Destiny 2: набор «отвергнутые» в Steam, Destiny 2: Forsaken Datum vydání, každoroční průkaz, nájezd, supers a režimy – všechny nejnovější podrobnosti | PCGamesn

Destiny 2: Datum vydání Forsaken, roční průkaz, nájezd, supers a režimy – všechny nejnovější podrobnosti

Destiny 2: Forsaken je první hlavní expanze přicházející do Bungieho hobby střelce a slibuje to oživit vesmír hry. Na rozdíl od kletby Osiris a Warmind to není malý drobnost: Forsaken zavádí nové zbraně, oblasti, režimy, dovednostní stromy, nájezd v plné velikosti a desítky změn hry, které zlepšují celkový zážitek a slibují, že Destiny 2 je více vzrušujícím místo být.

Купить Destiny 2: набор «отвергнутые»

Соберите более 20 экзотических предетов оружия. Отпустите т т т т т т т тройственного гуля »и позволье молнии стереть. Дайте волю дремлющему вн provede. Новое вооружение поможет преодолеть и и «расколотый р» ».

Шифры отвергнутых

Подготовьтесь к приключения, мгновенно раззлокировав с с с с с с авотокх э т аочххх ч э а чхх dělá ж т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т б б ot. (Кроме оружия з подземелья и рейда. На одну ччетную запись можно получить только один набор.)

Расколотый трон

Отправьтесь п подземелье «расколотый трон и найдите источник ттржениdělá. Победите Дул Инкару, Вечное возвращение, получите награды, испытайте экзотический лук «Губитель желаний» и останьтесь на службе Света.

Последнее желание

Уничтожте зло с сердце города грез. Готовы сразиться с ыысячеголосой ривен за экзотическую плазменнн už ы ыыыы »? Перед вами один из сложнейших рейдов в Destiny 2.

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64bitový (nejnovější servisní balíček)
  • Процессор: Intel® Core ™ I3 3250 3.5 GHz nebo Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Оперативная память: 6 GB озу
  • Видеокарта: NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB nebo GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Сеть: Широкополосное подкan
  • Место на диске: 105 GB
  • Дополнительно:
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: System Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64bitový (nejnovější servisní balíček)
   • Процессор: Procesor Intel® Core ™ I5 2400 3.4 GHz nebo I5 7400 3.5 GHz / AMD RYZEN R5 1600X 3.6 GHz
   • Оперативная память: 8 GB озу
   • Видеокарта: Video Nvidia® GeForce® GTX 970 4GB nebo GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB paměť 8 GB RAM
   • Сеть: Широкополосное подкan
   • Место на диске: 105 GB
   • Дополнительно:

   Требуется не менее 105 гб свободногrání.11.2020). Требования к с свободномdé. Начиная с 10 ноября 2020 г. ы можете уточнить требованию свободного места перед покупкой и адресу.Destinythegame.com/size-vyžadování. Может потребоваться дополнительное место на жестком диске д už д о в в в в в в в в в в в в д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д до д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д. ч. необходимых для запуска игры. Ползователь ďерет себы по оплате соростdělá. Исползование онлайн-ма obale.

   „Destiny 2 могут т людей с повышенной чувствительностю к ним 16.

   Исползуя данное по, ы п п л л соглашен nebude destiny wwww с с соглашение osud wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.Bungie.Net/SLA. Компания bungie может изменить и с увы у у у у у у у у у у у у у у у у у.

   © 2022 Bungie, Inc. Ве права защищены. Destiny, логотип Destiny, Bungie и логотип Bungie являются товарными знаками bungie, inc in vč.

   Destiny 2: Datum vydání Forsaken, roční průkaz, nájezd, supers a režimy – všechny nejnovější podrobnosti

   Destiny 2 Forsaken Header

   Destiny 2: Forsaken je první hlavní expanze přicházející do Bungieho hobby střelce a slibuje to oživit vesmír hry. Na rozdíl od kletby Osiris a Warmind to není malý drobnost: Forsaken zavádí nové zbraně, oblasti, režimy, dovednostní stromy, nájezd v plné velikosti a desítky změn hry, které zlepšují celkový zážitek a slibují, že Destiny 2 je více vzrušujícím místo být.

   Po solidním startu měl Destiny 2 nevýrazný první rok, kdy hráči rychle vyhořeli a zjistili, že systémy hry poskytují jen málo ve formě užitečnosti dlouhodobé dlouhověnosti. Forsaken musí jako takový hodně práce. Ale změny jako randomizace zbraní, která se vrací z první hry, slibují, že fanoušci budou mít šťastné a nabízejí důvody, proč se vrátit týden po týdnu.

   Pokud hledáte nejnovější zprávy Destiny 2 o expanzi Forsaken, už nehledejte, protože máme všechny podrobnosti právě zde. Od ambiciózního nového režimu PVPVE Gambit po nový každoroční průsmyk se sezónou, zde je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2: Forsaken.

