Destiny 2: Nejlepší zbraně pro PVP a zkoušky s Osirisem (červenec 2023), 10 nejlepších zbraní pro pokusy v Destiny 2 (únor 2023)

10 nejlepších zbraní pro soudy s Osirisem v Destiny 2 (únor 2023)

Contents

Stavebnice zahrnují meta zbraně pro každý slot a must-have mody. Meta načítání vybavené vynikajícími dovednostmi PVP způsobí rozdíl a učiní vás o krok dále, když se stanete bohem v konkurenčních seznamech skladeb.

Destiny 2: Nejlepší zbraně pro PVP a zkoušky Osiris (červenec 2023)

Je jich tolik z čeho vybírat, ale to je pro vás ten pravý?

Joe Thomaselli a Ed McGlone 3. července 2023 2023-07-13T03: 28: 52-04: 00

Destiny 2

Zdroj obrázku: Bungie.síť

Destiny 2 je neustále se měnící hra s aktualizacemi téměř každý týden. Tyto aktualizace zahrnují nový obsah nebo buffy a Nerfs na určité zbraně. V závislosti na závažnosti úpravy by to mohlo výrazně ovlivnit, jak bude zbraň provádět v určitých činnostech. To znamená, že vždy existují zbraně, které jsou silnější než ostatní, bez ohledu na to, jak jsou „buffed“. S ohledem na to je čas projít aktuální nejlepší zbraně pro PVP a zkoušky Osiris v Destiny 2 během sezóny Deep.

Nejlepší zbraně pro Destiny 2 Pvp & Trials of Osiris

Není čas vysvětlit

Destiny 2 Exotická pulzní puška

Po mnoho ročních období nebyla čas na vysvětlení exotické pulzní pušky dominantní silou přírody uvnitř kelímku. Už to bylo několikrát nerfinováno, ale přesto je to i nadále jedna z nejvíce utlačujících zbraní, které se proti.

Není to kvůli jeho exotickým rysům, ale hlavně kvůli své vlastní povaze jako vysoce dopadající rámová pulzní puška. Pulzní pušky s vysokým dopadem jsou v současné karanténě velmi silné a čas na vysvětlení na vrcholu se svými působivými statistikami a schopnostmi snadno s lehkým výkonem dvouúhelných soupeřů. Pravděpodobně obdrží další Nerf v nadcházející sezóně, spolu s dalšími vysokými dopadovými pulzními puškami.

Posel

Destiny 2 legendární pulzní puška

Na téma pulz s vysokým dopadem neexistuje způsob, jak bychom nemohli zahrnout nejnovější teror v kelímku, posel. Posel byl v tomto období představen během sezóny zvoleného. O několik sezón později však byl odstraněn z kořisti a dosud se v sezóně hluboké nevrátil.

S novou sadou výhod, který má posel, je posel silnější než kdy jindy, skartuje prostřednictvím nepřátelských strážců s malým problémem. Zejména s přístupem k návykům z této zbraně je tato zbraň laserovým paprskem ze středního do dlouhých rozsahů.

Mohlo by být argumentováno, že posel je ještě mrtvější, než v některých případech není čas vysvětlit. Ať tak či onak, pokud není Nerf naplánován na pulzní pušky s vysokým dopadem, posel bude pokračovat v panování teroru na kelímku po zbytek sezóny hluboké.

Graviton Lance

Pokračováním vlaku pulzní pušky, nedávno zbývající exotická graviton Lance vytvořila jeden z nejsilnějších comebacků v historii franšízy. Graviton Lance byla představena v první expanzi hry, byla pevná zbraň, ale nikdy nedostala velkou přestávku, aby se stala možností meta špičkové meta.

Tato zbraň však vyletěla na vrchol seznamu úrovně během týdne s buffem, který změnil jeho otáčky z 257 na 300 a mírným poškozením Buff. Nyní tato zbraň může rychle dvouhnit proti strážcům s prakticky žádným rozsahem.

Jednoduše řečeno, tato zbraň má rozsah skautské pušky s poškozením pulzní pušky. Netřeba dodávat, že to kombo je vysoce účinné a nebylo by překvapivé, kdyby se to stalo, že se v době 22 dorazí na konci srpna 22.

Cloudstrike

Destiny 2 Exotická odstřelovací puška

Cloudstrike se pomalu a vytrvale vyšplhal na vrchol od svého vydání během DLC Beyond Light. Schopnost přistát hlavy a vytvořit úder blesku, který by mohl zabít nedalekého opatrovníka, je mimořádně účinná.

Mnoho hráčů se však zpočátku odvrátilo kvůli své špatné zacházení, takže je velmi obtížné používat. V průběhu času obdržela zbraň hojnost nadšenců, aby byla správně životaschopná. Nyní je to jedna z nejpoužívanějších odstřelovacích pušek v PvP a pravděpodobně nejsmrtelnější.

Snipers jsou skvělí pro výběr soupeřů z dlouhých vzdáleností. Jeho hodnota je však na rozdíl od jiných, když zbraň může zabít více než jednoho nepřítele v jediném výstřelu.

Milovaný

Destiny 2

Pokud hráč nepoužívá Cloudstrike, další nejlepší volba je milovaná. Milovaný, znovu zavedený v loňském roce během sezóny strašidelné, neměl málo potíže s rychlou prací každé jiné legendární odstřelovací pušky ve hře.

Se schopností být vytvořen, vylepšenými výhodami na něm a celkovou fantastickou distribucí statistiky není tajemstvím, jak tato zbraň převzala zásoby hráčů. Nemluvě o tom, že tyto vylepšené výhody zahrnují snímek a pohyblivý cíl.

Snímek zvyšuje rychlost cíle-down pro zbraň, zatímco pohyblivý cíl dává vyšší cíl asistenční při zaměření. Je to zápas vyrobený v nebi pro každou odstřelovací pušku. Vzhledem k tomu, že ve hře nebyl ve hře s tímto kombo, je bezpečné říci, že milovaný bude pokračovat ve své vládě jako nejlepší legendární odstřelovací puška.

Nesmrtelný

Destiny 2 Strand SMG

Není žádným tajemstvím, že nesmrtelný SMG byl pro PVP v minulé sezóně nejvýznamnější zbraní ve hře. 750 ot / min SMG je silné, ale mít přístup k Rangefinderovi a cílovému zámku způsobil, že zbraň střílela nepřátele z řady automobilů, zatímco je zabila tak rychle, jak by SMG.

Není divu, že na začátku sezóny hluboké obdržel Nerf. Bohužel však Nerf nestačil, protože to jen trochu z jeho rozsahu trochu svrhlo.

Není to tak represivní jako předtím, ale pokud jde o blízký dosah, ve hře není téměř žádná jiná zbraň, která by s ní mohla konkurovat. Zda s tím Bungie něco udělá během sezóny 22, zbývá vidět.

Iterativní smyčka

Fusion Rifles jsou nyní dominantní po několik ročních období, přičemž některé jsou mnohem silnější než jiné. Dříve byla hlavní fúzní puška hlavní složka nejlepší volbou díky svému směšnému rozsahu a poškození výstupu. Avšak s nedávným buffem na rychlé ohnivé fúzní pušky je ve městě nový král.

S výjimečným výkonem poškození, vysokým rozsahem a rychlejším dobou nabití, iterativní smyčka fúzní puška z Neomuny rychle vyžádala trůn z hlavní složky. Aby se to ještě nestalo, s přístupem k Kickstart Perk získává zbraň bonusové poškození a sazbu poplatků krátce po posunutí.

Tento výhoda je zápasem vyrobeným v nebi pro Antaeus Ward Titans, kteří jsou při sklouznutí prakticky nesmrtelní. Iterativní smyčka je právě teď mimořádně silná, ale je pravděpodobnější, že oddělení Antaeus uvidí nejprve Nerf, než zbraň udělá. Jak to spravedlivé po tom zbývá vidět.

