Destiny 2 – Perdition, Bunker E15 a skryté místa neplatných |, kde najít ztracené sektory Perdition – Destiny 2 | Shacknews

Kde najít ztracené sektor Perdition – Destiny 2

Nalezení Ztraceného sektoru Destiny 2 Perdition může být trochu složité, protože je to v snadno chybné jeskyni v Cadmus Ridge na Evropě a není na mapě označena na vaší mapě. Jedná se také o obzvláště důležitý odvětví osudu 2 ztraceného, ​​protože se budete muset vydat dovnitř, pokud chcete získat položku třídy Crystocrene Armor – pokud již nemáte tento úkol zbroje, ujistěte se, že jste postupovali skrze osud 2 mimo světelnou kampaň dostatečně a poté ji sbírejte od Variks. Zde najdete v Destiny 2 ztracený sektor Perdition.

Destiny 2 – Perdition, Bunker E15 a skrytá místa prázdnoty

Kde najít tři umístění sektoru Europa Lost v Destiny 2.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 16. listopadu 2020

Perdition, Bunker E15 a skryté neplatné jsou ztracená odvětví Evropy, se kterými se setkáte v Destiny 2.

Můžete je začít prozkoumat, jakmile dokončíte první misi s kampaními mimo lehkou, odemknout Europa jako hlídkový prostor.

Nalezení každého Pro určité questlinky a odměny – jako je například narození ve tmě – přijde užitečně.

Buďte upozorněni, pokud však právě začínáte za světlem, musíte být mnohem vyšší úroveň energie, abyste měli velkou šanci na jejich přežití. Výsledkem je, že by stálo za to čekat, až jste kampaň provedli jako první!

Navíc, jakmile je jednou dokončíte a dosáhnete omezení měkké úrovně, zkontrolujte cílovou mapu a zjistěte, zda je k dispozici verze legendy nebo hlavních obtíží. Dokončení těchto sólo vám poskytne šanci na kapku mimo lehké exotické brnění.

 • Osud 2 Perdice Umístění
 • Poloha Destiny 2 Bunker E15
 • Destiny 2 Skryté místo prázdnoty

Existují i ​​další ztracená sektory – Exodus Garden 2A a Veles Labyrinth – také přidané k expanzi, pokud chcete místo toho prozkoumat kosmodrom.

.

Z těchto jeskyní musíte skrz ten pravý.

To bude zamířit dolů pod zemí. Sledujte kolo lineární trasy, dokud nedosáhnete umístění ztraceného sektoru.

Poloha Destiny 2 Bunker E15

Bunker E15 je v ruinách Eventide, uprostřed místa.

Tuto budovu můžete zadat z West Side – je tu řada kroků a říms, které vám pomohou dostat se tam.

Jakmile je uvnitř, zahněte doprava a podívejte se na vzdálený roh. .

.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Destiny 2 Skryté místo prázdnoty

Skrytá prázdnota se nachází v Asterion Abyss, uprostřed místa.

Například najdete jeden z těchto vstupů ze severní strany; Pokud stojíte vedle vyvýšené oblasti otoku skály ve středu místa, můžete vidět jeskyni, pokud se podíváte na západ.

. To má malý vchod, ale je tónované červené, aby to vyniklo. Pokud jste vzali výše uvedený vchod do severozápadu, je to pravdu, jakmile vstoupíte do jeskyně.

Sledujte lineární trasu odtud, dokud nedosáhnete umístění skrytého prázdnoty.

Existují i ​​další ztracená odvětví – Exodus Garden 2A a Veles Labyrinth – také představené v Beyond Light, pokud chcete prozkoumat kosmodrom.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • MMO následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.

Kde najít ztracené sektor Perdition - Destiny 2

Sledujte ztracené sektory Perdition na Evropě v Destiny 2, takže se můžete dostat na cestu k vydělávání více vybavení.

12. listopadu 2020 3:35

. Pro ty, kteří se snaží najít toto dobře skryté doupě plné nepřátel, aby porazili a vybavili, nasměrujme vás správným směrem.

Kde najít ztracené sektor zatracení

Ztracený sektor zatracení na Evropě se nachází v Cadmus Ridge. Chcete -li dosáhnout tohoto ztraceného sektoru, začněte v sekci Fast Travel na Cross’s Crossing, ten přímo poblíž Variks. Pověste doleva a sledujte trať kolem útesu a do hřebene Cadmus.

Když vstoupíte do oblasti, zamiřte k obří ledovce, který vyčnívá ze země. Najdete malý tunel, který to prochází se značkou ztraceného sektoru. Místo toho, aby prošel malým tunelem, Postavte se na značku ztraceného sektoru a zahněte doprava, Budete čelit rokli. Sledujte tuto cestu dolů a najděte ztracený sektor.

osud 2 zatracení ztracené sektor Europa

Ztracený sektor zatracení je plný vexových jednotek, podobně jako jiný ztracený sektor na Evropě. Pokud chcete farmovat na Evropě, například pro exotickou přilnavost spásy, je nejlepší použít skrytou prázdnotu, protože obsahuje několik kapitánů a služebníků. .

Nyní, když máte znalosti o tom, kde najít ztracené sektory zamčeného v mozku, můžete se nyní soustředit na to. Pokud je to ten pravý týden, možná zjistíte, že je k dispozici hlavní verze, což vám poskytne výstřel na exotické a jádro vylepšení. Nezapomeňte zastavit u ShackNews Destiny 2 Complete Strategy Guide pro ještě užitečnější informace o poslední sezóně.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. .

Destiny 2 Perdition ztratil umístění sektoru na Evropě

Destiny 2 Beyond Light Perdition Ztracené sektor Vex Boss boj

Nalezení Ztraceného sektoru Destiny 2 Perdition může být trochu složité, protože je to v snadno chybné jeskyni v Cadmus Ridge na Evropě a není na mapě označena na vaší mapě. Jedná se také o obzvláště důležitý odvětví osudu 2 ztraceného, ​​protože se budete muset vydat dovnitř, pokud chcete získat položku třídy Crystocrene Armor – pokud již nemáte tento úkol zbroje, ujistěte se, že jste postupovali skrze osud 2 mimo světelnou kampaň dostatečně a poté ji sbírejte od Variks. Zde najdete v Destiny 2 ztracený sektor Perdition.

Jak se dostat do ztraceného sektoru Perdition v Destiny 2

Chcete -li dosáhnout sektoru osudu 2, zamířte do a hledejte ledový tunel. Napravo od tohoto tunelu je úzký vchod do jeskyně a nakonec dosáhnete zatracení, pokud budete sledovat tuto lineární jeskyni.

Když projíždíte ledovou jeskyní, nakonec dosáhnete zbytků části exoscience. Protlačte několik chodů a dosáhnete samotného sektoru ztraceného zatrace. Bojte se třemi hlavními oblastmi a na konci porazte velkého šéfa Minotaura, aby odemkl hrudník ztraceného sektoru a smyčku zpět na vchod. S vyčištěným sektorem ztraceného sektoru se nyní objeví také na vaší mapě.

Pokud konkrétně hledáte staré části brnění pro dokončení úkolů nastavené na brnění Europa, budete muset najít utěsněnou hrudní hrudi uvnitř zatrace. Naštěstí je požadovaná hrudník snadno nalezena pod pravým molem, když vstoupíte do první místnosti ztraceného sektoru. Chcete -li najít další čtyři kusy zbroje Destiny 2 Europa, budete muset prozkoumat ledový měsíc, abyste našli devět dalších hrudníků Stazi, i když je to jediný, kdo je nalezen uvnitř ztraceného sektoru.