   Destiny 2: Datum vydání Forsaken

   Destiny 2: Forsaken vydání 4. září 2018 a bude k dispozici výhradně prostřednictvím bitvy.síť. Pokud nyní chcete vyjádřit svůj zájem, Destiny 2: Forsaken Presorders jsou otevřeny pro podnikání v obchodě Blizzard. K dispozici jsou tři verze: Standard Edition, Digital Deluxe Edition a standardní verze spojená s každoročním průchodem (více o tom později.) Tyto stojí 39 $.99/£ 34.99, 79 $.99/69 £.99 a 69 $.99/59 £.99.

   Stojí za zmínku, že pro hraní Destiny 2: Forsaken budete muset vlastnit vše, co dosud vydalo pro hru: Destiny 2, Curse of Osiris a Warmind. To byl také případ ve dnech Destiny 1, ale Bungie nabídl kompletní balíček obsahující vše, co jste potřebovali, abyste mohli hrát krále za přibližně cenu úplné hry Triple-A. Bungie tentokrát nabízí podobný svazek: The Destiny 2: Forsaken – Legendary Collection.

   Destiny 2: Forsaken Trailer

   Roční průsmyk Destiny 2

   V prvním roce měl Destiny 2 expanzní průchod, který odemkl dva balíčky DLC; Curse of Osiris v prosinci 2017 a Warmind v květnu 2018. Bungie nebude dělat to samé pro dva roky. Expanzní průsmyk je nahrazen ročním průsmykem Destiny 2, který pracuje na novém sezónním systému.

   Spíše než expanze zaměřené na příběhy se spoustou cutscenes a filmových sklonů, každá sezóna bude mít téma a místo toho se točí kolem získávání moci. Pomůže to usnadnit nové výzvy a položky na vysoké úrovni.

   Každoroční průsmyk se skládá ze tří sezón: Černá zbrojnice v zimě 2018, Joker’s Wild na jaře 2019 a Penumbra v létě 2019. Každý bude o něco menší než buď kletba Osiris nebo Warmind, ale Bungie doufá, že pravidelnější obsah bude převyšovat větší, méně často DLC. Každý z nich poskytne nové zbraně, brnění, marnosti, nové a vracející se exotiku, nové vrcholové aktivity a určité množství tradice pro odhalení. To vše se vejde do konkrétního tématu, které by mělo dát pocitu podobného události druhému ročníku Destiny 2.

   Destiny 2 Forsaken Dreaming City

   Destiny 2: Forsaken Dreaming City Raid

   Forsaken představí zbrusu nový nájezd Destiny 2 a zdá se, že mísí tradiční přístup k fanouškům s něčím čerstvým. Město snů bylo porovnáno Bungie s trezorem skla – First a nejoblíbenější nájezd Destinyho – a s Dreadnaught, s nájezdem, s nájezdem, Joe Blackburn slíbil, že bude mít „více šéfů než jakýkoli nájezd, jaký jsme kdy předtím měli předtím.„To znamená spíše strukturu vedenou šéfem než systém výzev používaným pro Leviathana.

   Destiny 2: Forsaken Leak naznačuje, že nájezd bude nazýván poslední přání a bude omezen šéfem s názvem Dul Incaru, věčný návrat.

   To však neznamená, že snové město nebude obsahovat hádanky. O umístění je plněno skrytými rohy a pasážemi a oblasti, které budou vyžadovat, aby postupovala.

   Nejzajímavější ze všech je však skutečnost, že útok bude mít dopad na svět. Město sny je více než nálet; Je to celá poloha koncové hry. Bungie tvrdí, že jak lidé hrají nálet, oblast se změní pro každého. Zjevně bude snové město ve třetím týdnu jiným místem, než bude při spuštění. Docela to, jak se věci změní, se udržuje pod zábalem, ale je to vzrušující nápad.

   Únik, který odhalil poslední jméno přání nájezdu, věří, že bude jednorázová výzva k dokončení nájezdu v den spuštění, který, pokud bude pravda, se bezpochyby stane vychvalovacím bodem pro hráče osudu tvrdého jádra.

   Pokud jde o samotné město, každý, kdo je obeznámen s Destiny 1 The Reef, najde éterickou estetiku okamžitě rozpoznatelnou. Fialový zákar a plovoucí skály identifikují snové město jako součást domovského světa Awoken. Je to místo, které v průběhu Forsaken hodně prozkoumáme.

   Nálet nebude jedinou výzvou; Můžete také očekávat řadu nových stávek. Únik naznačuje, že se to bude nazývat Warden of Nic, The Hollowed Lair, Broodhold a poškozené, ačkoli se o jejich designu dosud nevynořily žádné podrobnosti.