Le Monarque

Od svého zavedení v sezóně Forge byl exotický luk Le Monarque zákalem každého strážce v kelímku. Luky byly vždy solidní možností, protože mohou důsledně dva hráče. To, co Le Monarque oddělilo, však bylo jeho smrtelné poškození v průběhu času.

Headshot z luku by hráč dal těsně pod polovinu zdraví. S jeho poškozením v průběhu času by však škoda ochromila strážce, nepřetržitě je zašk. Neustálé poškození ponechává strážce extrémně zranitelným a deaktivuje jejich zotavení, dokud je jed zmizí o několik sekund později.

To dává nepřátelským opatrovníkům dostatek času na to, aby se dostali ke zraněnému nepříteli a dokončili je, než mohou odvetu. Naštěstí Bungie potvrdil, že Le Monarque konečně obdrží Nerf, když dorazí sezóna 22. Do té doby však luk bude i nadále ovládat aktivity Endgame PVP.

Matador

Destiny 2 Arc brokovnice

Brokovnice jsou vždy horkým tématem, o kterém se diskutuje o Destiny 2, protože vždy existuje nabídka hráčů, kteří je pohrdají v PvP. S powerhouse zbraní v kinetickém slotu na výběr, energetické brokovnice, jako je Matador 64, vzrostly řady v používání.

Zejména, kromě několika vybraných, jsou v těchto dnech v nedostatku energetických brokovnice, zejména ty, které jsou životaschopné pro PvP. Matador 64 je nepochybně nejlepší volbou, a až pozdě dominuje Endgame PvP. Má detektor hrozeb a úvodní výstřel jako jeho hlavní výhody. Detektor hrozeb zvyšuje manipulaci, stabilitu a rychlost načtení, když jsou poblíž dva nebo více nepřátel. Mezitím úvodní výstřel dává dosah a přesnost prvnímu výstřelu časopisu.

Toto kombo je pro PvP smrtící, díky čemuž je tato zbraň hraniční slimák s tím, jak velký rozsah má. Není žádným překvapením, jak to dominuje PVP Endgame. Doufejme, že sezóna 22 představí novou energetickou brokovnici, která má zaujmout své místo.

Karmínový

Destiny 2 Exotické ruční dělo

Stejně jako Graviton Lance je exotické ruční dělo, Crimson, jednou z nejstarších zbraní ve hře. Na rozdíl od Graviton Lance však Crimson byl vždy dominantní zbraň, kterou bylo možné použít v PvP.

Být jediným tříúrovňovým ručním dělem ve hře má zbraň ze své podstaty přirozenou výhodu oproti ostatním ručním dělům, protože to způsobí více trhlin. Kromě toho, když zajistí zabíjení, zbraň automaticky uzdraví uživatele.

Tato zbraň byla od vydání hry jednou z nejlepších exotických zbraní a pravděpodobně tak zůstane v dohledné budoucnosti tak.

 • Top 5 nejlepších SMG ve Warzone Season 5 Reloaded, hodnoceno
 • Seznam úrovní zbraně Warzone: Nejlepší meta zbraně pro sezónu 5
 • Jak získat nekonečnou bouřku SMG v Destiny 2, vysvětlil God Roll
 • Top 10 nejlepších zbraní v obrněném jádru 6 (AC6)
 • Všechny Buffy a Nerfs ve Warzone & MW2 Season 5 Recovered

O autorovi

Joe Thomaselli

Joe, čerstvý vysokoškolský absolvent s vášní pro Destiny 2. To mu nezabrání v pokrytí všeho týkajícího se střelce looter a další.

10 nejlepších zbraní pro soudy s Osirisem v Destiny 2 (únor 2023)

Zkoušky Osirisu jsou Destiny 2‘Nejtěžší z hardcore režimu PVP. K dispozici pouze o víkendech, to postaví dva týmy tří proti sobě v boji s kulatým přežitím. Možná vás zajímá, co nejlepší Destiny 2 Zbraně, které se mají vzít do soudů, jsou, a pokud ano, sestavili jsme pro vás seznam. I když tyto zbraně nezaručují vaše vítězství, měly by vám dát nohu. Pokusili jsme se vybrat řadu zbraní tak, aby vyhovovaly různým herním stylům, se směsí exotiků a legendárních zbraní také.

Není čas vysvětlit osud 2

1. Není čas vysvětlit – Best Destiny 2 Trials zbraně

Žádný čas vysvětlit není jednou z nejpoužívanějších primárních zbraní v pokusech s Osirisem právě teď az dobrého důvodu. Je to skvělé ovládat a střílet, má snadno aktivovanou exotickou výhodu, vystřelí plné auto a může snadno sundat nepřátele na dálku, pokud jste přesné s headshots. Všestranný fantastický výběr pro zkoušky.

Destiny 2 Best Trials zbraně Matador 64

2. Matador 64

Pokud hledáte dobrou brokovnici, kterou můžete použít v pokusech, Matador 64 je jedním z nejlepších. Co je tak dobré? Nedávné úpravy brokovnice daly Matadorovi 64 více vertikální šíření, protože se jedná o přesný rám, což znamená, že je snazší získat přesné zásahy. Trvalý pohyb je také obrovským plusem na této zbrani, zvyšuje vaši stabilitu, manipulaci a rychlost načtení, když jste v pohybu. Pokud právě teď provozujete brokovnici v pokusech, je to pravděpodobně Matador 64.

Destiny 2 Best Trials Zbraně Rose

3. Růže

Většina lidí to teď ví, ale Rose není jen další kinetický 140 ruční dělo. Jako lehký rám vám dává podporu mobilitě a zároveň způsobí poškození 140. To samo o sobě by stačilo k tomu, aby se Rose stala životaschopnou zbraní PvP, ale má také skvělé šíření pohledu, včetně věcí, jako je věčný pohyb, dálkoměru a výbušné užitečné zatížení.

Destiny 2 nejlepší SMGS IKELOS_SMG

4. Ikelos_smg_v1.0.3 – Best Destiny 2 Trials zbraně

Většina Destiny 2 Hráči vědí, že Ikelos SMG je jednou z nejlepších zbraní PVE v sezóně Seraph. Je to však také solidní výběr pro zkoušky. Samozřejmě budete chtít spustit různé výhody. Několik návrhů pro komba Perk je: věčný pohyb/rozsah, dynamický redukci/rozsah s namáhání nebo dynamický redukci houpačky/klepnutím na spoušť. Pro barel, rolte buď s malým nebo plným otvorem.

Destiny 2 Best Trials Zbraně Milované

5. Milovaný

Vrácení po dlouhé nepřítomnosti v sezóně strašidelné, milovaný je nyní řemeslný, což hodně pomáhá s perfektním rolem. Klasické snímky Snapshot památky/QuickDraw Combo je samozřejmě, ale můžete také pevně zasadit ve třetím sloupci, pokud to dáváte přednost. A ano, má žádost, ale pravděpodobně s tím neuvidíte mnoho štěstí v pokusech – je to mnohem lepší v Quickplay.

Destiny 2 Nejlepší luky le Monarque

6. Le Monarque

Le Monarque na to hodně má. Její jedovaté šipky mohou nejen vyděsit lidi od rezingových spoluhráčů, ale poškození v průběhu času, které způsobují, lze použít ke sledování nepřátel za krytem. Navíc má památky.

Destiny 2 nejlepší zkoušky zbraně cloudstrike

7. Cloudstrike – Best Destiny 2 Trials zbraně

Možná si myslíte, že Cloudstrike by nebyl v pokusech tak účinný jako v Quickplay, což je mnohem více bohatější prostředí. Ale tato exotická odstřelovací puška může také dělat hodně práce ve 3v3,. Nemá snímky, které je trochu bummer, ale má skvělou manipulaci. A ta kola, když se stanete, otírajte druhý tým přesným zásahem? Ty jsou k nezaplacení.

