Destiny 2 Lost Sector Today: Legend & Master Rotation and Exotics pro sezónu 18 | Turtle Beach Blog, Destiny 2 Lost Sector Today (1. srpna): Legend & Master Lost Sector Location, Rewards

Destiny 2 Lost Sector Today (1. srpna): Legend & Master Lost Sector Location, odměny

Nyní se aktivita stala každodenní rutinou pro hráče, kteří hledají exotiku zemědělství (po dokončení sólo) a nakonec co nejrychleji zvyšují úroveň výkonu svého opatrovníku.

Destiny 2 Ztracený sektor dnes: Legend & Master Rotation and Exotics pro sezónu 18

Destiny 2 Ztracený sektor dnes: Legend & Master Rotation and Exotics pro sezónu 18

Co je dnes legendární a magisterský ztracený sektor v Destiny 2? To je otázka, kterou se hráči ptají od té doby, co Bungie představil vyšší obtížnost ztracená odvětví do základní hry se spuštěním expanze Beyond Light.

Nyní se aktivita stala každodenní rutinou pro hráče, kteří hledají exotiku zemědělství (po dokončení sólo) a nakonec co nejrychleji zvyšují úroveň výkonu svého opatrovníku.

Poněkud nepříjemně, Bungie neukazuje umístění denního ztraceného sektoru na režisérovi, hodně k obtěžování fanoušků. To je pravděpodobné, proč jste tady skončili a snažili se zjistit, jaké jsou legendární a mistrovské ztracené sektory.

Tak si přečtěte, řekneme vám vše, co potřebujete vědět a další.

Jak odemknout legendární a Master Lost Sectors

Než budete moci převzít legendární ztracené odvětví a ztracené sektory Master, musíte nejprve udělat několik předem, abyste je odemkli.

Nejprve musíte dokončit normální ztracený sektor, abyste odemkli legendární a magisterský ztracený sektor. To znamená, že budete muset vstoupit do ztraceného sektoru, porazit šéfa a kořist mezipaměť na konci. Za druhé, budete muset dosáhnout úrovně energie 1500 a pokud nemáte 1500, nebudete mít možnost vybrat legendární a Master Lost Sectors, i když jste dokončili normální ztracený sektor.

Jakmile splníte oba požadavky, můžete spustit legendární nebo mistrovský ztracený sektor.

Destiny 2 čarodějnice královna ztratila sektor

Co je dnes Legendary & Master Lost Sector?

Po vydání „Destiny 2: The Witch Queen“ již neexistují 2 různé ztracené odvětví o rotaci každý den. Místo toho jsou denní legendární ztracené sektor a denní magisterský sektor stejný, což usnadňuje plánování kalendáře pro rotaci ztraceného sektoru pro hráče.

Místo pro ztracené sektor v Destiny 2 se mění každý den po každodenním resetu na 10:00 PST / 1PM EST / 6:00 BST / 19:00 CEST.

Níže je uveden seznam legendárních a mistrovských ztracených sektorů po celou sezónu 18 a Září 2022.

Destiny 2 Lost Sector Today (1. srpna): Legend & Master Lost Sector Location, odměny

Destiny 2 Lost Sector Today (1. srpna): Legend & Master Lost Sector Location, odměny

Napsal Dave McAdam

Zveřejněno 1. srpna 2023 18:00

  • Vyzbrojte se pro Legend a Master Lost Sectors s naším průvodcem zbraní Destiny 2 Best PVE.

Kde je dnes legenda ztracena v Destiny 2?

Symbol ztraceného sektoru, což znamená, že jeden je poblíž v Destiny 2

Dnešní ztracený sektor je Hrob který se nachází v Svět trůn Savanathunů. Pokud znáte své věci, pak víte, kam musíte jít. Pokud potřebujete pokyny, jsou níže.

  • Dosáhnout tohoto ztraceného sektoru, Zamířte k florescenčnímu kanálu
  • Jděte na západní stranu velké struktury ve středu oblasti
  • Jděte tam pod oblouky a najděte vstup ztraceného sektoru

Vlajka ztraceného sektoru je vedle vchodu. Pokud jste předtím nedokončili ztracený sektor, zadejte jej a dokončete jej, po kterém se vlajka objeví venku.

  • Připojte se k nejnovějším přírůstkům, zde jsou všechny Ztracené sektory Destiny 2 Neomuna.