   Thumbnail YouTube

   Destiny 2: Forsaken Gambit Mode

   Nový konkurenční režim přichází na Destiny 2, ale ve velmi odlišném roušku než hry PvP viděné v kelímku. Gambit je režim PVPVE, který vidí dva týmy soutěžit v aréně podobné gameshow a bojovat jako první, kdo porazí šéfa.

   Zápas Gambit začíná tím, že oba týmy čtyř hráčů se navzájem posmívají ze svých příslušných arén, než zamíří do bitvy. Týmy zabíjejí útočící nepřátele, aby shromažďovaly motivy, které musí být zataženy ve velkém trezoru, aby nakonec svolaly šéfa „Prime Evil“. První tým, který vyvolává a zabije své hlavní zlo, jsou korunovány vítěze.

   Zní to dostatečně jednoduše, ale existuje několik komplikací, které vylepšují prvek konkurence. Bankovnictví dostatek motýlů vytvoří nepřítele blokátora v aréně vašeho soupeře, který musí zabít dříve. Pokud to není dostatečně rušivé, dostanete také příležitost poslat jeden ze svého týmu do soupeřovy arény, aby způsobil zmatek a zpomalil je.

   Pokud jste zvědaví na Gambit, všichni hráči Destiny 2 mohou hrát režim zdarma 1. září v rámci destiny 2 Gambit Free Trial. Je to však přísně 24 hodin; Už a od 4. září budete muset koupit a hrát.

   Destiny 2: Forsaken Gameplayovy změny

   Na Destiny 2: Forsaken’s Gameplay se provádí několik působivých změn, přičemž nejzajímavější je randomizované role zbraně. Tento systém se vrací z Destiny 1 a znamená, že každá zbraň, kterou vyzvednete, bude mít své statistiky diktované RNG. V současné době je každá zbraň konkrétního typu stejná – všechny lepší ďáblové ruční děly mají stejné statistiky. V rámci nového systému by mohli mít všechny lepší ďáblové, které najdete, různé statistiky. To nabízí důvod k tomu, aby pokračoval v lovu nového vybavení: Každý nový kus kořisti je překvapením a vždy bude něco lepšího najít.

   Spolu s randonmizací zbraní je přepracován sloty Destiny 2 zbraně. Vaše tři sloty jsou nyní zcela odemčeny, takže můžete vložit jakoukoli zbraň do jakéhokoli slotu. To znamená, že se můžete hodit s automatickou puškou, odstřelovací puškou a raketovým odpalovacím zařízením, pokud si to přejete, nebo dokonce tři brokovnice. To je nyní možné díky typu munice je spíše vlastnost zbraně. Kinetické, energetické a energetické sloty stále existují, ale – jak bylo slíbeno – budete mít mnohem více příležitostí rozložit podobné typy zbraní napříč každým z těchto slotů. Například například můžete získat brokovnici, která vystřelí kinetické kulky, a proto může jít do slotu One, zatímco dříve by to vždy muselo být ve třetím slotu vyhrazeném pro energetické zbraně.

   Je zde také implementován nový systém Masterworks, který slibuje, že vám umožní vyrovnat si zbraně a v průběhu času je zlepšit. Doufejme, že vám to umožní opravdu investovat do jediné zbraně, zejména pokud nový systém MODS poskytuje smysluplné výhody.

   Destiny 2 Forsaken Void Hunter

   Konečně do zbraní se přidává nový typ zbraně: Bows. K dispozici ve třech různých variantách-krátké, střední a dlouhé dolety-slíbí, že se budou cítit zbožně používat a držet své vlastní proti těm nejvíce sci-fi zbraním ve hře.

   Kromě změn zbraní bude k dispozici nový Destiny 2: Forsaken Supers pro každou podtřídu Guardian. To znamená celkem devět nových supers. Zatím jsme jich viděli několik z nich v akci: Hunter Gunslinger je schopen vyměnit svou zbraň za planoucí házení nož. Snímek obrazovky také odhaluje, že Nightstalker nyní může používat dva prázdnoty, což naznačuje novou formu Bladesancer. Titan Sunbreaker dostane obrovský obouruční válečník, který nejen způsobuje planoucí rázovou vlnu, ale také ohnivý tornádo. Zdá se, že útočník se ponoří do přistání s fotbalem nabitý obloukem, což způsobuje obrovský elektrifikovaný exploze. Warlock Voidwalker může rychle teleportovat a uvolnit výbuch AOE a Stormcaller může produkovat škodlivý paprsek, který vypadá hodně jako Moira’s Coalescence z Overwatch. Další informace najdete v našem nově aktualizovaném průvodci destiny 2.