Destiny 2 Disparita Deepsight

8. Disparita

Možná nejlepší zbraň PvP, která vyšla ze sezóny Seraph, disparita má mnoho možností pracovat s. Combo Perk Combo Outlaw/Kill je solidní a spolehlivý pro zabíjení řezba, což vám umožní proc, které poškodí buff co nejrychleji po přesné zastavení šíření. Existují také výhody jako headseeker, náhrobní kámen a rychlý zásah, s nimiž je dáváte přednost. Vzhledem k tomu, že rozsah je již tak dobrý, nemusíte nutně potřebovat přesné kola – místo toho zkuste taktickou mag nebo vzplanutí Magwell.

Destiny 2 Dead Man's Tale

9. Příběh mrtvého muže

Od svého zavedení to byl vrah v kelímku, as buffem, který obdržel v sezóně Seraph, je příběh mrtvého muže opět skvělou volbou pro zkoušky. Upřímně řečeno, většina výhod na této věci má nějaký nástroj, ale pravděpodobně chcete Vorpal zbraň, památky snímků nebo pohybující se cíl.

Destiny 2 Ace of Spades

10. Ace of Spades – Best Destiny 2 Trials zbraně

Ach, eso piků. Toto ruční dělo musí být jedním z nejdéle běžných konkurenčních kelímků Destiny 2. Za prvé, máte Firefly pro potenciální poškození kolaterálu. Ale pak máte také Memento Mori, což vám dává bonusové poškození, když se znovu načtete po zabití. Pokud to všechno nestačilo, musíte si udržet radar, zatímco zamíříte dolů památky. Jen fantastický balíček a ten, který je vhodný pro zkoušky.

Nejlepší zbraně osudu 2 PvP

Zdravím, strážce! V případě, že vás zajímá, které jsou Nejlepší zbraně PVP Můžete použít v Destiny 2 k vytvoření meta načítání pro svého strážce, dostali jsme vás zakrytý.
Je to známo Konkurenční herní režimy vyžadují dovednosti, zaměření a dobrou strategii, Ale v Destiny 2 musí být meta zbraně PVP, které používáte v každém slotu. Použití současných nejlepších zbraní pro PvP bude mít obrovský rozdíl. Testovali jsme všechny varianty načítání ve spolupráci s profesionálními hráči Destiny 2, abychom identifikovali Nejlepší zbraně pro PVP v sezóně 20 (2023). V následujících tématech najdete výběr nejlepších exotiků a legendárních špičkových zbraní, které lze použít v každém slotu.
Vysvětlíme také Jak kombinovat meta zbraně Chcete -li získat dobré načítání a doporučení od našich odborníků na D2 pro zkušené hráče a začátečníky. Zveme vás, abyste se podívali na našeho průvodce, získali o krok dále na vaší sezóně a stali se špičkovým hráčem PVP!

Klíčové s sebou

Destiny 2: Nejlepší exotika PvP

V Destiny 2, Exotika jsou vzácné zbraně s jedinečnými schopnostmi, velkými výhodami a vysokými statistikami. Při budování perfektního načítání můžete použít pouze jednu exotickou zbraň. Studovali jsme veškerou úroveň Seznamy vytvořené profesionálními hráči a našli nejlepší exotiku, kterou můžete použít v každém slotu pro PvP.

Nejlepší exotika pro kinetický slot (pro PVP)

Níže najdete výběr nejlepších exotických zbraní pro PVP, které můžete použít v kinetickém slotu. Každý kinetický exotický z našeho seznamu je nejlepší v případě pro konkrétní případy použití v sezóně 20 (2023).

Nejlepší exotika se změní v následujících sezónách, ale zajistíme, aby byl náš seznam aktualizován. S každým exotikem jsme zacházeli samostatně, takže po kontrole našeho výběru budete vědět, který z nich odpovídá vašemu stylu hry.

Top 3 kinetické exotika, kterou můžete použít v PVP, jsou:

Poznámka: Zbraně jsou tříděny od nejlepších k nejhorším, Tabulka tedy může sloužit jako seznam stupňů.

Pikové eso

Hodnocení: 5⭐

Zdroj: Nic nezbylo říct misi

Hand Cannon

Slot: Kinetic | AMMO: Primární

Legendární vlastnostFirefly: “Precision zabíjí s touto zbraní zvyšuje rychlost načtení a způsobí explodování cíle a způsobuje sluneční poškození nepřátelům v okolí.”

Vnitřní rysyPamatuj na smrt: „Znovu načtení po časopise pro zabití s ​​několika mimoškolními kulkami. Uděluje radar při zaměření na památky.“

Katalyzátor – Firefly způsobí větší poškození, zatímco memento mori je aktivní.

Ještě pořád nejlepší 140 ot / min ruční dělo V PVP pro PC přehrávače.

Pokud jde o statistiky, Ace of Spades je monstrum. Má velkou podporu od Firefly, což je účinnější při aplikovaném katalyzátoru. Headshots pomáhají připravit další cíle pro vaše poškození následného sledování.

Memento Mori vezme tuto zbraň na Měsíc, pokud jde o svou užitečnost a konzistenci, vzhledem k tomu, že po jednom zabití dostanete šest kulek, které dokáže poškodit 90 hlavy a 55 poškození těla, spolu s vestavěným psancem.

Máte mega rozsah, extra poškození, výbuchy Firefly a další poškození světlístlíků, když je aktivní memento mori.

Chaperon

Hodnocení: 5⭐

Zdroj: Holliday Family History Quest

Brokovnice

Slot: Kinetic | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostRoadborn: “Precision zabíjí krátce udělit bonusové zacházení, rozsah a přesné poškození s touto zbraní.”

Vnitřní rysyPrecision Slug: „Vypálí přesné kolo.“

Chaperon je jednou z nejlepších brokovnic, pokud jde o PVP.

Rozsah a poškození tohoto slimákového brokovnice jsou velmi vysoké a jakmile dostanete přesné zabití s ​​touto zbraní, Získává významnou podporu poškození, rozsahu, manipulace, rychlosti načtení a rychlosti ohně.

Po silniční Perk Procs se snadno srovnává s rámovým brokovkou s rychlým ohněm.

Nejvhodnější

Hodnocení: 4.9⭐

Zdroj: Xur

Lineární fúzní puška

Slot: Kinetic | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostPřerušení narušení: „Rozbití nepřátelského štítu touto zbraní je činí zranitelnějšími vůči kinetickému poškození po krátkou dobu“

Vnitřní rysyKombinovaná síla: „Požáry slimáků, které způsobují masivní poškození bojových štítů. Silné proti [šampionovým] šampionům [Shield-Piercing].“

Fusion Rifles jsou jednou z nejlepších možností v PvP, učinit Arbale nejvyšší absolutní nutnost.

Arbalest má nízkou dobu nabití, díky které se cítíte, jako byste používali odstřelovací pušku, která má nízký zoom. Má také znatelnou schopnost hitboxu a předběžného ohně.

Příběh mrtvého muže

Hodnocení: 4.8⭐

Zdroj: Xur

Skautská puška

Slot: Kinetic | AMMO: Primární

Legendární vlastnostTransformativní: “Budoucí kapky této zbraně budou mít náhodné role.”

Vnitřní rysyKranial Spike: „Odřezkové přesné zásahy do grantů na bonus a zrychlení rychlosti načtení.“

Příběh mrtvého muže se rychle stane jednou z vašich oblíbených zbraní PVP. Dokonce i pro někoho, kdo nemá rád skautské pušky, je to jedna ze zbraní, pokud jde o PVP.

Exotický katalyzátor zvyšuje rychlost palby kyčle a odstraňuje veškeré tresty přesnosti kyčelního ohně.

