power Level Level, Max Cap, všechny výkonné a vrcholové zdroje – Polygon

Průvodce úrovní výkonu Destiny 2, všechny uzávěry a výkonné a vrcholové zdroje vybavení

Stojí za zmínku, že nemá smysl ukládat pinnacles, pokud do konce týdne nebudete dosáhnout 1800 na této postavě. Doporučujeme nejprve udělat všechny silné odměny na postavu a poté řešit aktivity Pinnacle.

Destiny 2: Lightfall Power Cap, Soft Cap a Max Light Level

Destiny 2, Úrovně výkonu lze dosáhnout vybavením vyšších energetických zbraní a brnění nebo naplněním těchto položek s vyšší úrovní na váš aktuální načítání, aby se zvýšila jejich úroveň výkonu. .

. Jaká je však maximální úroveň výkonu, v níž můžete dosáhnout ?

Maximální úroveň výkonu je 1810. „Soft Cap“ je 1750. Měkká čepice odkazuje na část expanze, obvykle během kampaně, kde většina brnění a zbraní, které vyděláváte, bude upgradem na vaši aktuálně vybavenou sadu. Po dokončení Lightfall .

Silné a vrcholové odměny

. Jsou označeny symbolem žlutého čtverce na mapě pro snadné sledování. Po dosažení 1800 je jediným způsobem, jak se plazit až na maximum z roku 1810. . Mezi příklady z nich patří týdenní rotace nájezdu a dungeonu, tři kelíkové zápasy a Lightfall .

Většina obsahu ve hře je nastavena na vysokou úroveň výkonu, zejména za nesprávné zasílání a nájezdy. Starší obsah, to je cokoli z předtím Královna čarodějnice, je omezen na 1600 a umožňuje snadnější čas pro nové strážce nebo ty, kteří chtějí trochu hladší jízdu. Je proto nezbytné pokračovat ve zlepšování zatížení pro maximální účinnost.

je nyní pro Xbox, PlayStation a PC.

. Je také publikována jako NME, Metro, Techradar, The LoadOut, PCGamesn a další a také psaní o hudbě na stránkách časopisu Metal Hammer and Prog Magazine.

Průvodce úrovní výkonu Destiny 2, všechny uzávěry a výkonné a vrcholové zdroje vybavení

Logo Destiny 2 na pozadí s tematikou Lightfall

Důležitou součástí vyrovnávání zařízení a zvýšení úrovně výkonu je důležitou součástí Destiny 2, a je to jeden z nejvíce matoucích.

Tato stránka rozkládá vše, co byste měli vědět o zvýšení úrovně energie po vydání Lightfall -Rozšíření, která zvyšuje úroveň limitu a požadavky na různé činnosti na vysoké úrovni, jako jsou soumdy nebo nájezdy.

Úroveň energie v . Mimo úpravy škod vězte, že aktivity ve hře budou mít nastavenou úroveň energie a budete efektivnější, když budete blízko nebo překročíte tuto úroveň.

Hráči a nepřátelé mají úroveň energie a porovnávají se dohromady. Celková úroveň výkonu pochází z průměrování úrovně výkonu vašeho zařízení, plus jakékoli další úrovně z vašeho sezónního artefaktu.

Pokud jde o výstroj, Staggers váš pokrok s různými čepicemi úrovně výkonu: měkká čepice, výkonná čepice a vrchol čepice. Každá z těchto čepic představuje bod, ve kterém některé typy kapek již nebudou zvyšovat vaši úroveň výkonu, a proto musíte každý týden posunout své priority, abyste mohli pokračovat v zvyšování vaší úrovně – něco, s čím vám tento průvodce může pomoci ven.

, K průměrné úrovni výkonu vašeho zařízení se přidává sezónní úroveň artefaktu. . . Pokud chcete rychle získat XP, je nejlepší zemědělské odměny, protože poskytují některé z nejrychlejších a nejjednodušších XP ve hře.

Existují tři úrovně čepic , měkká čepice, výkonná čepice a vrchol. Pro , ty čepice jsou:

.

Jak dosáhnout měkkého uzávěru v Destiny 2

Měkká čepice pro Destiny 2 je 1750. Co znamená „měkká čepice“? , téměř cokoli a všechno vám může poskytnout zvýšení úrovně energie. . Jakmile dosáhnete měkké čepice, už nedostanete modré kapky.

.

Fialové, zlaté a zelené engramy v Destiny 2

Lightfall, Pak se vyplatí zvážit hraní legendární kampaně, která vám poskytne pevné vybavení při 20 síle nad měkkou čepicí po dokončení (1770). To je však výzva, zejména pro nové hráče – proto zvažte hraní dalších aktivit, zatímco se seznámíte s hrou.

Jak dosáhnout výkonného uzávěru převodovky v Destiny 2

Mocný čepice pro Destiny 2 je 1800, což znamená, že v letech 1750 až 1800 .

Aktivity a zdroje s dosud známými kapkami o výkonu Lightfall zahrnout:

Obrázek ukazující silnou odměnu

 • Dokončení osmi prodejců prodejců: Gambit, Vanguard, Crucible a Banshee (+1 Power)
 • Weekly Nightfall Challenge (+1 Power)
 • Gambit, Vanguard, Crucible a Banshee Rank Rewards (+1 Power)
 • Tři Dares of Eternity Runs (+2 Power)
 • Prime a Exotic Engrams, které náhodně klesají (hodnota výkonu TBC)

Pokud se snažíte být co nejoptimálnější – možná pro jeden den nájezdu – budete chtít uložit všechny své mocné odměny, dokud se dostanete do 1800. Silné kapky kořistí jsou omezené týdně, Takže nechcete plýtvat silnými nebo vrcholovými kapkami, když stále můžete získat úrovně z neomezených odměn.