Osud 2 Rotace ztraceného sektoru

Titan používající pěsti z chaosu v osudu 2 ztraceném sektoru

Pro ty z vás, kteří rádi plánují dopředu, jsou zde Všechna ztracená odvětví v legendě a hlavní rotaci pro tento týden. Některé jsou snazší než jiné a každý z nich poskytuje pouze jeden druh brnění, takže si vyberete bitvy, kde můžete.

Zde je Destiny 2 Legend a Master Rotace za týden:

Kde je dnes Master Lost Sector v Destiny 2?

Několik strážců používající Supers v osudu 2 ztraceném sektoru

Mistr ztracený sektor dnes je také Sepulcher v trůnském světě Sanathun. Jak se to stane, legenda a ztracená sektory jsou vždy stejné, takže není třeba hledat jednoho nebo druhého.

I když můžete řešit každodenní rotaci ztraceného sektoru obou obtížích, z velké části se lépe držíte legendy. Existuje o něco vyšší šance na to, že na Master dostane exotický pokles, ale rozdíl je zanedbatelný. Master Lost Sectors jsou extrémně vysoká úroveň – Cesta za pouhým zasažením čepice vrcholu.

Kromě rozdílu moci existuje také více šampionů, s nimiž se můžete potýkat s odvětvími Master Lost. Pokud chcete další výzvu, pak na to ve všech prostředcích. Jen vězte, že pokud je vaším jediným cílem získat exotické brnění, měli byste Držte se obtížnosti legendy.

  • Získejte všechny podrobnosti, které víme zatím o další expanzi, Destiny 2 The Final Shape.

Legenda a Master ztratili nepřátelé a modifikátory sektoru

Šampiona nepřátel, která se nacházejí v Legend a Master Lost Sectors v celém osudu 2

Dnes, Nezastavitelná a bariérová šampióni jsou v nabídce. Nezapomeňte nakonfigurovat načítání tak, aby zahrnovalo prostředky pro řešení obou, protože jej nebudete moci změnit po spuštění ztraceného sektoru.

Pak pro vaše modifikátory budete Zpátky na další sluneční poškození, zatímco vyřadit více poškození pramenů a oblouku.

Přehnané zbraně udělí bonusové poškození vašim kinetickým zbraním a vašim Fusion Rifles, a Ohniště po smrti porazí akolyty spadnutí bazénů.

  • Pro všechny nové způsoby, jak je můžete sundat, podívejte se na náš průvodce Destiny 2 Champions.

Destiny 2 Ztracené odměny dnes

Hromada Destiny 2 Exotická engramy, výnosná v legendách a mistrovských ztracených odvětvích

Exotické boty jsou připraveni na chytání v dnešní legendě a magisterském ztraceném sektoru.

Dokončení ztraceného sektoru na Legend of Master nezaručuje konkrétní kus brnění nebo dokonce exotického poklesu, ale je pravděpodobné, že se to stane. Každý ztracený sektor uděluje jeden typ brnění a získáte pouze brnění, které se vztahuje na postavu, kterou v současné době hrajete.

  • Po ztraceném sektoru byste mohli být připraveni na žalář, jako je Destiny 2 Duality.

Ztracená odvětví Destiny 2: Co jsou a jak je najít

Nalezení symbolu legendy a magisterského ztraceného sektoru na mapě s větší verzí symbolu napravo

Každý prostor otevřeného světa v Destiny 2 má kolem nich několik ztracených odvětví. Ztracené odvětví mají a konkrétní symbol (Na obrázku výše) můžete vidět na mapě označující jejich umístění. Pomocí symbolu na mapě najdete umístění a poté vyhledejte symbol na zdi, který označuje vstup do ztraceného sektoru.

Ztracené sektory Destiny 2 fungují jako krátké malé oblasti dungeonu. Občas mají nějakou další mechaniku, ale z velké části jen zahrnují boje prostřednictvím velké skupiny nepřátel a na konci porazí šéfa.

Porážka šéfa odemkne hrudník, kde můžete chytit svou odměnu. Pravidelné dokončení vám neposkytují mnohem za první hrou, ale dokončení ztracených sektorů na legendě nebo hlavní obtížnosti vám může udělit exotické brnění.

To je pro náš průvodce rotací sektoru osudu 2 a magisterského průvodce ztraceným sektorem pro dnešek. Pro více informací o hře naleznete na naší domovské stránce Destiny nebo náš hloubkový průchod kořene Destiny 2 Root of Nightmares Raid.