Vzhledem ke své legendární vlastnosti může příběh mrtvého muže hodit náhodné výhody.
Naše volba pro Pvp God Roll je:
Kladivo kované pušky
Kola s vysokým kalibrem
Vorpalská zbraň A Kompozitní zásoba

Trn

Hodnocení: 4.8⭐

Zdroj: Památky k kiosku ztracených světel

Hand Cannon

Slot: Kinetic | AMMO: Primární

Legendární vlastnostDuše Devourer: “Absorbování zbytku posiluje značku požívání a částečně doplňuje časopis.”

Vnitřní rysyZnačka poživy: „Probíhá Pierce cíle a v průběhu času způsobuje škody. Zabíjí tuto zbraň zanechávat zbytky.“

Thorn je exotické ruční dělo 140 ot / min Postřeská jedovatá kola. Zabíjení cíle s touto zbraní zanechá jejich duši, kterou můžete konzumovat, aby se zvýšila Thornovo poškození – Two Shot Kill.

Poznámka: Poškození v průběhu času také zabraňuje hojení a oživení v PVP.

Poslední slovo

Hodnocení: 4.7⭐

Zdroj: Památky k kiosku ztracených světel

Hand Cannon

Slot: Kinetic | AMMO: Primární

Legendární vlastnostUchopení kyčle: “Zvyšuje přesnost, stabilitu a přesnost zasažení při střelbě z kyčle.”

Vnitřní rysyOheň fanoušků: “Tato zbraň vystřelí plné auto. Snímky kyčelního ohně řeší bonusové přesné poškození a zvyšuje rychlost a přesnost opětovného načtení.“

Poslední slovo je ruční dělo 225 ot / min s nejvyšším Čas zabít skóre (TTK) 0.53 sekund.

Pokud zvládnete zpětný ráz zbraně a hip-střely, zjistíte, že nejlepší a agresivní zbraň v seznamu skladeb PvP je poslední slovo.

Karmínový

Hodnocení: 4.7⭐

Zdroj: Xur

Hand Cannon

Slot: Kinetic | AMMO: Primární

Legendární vlastnostKrutý lék: “Zabije touto zbraní uzdravit wielder. Precision Kills také doplňuje časopis.”

Vnitřní rysyZakázaná zbraň: „Tato zbraň vystřelí 3-kulatý výbuch.“

Katalyzátor – Zvyšuje Crimsonův rozsah o 18.

Crimson je 3-kulatý výbuch 415 ot / min rukou s vysokými statistikami, ale tam, kde svítí, je rozsah a stabilita, se kterou přichází.

Exotické ruční dělo opravdu svítí na ovladači Kvůli pomoci s vysokou asistencí spárovanou s mobilitou sestavení pro skartování nepřátel.

Crimson přichází s vnitřním pohledem, který po každém přesném zabití léčí a znovu nakládá vaši zbraň, což vám dává schopnost zapojit se do více bojů bez strachu a velkých výhod.

Osteo Striga

Hodnocení: 4.7⭐

Zdroj: The Witch Queen: Deluxe Edition

Samopal

Slot: Kinetic | AMMO: Primární

Legendární perkToxické přetížení: „Přistání poslední údery nebo s více přesné hity spustí výbuch, který jedy v okolí cíle.“

Unikátní výhodaKřičící roj: „Vypálí proud vnímajících toxických projektilů, které sledují cíleného nepřítele.”

Katalyzátor – Poison Final Fouws Return Ammo do vašeho časopisu.

Neuvěřitelně silný 600 ot / min SMG je omezen pouze omezeným rozsahem.

Sledovací modul Osteo Striga vyžaduje stabilní cíl a přistávací kritické výstřely pro nejvyšší účinnost.

Protože to souvisí s čarodějnicí, může být Osteo Striga vytvořen s vašimi výhodami. Naše volba pro Pvp God Roll je:
Futovaný barel
Přesná kola
Toxické přetížení A Ručně položená zásoba

Bašta

Hodnocení: 4.6⭐

Zdroj: Památky k kiosku ztracených světel

Fusion Rifle

Slot: Kinetic | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostPrůlom: “Tato zbraň vystřelí ohromující projektily. Silný proti nezastavitelným šampionům.”

Vnitřní rysySvaté pěsti: „Poplatek za vypálení tří šíření kinetických slimáků.“

Katalyzátor – „Zvyšuje maximální počet dynamických zásobníků náboje.”

Tato zbraň má nezastavitelné schopnosti. I když v současné sezóně obdržela několik malých Nerfů, které ztěžovaly používání, zůstává pro PvP vynikající volbou.

Pěsti svatých způsobují, že se tato zbraň cítí jako a Fusion Rifle – Shotgun Hybrid. Budeme muset přistát pouze sedm slimáků, abychom způsobili smrtící poškození opatrovníka bez ohledu na úroveň odolnosti.

Pokud narazíte na svůj cíl 1. plnou rozpětí, je doba zabití 0.8 sekund, což je skvělé. Ze 17 metrů je Bastion velmi konzistentní zbraní, pokud zůstanete na cíli.

Top Exotics for Energy Slot (pro PVP)

Od nového vydání sezóny jsme testovali téměř všechny exotiky, abychom našli nejužitečnější energetickou zbraň pro PVP v sezóně Defiance (S20).

Top 3 Energy Exotics, kterou můžete použít v PVP, jsou:

Poznámka: Zbraně jsou tříděny od nejlepších k nejhorším, Tabulka tedy může sloužit jako seznam stupňů.

Cloudstrike

Hodnocení: 5⭐

Zdroj: Empire Hunts

Odstřelovač

Slot: Energy | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostSmrtelná polarita: “Precision Final Fouws generuje blesk v poloze cíle.”

Vnitřní rysyStormbringer: „Hity rychlé přesnosti vytvořte bouři blesku v okamžiku dopadu.“

Cloudstrike je nejunikátnější odstřelovací puška, kterou lze snadno zvážit nejlepší SR ve hře.

Přesné záběry jsou smrtelné pro vaše cíle. Pokud můžete přistát s hlavou, zatímco váš soupeř je poblíž spoluhráče, bude touto zbraní snadno odstraněno.

Jotunn

Hodnocení: 5⭐

Zdroj: Památky k kiosku ztracených světel

Fusion Rifle

Slot: Energy | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostNabíjený výstřel: “Položte spoušť a nabijte sledovací výstřel, který exploduje a popálí při nárazu.”

Jotunn je nejvíce toxická zbraň pro PvP. Vaši nepřátelé budou zbláznit, protože budete muset střílet kulku přes mapu a někdo bude chodit dovnitř a explodovat z ničeho.

Díky své působivé exotické vlastnosti se nabijete a střílíte sledovací šrouby pokaždé, když držíte spoušť a jednorázové soupeře.

Pokud hledáte velmi efektivní a Super-snadná zbraň, Jotunn je perfektní.

Dualita

Hodnocení: 4.9⭐

Zdroj: Památky k kiosku ztracených světel

Brokovnice

Slot: Energy | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostNa černých křídlech: “Peleta Final Fouws Grante a stohování přesného poškození a opětovného načtení rychlosti buff. Přesné zásahy se slimáky prodlužují dobu trvání.”

Vnitřní rysyKompresní komora: „Vypálí pelety rozprostřenou v kyčelním ohni nebo v jednom vysoce poškozeném slimáku při zaměření.“

Dualita je jedinečná zbraň, kterou lze snadno zvážit král brokovnice.

Má vysokou rychlost ohně a vynikající stabilitu a katalyzátor, který vám dává rozsah, je tato zbraň smrtelná.

Poznámka: Tato zbraň je úžasná, pokud se zaměřujete na hlavu. Je to trochu těžké použít, ale poté, co si na to zvyknete, získáte neuvěřitelné výsledky v PvP.