Destiny 2 je 1810, což znamená, že mezi lety 1800 a 1810, . Podobně jako u mocných odměn, pokud se snažíte maximalizovat účinnost odměn za vrchol, nebudete je chtít sbírat, dokud nedosáhnete moci 1800, Protože tyto kapky kořistí jsou omezené týdně.

Aktivity s dosud známými kapkami Pinnacle Gear Lightfall zahrnout:

Obrázek ukazující odměnu za vrchol

 • Tři zápasy Gambit (+1 Power)
 • Tři údery Vanguard při porovnávání týdenního Elemental Singe (+1 Power)
 • Nejnovější raid, kořen nočních můr (k dispozici od 3/10/23 při resetu) (+2 Power)
 • Nejnovější Dungeon, Spire of the Watcher (+2 Power)
 • 100 000 skóre zamíření (+2 energie)
 • 250 000 skóre na odvahy věčnosti (+2 síla)
 • Výzvy Iron Banner (když je událost aktivní) (+2 Power)
 • Konečné setkání v RAID a Dungeon zvýrazněno v týdenní rotaci (Hodnota výkonu TBC)

. .

Kdy je nejlepší čas na otevření engramů v Destiny 2?

Dokud nezasáhnete silnou čepici, měli byste se okamžitě otočit v prvotřídních engramech. . Pokud se budete i nadále vyrovnat, aniž byste se obrátili na prvotřídní engram, v podstatě to ztrácíte. Pokud bojujete v nájezdu a dostanete prvotřídní engram, vždy stojí za to si dát přestávku na věž, abyste to dešifrovali.

Obrázek na fialové legendární engamy Destiny 2

Destiny 2 také používá systém vyrovnávání slotů, což znamená, že ozubená hodnota klesá na slot a je založena na vaší současné průměrné úrovni výkonu. Neleplým bodem tohoto systému je to, že některé z vašich slotů o převodovém převodovce mohou zaostávat. .

Chcete -li co nejlépe využít své výkonné a vrcholové kapky, zkuste udržet své položky v několika úrovních síly od sebe, což lze provést shromažďováním položek, které klesnou „na energii“. . .

Pokud ani nevyjádříte své brnění, může vrchol nebo mocný power helmu +2, což by byl odpad, protože už je to váš nejlepší slot. .

Pokud se nechcete snažit min-max svou úroveň energie, jen si zahrát hru a bavte se. Ale pro ty, kteří se chtějí na úrovni co nejrychleji-pro nájezd nebo jiné aktivity koncových her-je třeba zvážit několik osvědčených postupů.

, Doporučená úroveň výkonu se odhaduje na 1780. Chcete -li toho dosáhnout, můžete pouze spustit legendární kampaň a v průběhu prvních několika týdnů stoupat na tyto úrovně energie. Ve srovnání s minulými nájezdy by to mělo být podobné Královna čarodějnice který měl ve srovnání s ostatními relativně snadnou úroveň výkonu.

Pokud máte tři třídy Destiny, možná budete chtít orovnat rychleji než ostatní. .

Pokud se snažíte hrát na první den, nebo se jen snažíte maximalizovat úroveň výkonu vaší hlavní postavy, nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout. Nejprve zařaďte své postavy v pořadí, o kterém máte pocit, že se chcete soustředit, kde je vaše nejvyšší postava vaše hlavní a poslední postava je vaše nejméně hraná. Například objednávka, kterou chci hrát na nové Lightfall Raid pro mé postavy je Warlock, Titan, Hunter; V prvním týdnu budete chtít hrát své postavy v tomto hodnoceném pořadí, získat postavu přes 1750 (v ideálním případě tím, že porazíte legendární kampaň) a poté dokončíte každou mocnou a vrcholovou aktivitu, než se přesuneme na další postavu.

Takže pro mě bych začal na svém hlavním (Warlock), přesunul se k mé druhé postavě (Titan) a pak konečně můj třetí (Hunter). Ve druhém týdnu budu chtít tuto objednávku zvrátit a na začátku týdne hrát na mé třetí postavě (Hunter), než skončím s mým hlavním (Warlock). To by mělo vést k tomu, že můj Warlock má nejvyšší úroveň energie z mých tří postav.

Průvodce Lightfall Soft Cap Destiny 2 a jak to zasáhnout

Bitting the Destiny 2 Lightfall Soft Cap vás postaví na velké místo pro provedení tvrdších výzev hry, zde je návod k dosažení této úrovně moci.

Pokud vás zajímá, jak zasáhnout , nebo si ani nejste jisti, co je to power cap, máme vás. . Vaše celková úroveň výkonu je průměrem všech vašich vybavených položek a naznačuje, jak silní jste v současné době.

. .

Chcete -li jít do hloubky, měkká uzávěr je úroveň, na které se vzácné ozubené kola přestane zvyšovat v síle. . Poté se budete spoléhat na legendární nebo exotický výstroj, abyste zlepšili úroveň výkonu.

Nejúčinnějším způsobem, jak dosáhnout měkkého čepice v Lightfall, je hrát kampaň na legendární obtížnosti. Toto je výzva, bezpochyby, ale nakonec vám bude uděleno vybavení, které přichází na 1770 Power – plné 20 nad měkkým uzávěrem. Běh úderů a legendárních ztracených odvětví vás také odmění legendárním vybavením, které zlepšuje vaši aktuální úroveň energie, jen si uvědomte, že jakékoli vzácné vybavení je k ničemu, jakmile zasáhnete sílu 1750.

Tady to máte, takto dosáhnout měkkého čepice v Lighfall Destiny 2. .

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. .