   COLKEKCE Destiny 2

   Forsaken přidává nový systém sledování pokroku s názvem Sbírka do Destiny 2. To se chová téměř jako by kniha nálepky, která se naplní, když shromažďujete více z 2 000 předmětů ve hře Destiny. Pro ty, kteří chtějí stanovit své vlastní cíle, vám sbírky umožňují naplánovat, na co se zaměřujete na další, a zmapovat svůj pokrok, aby získal každé brnění, zbraň, vrabce, shell … seznam pokračuje.

   Sbírky také zahrnují triumfy, takže můžete vidět, jak daleko jste postupovali prostřednictvím hlavních milníků a úspěchů Destiny 2. Je to velmi podobné statistikám, které najdete na Bungie.síť, právě přivedena do samotné hry.

   Thumbnail YouTube

   Destiny 2: Forsaken Story

   Destiny 2: Forsakenův příběh začíná obrovskou přestávkou vězení. Četní piráti, zloději a padouchy, které Cayde-6 a Strážci v průběhu času zamykali, se uvolnili a převzali zamotaný pobřeží-to je nová oblast útesu, který bude Forsakenovou hlavní zónou. Stala se to bezpodmínečnou hranicí a domovem opovržení: skupina nejvýznamnějších banditů galaxie.

   Jedním z hlavních cílů Forsakena bude zaokrouhlit to nejlepší psi Scorn – Baroni – kteří musí být loveni ve speciálních misích s názvem Baron Hunts. Každý baron bude jedinečným bojem šéfů a zatím jsme viděli jeden vybavený odstřelovací puškou, slibující dlouhodobý angažovanost a další houpání obrovské melee zbraně.

   Jo, a Cayde-6 kousne kulku. Doslova. Zemře. Promiňte.

   To je vše, co Bungie dosud odhalilo, ale jméno opuštěné samo o sobě je docela velký nápověda. Hlavně to ukazuje na jedinečný padlý kapitán jménem Mithrax, Forsaken, na kterého si možná pamatujete z dobrodružství šancí a výběru na Titanu.

   Mithrax je neobvykle chytrý, nehostitelský padlé, jehož existence je obzvláště zajímavá poté, co hlasové linie zmiňovaly alianci s padlými, byly dataminovány. Druhý Datamine má Ikora zmiňující dům soumraku – nový padlý dům, který uctívá temnotu.

   Destiny 2 Forsaken vězení

   Dříve zmíněný Destiny 2: Forsaken Leak obsahuje nějaký datový příběh, i když je to velmi drsné. Věří se, že Uldrenova sestra, královna Mara, je naživu a uvězněna ve snovém městě Techeun Illyn. Je tu posílá vize Uldren a žádá ho, aby otevřel brány městu a zachránil ji.

   Uldren se rozhodne, že tyto brány otevře a večírky s obyvateli vězení starších, aby se to stalo. Smrt Cayde-6 se vyskytuje, když se pokouší opakovat vězení spolu s Petra Venj.

   Nakonec se Uldrenovi podaří otevřít brány, ale okamžitě je zabit nějakým druhem „stvoření.„To staví Petra Venj na starosti obranu snového města a ona bude účtovat strážcům – to jste vy – s tím, že pomáhá chránit probuzené artefakty a tajemství.

   Zdá se tedy, že se všechno spojuje letos na podzim. Tyto hlasové linie spolu s Mithraxovým vzhledem semen vzrušující vlákno spiknutí, které ještě musí být vyzvednuto, a nyní je zjevný název expanze stejný jako epithet Mithrax. Navíc, Fallen nebyl vystupován v osudovém příběhu od vzestupu expanze železa, takže je to trochu na řadě.

   Pokud potřebujete dále přesvědčivé, mělo by velký smysl, kdyby se náš návrat k útesu spojil s padlým příběhem. Útes byl spojen s úsudkem padlých domů a vlci (kteří je později zradili), a na konci první hry grimoire karduzoval, že jeho princ Uldren vyjednával další spojenectví s domem králů. V Destiny 2 je hlasová linka, kde váš duch naznačuje, že všechny padlé konstantní frekvence jsou nyní odvozeny od králů, takže hádáme, že Uldren tuto práci odvedl a navrhuje se znovu spojit s opatrovníky v protichůdném domě za soumraku.

   Jak víme z Post-Predits Sting Destiny 2 (Upozornění spoileru, pokud jste kampaň nějak ještě nedokončili), temnota reagovala na Reawingening Travellera. Tussling s novým padlým domem, který uctívá nepřítele cestovatele, by byl vhodně epický pro rozsáhlou expanzi a perfektním způsobem, jak nastavit Destiny 3 v roce 2019 nebo 2020.

   Matt pronásleduje jeden ze zakládajících hlasů PCGamesn, Mattova vášeň pro miniatury, válečné hry a mechs je stejně součástí textilie webu jako barevné schéma inspirované poloviční životnost. Nyní ho najdete v psaní o novinách a zábavě při IGN.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.