Lorentz Driver

Hodnocení: 4.8⭐

Zdroj: Památky k kiosku ztracených světel

Lineární fúzní puška

Slot: Energy | Ammo: Speciální

Legendární vlastnostEm anomálie: „Precision Final Blow s touto zbraní vytváří implozi, která přitahuje blízké cíle a poškozuje je další detonací.”

Vnitřní rysyLangrangianský pohled: „Tato zbraň označuje cíl s automatizovaným systémem cílení. Konečné údery na výrazné cíle generují telemetrický vzorec. Shromažďování tří telemetrických vzorců bez umírání grantů této zbraně bonusové poškození po dlouhou dobu trvání.“

Katalyzátor – Řidič Lorentz získá vylepšený radar. Navíc, zatímco tato zbraň má tři telemetrické vzory, em anomálie detonace již nevyžadují přesnou konečnou ránu.

Tato zbraň má vynikající Automatizovaný systém cílení to je Zábava a snadno použitelná.

Pokud se vám podaří získat tři telemetrické vzory a aktivovat Lagrangianský pohled, budete moci jednorázové lidi s výstřelem těla.

Poznámka: Snadno použitelná zbraň, která vám vyhodí mysl. Díky tomuto bonusovému poškození způsobené vnitřní vlastností je řidič Lorentz nezastavitelný.

Narušený

Hodnocení: 4.8⭐

Zdroj: Období strašidelné

Boční paprsek

Slot: Energy | AMMO: Primární

Legendární vlastnostNepříznivý: „Osavení po porážce cíle způsobí, že další výbuch bude delší a silnější superburst.”

Vnitřní rysyBýt nebezpečím: „Konečné údery s neochotnými superbursty automaticky znovu načtěte zbraň a poskytněte neochotné superburst.“

Trespasser je nejnovější exotické boční zbraně dostupné ve hře, solidní a návyková zbraň, která může skartovat vaše nepřátele.

Přistání zabití s ​​aktivním nešikářským pohledem zbraně prodlouží doba buffy a doplní vaše munice, což vám umožní neustále střílet na šestikolové výbuchy na nepřátelství. Tento buff zůstane aktivní, dokud nebudete chybět výstřel, nedokáže eliminovat cíl nebo nenechte vypršení odpočítávání buffů.

Top Exotics for Power Slot (pro PVP)

Pokud jde o výkonový slot, není pro PVP tolik exotických zbraní a my jsme vybrali nejvíce opotických zbraní pro konkurenční aktivity. Níže najdete nejlepší exotiku síly v Destiny 2 a jejich funkce.

Nejlepší exotická síla PvP a v této sezóně je Gjallarhorn.

Poznámka: Zbraně jsou tříděny od nejlepších k nejhorším, Tabulka tedy může sloužit jako seznam stupňů.

Gjallarhorn

Hodnocení: 5⭐

Zdroj: A ven Fly the Wolves Quest

Raketomet

Slot: Power | AMMO: Těžké

Legendární vlastnostSmečka lovec: “Získejte zvýšenou rychlost manipulace a opětovného načtení, když stojíte poblíž spojenců. Střelba této zbraně také uděluje Wolfpack kola blízkých spojenců, kteří ovládají neexotické raketové odpalovače.”

Vnitřní vlastnostWolfpack kola: “Kola vystřelila po detonaci rozděleno na sledovací rakety.”

Katalyzátor – Zvyšuje velikost časopisu. Konečné údery s koly Wolfpacku vytvoří rychlejší a silnější raketa v místě cíle.

Gjallarhorn je a v této sezoně musí mít zbraň. V PVP to funguje skvěle dobře.

Způsobuje více škod než jiné raketové odpalovače v Destiny 2, což je působivé. Rychlost opětovného načtení poskytnutá lovcem smečky Perk je velmi rychle.

Zbraň a její exotický katalyzátor bude zvětšit velikost časopisu, Takže konečné rány s koly Wolfpack se vynoří rychleji a výkonnější rakety v místě cíle. Je velmi agresivní a příjemné používat raketový odpalovač.

Černý Talon

Hodnocení: 5⭐

Zdroj: Xur

Brokovnice

Slot: Power | AMMO: Těžké

Legendární vlastnostNeúnavná čepel: “Sword Ammo uděleno za všechny ostatní poháněné meče.”

Vnitřní rysyCrow’s Wings: „Silný útok: Vystřelte těžký útok projektil. Těžké útoky jsou silnější s plnou energií.“

Katalyzátor – Střely zablokované okamžitě po hlídání zvýšení poškození křídel Crow po velmi krátkou dobu

Tento meč je v aktuální sezóně mocný a velmi efektivní v PvP.

Černý Talon je velmi dobrý PVP těžký exotický schopný Jednorázové zabití s ​​lehkým útokem a nabitým těžkým útokem. Efektivita munice vám umožňuje kapes dva plně napájené těžké útoky při vytažení těžkých ze zdi ze zdi.

Meč je také užitečný v obraně, kde vám to pomůže snížit přicházející poškození asi o 70%. To znamená, že když jste na stráži, můžete tankovat dva výstřely od Golden Gun Super.

Wardcliff Coil

Hodnocení: 4.9⭐

Zdroj: Xur

Raketomet

Slot: Power | AMMO: Těžké

Legendární vlastnostMechanizovaný autoloader: “Tato zbraň se automaticky načte na vyzvednutí munice.”

Vnitřní rysyŠílený vědec: „Tato zbraň vystřelí salvu raket.“

Tento odpalovač raket je fantastický kvůli mechanizovanému autoloaderu, který automaticky načte vaši zbraň, když vám dojde těžká munice.

Velký problém je exotický výhoda, díky kterému je tato zbraň oheň salva raket místo jedné rakety.

Poznámka: Vypadá to, že na konci bomby natáčení bomby s klastrovou a doporučujeme ji pro začátečníky.

Tato část pokrývala ty nejlepší exotické zbraně, které můžete použít při aktivitách PVP, jako jsou zkoušky Osiris a Crucible. Doporučujeme vám Vyberte si jednu z prezentovaných zbraní a řádné role boha legendární a rozbijte své soupeře.

Budeme mluvit o legendách, které lze integrovat do vašeho načtení, aby zářily v PvP.

Nejlepší výhody zbraní pro PvP

Nejžádanější výhody v činnostech PvP maximalizují účinnost a výstup vašeho načítání. Budeme diskutovat pouze o použití legendárních rysů ve sloupcích tři a čtyři, které jsou nejlepší pro vaše archetypy zbraní v sezóně vzdoru.

Top 5 výhod pro legendární zbraně, které můžete použít v PVP, jsou:

Psanec

 • Vlastnost – Přesnost zabíjí výrazně zkrácení času načtení.
 • Proč to doporučujeme – Na přesnost zabijte získáte rychlost 70 opětovného načtení s 0.9 trvání multiplikátoru po dobu 6 sekund.
 • Nejlepší je použít na – Hand Cannon.

Kill Clip

 • Vlastnost – Znovu načtení po udělení zabití zvýšené poškození.
 • Proč to doporučujeme – Po opětovném načtení 3.8 sekund po zabití zbraně obdržíte 33% zvýšené poškození po dobu 5 sekund.
 • Nejlepší je použít na – Samopal, pulzní puška, boční zbraň, glaive.

Zoufalec

 • Vlastnost – Opětovné načtení po přesné závěrečné ráně zvyšuje vaši rychlost požáru.
 • Proč to doporučujeme – Po opětovném načtení do 6 sekund od přesného zabití obdržíte zvýšenou míru požáru po dobu 6 sekund.
 • Nejlepší je použít na – Pulzní puška.

Výbušné užitečné zatížení

 • Vlastnost – Projektily vytvářejí detonaci v oblasti dopadu.
 • Proč to doporučujeme – Rozdělí 50% poškození na část výbušné poškození, která způsobuje 30% zvýšené poškození a nemá žádné poškození.
 • Nejlepší je použít na – Lineární fúzní puška / odstřelovací puška.

Snapshot památky

 • Vlastnost – Rychlejší čas zaměřit se na památky.
 • Proč to doporučujeme – Okamžitě zaměřte animaci památek.
 • Nejlepší je použít na – Skautská puška, odstřelovací puška, ruční dělo.

Rychlý zásah

 • Vlastnost – Rychlá přesnost dočasně zvyšuje stabilitu a rychlost načtení.
 • Proč to doporučujeme – Získáte jeden rychlý hit zásobník na přesný zásah, udělujete rychlost a stabilitu opětovného načtení po dobu 2 sekund, zvýšení na zásobník.
 • Nejlepší je použít na – Ruční dělo, pulzní puška, boční zbraň.

Zahřívání

 • Vlastnost – Konečné údery s touto zbraní zvyšují přesnost a stabilitu a zlepšují vertikální zpětný ráz.
 • Proč to doporučujeme – Po zabití obdržíte 15% AIM pomoc, 15 stabilita a ~ 20 nadšení redukce zpětného rázu na zbrani.
 • Nejlepší je použít na – Fusion Rifle, pulzní puška, samopal.

Oko bouře

 • Vlastnost – Tato zbraň se stává přesnější a zvyšuje manipulaci, jak se vaše zdraví snižuje.
 • Proč to doporučujeme – Při nízkém zdraví obdržíte 30 manipulace a zvýšenou pomoc cíl na vaší zbrani.
 • Nejlepší je použít na – Nezaunská zbraň, ruční dělo, bojový luk.

Zabíjení větru

 • Vlastnost – Poslední údery Grant Grant zvýšenou mobilitu, rozsah zbraní a manipulace po krátkou dobu.
 • Proč to doporučujeme – Získejte 20 rozmezí, 50 mobility, 40 manipulace a 5% zvýšenou vzdálenost poškození na zabití zbraně, která trvá 5 sekund.
 • Nejlepší je použít na – Fusion Rifle, Hand Cannon, samopal, automatická puška

Pohybující se cíl

 • Vlastnost – Zvýšená rychlost pohybu a získávání cílů při pohybu při zamíření památek.
 • Proč to doporučujeme – Pasivně uděluje 10 AIM ASIM a 3% sníženou trest rychlosti pohybu z reklam a strafingu.
 • Nejlepší je použít na – Fusion Rifle, Hand Cannon, samopal, pulzní puška

Dynamická redukce houpání

 • Vlastnost – Zlepšuje přesnost a stabilitu, zatímco nepřetržitě drží spoušť.
 • Proč to doporučujeme – Postupně zvýšená přesnost a stabilitu při udržování palby.
 • Nejlepší je použít na – Samopal, automobilová puška

Dálkoměr

 • Vlastnost – Zaměření této zbraně zvyšuje jeho efektivní rozsah a zvětšení zoomu. Zvýšená rychlost projektilu při zaměření odpalovačů raket, granátových odpalovacích zařízení a luků.
 • Proč to doporučujeme – Při zaměření na památky obdržíte 10% zvýšeného zoomu, 30% zvýšené vzdálenosti AIM asistenční vzdálenosti a 5% rychlejší rychlosti projektilu.
 • Nejlepší je použít na – Pulzní puška, ruční dělo

Uchopení kyčle

 • Vlastnost – Zvyšuje přesnost, stabilitu a přesnost zasažení při střelbě z kyčle.
 • Proč to doporučujeme – 20% zvýšená pomoc AIM při plnění kyčle.
 • Nejlepší je použít na – Brokovnice.

Pod tlakem

 • Vlastnost – Zlepšená stabilita a přesnost, jak se časopis snižuje.
 • Proč to doporučujeme – Zvýšená stabilita a pomoc cíl, zatímco váš časopis je pod 50%.
 • Nejlepší je použít na – Fusion Rifle.

QuickDraw

 • Vlastnost – Tuto zbraň lze nakreslit neuvěřitelně rychle.
 • Proč to doporučujeme – 100% připravené/uklápěcí manipulace s 0.95 trvání multiplikátoru po dobu 1 sekundy.
 • Nejlepší je použít na – Odstřelovací puška, brokovnice, ruční děla, fúzní puška

Závěrem je nezbytné v PVP mít připravenou zbraň na jakoukoli situaci a mít výhody, které vám pomohou výstup poškození a lepší rychlost přebíjení.

Destiny 2: Nejlepší PVP legendární zbraně

Máme mnoho možností pro nejlepší legendární zbraně pro PVP v Destiny 2. Přesto jsme si vybrali nejvyšší kvalitní legendy pro každý slot pro sezónu 20, které vám pomohou nastavit nejlepší sestavení pro konkurenční podniky. Testovali jsme všechny variace výhod, abychom rozhodli o tom, že se Pvp God Roll pro zbraně, které doporučujeme pro každý slot. Do našeho průvodce jsme zahrnuli všechny typy zbraní, abychom zajistili, že v následujících tématech najdete správnou zbraň pro svůj styl hry.

Nejlepší legendární zbraně pro kinetický slot (pro PvP)

Top 3 kinetické legendy, které můžete použít v PVP, jsou:

Toto téma pokryje špičkové kinetické legendární zbraně, které si můžete vybrat Sradte své soupeře v PvP. Vystavili jsme pro vás všechny podrobnosti o těchto zbraních, takže budete připraveni vytvořit perfektní roli boha pro každého.

Poznámka: Zbraně jsou tříděny od nejlepších k nejhorším, Tabulka tedy může sloužit jako seznam stupňů.

Nový účel

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Věčný pohyb + zoufalství

Pulzní puška

Zdroj: Duality Dungeon

Slot: Kinetic | Ammo: Primární | Archetyp: Rám s vysokým dopadem

Austringer

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Oko Storm/Snapshot památky + otevírací výstřel.

Hand Cannon

Zdroj: Castellum aktivity

Slot: Kinetic | Ammo: Primární | Archetyp: Adaptivní rám

Rufusova zuřivost

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Moving Target + Klepněte na spoušť

Automatická puška

Zdroj: Iron Banner

Slot: Kinetic | Ammo: Primární | Archetyp: Rychlý ohnivý rám

Nesmrtelný

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Dynamická redukce houpačky + Kill Clip

Samopal

Zdroj: Trials of Osiris

Slot: Kinetic | Ammo: Primární | Archetyp: Agresivní rámec

Křemíkový neurom

Hodnocení: 4.9⭐

PVP God Roll: Snapshot Sight + Otevírací výstřel .

Odstřelovací puška

Slot: Kinetic | Ammo: Speciální | Archetyp: Agresivní rámec

Vysvobození

Hodnocení: 4.9⭐

PVP God Roll: Věčný pohyb + klepněte na spoušť.

Fusion Rifle

Zdroj: slib učedníka Raid

Slot: Kinetic | Ammo: Speciální | Archetyp: Precision Frame

Podání

Hodnocení: 4.7⭐

PVP God Roll: Věčný pohyb + zabíjení větru.

Samopal

Zdroj: slib učedníka Raid

Slot: Kinetic | Ammo: Primární | Archetyp: lehký rám

Nejlepší legendární zbraně pro slot Energy (pro PVP)

Současná část pokrývá nejlepší volby z hlediska legendárních zbraní, které můžete zvážit ve svém energetickém slotu pro maximalizaci účinnosti načtení PvP. Výběr meta zbraně pro svůj energetický slot se staví PVP na další úroveň.

Top 3 energetické legendy, které můžete použít v PVP, jsou:

Poznámka: Zbraně jsou tříděny od nejlepších k nejhorším, Tabulka tedy může sloužit jako seznam stupňů.

Milovaný

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Snapshot + QuickDraw

Odstřelovací puška

Zdroj: Castellum aktivity

Slot: Energy | Ammo: Speciální | Archetyp: Adaptivní rám

Heroova zátěž

Hodnocení: 4.8⭐

PVP God Roll: Křehké zaostření + dosah železa

Samopal

Zdroj: Iron Banner

Slot: Energy | Ammo: Primární | Archetyp: Adaptivní rám

BXR-55 Battler

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Outlaw + Kill Clip

Pulzní puška

Zdroj: 30. výročí

Slot: Energy | Ammo: Primární | Archetyp: Legacy PR-55 rám

Ambice Mindbender

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Detektor hrozeb + Swashbuckler

Brokovnice

Slot: Energy | Ammo: Speciální | Archetyp: Agresivní rám

Matador 64

Hodnocení: 4.8⭐

PVP God Roll: Detektor hrozeb + otevírací výstřel

Brokovnice

Zdroj: Grasp of Avarice Dungeon

Slot: Energy | Ammo: Speciální | Archetyp: Precision Frame

FunnelWeb

Hodnocení: 4.8⭐

PVP God Roll: Stabilní ruce a dálkoměru

Samopal

Zdroj: Světový kořist

Slot: Energy | Ammo: Primární | Archetyp: lehký rám

Nejlepší legendární zbraně pro slot Power (pro PVP)

I když je energetická zbraň méně používána v PVP, stále potřebujete nejlepší zbraň v tomto slotu, která může změnit. Abychom z vašeho meta načtení v každé situaci nejvíce využili, pečlivě jsme vybrali nejsilnější PVP legendy pro váš výkonový slot.

Top 3 energetické legendy, které můžete použít v PVP, jsou:

Poznámka: Zbraně jsou tříděny od nejlepších k nejhorším, Tabulka tedy může sloužit jako seznam stupňů.

Vzpomínka

Hodnocení: 5⭐

PVP God Roll: Dynamická redukce houpačky + běsnění

Hand Cannon

Zdroj: Deep Stone Crypt Raid

Slot: Energy | Ammo: Primární | Archetyp: Adaptivní rám

Palmyra-B

Hodnocení: 4.9⭐

PVP God Roll: Impulzní zesilovač + klip chlazení

Raketomet

Zdroj: Throne World Activity

Slot: Power | AMMO: Heavy | Archetyp: Häkke Precision Frame

Reedova lítost

Hodnocení: 4.9⭐

PVP God Roll: Zahřívání + běsnění/adagio

Lineární fúzní puška

Zdroj: Trials of Osiris

Slot: Power | AMMO: Heavy | Archetyp: Precision Frame

Hralací hrací

Hodnocení: 4.8⭐

PVP God Roll: Neochvějná čepel + Assassin

meč

Zdroj: Iron Banner

Slot: Energy | AMMO: Heavy | Archetyp: Vortex Frame

Nyní víte, kterou zbraň si vybrat v jakékoli situaci, ale otázka, která nám přijde na mysl, je:
Jak kombinovat tyto zbraně a získat meta načítání?
Zkoumali jsme a připravili jsme nejvíce přemožené možnosti sestavení, které můžete použít v aktuální sezóně.

Pvp meta pro sezónu Defiance (2023)

Pokud jde o nejlepší načítání PVP, které můžete použít v sezóně Destiny 2 Season 20, testovali jsme desítky kombinací, abychom našli Meta Build, Takže nemusíte. V následujících tématech vystavíme naši meta Načítání doporučení Pro období vzdoru a podrobností, které vám pomohou učinit nejlepší rozhodnutí na základě vašeho stylu hry.

PVP Meta zbraň (archetypy) v roce 2023, S20

Každá sezóna přichází s masivními změnami meta PVP zbraní, což výrazně mění typy zbraní používané v konkurenčních seznamech skladeb. Seznam úrovní je aktuální se současnou sezónou vzdoru a jakékoli změny mohou nastat v krátké době.

Zkontrolujte prosím různé úrovně úrovně použité pro seznamy úrovně:

 • S úroveň – Nejsilnější archetypy zbraní.
 • Úroveň – Silné typy zbraní, ale ne na stejné úrovni jako úroveň S.
 • B Tier – Pouze přiměřené volby v konkrétních činnostech.
 • C – Během aktuální sezóny nebo meta není žádná účinnost.
 • D úroveň – V současné době se nedoporučuje používat.

Primární meta zbraně PVP

Ruční děla

Ruční děla byla vždy jednou z nejlepších možností PVP v Destiny 2. V krátké době mohou způsobit mnoho škod (nízká TTK – čas na zabití), ideální pro špičkové střelby.

Pulzní pušky

Pulzní pušky se snadno používají, mají dobrý rozsah, stabilní asistent cíle a docela rychle ttk. Adaptivní rámečky pulzy se snáze používají než rámy s vysokým dopadem, ale mají vyšší čas na zabití a nejsou tak smrtelné jako ruční děla.

SODINEARMS

Vedení obdrželo několik buffů pro PVP; Akvizice cíle je mnohem lepší, ai když mají omezený rozsah, mohou konkurenci skartovat.

Samopaly

Pumačoviny jsou v PVP převládající než předtím. Pokud se hrají správně, SMG se mohou stát smrtící při boji s blízkým dosahem a mohou dokončit práci se správnými výhodami a mapami PvP slušného rozsahu. Jsou to vynikající pult pro brokovnice, což je populárnější volba.

Bojové luky

Bojové luky nejsou dobrou volbou, pokud jde o PvP. S headshotem nemohou Bows zabít nepřítele a už můžete být mrtví v době, kdy musíte zastřelit druhou šipku. Výjimkou je Le Monarque, která může jednorázová strážce.

Automatické pušky

Automatické pušky mají významnou nevýhodu: jste nuceni zůstat mimo krytí při střelbě zbraně, což vám usnadňuje zabíjení životního cíle.

Skautské pušky

Pušky skauty mají nejhorší čas TTK a jsou téměř nepoužitelné v boji. Výjimkou je příběh mrtvého muže, nejlepší skautská puška ve hře a trendová volba mezi kvalifikovanými hráči.

PVP speciální meta zbraně

Brokovnice

Brokovnice jsou právě teď nejsilnější speciální zbraní; Jsou dominantní, smrtící a snadno použitelné. Funguje to úžasně v přeplněných mapách a tam, kde zbraně svítí, je samozřejmě, když dojde k boji za blízké čtvrtiny.

Sniper pušky

Sniper Rifles nedávno obdržel Nerfs na jejich Flinch a AIM AIS. Stále jsou nejlepší volbou pro PvP a mapy, kde je odstřelování vynikající volbou pokusit se eliminovat hráče před zahájením boje.

Glaives

Glaives jsou velmi populární v seznamech PVP kvůli jejich dvojitému použití, protože zvíře v bojích a dlouhém doletu. Nevýhodou Glaives je zranitelnost, kterou zobrazujete, když ji používáte.

Stopové pušky

Stopové pušky mají velmi zklamáním zabíjení; Jsou pomalé a docela těžké použití, pokud jste nepřátelé drženi nebo tlačeni.

Fusion Rifles

Fusion Rifles trpěly nerfem v řadě před několika sezónami, takže jejich použití podobné brokovnici, ale s vyšší TTK a těžší je používat.

Grenade Launchers

Speciální odpalovače granátů se staly méně populárními od doby, kdy byl hory v důchodu. Jsou zábavné používat, ale neskartují v konkurenčním seznamu skladeb, jak to mělo.

PVP těžké meta zbraně

Rakety odpalovače

Raketová odpalovače jsou na skvělém místě v PvP, s šíleným poškozením prasknutí, které může jednorázové více nepřátel na jednu raketu. Mohou zaručit zabití, aniž by vyžadovali mnoho dovedností, úsilí nebo pozice.

Kulomety

Kulomety jsou bezpečná sázka v PvP, s vynikajícím TTK, dobrým rozsahem a dostatečným množstvím munice pro odstranění dvou až čtyř strážců. Exotické kulomety jsou v tomto případě výrazně silnější z důvodu jejich vnitřních výhod (zjevný dědic).

Grenade Launchers

Pro seznamy skladeb PVP mohou být odpalovače granátů dobrou volbou; S velkými výhodami mohou být mocní, jako je řetězová reakce, která by vám mohla získat multi-Kill, pokud jsou nepřátelé seskupeni. Ale ve srovnání s ostatními výše uvedenými zbraněmi se mohou rychle stát vyměnitelnými.

Meče

Swords jsou vysoce rizikové, vysoce odměňující zbraně, které zářily před několika sezónami, když byl Peek třetí osobou věcí. Stále mohou být vynikající situační zbraní, ale protože jste zranitelní vůči jakémukoli jinému nepříteli, zatímco pronásledujete svou oběť, což je snadno vyměnitelné.

Lineární fúzní pušky

Lineární fúzní pušky jsou nevyvážené zbraně PVP s více nevýhodami než vzestupy; Vyžadují těžkou munici, hlavu pro jednorázové nepřítele a čas na vysokou dobu. Pokud chcete těžkou zbraň, která může eliminovat strážce nebo zaručit zabití, je lepší se spolehnout na jiné typy zbraní.

Což je aktuální načítání meta pro PvP?

Výběr načtení meta PVP není snadná práce a záleží na vaší oblíbené třídě, stylu hry, váš tým a podtřídu v aktuální sezóně. Na základě našich seznamů úrovní zbraní jsme našli nejvíce přemožené načítání, které můžete použít pro každou třídu.

Stavebnice zahrnují meta zbraně pro každý slot a must-have mody. Meta načítání vybavené vynikajícími dovednostmi PVP způsobí rozdíl a učiní vás o krok dále, když se stanete bohem v konkurenčních seznamech skladeb.

Doporučené načítání

Základy, které představíme v následující tabulce, jsou absolutní nejlepší volby pro zkušené a střední hráče PVP. Pokud jste začátečník, některé z těchto zbraní se budou cítit trochu těžké zvládnout, ale jsme si jisti, že načtení bude pro vás vhodné s trochou praxe.

Pikové eso

 • Hand Cannon cílení
 • Hand Cannon Obratnost
 • Neochvějný cíl

Matador 64

Palmyra-B

Doporučené mody:

 • Raketová odpalovač obratně
 • ICARUS GRIC / CALKING SETCHUSER
 • Radarový posilovač / Rychlý přístup

Nesmrtelný

 • SUBRACHINE BUN CALKING
 • Odhoňování samopal
 • Nasučení samopal

Milovaný

 • Sniper Rifle zacílení

Gjallarhorn

Doporučené mody:

Rufusova zuřivost

 • Automatická puška obrana
 • Nakladač automatického pušky
 • Neochvějný cíl automobilové pušky

Jotunn

 • Odpalovač granátů
 • LOAUNCHER LOAUPSER LOAUPSER
 • Neochvějný cíl launcher granátu

Vzpomínka

Doporučené mody:

 • Zrušení kulometu
 • Nakladač kulometů
 • Cíl neochvějného kulometu

Doporučené načítání pro začátečníky

Připravili jsme několik fantastických možností, pokud se necítíte připraveni používat nějaké obtížné archetypy zbraní a chceme, aby vám nejlepší načítání pomohlo postupovat v PvP a zároveň se bavit. Následující sestavy jsou přátelský pro začátečníky a pomůže vám zlepšit vaše statistiky PVP, aby váš život usnadnil.

 • Odeslání + Jotunn + Paměť
 • AUSTRIGER + FunnelWeb + The Wardcliff Coil
 • D.F.A. + Milovaný + Gjallarhorn

Jak již víte, v Destiny 2 jsou dva seznamy skladeb PVP: Trials and Crucible. V závislosti na tom, který seznam skladeb si vyberete, se meta zbraně budou lišit.

Top 7 zbraní PVP v roce 2023

Top 7 nejlepších zbraní pro zkoušky s Osirisem je:

Nejlepší zbraně pro zkoušky s Osirisem

Nejlepší zbraně pro zkoušky s Osirisem

V následujícím seznamu najdete nejlepší zkoušky zbraní Osiris, které zaručují váš úspěch a pomohou vám bezchybně bezchybně.

Zahrnuli jsme nejúčinnější zbraně pro zkoušky Osirise na základě našich zkušeností v současném tématu. V případě, že vás zajímá, které jsou nejlepšími zbraněmi z pokusů s Osirisem, zkontrolujte níže uvedený seznam:

Poznámka: Zkoušky jsou jednou z nejuznávanějších aktivit v Destiny 2 pro veteránské hráče i nováčky. I když možná nemáte to nejlepší čas, alespoň odejdete s nějakou vysoce kvalitní kořistí.

Nejlepší zbraně pro Crucible

Nejlepší zbraně pro Crucible

Kelímek je herní režim, který může být těžký, takže budete potřebovat ty nejlepší zbraně k vynikajícímu. Zkoumali jsme a našli jsme volby meta zbraní pro každou třídu a styl hry. V následující tabulce najdete nejlepší zbraně pro Crucible v roce 2023 s podrobnostmi.

Top 7 nejlepších zbraní pro Crucible je:

Nejlepší zbraň, kterou můžete získat z seznamů skladeb, je Bezohledné ohrožení brokovnice.

Poznámka: I když seznamy her pro kelímky jsou náročné, stojí za to váš čas, protože je velmi interaktivní a můžete získat vrchol odměny a cenné kořist. Pokud připravíte svého strážce moudře, s nejlepším načítáním, můžete být zvíře v tomto režimu PvP a bavit se s zábavou.

Aktualizovat protokol

09.06.2022 – Aktualizovaná top exotics v sekcích „Kinetic/Energy/Power“

09.06.2022 – Aktualizované horní legendy v sekcích „Kinetic/Energy/Power“

09.06.2022 – Aktualizované načítání v sekci „Sezónní meta“

14.06.2022 – Přidána PVP Meta zbraň (archetypy) v sekci „Sezónní meta“

20.06.2022 – Přidáno nejlepší výhody zbraní pro sekci PvP

12.09.2022 – Aktualizované sekce pro období lupu.

25.04.2023 – Aktualizované sekce pro období vzdoru.

Závěr

Náš průvodce zahrnuje Každá meta zbraň, kterou můžete jít v PVP pro sezónu 20 a perfektní načtení. Pokud se budete řídit našimi doporučeními, snadno zvládnete jakýkoli konkurenční zápas. Nyní víte, která zbraň odpovídá vašemu stylu hry a jak Kombinujte je moudře a maximalizujte své vítězné šance v jakékoli situaci.

Meta zbraně se změní v následujících sezónách, takže tuto příručku budeme aktualizovat. Sledujte našeho nejlepšího průvodce zbraně.

Snažil jsem se pokrýt jakékoli dotazy, které byste mohli mít ohledně tohoto tématu. Doufám, že jste tento průvodce považovali za užitečnou a nyní jste připraveni Rozbijte své nepřátele Používání nejlepších zbraní PVP v Destiny 2.

O kboostingu

Snažíte se dát dohromady všechny kousky nebo prostě nemáte čas na všechny broušení? Žádný problém, máme to zakryté! V KBOOSTING poskytujeme také služby Destiny 2 Boosting. Jediné, co musíte udělat, je vybrat požadovanou zbraň pro vaši postavu a nechat naše profesionální posilovače za vás všechno zvládnout.

Z našeho obchodu si můžete koupit nejlepší zbraně Destiny 2 PVP nebo nejvyšší načítání a my se budeme řídit vaše pokyny a připravit váš účet. Zasloužíte si nejlepší herní zážitek, strážce! Jsme tu, abychom se to staly!